A1 - 2. KROG PRIMORSKE LIGE

IDRIJA ( MODRA DVORANA IDRIJA , Lapajnetova 50, 5280 Idrija )



Kraj : IDRIJA
MODRA DVORANA IDRIJA , Lapajnetova 50, 5280 Idrija
Organizator : Karate Klub Kolektor Idrija
Začetek : 17.03.2019 09:00:00
Rok prijave : 14.03.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Nina Bratož
nina.bratoz@premik.si
Cena prvega nastopa : 10 €
Cena dodatnega nastopa : 5 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 10 €


1 kata dečki 1. razred Št. prijavljenih : 2
2 kata deklice 1. razred Št. prijavljenih : 2
3 kata dečki 2.-3. razred Št. prijavljenih : 16
4 kata deklice 2.-3. razred Št. prijavljenih : 10
5 kata dečki 4.-5. razred Št. prijavljenih : 24
6 kata deklice 4.-5. razred Št. prijavljenih : 6
7 kata dečki 6.-7. razred Št. prijavljenih : 5
8 kata deklice 6.-7. razred Št. prijavljenih : 10
9 kata dečki 8.-9. razred Št. prijavljenih : 3
10 kata deklice 8.-9. razred Št. prijavljenih : 11
kata dečki 1. razred
1 Kramar Vili Karate klub Radeče
2 Ogrinc Konda Luka Karate Klub Kolektor Idrija
kata deklice 1. razred
1 Purić Adrijana Karate klub Sokol
2 Sever Sakelšek Zoja Karate Klub Kolektor Idrija
kata dečki 2.-3. razred
1 Agović Edvin Karate-do klub Ig Shotokan
2 Bizjak Vital Karate Klub Kolektor Idrija
3 Čuk Danijel Karate Klub Kolektor Idrija
4 Florjančič Rok Karate Klub Kolektor Idrija
5 Kaurin Boris Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 Lampe Urban Karate Klub Kolektor Idrija
7 Leskovar Tratnik Matija Karate klub Posočje
8 Matak Egon Karate Klub Zmaj
9 Merc Janez Karate klub Lev
10 Mitrović Veljko Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
11 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
12 Skočir Tim Karate klub Posočje
13 Skubic Ian Karate-do klub Ig Shotokan
14 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
15 Vatovec Ernest Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
16 Volarič Van Karate klub Posočje
kata deklice 2.-3. razred
1 Alič Taja Karate Klub Kolektor Idrija
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 Krajnik Zala Karate Klub Kolektor Idrija
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
6 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
7 Oblak Nika Karate Klub Kolektor Idrija
8 Purić Tijana Karate klub Sokol
9 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
10 Svetičič Maja Karate klub Posočje
kata dečki 4.-5. razred
1 Anžur Kajzer Lev Karate-do klub Ig Shotokan
2 Bačnar Mark Karate Klub Kolektor Idrija
3 BIZJAK VASJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 Bončina Aljaž Karate Klub Kolektor Idrija
5 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
6 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
7 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
8 FLORJANČIČ JURE Karate Klub Kolektor Idrija
9 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
10 Kacin Filip Karate Klub Kolektor Idrija
11 Kirn Carllo Karate klub Radeče
12 Kolander Andraž Karate klub Radeče
13 Krajnik Mark Karate Klub Kolektor Idrija
14 KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
15 Kuhelj Matevž Karate Klub Zmaj
16 LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
17 Legiša Tom Karate-do klub Ig Shotokan
18 Leskovar Tratnik Jaka Karate klub Posočje
19 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
20 PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
21 SEDEJ VAL Karate Klub Kolektor Idrija
22 Sever Sakelšek Luka Karate Klub Kolektor Idrija
23 SOLAR KRIS Karate klub Sokol
24 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata deklice 4.-5. razred
1 Cilenšek Stella Karate-do klub Ig Shotokan
2 Krvina Lia Karate Klub Kolektor Idrija
3 Mazzini Nina Karate Klub Kolektor Idrija
4 Melinc Alja Karate klub Posočje
5 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
6 Zupančič Nana Karate Klub Kolektor Idrija
kata dečki 6.-7. razred
1 Aluisi Škarja Samuel Karate Klub Mon Chi
2 BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3 Lajovic Jaka Karate Klub Kolektor Idrija
4 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5 Skubic Nik Karate-do klub Ig Shotokan
kata deklice 6.-7. razred
1 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
2 Hrast Lipušček Anja Karate klub Posočje
3 Kalanj Nena Karate klub Posočje
4 Kokole Tereza Karate klub Posočje
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
7 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
8 Skočir Živa Karate klub Posočje
9 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
10 Zabreščak Melisa Karate klub Posočje
kata dečki 8.-9. razred
1 Aluisi Škarja Erik Karate Klub Mon Chi
2 KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
kata deklice 8.-9. razred
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3 GLAVINA MRAK REBEKA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
4 Kobashaj Endrid Karate Klub Kolektor Idrija
5 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 KRŽIŠNIK ALJA VITA Karate Klub Kolektor Idrija
7 Oražem Ćosić Zala Karate klub Sokol
8 ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
9 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
10 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
11 Zakrajšek Sara Karate klub Posočje
1    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata dečki 6.-7. razred
2 MIHELIČ MAJ Borbe dečki 6.-7. razred
3 TEKAVC MAŠA kata deklice 4.-5. razred
4 TEKAVC MAŠA Borbe deklice 4.-5. razred
5 TURŠIČ ŠPELA kata deklice 6.-7. razred
6 TURŠIČ ŠPELA kata deklice 8.-9. razred
7 KK Cerknica 1 kata ekipa deklice 7.9. razred
2    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Alič Taja kata deklice 2.-3. razred
2 Alič Taja Kihon deklice 2.-3. razred
3 Alič Taja Borbe deklice 2.-3. razred
4 Bačnar Mark kata dečki 4.-5. razred
5 Bačnar Mark Kihon dečki 4.-5. razred
6 Bačnar Mark Borbe dečki 4.-5. razred
7 BAJUK EVA Borbe deklice 8.-9. razred
8 BIZJAK VASJA kata dečki 4.-5. razred
9 BIZJAK VASJA Borbe dečki 4.-5. razred
10 Bizjak Vital kata dečki 2.-3. razred
11 Bizjak Vital Borbe dečki 2.-3. razred
12 Bončina Aljaž kata dečki 4.-5. razred
13 Bončina Aljaž Kihon dečki 4.-5. razred
14 Bončina Aljaž Borbe dečki 4.-5. razred
15 Božič Beno Kihon dečki 6.-7. razred
16 Božič Beno Borbe dečki 6.-7. razred
17 BOŽIČ CENE kata dečki 6.-7. razred
18 BOŽIČ CENE Kihon dečki 6.-7. razred
19 BOŽIČ CENE Borbe dečki 6.-7. razred
20 CARLI MARUšA SARA kata deklice 8.-9. razred
21 CARLI MARUšA SARA Kihon deklice 8.-9. razred
22 CARLI MARUšA SARA Borbe deklice 8.-9. razred
23 CARLI SOFIJA kata deklice 6.-7. razred
24 CARLI SOFIJA Kihon deklice 6.-7. razred
25 CARLI SOFIJA Borbe deklice 6.-7. razred
26 Čuk Danijel kata dečki 2.-3. razred
27 Čuk Danijel Kihon dečki 2.-3. razred
28 FILIPIČ MARK kata dečki 4.-5. razred
29 FILIPIČ MARK Kihon dečki 4.-5. razred
30 FILIPIČ MARK Borbe dečki 4.-5. razred
31 FLORJANČIČ JURE kata dečki 4.-5. razred
32 FLORJANČIČ JURE Kihon dečki 4.-5. razred
33 Florjančič Rok kata dečki 2.-3. razred
34 Florjančič Rok Kihon dečki 2.-3. razred
35 Kacin Filip kata dečki 4.-5. razred
36 Kacin Filip Kihon dečki 4.-5. razred
37 Kobashaj Endrid kata deklice 8.-9. razred
38 Krajnik Mark kata dečki 4.-5. razred
39 Krajnik Mark Kihon dečki 4.-5. razred
40 Krajnik Zala kata deklice 2.-3. razred
41 Krajnik Zala Kihon deklice 2.-3. razred
42 Krvina Lia kata deklice 4.-5. razred
43 Krvina Lia Kihon deklice 4.-5. razred
44 Krvina Lia Borbe deklice 4.-5. razred
45 KRŽIŠNIK ALJA VITA kata deklice 8.-9. razred
46 KRŽIŠNIK ALJA VITA Borbe deklice 8.-9. razred
47 KRŽIŠNIK GAL kata dečki 8.-9. razred
48 KRŽIŠNIK GAL Kihon dečki 8.-9. razred
49 KRŽIŠNIK GAL Borbe dečki 8.-9. razred
50 KRŽIŠNIK LAN kata dečki 4.-5. razred
51 KRŽIŠNIK LAN Borbe dečki 4.-5. razred
52 Lajovic Jaka kata dečki 6.-7. razred
53 Lajovic Jaka Kihon dečki 6.-7. razred
54 Lajovic Jaka Borbe dečki 6.-7. razred
55 Lampe Urban kata dečki 2.-3. razred
56 Lampe Urban Kihon dečki 2.-3. razred
57 LAPAJNE VORANC kata dečki 4.-5. razred
58 LAPAJNE VORANC Kihon dečki 4.-5. razred
59 LAPAJNE VORANC Borbe dečki 4.-5. razred
60 LOGAR TEA kata deklice 6.-7. razred
61 LOGAR TEA Kihon deklice 6.-7. razred
62 LOGAR TEA Borbe deklice 6.-7. razred
63 Mazzini Nina kata deklice 4.-5. razred
64 Mazzini Nina Kihon deklice 4.-5. razred
65 MLAKAR LUKA kata dečki 4.-5. razred
66 MLAKAR LUKA Kihon dečki 4.-5. razred
67 MLAKAR LUKA Borbe dečki 4.-5. razred
68 Mlakar Nika kata deklice 2.-3. razred
69 Mlakar Nika Kihon deklice 2.-3. razred
70 Mlakar Nika Borbe deklice 2.-3. razred
71 Oblak Nika kata deklice 2.-3. razred
72 Oblak Nika Kihon deklice 2.-3. razred
73 Ogrinc Konda Luka kata dečki 1. razred
74 Ogrinc Konda Luka Kihon dečki 1. razred
75 PAVŠIČ HANA Borbe deklice 8.-9. razred
76 PERMOZER MARC kata dečki 4.-5. razred
77 PERMOZER MARC Kihon dečki 4.-5. razred
78 PERMOZER MARC Borbe dečki 4.-5. razred
79 SEDEJ ANDRAŽ Borbe dečki 8.-9. razred
80 SEDEJ VAL kata dečki 4.-5. razred
81 SEDEJ VAL Kihon dečki 4.-5. razred
82 SEDEJ VAL Borbe dečki 4.-5. razred
83 SELJAK JULIJA kata deklice 6.-7. razred
84 SELJAK JULIJA Kihon deklice 6.-7. razred
85 SELJAK JULIJA Borbe deklice 6.-7. razred
86 Sever Sakelšek Luka kata dečki 4.-5. razred
87 Sever Sakelšek Luka Kihon dečki 4.-5. razred
88 Sever Sakelšek Luka Borbe dečki 4.-5. razred
89 Sever Sakelšek Zoja kata deklice 1. razred
90 Sever Sakelšek Zoja Kihon deklice 1. razred
91 ŠTUCIN AJDA kata deklice 8.-9. razred
92 ŠTUCIN AJDA Kihon deklice 8.-9. razred
93 ŠTUCIN AJDA Borbe deklice 8.-9. razred
94 Zupančič Nana kata deklice 4.-5. razred
95 Zupančič Nana Kihon deklice 4.-5. razred
96 Zupančič Nana Borbe deklice 4.-5. razred
3    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kata deklice 8.-9. razred
2 GLAVINA MRAK REBEKA Borbe deklice 8.-9. razred
3 Mitrović Veljko kata dečki 2.-3. razred
4 Vatovec Ernest kata dečki 2.-3. razred
4    Karate Klub Mon Chi
1 Aluisi Škarja Erik kata dečki 8.-9. razred
2 Aluisi Škarja Samuel kata dečki 6.-7. razred
5    Karate Klub Zmaj
1 Kuhelj Matevž kata dečki 4.-5. razred
2 Kuhelj Matevž Borbe dečki 4.-5. razred
3 Matak Egon kata dečki 2.-3. razred
4 Matak Egon Borbe dečki 2.-3. razred
5 Prijatelj Grčar Tian Borbe dečki 2.-3. razred
6 Ramić Belmin Borbe dečki 4.-5. razred
7 Velić Sandi Borbe dečki 8.-9. razred
6    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Kaurin Boris kata dečki 2.-3. razred
2 Kaurin Boris Kihon dečki 2.-3. razred
3 Kaurin Boris Borbe dečki 2.-3. razred
4 KOLšEK KLEMEN Borbe dečki 6.-7. razred
5 MAKAROV ILLYA Borbe dečki 6.-7. razred
6 Mujić Vedad Borbe dečki 4.-5. razred
7 Novak Ema kata deklice 2.-3. razred
8 Novak Ema Kihon deklice 2.-3. razred
9 Novak Ema Borbe deklice 2.-3. razred
10 RADIĆ LUKA Borbe dečki 8.-9. razred
11 STOJANOVIć MARKO Borbe dečki 4.-5. razred
7    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KONJEVIĆ LEA kata deklice 8.-9. razred
2 ŠUPUK LINA kata deklice 8.-9. razred
8    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA Borbe deklice 4.-5. razred
2 BIZJAK LEDERER Leja Borbe deklice 6.-7. razred
3 ĐAKOVIć TIANA kata deklice 8.-9. razred
4 ĐAKOVIć TIANA Kihon deklice 8.-9. razred
5 ĐAKOVIć TIANA Borbe deklice 8.-9. razred
6 KALENDER Edvin Borbe dečki 4.-5. razred
7 KONTREC ALJA kata deklice 6.-7. razred
8 KONTREC ALJA Kihon deklice 6.-7. razred
9 KONTREC ALJA Borbe deklice 6.-7. razred
10 KUKOVIČ Ariana Borbe deklice 6.-7. razred
11 LIKAR ALJA Borbe deklice 8.-9. razred
12 MAGAJNA MAšA Borbe deklice 8.-9. razred
13 SMRDEL Dimitrij Borbe dečki 4.-5. razred
14 SMRDEL Livija kata deklice 2.-3. razred
15 SMRDEL Livija Kihon deklice 2.-3. razred
16 SMRDEL Oskar Borbe dečki 4.-5. razred
9    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice 2.-3. razred
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Kihon deklice 2.-3. razred
3 CIUHA MARCEL kata dečki 4.-5. razred
4 CIUHA MARCEL Kihon dečki 4.-5. razred
5 ERDELIČ ŽAN kata dečki 4.-5. razred
6 ERDELIČ ŽAN Kihon dečki 4.-5. razred
7 GEORGIEV BORČE Kihon dečki 4.-5. razred
8 Oražem Ćosić Zala kata deklice 8.-9. razred
9 Oražem Ćosić Zala Kihon deklice 8.-9. razred
10 Purić Adrijana kata deklice 1. razred
11 Purić Adrijana Kihon deklice 1. razred
12 Purić Tijana kata deklice 2.-3. razred
13 Purić Tijana Kihon deklice 2.-3. razred
14 SOLAR KRIS kata dečki 4.-5. razred
15 SOLAR KRIS Kihon dečki 4.-5. razred
16 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki 2.-3. razred
17 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Kihon dečki 2.-3. razred
18 Večerin Taras kata dečki 4.-5. razred
19 Večerin Taras Kihon dečki 4.-5. razred
20 KK Sokol 1 kata ekipa dečki 4.-6. razred
10    Karate klub Posočje
1 Hrast Lipušček Anja kata deklice 6.-7. razred
2 Kalanj Nena kata deklice 6.-7. razred
3 Kokole Tereza kata deklice 6.-7. razred
4 Leskovar Tratnik Jaka kata dečki 4.-5. razred
5 Leskovar Tratnik Jaka Kihon dečki 4.-5. razred
6 Leskovar Tratnik Matija kata dečki 2.-3. razred
7 Leskovar Tratnik Matija Kihon dečki 2.-3. razred
8 Melinc Alja kata deklice 4.-5. razred
9 Melinc Alja Kihon deklice 4.-5. razred
10 Skočir Tim kata dečki 2.-3. razred
11 Skočir Tim Kihon dečki 2.-3. razred
12 Skočir Živa kata deklice 6.-7. razred
13 Svetičič Maja kata deklice 2.-3. razred
14 Svetičič Maja Kihon deklice 2.-3. razred
15 Volarič Van kata dečki 2.-3. razred
16 Volarič Van Kihon dečki 2.-3. razred
17 Zabreščak Melisa kata deklice 6.-7. razred
18 Zakrajšek Sara kata deklice 8.-9. razred
11    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Agović Edvin kata dečki 2.-3. razred
2 Agović Edvin Kihon dečki 2.-3. razred
3 Anžur Kajzer Lev kata dečki 4.-5. razred
4 Anžur Kajzer Lev Kihon dečki 4.-5. razred
5 Cilenšek Stella kata deklice 4.-5. razred
6 Cilenšek Stella Kihon deklice 4.-5. razred
7 Legiša Tom kata dečki 4.-5. razred
8 Legiša Tom Kihon dečki 4.-5. razred
9 Legiša Tom Borbe dečki 4.-5. razred
10 Nedelko Nik kata dečki 8.-9. razred
11 Nedelko Nik Kihon dečki 8.-9. razred
12 Papa Dominik kata dečki 2.-3. razred
13 Papa Dominik Kihon dečki 2.-3. razred
14 Papa Dominik Borbe dečki 2.-3. razred
15 Skubic Ian kata dečki 2.-3. razred
16 Skubic Ian Kihon dečki 2.-3. razred
17 Skubic Nik kata dečki 6.-7. razred
18 Skubic Nik Kihon dečki 6.-7. razred
19 Skubic Nik Borbe dečki 6.-7. razred
20 Karate IG 1 kata ekipa dečki 4.-6. razred
12    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki 4.-5. razred
2 Hrvić Edvin Kihon dečki 4.-5. razred
3 Kirn Carllo kata dečki 4.-5. razred
4 Kirn Carllo Kihon dečki 4.-5. razred
5 Kolander Andraž kata dečki 4.-5. razred
6 Kolander Andraž Kihon dečki 4.-5. razred
7 Kramar Lili kata deklice 2.-3. razred
8 Kramar Lili Kihon deklice 2.-3. razred
9 Kramar Lili Borbe deklice 2.-3. razred
10 Kramar Vili kata dečki 1. razred
11 Kramar Vili Kihon dečki 1. razred
12 KK Radeče 1 kata ekipa dečki 1.-3. razred
13 KK Radeče 1 kata ekipa dečki 4.-6. razred
13    Karate klub Lev
1 Banović Nil Borbe dečki 2.-3. razred
2 Huskić Mak Borbe dečki 2.-3. razred
3 Martinović Leon Borbe dečki 2.-3. razred
4 Merc Janez kata dečki 2.-3. razred
5 Merc Janez Kihon dečki 2.-3. razred
6 Merc Janez Borbe dečki 2.-3. razred
7 Merc Janez Borbe dečki 4.-5. razred
8 Mlakar Val Borbe dečki 2.-3. razred
9 Srdarev Roko Borbe dečki 2.-3. razred