POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2018 (Hors Cup 2018)

Sport hall Slovenjske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Države
16
Klubi
94
Skupaj prijave
611
Skupaj nastopi
813
Prijave ženske
267
Nastopi ženske
358
Prijave moški
344
Nastopi moški
455
Prijavljene ekipe
78
Ženske ekipe
43
Moške ekipe
35


Države
1 ALGERIA
2 AUSTRIA
3 BANGLADESH
4 BOSNIA AND HERZEGOVINA
5 BRAZIL
6 CROATIA
7 HUNGARY
8 IRAQ
9 ITALY
10 KOSOVO
11 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
12 MONTENEGRO
13 ROMANIA
14 SERBIA
15 SLOVENIA
16 TUNISIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 BANGLADESH WADO KAI KARATE
3 BANJA LUKA
4 BUDO
5 BUSHIDO BANJA LUKA
6 BUŽIM
7 CS KARATE-DO ZANSHIN
8 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
9 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
10 ENERGIJA
11 F.I.K. ITALIA
12 GYŐRI DÓZSA SE
13 JION BIHAĆ
14 KARATE CLUB MOHAMED AL ANSARI
15 KARATE DRUŠTVO LOČE
16 KARATE HAYASHI ST. PÖLTEN
17 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
18 KARATE KLUB "DO" TUZLA
19 KARATE KLUB BIJELA
20 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
21 KARATE KLUB BREŽICE
22 KARATE KLUB ĐURĐEVAC
23 KARATE KLUB EMONA
24 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
25 KARATE KLUB FOKUS
26 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
27 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
28 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
29 KARATE KLUB KRANJ
30 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
31 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
32 KARATE KLUB MB - SPORT
33 KARATE KLUB MEĐUGORJE
34 KARATE KLUB MISLINJA
35 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
36 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
37 KARATE KLUB OMEGA
38 KARATE KLUB PESNICA
39 KARATE KLUB POLET
40 KARATE KLUB POLZELA
41 KARATE KLUB POSTOJNA
42 KARATE KLUB PROLETER PIROT
43 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
44 KARATE KLUB RAKOVICA KANON
45 KARATE KLUB REGENERACIJA
46 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
47 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
48 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
49 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
50 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
51 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
52 KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
53 KARATE KLUB SOKOL
54 KARATE KLUB TIGER VELENJE
55 KARATE KLUB TRBOVLJE
56 KARATE KLUB VELENJE
57 KARATE KLUB VEZIR TRAVNIK
58 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
59 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
60 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
61 KARATE KLUB ŽALEC
62 KARATE KLUB ZANSHIN SPLIT
63 KARATE KLUB ZMAJ
64 KARATE PINZGAU
65 KBS - REFLEX DONJI VAKUF
66 KBS TIGAR KOSTAJNICA
67 KBS"CASTRA"
68 KK "EVROPA" BELGRADE
69 KK ALFA - ZAGREB
70 KK ARENA BEOGRAD
71 KK CAZIN
72 KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
73 KK FOKUS - NIKŠIČ
74 KK KIK KLOŠTAR IVANIĆ
75 KK KOLEKTOR IDRIJA
76 KK SAMOBOR ZAGREB
77 KK TAD - RIJEKA
78 KK USKANA - KIČEVO
79 KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
80 KOSTRENA1
81 KUMITE JAJCE
82 LIGA RORAIMENSE DE KARATÊ
83 MARTIAL ARTS CLUB
84 MARTIAL ARTS PRIŠTINA
85 SAKURA KARATE TEAM
86 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
87 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
88 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
89 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
90 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
91 SPORTIF KARATE KOSHIKI
92 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
93 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
94 TUZLA SINBRA
95 UKK VRBAS

kata male seniors +18 (12)
1. mesto   KOŠČEVIĆ LUKA Športno društvo za karate GES
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   ZDRAVKOVIč STEFAN KK ARENA BEOGRAD
3. mesto   ORIZZONTE DENIS F.I.K. Italia
kata female seniors +18 (8)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   RADOSAVAC MARINA banja luka
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata male 10-11 years (28)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   DERVISHI NUREDIN KK USKANA - KIČEVO
3. mesto   BULJAN IVAN Karate klub Fokus
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (16)
1. mesto   VASILIć LJUBIšA banja luka
2. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GECAN DOMINIK KK KIK Kloštar Ivanić
kata female 10-11 years (23)
1. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MINGOVSKA ANASTASIJA KK USKANA - KIČEVO
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (19)
1. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male cadets (14)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female cadets (20)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata female 8-9 years (14)
1. mesto   BARIć ANTONIJA KK ALFA - ZAGREB
2. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (10)
1. mesto   VILIC SARA BUDO
2. mesto   KAPIC ENA BUDO
3. mesto   GUTIć ERNA Tuzla Sinbra
3. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 8-9 years (20)
1. mesto   DERVISHI NUREDIN KK USKANA - KIČEVO
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (20)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   FILIPIč MARK KK KOLEKTOR IDRIJA
3. mesto   HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   DJORDEVIC VERKO Sakura Karate Team
kata male 12-13 years (12)
1. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KADIĆ TARIK KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (16)
1. mesto   DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   MURANOVIC ILHAN BUDO
3. mesto   ZöCHLING FLORIAN FABIEN Karate Hayashi St. Pölten
3. mesto   SAILER FELIX Karate Hayashi St. Pölten
kata female 12-13 years (23)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (15)
1. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   BLAžEVIć IRINA UKK Vrbas
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male 16-17 years (12)
1. mesto   KOŠČEVIĆ LUKA Športno društvo za karate GES
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 16-17 years (10)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female -8 (11)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female -8 years (8-6 kyu) (7)
1. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SUZIČ ANA KBS TIGAR KOSTAJNICA
3. mesto   MLAKAR NIKA KK KOLEKTOR IDRIJA
kata male -8 years (6)
1. mesto   DERVISHI VERON KK USKANA - KIČEVO
2. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BEŠIĆ OSMAN karate klub "DO" Tuzla
kata male -8 years (8-6 kyu) (6)
1. mesto   DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
2. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male + 35 years (7)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   RAHMANOVIč ELDIN KBS - Reflex Donji Vakuf
kata female + 35 years (4)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   DUMFAHRT SABINE Karate Hayashi St. Pölten
kumite male seniors - 84 kg (3)
1. mesto   DEJANOVIć MILOš UKK Vrbas
2. mesto   MELO WESLEY Liga Roraimense de Karatê
kumite male seniors -60 kg (5)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   ŽIžIč NIKOLA KK FOKUS - NIKŠIČ
kumite male seniors -67 kg (6)
1. mesto   JURJESCU ION CS Karate-Do ZANSHIN
2. mesto   CACCIALANZA GABRIELE F.I.K. Italia
3. mesto   RUSSO ROBERTO F.I.K. Italia
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
kumite male seniors -75 kg (6)
1. mesto   ZELJIć NIKOLA UKK Vrbas
2. mesto   WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. mesto   CANOVAI DAVIDE F.I.K. Italia
kumite male seniors +84 kg (7)
1. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SAMAHODAJ ALBRIM Karate klub Međugorje
3. mesto   MANEA ROBERT CS Karate-Do ZANSHIN
kumite male seniors open (10)
1. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MANEA ROBERT CS Karate-Do ZANSHIN
3. mesto   ZELJIć NIKOLA UKK Vrbas
kumite female seniors - 50 kg (5)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   MURIC SAMRA BUDO
3. mesto   SABIC ARIJANA BUDO
kumite female seniors - 55 kg (5)
1. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   TEŠIĆ TIJANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   CITRO RACHELE F.I.K. Italia
kumite female seniors -61 kg (10)
1. mesto   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   BAšIć AZRA Tuzla Sinbra
3. mesto   RODIć SARA karate klub Rakovica Kanon
3. mesto   ČATLAK PETRA Karate klub Šibenik 1066
kumite female seniors -68 kg (5)
1. mesto   OMEROVIć BELMA Tuzla Sinbra
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   DULIBIć MARTA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   ČAJIć SLAVICA KBS"Castra"
kumite female seniors + 68 kg (4)
1. mesto   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
3. mesto   GENTILE FRANCESCA F.I.K. Italia
kumite female seniors open (6)
1. mesto   ČATLAK PETRA Karate klub Šibenik 1066
2. mesto   GENTILE FRANCESCA F.I.K. Italia
3. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite male 10-11 years -35 kg (19)
1. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   ZOLOTA ISMAIL Karate klub Vezir Travnik
3. mesto   GORIĆ MATEJ KK KIK Kloštar Ivanić
3. mesto   RAMLJAK KARLO Karate klub Šibenik 1066
kumite male 10-11 years -40 kg (13)
1. mesto   PEJIć LUKA banja luka
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   HAIRLAHOVIć ABDURAHMAN KK Cazin
3. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 10-11 years -45 kg (14)
1. mesto   SINANOVIć FARIS Tuzla Sinbra
2. mesto   VILIC ELVEDIN BUDO
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
kumite male 10-11 years +45 kg (13)
1. mesto   GECAN DOMINIK KK KIK Kloštar Ivanić
2. mesto   SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
3. mesto   JERKOVIć JOSIP LEON Karate klub Međugorje
3. mesto   KLIčIć AMIL KK Cazin
kumite female 10-11 years -40 kg (22)
1. mesto   DAMJANOVIć JOVANA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   BALAć ANASTASIJA Bushido Banja Luka
3. mesto   MUJANOVIć IRNA Tuzla Sinbra
3. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
kumite female 10-11 years +40 kg (14)
1. mesto   BAŠIĆ SUMEJA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   DAMJANOVIć JOVANA KARATE KLUB BIJELA
3. mesto   ŠARIć KIARA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   STOJIć ANđELA Energija
kumite male 14-15 years -52 kg (12)
1. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
3. mesto   MILETA TOMA Karate klub Šibenik 1066
kumite male 14-15 years -57 kg (10)
1. mesto   BOJIč MATIJA KK FOKUS - NIKŠIČ
2. mesto   TODOROVIć LJUBIšA Bushido Banja Luka
3. mesto   BAJRAMOVIC AMEL BUDO
3. mesto   STOšIć LUKA Karate klub Šibenik 1066
kumite male 14-15 years -63 kg (10)
1. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   ODOBESCU ALEXANDRU F.I.K. Italia
3. mesto   JANJIĆ DEJAN Bushido Banja Luka
kumite male 14-15 years -70 kg (10)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   GROšIć HUMEJD Bužim
3. mesto   ŽIžIč DRAžEN KK FOKUS - NIKŠIČ
kumite male 14-15 years +70 kg (12)
1. mesto   KREšIć SANDRO karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   RISTIć NEDELJKO Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   ORLOVIć STIPE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   KATIC TOMISLAV Kumite Jajce
kumite female 14-15 years -47 kg (10)
1. mesto   MAMELEDžIJA TIA KK TAD - RIJEKA
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   SMOLOVIć TATJANA karate klub Rakovica Kanon
3. mesto   ZOLETIć JASMINA Tuzla Sinbra
kumite female 14-15-years -54 kg (15)
1. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   MIJALJEVIC TONKA Kostrena1
3. mesto   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
kumite female 14-15 years +54 kg (14)
1. mesto   HADżIć AJDINA Bužim
2. mesto   POTPARA MAGDALENA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   VUJAčIč ANJA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kumite female 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   VILIC SARA BUDO
2. mesto   BECIRSPAHIĆ EMINA JION BIHAĆ
3. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   VUJANOVIC SARA KBS TIGAR KOSTAJNICA
kumite female 8-9 years +30 kg (7)
1. mesto   KAPIC ENA BUDO
2. mesto   RUŽNIĆ IMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   SGUBBI SOFIA F.I.K. Italia
3. mesto   ZORIć ANđELA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite male 8-9 years -30 kg (13)
1. mesto   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   LUGONJA VLADIMIR Bushido Banja Luka
3. mesto   SALKIĆ AJDIN KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   BEŠIĆ OSMAN karate klub "DO" Tuzla
kumite male 8-9 years +30 kg (14)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MLAKAR LUKA KK KOLEKTOR IDRIJA
3. mesto   HIBIć KENAN Bushido Banja Luka
3. mesto   DJORDJEVIC NIKOLA Karate klub Proleter Pirot
kumite male 12-13 years -40 kg (12)
1. mesto   LUKIć NIKšA Bushido Banja Luka
2. mesto   BERENDIKA MARKO Bushido Banja Luka
3. mesto   RAMLJAK KARLO Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   ZOLOTA ISMAIL Karate klub Vezir Travnik
kumite male12-13 years -45 kg (12)
1. mesto   DONADIć NINO KK TAD - RIJEKA
2. mesto   DOKL MARK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   MUHAMED UGARAK Karate klub Vezir Travnik
kumite male 12-13 years -50 kg (10)
1. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
2. mesto   SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
3. mesto   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite male 12-13- years -55 kg (19)
1. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto   KADIĆ TARIK KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
3. mesto   MILETA TOMA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite male 12-13 years +55 kg (15)
1. mesto   BAJRAMOVIC AMEL BUDO
2. mesto   LAZAR POTPARA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite female 12-13 years -45 kg (14)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   DJULOVIć MELIHA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female 12-13 years -50 kg (13)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   MAMELEDžIJA TIA KK TAD - RIJEKA
3. mesto   ŠARIć KIARA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   ČARLI MARUšA SARA KK KOLEKTOR IDRIJA
kumite female 12-13 years +50 kg (18)
1. mesto   RASPUDIć SARA Karate klub Međugorje
2. mesto   SUBOTIć IVANA Bushido Banja Luka
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MIJALJEVIC TONKA Kostrena1
kumite male 16-17-years -55 kg (4)
1. mesto   BRANKOVIĆ STRAHINJA KBS"Castra"
2. mesto   STOšIć LUKA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   VLADIć NARDO Karate klub Šibenik 1066
kumite male 16-17-years -61 kg (8)
1. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   JANJIĆ DEJAN Bushido Banja Luka
3. mesto   BAJRAMOVIC AMAR BUDO
3. mesto   RANKOVIć LAZAR karate klub Rakovica Kanon
kumite male 16-17-years -68 kg (10)
1. mesto   OFENTAVšEK PETER Karate klub WKSA Tepanje
2. mesto   SMILJIć MILAN Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   DAKIR JAMIL F.I.K. Italia
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
kumite male 16-17-years -76 kg (8)
1. mesto   ORLOVIć STIPE Karate klub Šibenik 1066
2. mesto   CICMIL MILJAN KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
kumite male 16-17-years +76 kg (8)
1. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
2. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   ZANOTTI LUCA F.I.K. Italia
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite female 16-17 years -48 kg (1)
1. mesto   MURANOVIC ILMA BUDO
kumite female 16-17 years -53 kg (5)
1. mesto   TESTONI GAIA F.I.K. Italia
2. mesto   RADENKOVIč SARA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   KOVAčEVIč MINA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   HADžIć ALDINA Bužim
kumite female 16-17 years -59 kg (9)
1. mesto   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   BOJOVIč SAšA KK FOKUS - NIKŠIČ
3. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 16-17 years +59 kg (10)
1. mesto   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   DULIBIć MARTA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   RODIć SARA karate klub Rakovica Kanon
kumite veterans +35 years open (3)
1. mesto   MARTINS ADAUTO Liga Roraimense de Karatê
2. mesto   RAHMANOVIč ELDIN KBS - Reflex Donji Vakuf
kumite veterans +35 years open (1)
kata team male seniors (1)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
kata team female seniors (1)
1. mesto   CASTRA 1 (ČAJIĆ,ROLJIĆ) ČAJIĆ,ROLJIĆ
kata team male 10-11 years (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,VANOVŠEK) MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,VANOVŠEK
kata team female 10-11 years (7)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAVRIČ,PETKOVIĆ,PETKOVIĆ) LAVRIČ,PETKOVIĆ,PETKOVIĆ
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
3. mesto   KK K-S-C CAZIN 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) ALIDŽANOVIĆ,ČAUŠEVIĆ,RIZVIĆ
3. mesto   KBS REFLEX 1 (KENJAR,PILAV) KENJAR,PILAV
kata team male 14-15 years (1)
1. mesto   KBV BUDO 1 (BAJRAMOVIC,HADZALIC,KAPIC) BAJRAMOVIC,HADZALIC,KAPIC
kata team female 14-15 years (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (NOVAK,GANZITTI,CENTRIH) NOVAK,GANZITTI,CENTRIH
2. mesto   KBV BUDO 1 (MURANOVIC,MUJADZIC,SABIC) MURANOVIC,MUJADZIC,SABIC
kata team female 8-9- years (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
2. mesto   KBS TIGAR 1 (KUKRIKA,MACAK,VUJANOVIC) KUKRIKA,MACAK,VUJANOVIC
kata team male 8-9 years (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (OČKO,GORENŠEK,HLASTEC) OČKO,GORENŠEK,HLASTEC
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
kata team male 12-13 years (4)
1. mesto   BUSHIDO 1 (BERENDIKA,LUGONJA,LUKIĆ) BERENDIKA,LUGONJA,LUKIĆ
2. mesto   KARATE HAYASHI ST. PöLTEN 1 (HUBER,SAILER,ZÖCHLING) HUBER,SAILER,ZÖCHLING
3. mesto   KBV BUDO 1 (HUBER,SAILER,ZÖCHLING) HARBAS,MURANOVIC,VILIC
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (ČESNIK,HRNJIĆ,NUMANOVIĆ) ČESNIK,HRNJIĆ,NUMANOVIĆ
kata team female 12-13 years (7)
1. mesto   KK KRANJ 2 (DROBNJAK,NADIŽAR,REPIČ) DROBNJAK,NADIŽAR,REPIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
3. mesto   KK ALFA - ZAGREB 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) BRKAN,ABRAMOVIČ
3. mesto   KK KRANJ 1 (KALAN,ČUHALEV,BALDŽIEV) KALAN,ČUHALEV,BALDŽIEV
kata team male 16-17 years (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (STERNIŠA,KANDUT,KLOBASA) STERNIŠA,KANDUT,KLOBASA
kata team female 16-17 years (2)
1. mesto   KBS''ZMAJ'' 1 (BEĆIROVIĆ,HANIĆ,VEHABIVIĆ) BEĆIROVIĆ,HANIĆ,VEHABIVIĆ
2. mesto   KBV BUDO 1 (MURANOVIC,SABIC,KAPIC) MURANOVIC,SABIC,KAPIC
kata team female -8 year (1)
1. mesto   KBS TIGAR 1 (COLIC,VUJANOVIC,NOROVA) COLIC,VUJANOVIC,NOROVA
kata team male -8 years (1)
1. mesto   KBV BUDO 1 (ABDIC,MISKIC) ABDIC,MISKIC
kumite team male seniors open (5)
1. mesto   COM. FIK ITA 1 (CANOVAI,LODDO,NAVA) CANOVAI,LODDO,NAVA
2. mesto   COM. FIK ITA 2 (RUSSO,CACCIALANZA) RUSSO,CACCIALANZA
3. mesto   LRK 1 (RUSSO,CACCIALANZA) ERNESTO,MELO,MARTINS,BRAGANÇA
3. mesto   KK ŠIBENIK 1 (PASTUOVIĆ,RUPIĆ) PASTUOVIĆ,RUPIĆ
kumite team female seniors open (4)
1. mesto   KK ŠIBENIK 1 (ČATLAK,CVITANOVIĆ) ČATLAK,CVITANOVIĆ
2. mesto   KK SEKI 1 (GOLAČ,STEGEL) GOLAČ,STEGEL
3. mesto   LRK 1 (GOLAČ,STEGEL) ANDRADE,INÁCIO
3. mesto   COM. FIK ITA 1 (CITRO,GENTILE) CITRO,GENTILE
kumite team male 10-11 years open (7)
1. mesto   KK KIK 1 (GECAN,GORIĆ) GECAN,GORIĆ
2. mesto    1 (PEJIĆ,PRERADOVIĆ,VASILIĆ,MILUTIN) PEJIĆ,PRERADOVIĆ,VASILIĆ,MILUTIN
3. mesto   TUZLA SINBRA 1 (PEJIĆ,PRERADOVIĆ,VASILIĆ,MILUTIN) SINANOVIĆ,ŠARIĆ,PIPAL
3. mesto   BUSHIDO 1 (ČUBRILO,LUGONJA,BJELJAC,KURIDZA) ČUBRILO,LUGONJA,BJELJAC,KURIDZA
kumite team female 10-11 years open (4)
1. mesto   TUZLA SINBRA 1 (MUJANOVIĆ,SULJIĆ) MUJANOVIĆ,SULJIĆ
2. mesto   BUSHIDO 1 (BALAĆ,GOTOVAC,ĐAKOVIĆ) BALAĆ,GOTOVAC,ĐAKOVIĆ
3. mesto   KBV BUDO 1 (BALAĆ,GOTOVAC,ĐAKOVIĆ) ABDIC,DURAKOVIC,ĐOGIC
3. mesto   VEZIR 1 (DUVNJAK,MRAKIĆ,JAŠAREVIĆ) DUVNJAK,MRAKIĆ,JAŠAREVIĆ
kumite team male 14-15 years open (4)
1. mesto   BUSHIDO 1 (JANJIĆ,TODOROVIĆ) JANJIĆ,TODOROVIĆ
2. mesto   KBV BUDO 1 (HADZALIC,HADZALIC) HADZALIC,HADZALIC
3. mesto   KK ŠIBENIK 1 (HADZALIC,HADZALIC) ČOVIĆ,STOŠIĆ,VLADIĆ,ORLOVIĆ
3. mesto   COM. FIK ITA 1 (GENTILE,ODOBESCU) GENTILE,ODOBESCU
kumite team female 14-15 years open (4)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK,KVAS) TOPOLOVEC,UGOVŠEK,KVAS
2. mesto   KK KRANJ 1 (REBOLJ,ETEROVIČ) REBOLJ,ETEROVIČ
3. mesto   KBV BUDO 1 (REBOLJ,ETEROVIČ) SABIC,CIZMIC,KAPIC
3. mesto   COM. FIK ITA 1 (GENTILE,MONARI) GENTILE,MONARI
kumite team male 18-19 years open (1)
1. mesto   KBV BUDO 1 (AMAR,IBRO,SABAN) AMAR,IBRO,SABAN
kumite team female 18-21 years open (1)
1. mesto   CASTRA 1 (ČAJIĆ,ROLJIĆ) ČAJIĆ,ROLJIĆ
kumite team male 12-13 years open (5)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (KOLŠEK,MEDVED,SUŠA) KOLŠEK,MEDVED,SUŠA
2. mesto   BUSHIDO 1 (BERENDIKA,LUKIĆ,RADIĆ) BERENDIKA,LUKIĆ,RADIĆ
3. mesto   KBV BUDO 1 (BERENDIKA,LUKIĆ,RADIĆ) HARBAS,MURANOVIC,VILIC
3. mesto   KK K-S-C CAZIN 1 (BEGANOVIĆ,MULALIĆ,RIZVIĆ) BEGANOVIĆ,MULALIĆ,RIZVIĆ
kumite team female 12-13 years open (4)
1. mesto   KK SEKI 1 (NOVAK,CENTRIH) NOVAK,CENTRIH
2. mesto   CASTRA 1 (BUJAK,GRAHOVAC) BUJAK,GRAHOVAC
3. mesto   COM. FIK ITA 1 (BUJAK,GRAHOVAC) BALLERINI PUVIANI,CANEVA
3. mesto   BUSHIDO 1 (ĐAKOVIĆ,SUBOTIĆ) ĐAKOVIĆ,SUBOTIĆ
kumite team male 16-17 years open (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ČRNILEC KESIČ,REBOLJ) ČRNILEC KESIČ,REBOLJ
2. mesto   COM. FIK ITA 1 (ZANOTTI,DAKIR,PUGLIESE) ZANOTTI,DAKIR,PUGLIESE
kumite team female 16-17 years open (4)
1. mesto   REGENERACIJA 1 (NADAREVIĆ,ĆERIMOVIĆ) NADAREVIĆ,ĆERIMOVIĆ
2. mesto   COM. FIK ITA 1 (FRABBONI,TESTONI,LEPORE,CANEVA) FRABBONI,TESTONI,LEPORE,CANEVA
3. mesto   KK ŠIBENIK 1 (FRABBONI,TESTONI,LEPORE,CANEVA) KITAROVIC,DULIBIĆ,CVITANOVIĆ
3. mesto   JION-BIHAĆ,BIH 1 (HODŽIĆ,VOJIĆ) HODŽIĆ,VOJIĆ