NazajMednarodni turnir (B)

RUDAR VELENJE OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA ŠCV ( VELENJE , Trg mladosti 3, 3320 Velenje )



Države
7
Klubi
45
Skupaj prijave
258
Skupaj nastopi
360
Prijave ženske
122
Nastopi ženske
171
Prijave moški
136
Nastopi moški
189
Prijavljene ekipe
10
Ženske ekipe
6
Moške ekipe
4


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 ITALY
6 MONTENEGRO
7 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ACCADEMIA KARATE SHOTOKAN
3 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
4 CENTRO STUDI ARCHE
5 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
6 GANZ-KESJÁR
7 KARATE DRUŠTVO LOČE
8 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
9 KARATE KLUB BIJELA
10 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
11 KARATE KLUB CHAMPION (BA)
12 KARATE KLUB EMONA
13 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
14 KARATE KLUB GROBNIČAN
15 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
16 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
17 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
18 KARATE KLUB KRANJ
19 KARATE KLUB MISLINJA
20 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
21 KARATE KLUB PESNICA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADVANJE
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
30 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
31 KARATE KLUB ŠIŠKA
32 KARATE KLUB TIGER VELENJE
33 KARATE KLUB TRBOVLJE
34 KARATE KLUB VELENJE
35 KARATE KLUB ŽALEC
36 KARATE KLUB ZMAJ
37 KARATE LOWER AUSTRIA
38 KBS"CASTRA"
39 KK BIJELA
40 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
41 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
42 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
43 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
44 SILVER GYM A.S.D
45 SPORTVEREIN LASSNITZHOEHE/AUSTRIA
46 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata male seniors +18 (5)
kata female seniors +18 (6)
1. mesto   MENEGHETTI LAURA CENTRO STUDI ARCHE
2. mesto   BOKUN SANJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   KÖFINGER VERENA Karate Lower Austria
3. mesto   BORELLA SARA CENTRO STUDI ARCHE
kata male 10-11 years (12)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   GOVEK GAL Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   LAMI ALTRIN Karate Klub Rudar Velenje
kata female 10-11 years (13)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (12)
1. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   MEHIć FATIMA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   CELO SIMA Karate Lower Austria
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male cadets (13)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
kata female cadets (8)
1. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HöRMANN JASMIN Sportverein Lassnitzhoehe/Austria
kata female 8-9 years (9)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (16)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   KRIžEVAC LEJLA Karate Klub Tiger Velenje
kata male 8-9 years (7)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KOKOT MARTIN Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (11)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12-13 years (10)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   PIVA STEFANO CENTRO STUDI ARCHE
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (4)
1. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
kata female 12-13 years (7)
1. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (11)
1. mesto   CELO SIMA Karate Lower Austria
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata male 16-17 years (5)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
3. mesto   SPOLADORE EMILIO Silver gym a.s.d
3. mesto   ONGARELLI MICHELE CENTRO STUDI ARCHE
kata female 16-17 years (4)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   HöRMANN JASMIN Sportverein Lassnitzhoehe/Austria
3. mesto   KÖFINGER VERENA Karate Lower Austria
3. mesto   BORELLA SARA CENTRO STUDI ARCHE
kata female -8 (7)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
kata female -8 years (8-6 kyu) (6)
1. mesto   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JESENIČNIK BERA NEA Karate klub Velenje
kata male -8 years (8)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata male -8 years (8-6 kyu) (10)
1. mesto   TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
kata male + 35 years (5)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
kata female + 35 years (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   RUŽIĆ MAJA Karate klub FINIDA-Poreč
kumite male seniors - 84 kg (3)
1. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
kumite male seniors -60 kg (1)
1. mesto   GIRALDI LORENZO Accademia Karate shotokan
kumite male seniors -67 kg (0)
kumite male seniors -75 kg (0)
kumite male seniors +84 kg (2)
1. mesto   PRERADOVIĆ UROŠ Karate Klub Rudar Velenje
kumite male seniors open (2)
1. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   PRERADOVIĆ UROŠ Karate Klub Rudar Velenje
kumite female seniors - 50 kg (0)
kumite female seniors - 55 kg (2)
1. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   TEŠIĆ TIJANA Karate Klub Rudar Velenje
kumite female seniors -61 kg (4)
1. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   SOčIč KAROLINA Karate Klub Zmaj
3. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
kumite female seniors -68 kg (2)
kumite female seniors + 68 kg (0)
kumite female seniors open (4)
1. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite male 10-11 years -35 kg (10)
1. mesto   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
kumite male 10-11 years -40 kg (8)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 10-11 years +40 kg (8)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KORENJAK GEORGIEV ROK Karate Klub Radvanje
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   ŽIGA MEDIN Karate klub Champion (BA)
kumite female 10-11 years -40 kg (10)
1. mesto   DAMJANOVIć JOVANA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
kumite female 10-11 years +40 kg (8)
1. mesto   DAMJANOVIĆ JOVANA KK BIJELA
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
kumite male 14-15 years -52 kg (9)
1. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   NYíRI GERGELY Ganz-Kesjár
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 14-15 years -57 kg (7)
1. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
kumite male 14-15 years -63 kg (4)
1. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. mesto   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite male 14-15 years -70 kg (4)
1. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GAJIć ANDREJ Karate klub "16-a" Banja Luka
kumite male 14-15 years +70 kg (7)
1. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   RISTIć NEDELJKO Karate klub "16-a" Banja Luka
kumite female 14-15 years -47 kg (4)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite female 14-15-years -54 kg (5)
1. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   LUKAč UNA-SELENA Karate klub "16-a" Banja Luka
kumite female 14-15 years +54 kg (6)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   HöRMANN JASMIN Sportverein Lassnitzhoehe/Austria
kumite female 8-9 years -30 kg (5)
1. mesto   BOGDANOVIĆ JOVANA KK BIJELA
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   GIRALDI LAURA Accademia Karate shotokan
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite female 8-9 years +30 kg (3)
1. mesto   BOGDANOVIĆ JOVANA KK BIJELA
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   CIANTI GIULIA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite male 8-9 years -30 kg (10)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SIMONETTI NICHOLAS ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KUNST TAI Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite male 8-9 years +30 kg (7)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HERMAN. BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
kumite male 12-13 years -40 kg (3)
1. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite male12-13 years -45 kg (5)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite male 12-13 years -50 kg (6)
1. mesto   CIANTI DUCCIO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   MEšIć NEDIM Karate klub Champion (BA)
kumite male 12-13 years +50 kg (9)
1. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
kumite female 12-13-years -40 kg (4)
1. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
kumite female 12-13 yeares -47 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   MEšEVIć NEJLA Karate klub Champion (BA)
3. mesto   GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female 12-13 yeares +47 kg (5)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
kumite male 16-17-years -55 kg (1)
kumite male 16-17-years -61 kg (0)
kumite male 16-17-years -68 kg (3)
1. mesto   GIRALDI LORENZO Accademia Karate shotokan
kumite male 16-17-years -76 kg (0)
kumite male 16-17-years +76 kg (1)
kumite female 16-17 years -48 kg (0)
kumite female 16-17 years -53 kg (0)
kumite female 16-17 years -59 kg (6)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   KAZAFEROVIČ ŠEJLA Karate Klub Zmaj
kumite female 16-17 years +59 kg (4)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite veterans +35 years open (1)
kumite veterans +35 years open (0)
kata male team 8-10 years (2)
1. mesto   KK RUDAR 1 (LIPUŠ SMAJLOVIĆ,LAMI,VRELLA) LIPUŠ SMAJLOVIĆ,LAMI,VRELLA
2. mesto   SHITORYU VARAžDIN 1 (BEDNJANIĆ,KOKOT,KOSTANJEVAC) BEDNJANIĆ,KOKOT,KOSTANJEVAC
kata team female 8-10 years (4)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KASTELIC,MLINARIČ,PEKLAR) KASTELIC,MLINARIČ,PEKLAR
3. mesto   KK VELENJE 1 (KASTELIC,MLINARIČ,PEKLAR) JOVANOVIĆ,VANOVŠEK,JELEN
3. mesto   KK RUDAR 1 (PRATNEMER,TEJIĆ,TEJIĆ) PRATNEMER,TEJIĆ,TEJIĆ
kata team female 11-13 years (2)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,IVANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,IVANOVIĆ
2. mesto   KK RUDAR 1 (HLIŠČ,OMIĆ,PRATNEMER) HLIŠČ,OMIĆ,PRATNEMER
kata team male 11-13 years (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (MUHAREMOVIĆ,PAŠIĆ,VANOVŠEK) MUHAREMOVIĆ,PAŠIĆ,VANOVŠEK
2. mesto   KK RUDAR 1 (SOFIĆ,LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ) SOFIĆ,LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ
kumite team male 10-11 years open (0)
kumite team female 10-11 years open (0)
kumite team male 14-15 years open (0)
kumite team female 14-15 years open (0)
kumite team male 12-13 years open (0)
kumite team female 12-13 years open (0)