KATANA CUP 2019 / BOHINJ OPEN

SPORT HALL DANICA ( BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60 )



Kraj : SPORT HALL DANICA
BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60
Organizator : Klub Karate akademija Bohinj
Začetek : 13.04.2019 10:00:00
Rok prijave : 11.04.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Janez Medja
info@borilna-akademija.info
041 723 824
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 6
2 kata najmlajše (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši Št. prijavljenih : 19
5 kata najmlajši (8 kyu) Št. prijavljenih : 6
6 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
7 kata malčice Št. prijavljenih : 13
8 kata malčice (8 kyu) Št. prijavljenih : 4
9 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
10 kata malčki Št. prijavljenih : 9
11 kata malčki (8 kyu) Št. prijavljenih : 4
12 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 11
13 kata dečki Št. prijavljenih : 5
14 Kata dečki (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 4
16 kata deklice Št. prijavljenih : 10
17 Kata deklice (8 kyu) Št. prijavljenih : 4
18 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 9
19 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 4
20 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
21 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 6
22 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 6
23 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
24 kata kadetinje Št. prijavljenih : 6
25 kata mladinci Št. prijavljenih : 4
26 kata mladinke Št. prijavljenih : 5
27 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 1
28 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 1
29 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 3
30 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 0
31 GRAND MASTER - kata Št. prijavljenih : 4
32 GRAND MASTER - kata Št. prijavljenih : 7
33 kata člani +18 Št. prijavljenih : 4
34 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
35 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 5
36 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
37 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 7
38 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Brlec Katarina Klub Karate akademija Bohinj
3 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Šturlić Maša Karate klub Polet
5 Uršič Medeja Klub Karate akademija Bohinj
6 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajše (8 kyu)
1 Forjan Kaja Karate Klub Murska Sobota
2 GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši
1 Adamič Jakob Klub Karate akademija Bohinj
2 Arh Enej Klub Karate akademija Bohinj
3 Barbo Dominik Klub Karate akademija Bohinj
4 Bolčina Urban Klub Karate akademija Bohinj
5 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
6 Gogala Miha Klub Karate akademija Bohinj
7 Golec Rok Klub Karate akademija Bohinj
8 Hoareau Mandelc Tian Tristan Klub Karate akademija Bohinj
9 Jan Filip Mario Klub Karate akademija Bohinj
10 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
11 Orel Ožbej Klub Karate akademija Bohinj
12 Pazlar Jan Klub Karate akademija Bohinj
13 Sodnik Aleks Klub Karate akademija Bohinj
14 Sodnik Mark Klub Karate akademija Bohinj
15 Štefanec Jurij Karate Klub Murska Sobota
16 Strakoš Nace Klub Karate akademija Bohinj
17 Triplat Tevž Klub Karate akademija Bohinj
18 Urh Črt Klub Karate akademija Bohinj
19 Zakrajšek Liam Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajši (8 kyu)
1 Barbo Dominik Klub Karate akademija Bohinj
2 Gogala Miha Klub Karate akademija Bohinj
3 Golec Rok Klub Karate akademija Bohinj
4 Hoareau Mandelc Tian Tristan Klub Karate akademija Bohinj
5 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Arh Enej Klub Karate akademija Bohinj
2 Grad Mark Klub Karate akademija Bohinj
3 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Sabnović Omer Karate Dojo OKI
5 Štefanec Jurij Karate Klub Murska Sobota
kata malčice
1 Brezovnik Zarja Julija Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 Forjan Lena Karate Klub Murska Sobota
4 Grad Anika Klub Karate akademija Bohinj
5 Lakota Ina Klub Karate akademija Bohinj
6 LORBER LENA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
7 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
8 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
10 Rocco Ilaria Shotokan Karate Klub Grosuplje
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 Skumavec Monika Klub Karate akademija Bohinj
13 Šturlić Maša Karate klub Polet
kata malčice (8 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
3 PESIC NINA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
4 Stojanovič Lana Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (8-6 kyu)
1 Ćerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
2 Grad Anika Klub Karate akademija Bohinj
3 GRUBER CARLA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
4 Korošec Nika Klub Karate akademija Bohinj
5 Lakota Ina Klub Karate akademija Bohinj
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
7 Skumavec Monika Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki
1 Beravs Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
2 Dovžan Klemenc Luka Klub Karate akademija Bohinj
3 Kelbl Jakob Klub Karate akademija Bohinj
4 Lakota Jaša Klub Karate akademija Bohinj
5 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Pazlar Vid Klub Karate akademija Bohinj
7 Pristavec Nik Klub Karate akademija Bohinj
8 Stojan Matic Klub Karate akademija Bohinj
9 Tomšič Mark Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8 kyu)
1 Hrast Val Klub Karate akademija Bohinj
2 Jan Marko Toma Klub Karate akademija Bohinj
3 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
4 Tomšič Mark Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Beravs Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
2 Brzuhalski Skumavec Maj Klub Karate akademija Bohinj
3 Dovžan Klemenc Luka Klub Karate akademija Bohinj
4 FRANČIĆ TOMA S.K.K. MURAKEN
5 Lakota Jaša Klub Karate akademija Bohinj
6 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 Pazlar Vid Klub Karate akademija Bohinj
8 Pristavec Nik Klub Karate akademija Bohinj
9 Sabanovič Said Karate Dojo OKI
10 Špan Vidic Rožle Klub Karate akademija Bohinj
11 Stojan Matic Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki
1 GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN
2 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Končnik Žan Klub Karate akademija Bohinj
4 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Waschl Benjamin Klub Karate akademija Bohinj
Kata dečki (8 kyu)
1 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
2 Pretnar Nejc Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki (8-4 kyu)
1 BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 Končnik Žan Klub Karate akademija Bohinj
3 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
4 Oblak Nejc Karate Klub Murska Sobota
kata deklice
1 Colja Obiako Eva Klub Karate akademija Bohinj
2 KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3 Mandič Nika Klub Karate akademija Bohinj
4 Možina Tija Klub Karate akademija Bohinj
5 Odar Manca Klub Karate akademija Bohinj
6 Odar Nadja Klub Karate akademija Bohinj
7 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
8 Rozman Monika Klub Karate akademija Bohinj
9 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
Kata deklice (8 kyu)
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
3 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 VUGRINEC SARA S.K.K. MURAKEN
kata deklice (8-4 kyu)
1 AUGUSTIĆ JANA S.K.K. MURAKEN
2 Colja Obiako Eva Klub Karate akademija Bohinj
3 Mandič Nika Klub Karate akademija Bohinj
4 Možina Tija Klub Karate akademija Bohinj
5 Odar Manca Klub Karate akademija Bohinj
6 Odar Nadja Klub Karate akademija Bohinj
7 Rozman Monika Klub Karate akademija Bohinj
8 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
9 VRHOVNIK TIA Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadeti
1 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
2 Mikelj Žiga Klub Karate akademija Bohinj
3 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
4 Šturlić Luka Karate klub Polet
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Mencinger Mark Klub Karate akademija Bohinj
2 Mikelj Žiga Klub Karate akademija Bohinj
3 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje
1 Dević Nikolina KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
2 Dovžan Klemenc Karin Klub Karate akademija Bohinj
3 MALTARIĆ NIKA S.K.K. MURAKEN
4 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Dovžan Klemenc Karin Klub Karate akademija Bohinj
3 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
4 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 VERBIČ TANJA Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 Grilc Vito Klub Karate akademija Bohinj
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 Hočevar Hana Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
4 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
2 Korva Staš KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 Kostič Ajša KK TRŽIČ
5 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata veterani - 50 let
1 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke - 50 let
1 Rogan Petra Karate Klub Murska Sobota
kata moški osebe s pos. potrebami
1 Kavalar Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
GRAND MASTER - kata
1 BAJROVIĆ ANITA KK TRŽIČ
2 GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
4 Zadravec Vesna Karate Klub Murska Sobota
GRAND MASTER - kata
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 Gros Kevin Karate klub Slovenj Gradec
3 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
4 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
5 Semolič Igor Karate Klub Emona
6 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Šturlić Marko Karate klub Polet
kata člani +18
1 Gros Kevin Karate klub Slovenj Gradec
2 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +18
1 Kežmah Papič Tamara Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 35 let
1 Breznik Jožek Karate klub WKSA Šentilj
2 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
4 Ljubanski Igor Karate klub Polet
5 Štefanec Jernej Karate Klub Murska Sobota
kata veteranke + 35 let
1 LORBER LYDIA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
kata veterani + 50 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
3 JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
4 Lah Silvo Karate klub Velenje
5 Ljubanski Igor Karate klub Polet
6 RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
7 ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 DRAŽUMERIČ SIMON GRAND MASTER - kata
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg
3 Tošovič Naja kumite ml. kadetinje +50 kg
3    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani - 50 let
2 Semolič Igor kata člani +18
3 Semolič Igor GRAND MASTER - kata
4    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -54 kg
3 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
5    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
6    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
2 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
3 OVČAR ŽIGA kata malčki (8- 6 kyu)
4 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
5 PISNIK MAJA MARI kata malčice
6 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše (8-6 kyu)
7 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
8 PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 SKUHALA ZOJA kata ml. kadetinje
10 SKUHALA ZOJA kata deklice
11 VERČKO ANA kata najmlajše
12 VERČKO ANA kata najmlajše (8-6 kyu)
7    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
8    Karate Klub Murska Sobota
1 Cener Alojz kata veterani + 50 let
2 Cener Alojz kumite veterani +35 let open
3 Cener Alojz GRAND MASTER - kumite
4 Forjan Kaja kata najmlajše (8 kyu)
5 Forjan Lena kata malčice
6 ISMAJLOVIč ČRTOMIR kumite dečki -40 kg
7 JUG TILEN kata mladinci
8 JUG TILEN GRAND MASTER - kata
9 Kerec Aljoša kata ml. kadeti
10 Kežmah Papič Tamara kata članice +18
11 KOCET NISA kata deklice
12 KOCET NISA kumite deklice +40 kg
13 Kranjec Davor kumite ml. kadeti +55 kg
14 Križanič Blaž kata dečki (8-4 kyu)
15 Oblak Nejc kumite malčki -30 kg
16 Oblak Nejc kata dečki (8-4 kyu)
17 RATOšA NINO kumite ml. kadeti +55 kg
18 Ritlop Sara kata malčice
19 Rogan Petra kata veteranke - 50 let
20 SLUGA KATARINA GRAND MASTER - kata
21 Štefanec Jernej kata veterani + 35 let
22 Štefanec Jurij kata najmlajši
23 Štefanec Jurij kata najmlajši (8-6 kyu)
24 Stvarnik Jernej kumite ml. kadeti +55 kg
25 Tinev David kumite dečki +40 kg
26 Zadravec Vesna GRAND MASTER - kata
27 Zečiri Dion kumite ml. kadeti +55 kg
28 Zečiri Lorna kumite ml. kadetinje -45 kg
29 KK Murska 1 kata ekipa malčki
30 KK Murska 1 kata ekipa dečki
31 KK Murska 1 kata ekipa malčice
32 KK Murska 1 kata ekipa kadeti-mladinci
33 KK Murska 1 kumite ekipa ml. kadeti open
9    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata najmlajše
2 BEŠIČ LANA kata malčice (8 kyu)
3 ČESEN BORIS kata najmlajši
4 ČESEN VESNA kata malčice
5 PRAPROTNIK NECA kata deklice
6 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
10    Karate Klub Rogaška Slatina
1 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8 kyu)
2 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
3 MAVSAR TAJDA kata malčice
4 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
11    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
3 KAROV Zoran kumite mladinci -76 kg
4 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12    Karate Klub Virtus Duplica
1 JEGLIČ DRAGO kata veterani + 50 let
2 ŠIMENC FRANCI kata veterani + 50 let
13    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
3 Brezovnik Zarja Julija kata malčice
4 Hočevar Enej kumite dečki -35 kg
5 Hočevar Hana kata kadetinje
6 MARIČ REM kumite člani +84 kg
7 MARIČ REM GRAND MASTER - kumite
8 Marič Zdravko kumite veterani +35 let open
9 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
10 Rocco Ilaria kata malčice
11 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
14    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
15    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Čulajević Luka kumite mladinci -76 kg
3 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti -70 kg
4 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
5 KOROŠEC LARA kata mladinke
6 LIN YUE kumite mladinke -53 kg
7 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 KK Olimpija 1 kata ekipa ml. kadetinje
16    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
2 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
4 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
5 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
6 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
7 Spasova Natka kumite mladinke +59 kg
17    Klub Karate akademija Bohinj
1 Adamič Jakob kata najmlajši
2 Adamič Jakob KIHON predšolski 6 let
3 Arh Enej kata najmlajši
4 Arh Enej kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Arh Enej KIHON najmlajši 7 let
6 Barbo Dominik kata najmlajši (8 kyu)
7 Barbo Dominik kata najmlajši
8 Barbo Dominik KIHON predšolski 6 let
9 Beravs Aljaž kata malčki
10 Beravs Aljaž kata malčki (8- 6 kyu)
11 Beravs Aljaž KIHON malčki 8-9 let
12 Bolčina Urban kata najmlajši
13 Bolčina Urban KIHON najmlajši 7 let
14 Brlec Katarina kata najmlajše
15 Brlec Katarina KIHON predšolske 6 let
16 Brzuhalski Skumavec Maj kata malčki (8- 6 kyu)
17 Brzuhalski Skumavec Maj KIHON malčki 8-9 let
18 Colja Obiako Eva kata deklice
19 Colja Obiako Eva kata deklice (8-4 kyu)
20 Colja Obiako Eva KIHON deklice 10-11 let
21 Dovžan Klemenc Karin kata ml. kadetinje
22 Dovžan Klemenc Karin kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
23 Dovžan Klemenc Luka kata malčki
24 Dovžan Klemenc Luka kata malčki (8- 6 kyu)
25 Dovžan Klemenc Luka KIHON malčki 8-9 let
26 Gogala Miha kata najmlajši (8 kyu)
27 Gogala Miha kata najmlajši
28 Gogala Miha KIHON najmlajši 7 let
29 Golec Rok kata najmlajši (8 kyu)
30 Golec Rok kata najmlajši
31 Golec Rok KIHON najmlajši 7 let
32 Grad Anika kata malčice
33 Grad Anika kata malčice (8-6 kyu)
34 Grad Anika KIHON malčice 8-9 let
35 Grad Mark kata najmlajši (8-6 kyu)
36 Grad Mark KIHON najmlajši 7 let
37 Grilc Vito kata kadeti
38 Hoareau Mandelc Tian Tristan kata najmlajši (8 kyu)
39 Hoareau Mandelc Tian Tristan kata najmlajši
40 Hoareau Mandelc Tian Tristan KIHON predšolski 6 let
41 Hrast Val kata malčki (8 kyu)
42 Hrast Val KIHON malčki 8-9 let
43 Jan Filip Mario kata najmlajši
44 Jan Filip Mario KIHON najmlajši 7 let
45 Jan Marko Toma kata malčki (8 kyu)
46 Jan Marko Toma KIHON malčki 8-9 let
47 Kavalar Aljaž kata moški osebe s pos. potrebami
48 Kelbl Jakob kata malčki
49 Kelbl Jakob KIHON malčki 8-9 let
50 Končnik Žan kata dečki
51 Končnik Žan kata dečki (8-4 kyu)
52 Končnik Žan KIHON dečki 10-11 let
53 Korošec Nika kata malčice (8-6 kyu)
54 Korošec Nika KIHON malčice 8-9 let
55 Lakota Ina kata malčice
56 Lakota Ina kata malčice (8-6 kyu)
57 Lakota Ina KIHON malčice 8-9 let
58 Lakota Jaša kata malčki
59 Lakota Jaša kata malčki (8- 6 kyu)
60 Lakota Jaša KIHON malčki 8-9 let
61 Mandič Nika kata deklice
62 Mandič Nika kata deklice (8-4 kyu)
63 Mandič Nika KIHON deklice 10-11 let
64 Mencinger Mark kata ml. kadeti (8-3 kyu)
65 Mikelj Žiga kata ml. kadeti
66 Mikelj Žiga kata ml. kadeti (8-3 kyu)
67 Možina Tija kata deklice
68 Možina Tija kata deklice (8-4 kyu)
69 Možina Tija KIHON deklice 10-11 let
70 Odar Manca kata deklice
71 Odar Manca kata deklice (8-4 kyu)
72 Odar Manca KIHON deklice 10-11 let
73 Odar Nadja kata deklice
74 Odar Nadja kata deklice (8-4 kyu)
75 Odar Nadja KIHON deklice 10-11 let
76 Orel Ožbej kata najmlajši
77 Orel Ožbej KIHON predšolski 6 let
78 Pazlar Jan kata najmlajši
79 Pazlar Jan KIHON predšolski 6 let
80 Pazlar Vid kata malčki
81 Pazlar Vid kata malčki (8- 6 kyu)
82 Pazlar Vid KIHON malčki 8-9 let
83 Pretnar Nejc Kata dečki (8 kyu)
84 Pretnar Nejc KIHON dečki 10-11 let
85 Pristavec Nik kata malčki
86 Pristavec Nik kata malčki (8- 6 kyu)
87 Pristavec Nik KIHON malčki 8-9 let
88 Rozman Monika kata deklice
89 Rozman Monika kata deklice (8-4 kyu)
90 Rozman Monika KIHON deklice 10-11 let
91 Skumavec Monika kata malčice
92 Skumavec Monika kata malčice (8-6 kyu)
93 Skumavec Monika KIHON malčice 8-9 let
94 Sodnik Aleks kata najmlajši
95 Sodnik Aleks KIHON predšolski 4-5 let
96 Sodnik Mark kata najmlajši
97 Sodnik Mark KIHON najmlajši 7 let
98 Špan Vidic Rožle kata malčki (8- 6 kyu)
99 Špan Vidic Rožle KIHON malčki 8-9 let
100 Stojan Matic kata malčki
101 Stojan Matic kata malčki (8- 6 kyu)
102 Stojan Matic KIHON malčki 8-9 let
103 Stojanovič Lana kata malčice (8 kyu)
104 Stojanovič Lana KIHON malčice 8-9 let
105 Strakoš Nace kata najmlajši
106 Strakoš Nace KIHON najmlajši 7 let
107 Tomšič Mark kata malčki
108 Tomšič Mark kata malčki (8 kyu)
109 Tomšič Mark KIHON malčki 8-9 let
110 Triplat Tevž kata najmlajši
111 Triplat Tevž KIHON predšolski 6 let
112 Urh Črt kata najmlajši
113 Urh Črt KIHON predšolski 6 let
114 Uršič Medeja kata najmlajše
115 Uršič Medeja KIHON predšolske 6 let
116 Waschl Benjamin kata dečki
117 Waschl Benjamin KIHON dečki 10-11 let
118 Zakrajšek Liam kata najmlajši
119 Zakrajšek Liam KIHON predšolski 4-5 let
120 KKA Bohinj 1 kata ekipa malčki
121 KKA Bohinj 1 kata ekipa dečki
18    Karate Klub Rudar Velenje
1 Fatmić Lejla Kata deklice (8 kyu)
2 GRBIĆ ANEA kata najmlajše (8 kyu)
3 Sadiković Ajdin kumite dečki +40 kg
4 Točaković Nemanja kumite mladinci -76 kg
5 VERBIČ TANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
7 VRHOVNIK TIA kata deklice (8-4 kyu)
19    Karate klub Novo Mesto
1 RUKŠE MIHAEL kata veterani + 50 let
20    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite dečki +40 kg
3 BOŽIČ TADEJ kata dečki (8-4 kyu)
4 Ćerić Ivana kata malčice (8-6 kyu)
5 Kermc Anže kumite dečki -35 kg
6 Kermc Anže Kata dečki (8 kyu)
7 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
8 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -45 kg
9 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 ŠTIGL KLARA kata deklice (8-4 kyu)
11 ZABASU NEJC kata kadeti
21    Karate klub WKSA Šentilj
1 Breznik Jožek kata veterani + 35 let
2 Breznik Jožek kumite veterani +35 let open
3 Črnčec Anel kumite kadeti -70 kg
22    Karate klub Polet
1 Ljubanski Igor kata veterani + 50 let
2 Ljubanski Igor kata veterani + 35 let
3 Šturlić Luka kata ml. kadeti
4 Šturlić Marko GRAND MASTER - kata
5 Šturlić Maša kata najmlajše
6 Šturlić Maša kata malčice
23    Karate klub WKSA Kungota
1 ŠTELCL GAL kumite mladinci -76 kg
24    Karate klub Velenje
1 Lah Silvo kata veterani + 50 let
25    Karate Dojo OKI
1 Sabanovič Said kata malčki (8- 6 kyu)
2 Sabanovič Said kumite malčki +30 kg
3 Sabnović Omer kata najmlajši (8-6 kyu)
26    S.K.K. MURAKEN
1 AUGUSTIĆ JANA kata deklice (8-4 kyu)
2 FRANČIĆ TOMA kata malčki (8- 6 kyu)
3 GOLUBIĆ FILIP kata dečki
4 MALTARIĆ NIKA kata ml. kadetinje
5 TOT VANJA kata deklice
6 TOT VANJA kumite deklice -40 kg
7 VUGRINEC SARA Kata deklice (8 kyu)
27    KK TRŽIČ
1 BAJROVIĆ ANITA kumite članice - 55 kg
2 BAJROVIĆ ANITA GRAND MASTER - kata
3 Kostič Ajša kata mladinke
4 Kostič Ajša kumite mladinke -53 kg
28    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata mladinke
2 AVDIĆ EMIRA Kata deklice (8 kyu)
3 GOLAČ AZRA GRAND MASTER - kata
4 GORENŠEK VID kata dečki
5 GORENŠEK VID kumite dečki +40 kg
6 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši (8 kyu)
7 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši (8-6 kyu)
8 OČKO GAL kata malčki
9 OČKO GAL kata dečki
10 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
11 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
12 ŠKET-MLINAR ALJA. Kata deklice (8 kyu)
13 SLUGA JURE kata kadeti
14 SLUGA JURE kata mladinci
15 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
16 STERNIŠA NEJC kata člani +18
17 STERNIŠA NEJC kata mladinci
18 STERNIŠA NEJC GRAND MASTER - kata
19 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
20 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
29    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 MUŠIĆ ALINA kumite malčice -30 kg
4 MUŠIĆ ALINA kata malčice (8 kyu)
5 Sadiković Muhammed kumite malčki -30 kg
6 Sadiković Muhammed kata malčki (8 kyu)
30    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
2 CITI JACOPO kumite ml. kadeti -40 kg
3 LIGAS EDOARDO kumite dečki -35 kg
4 MILLAURO VITTORIA kumite deklice -40 kg
5 PICCHIOTTI FEDERICO kumite dečki -40 kg
6 PICCHIOTTI FEDERICO kumite ml. kadeti -40 kg
7 SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -35 kg
8 SIMONETTI NICHOLAS kumite ml. kadeti -40 kg
9 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE 1 kumite ekipa dečki open
31    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
2 Batić Naser kumite kadeti open
32    KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
1 Dević Nikolina kata ml. kadetinje
2 Korva Staš kata mladinci
33    Karate klub Slovenj Gradec
1 Gros Kevin kata člani +18
2 Gros Kevin GRAND MASTER - kata
3 Gross Samo kata veterani + 50 let
4 Gross Samo kata člani +18
5 Gross Samo kata veterani + 35 let
6 Gross Samo GRAND MASTER - kata
34    SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
1 GRUBER CARLA kata malčice (8-6 kyu)
2 LORBER LENA kata malčice
3 LORBER LYDIA kata veteranke + 35 let
4 PESIC NINA kata malčice (8 kyu)
35    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite člani -60 kg
2 Brlek Rok GRAND MASTER - kumite