2. Pokalna tekma KZS

Žalec ( Šilihova ul. 1 , Žalec )



Kraj : Žalec
Šilihova ul. 1 , Žalec
Organizator : Karate Klub Žalec
Začetek : 11.05.2019 10:00:00
Rok prijave : 08.05.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 12
3 kata malčice Št. prijavljenih : 21
4 kata malčki Št. prijavljenih : 23
5 kata dečki Št. prijavljenih : 31
6 kata deklice Št. prijavljenih : 20
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 19
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 34
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 10
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 25
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 8
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 7
kata najmlajše
1 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
5 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
7 Pšajd Matic Karate Klub Sho-Kan Apače
8 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
9 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
10 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
11 Veberič Filip Jakob Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
6 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
8 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
9 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 MERC Maja Karate Klub Šiška
11 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
13 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
14 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
15 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
16 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
18 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
19 TROP EMA Karate Klub Selnica Ob Dravi
20 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
21 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
4 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
7 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
8 MERC Janez Karate Klub Šiška
9 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
10 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
12 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
13 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
14 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
15 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
16 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
17 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
18 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
19 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
20 ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
21 TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
22 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
7 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
8 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
10 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
12 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
14 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
15 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
16 Mali Nace Karate Klub Kranj
17 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
18 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
19 Novak Izak Karate Klub Kranj
20 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
22 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
24 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
26 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
27 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
28 Subotič Filip Karate Klub Postojna
29 Večerin Taras Karate klub Sokol
30 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
31 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
3 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
4 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
5 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
7 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
8 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
9 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
10 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
13 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
14 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
15 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
16 Polak Tia Karate Klub Kranj
17 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
18 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 VRHOVNIK TIA Karate Klub Rudar Velenje
20 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
5 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
6 DIMEC ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
7 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
8 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Gorjup Ažbe Karate Klub Trbovlje
10 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
11 Kocman David Karate Klub Trbovlje
12 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
13 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
14 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
15 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
16 Trumić Amar Karate Klub Radvanje
17 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
19 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
kata ml. kadetinje
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
4 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
5 ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
6 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
8 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
9 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
10 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
11 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
12 LATINČIĆ ANJA Karate Klub Kranj
13 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
14 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
15 Mehić Fatima Društvo Za Karate Celje
16 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
17 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
18 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
19 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
20 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
21 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
22 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
23 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
24 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
25 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
26 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
27 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
28 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
29 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
30 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
31 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
32 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
33 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
34 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
5 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
6 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
7 POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
8 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
kata kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
4 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
7 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
8 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
9 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
10 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 Golčman Alina Karate Klub Mislinja
12 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
13 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
14 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
15 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
16 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
17 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
18 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
19 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
20 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 PETAN ELA Karate Klub Brežice
22 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
23 ŠTERN EVA Karate Klub Radvanje
24 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
25 Tisnikar-Svečko Manca Karate Klub Mislinja
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 Beton Klara Karate Klub Radvanje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
6 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite malčki -35 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
3 GRZINČIČ VID kata najmlajši
4 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
5 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
6 KUNST NEJC kata najmlajši
7 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
8 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
9 MEDIĆ ADELA kumite malčice +35 kg
10 Mehić Fatima kata ml. kadetinje
11 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
12 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
13 SKALICKY GAL kata kadeti
14 ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
15 SORČAN SVEN kata malčki
16 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
18 ŠUČUR TIBOR kata malčki
19 TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
20 TEPEŽ MATIJA kata malčki
21 VALNER TIM kumite mladinci -68 kg
22 DK Celje 1 kata ekipa najmlajši
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 KUTNJAK URŠKA kumite deklice +40 kg
3    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +35 kg
2 KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
4 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
5 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
6 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
5    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
6    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
4 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
5 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
6 PETAN ELA kata kadetinje
7 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
8 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
9 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 PETKOVIĆ TJAŠA kata ml. kadetinje
11 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
12 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
13 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
7    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kata malčice
2 BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
3 KRALJ PATRIK kumite dečki -35 kg
4 MIHELIČ MAJ kata dečki
5 MIHELIČ MAJ kumite dečki -40 kg
6 Šen Erik kumite dečki -40 kg
7 Širaj Martin kumite dečki -40 kg
8 Skvarča Aleksej kumite malčki -35 kg
9 TEKAVC MAŠA kata deklice
10 TEKAVC MAŠA kumite deklice +40 kg
11 TRONTELJ TAI kumite malčki -35 kg
12 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
13 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
8    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Bučevec Lina Antonija kumite deklice -40 kg
3 Čehovin Anna kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Maurer Mark kumite ml. kadeti -55 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kata ml. kadeti
6 PIžMOHT ARIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
7 Pleša Katja kata malčice
8 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
9 ZIMšEK LUKA kata ml. kadeti
10 Zobec Dorijan kumite dečki -35 kg
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -50 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 CARLI SOFIJA kata ml. kadetinje
6 CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
10 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
11 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
12 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
13 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
14 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
15 PERMOZER MARC kumite dečki -35 kg
16 SEDEJ ANDRAŽ kumite kadeti -52 kg
17 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
18 Zupančič Nana kumite malčice -35 kg
10    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite mladinke -53 kg
3 MOČNIK TIMI kata kadeti
4 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
5 Rola Luka kata dečki
6 Rola Luka kumite dečki -45 kg
7 Sedonja Matija kata dečki
8 Sedonja Matija kumite dečki -35 kg
9 ZARIČ VID kata ml. kadeti
10 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -55 kg
12    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 BELE LUKA kata ml. kadeti
2 BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
3 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
4 Juraja Vinko kata malčki
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
6 Lotrič Filip kata dečki
7 PRAH TILEN kata malčki
8 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
10 Zbil Grega kata dečki
13    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite kadetinje -54 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
5 Cekov Vanna kata deklice
6 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
7 ČERU JERNEJA kata ml. kadetinje
8 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
10 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
11 DRAKSLER IZA kata kadetinje
12 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
13 DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
14 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
15 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
16 Eterovič Maša kata mladinke
17 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
18 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
19 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
20 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
21 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
22 Kotnik Nika kata deklice
23 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
24 KRIžAJ ALEKSANDER kata kadeti
25 KRIžAJ ALEKSANDER kumite kadeti -52 kg
26 LATINČIĆ ANJA kata ml. kadetinje
27 LEBEN TINKARA kata deklice
28 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
29 Mali Nace kata dečki
30 Mali Nace kumite dečki -40 kg
31 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
32 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
33 NIŠANDŽIČ IVANA kata ml. kadetinje
34 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg
35 Novak Izak kata dečki
36 Novak Izak kumite dečki -35 kg
37 PLEVNIK GAL kumite mladinci -61 kg
38 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
39 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -50 kg
40 Polak Tia kata deklice
41 Polak Tia kumite deklice -40 kg
42 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
43 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
44 REPIČ JERCA kumite kadetinje -54 kg
45 STOJANOVSKI VANE kumite mladinci -68 kg
46 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
47 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
48 KK Kranj 1 kata ekipa dečki
49 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
50 KK Kranj 2 kata ekipa kadetinje
51 KK Kranj 1 kata ekipa mladinke
52 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata ml. kadeti
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
4 OVČAR ŽIGA kata dečki
5 OVČAR ŽIGA kumite dečki -35 kg
6 PISNIK MAJA MARI kata malčice
7 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
8 VERČKO ANA kata malčice
9 VIŠNJAR VID kata malčki
15    Karate Klub Mislinja
1 Golčman Alina kata kadetinje
2 Kacjan Erika kata ml. kadetinje
3 Ogris Ika kata ml. kadetinje
4 Ogris Žak kata kadeti
5 Tisnikar-Svečko Manca kata kadetinje
16    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 RATOšA NINO kumite ml. kadeti +55 kg
4 Stvarnik Jernej kumite ml. kadeti +55 kg
5 Zečiri Lorna kumite kadetinje -47 kg
17    Karate Klub Nestor
1 GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
2 ROM ZUPANC EMA kumite mladinke -48 kg
3 TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
18    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite dečki -35 kg
3 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
4 MAROT TIA kata kadetinje
5 SALAMUN VID kumite kadeti -63 kg
6 Skalič Bor kumite dečki -35 kg
7 Skalič Brin kumite kadeti -70 kg
19    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite mladinci -61 kg
3 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
4 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
6 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
8 LARA KRAMBERGER kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Matic Čeh kumite dečki -35 kg
10 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
11 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
12 PODPEČAN MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
13 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -55 kg
14 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
20    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
2 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -54 kg
3 BEŠIČ LANA kata malčice
4 BOJC JAKOB kata dečki
5 ČESEN BORIS kata najmlajši
6 ČESEN VESNA kata deklice
7 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
8 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
9 JOšT ZALA kata ml. kadetinje
10 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
11 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
12 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
13 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
14 Subotič Filip kata dečki
15 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
16 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
17 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
21    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -55 kg
5 SKOTNIK NEJC kumite mladinci -68 kg
6 TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
22    Karate Klub Radvanje
1 Beton Klara kata mladinke
2 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
3 Donko Matic kumite dečki -35 kg
4 FAJFER LANA kata kadetinje
5 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
6 Korenjak Georgiev Rok kumite ml. kadeti -50 kg
7 MUR LUC kumite ml. kadeti -40 kg
8 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
9 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
10 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
11 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
12 ŠTERN EVA kata kadetinje
13 Teraž Nika kata malčice
14 Teraž Sara kata ml. kadetinje
15 Trumić Amar kata ml. kadeti
16 VNUK ALEKS kumite kadeti -57 kg
17 KK Radvanje 1 kata ekipa kadetinje
18 KK Radvanje 1 kata ekipa ml. kadetinje
23    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 HRIBAR GAJA kumite malčice -35 kg
4 KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -40 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
6 KURAJ JAKOB kata malčki
7 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -45 kg
8 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
9 MAVSAR TAJDA kata deklice
10 MIKŠA LOVRO kata malčki
11 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
24    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata ml. kadeti
2 BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -40 kg
3 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -68 kg
4 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 Štelcer Luka kumite ml. kadeti -50 kg
8 TROP EMA kata malčice
9 VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg
25    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
2 KOVAč VANESA kata kadetinje
3 Krajnc Timotej kata dečki
4 Krajnc Timotej kumite dečki -35 kg
5 Peček Brin kata malčki
6 Pšajd Matic kata najmlajši
7 Serec Eva kata najmlajše
8 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
9 STEYER VID kata ml. kadeti
10 STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg
26    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
2 HALILOVIĆ HARIS kumite dečki -45 kg
3 KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite deklice +40 kg
4 ŠTEFANČIČ JOŠT kumite dečki -40 kg
5 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
27    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
28    Karate Klub Šiška
1 MERC Janez kata malčki
2 MERC Janez kumite malčki -35 kg
3 MERC Maja kata malčice
4 MERC Maja kumite malčice +35 kg
29    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
3 IKIĆ SARA kata deklice
4 JANJIĆ. SAŠA kumite mladinci +76 kg
5 KULJIĆ SEMIR kata dečki
6 Mujkanovic Anan kata malčki
7 Osmić Sumejja kata deklice
8 Zahirović Inaya kata deklice
9 KK Tiger 1 kata ekipa deklice
30    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 DIMEC ALJAŽ kata ml. kadeti
4 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
6 GOLOB MATEVŽ kata dečki
7 Gorjup Ažbe kata ml. kadeti
8 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
9 HARALOVIČ DANIEL kata dečki
10 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg
11 HRUŠOVAR ANEJ kata malčki
12 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
13 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
14 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg
15 JUG ZOJA kata deklice
16 KASTELIC EMMA kata deklice
17 KASTELIC EMMA kumite deklice -40 kg
18 Kocman David kata ml. kadeti
19 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
20 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
21 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -50 kg
22 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg
23 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
24 MRGOLE NIK kata dečki
25 MRGOLE NIK kumite dečki -35 kg
26 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
27 OVNIČ TIAN kata malčki
28 PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
29 ROBEK MARK kumite ml. kadeti -50 kg
30 SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
31 ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
32 ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -63 kg
33 VOZEL LAN kata dečki
34 VOZEL LAN kumite dečki -35 kg
35 ZORKO LARS kata malčki
36 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
37 KK Trbovlje 2 kata ekipa dečki
38 KK Trbovlje 1 kata ekipa deklice
39 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
40 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
31    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata kadetinje
2 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
3 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg
4 ČESKO KAJA kata mladinke
5 ČESKO KAJA kumite mladinke +59 kg
6 ĐOGIĆ EMA kata deklice
7 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
8 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
9 JOZIČ ELLA kata malčice
10 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
11 KUTIJA ALJA kata kadetinje
12 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
13 PAŠIČ ADAM kata malčki
14 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
15 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
16 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
17 KK Velenje 1 kata ekipa malčice
18 KK Velenje 1 kata ekipa kadetinje
19 KK Velenje 1 kata ekipa malčki
32    Karate Klub Virtus Duplica
1 ANTONIN KLARA kumite mladinke -53 kg
2 SEDELJŠAK MATIJA kumite kadeti -63 kg
3 Železnik Domen kumite ml. kadeti -50 kg
33    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
2 NAGODE JANEZ kumite ml. kadeti -55 kg
34    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata deklice
2 Pirman Gal kata malčki
3 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
4 Vahtar Lara kata malčice
35    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 Čačulovič Ines kumite deklice -40 kg
3 Centrih Ema kumite deklice -40 kg
4 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
5 KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
6 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
7 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
8 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
9 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
10 Prkič Jaka kumite dečki -35 kg
11 STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -35 kg
12 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
13 TOMC NACE kumite ml. kadeti -45 kg
14 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
36    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -55 kg
37    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
5 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
6 SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
38    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JELENKO NINA kumite malčice -35 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
7 POLANEC MIRIAM kumite deklice -40 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
39    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 MULEC NIKA kata ml. kadetinje
5 REIHS JAKA kata dečki
6 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
7 Veberič Filip Jakob kata najmlajši
40    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 POLAK NIKA kata deklice
3 POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
4 POLAK ŽAN kata kadeti
5 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
6 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
7 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
41    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -55 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
4 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
5 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
42    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje
2 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
3 ŠUPUK LINA kata kadetinje
4 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje
43    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Plohl Taja kata malčice
4 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
5 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
44    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
8 KUKOVIČ Ariana kumite deklice -40 kg
9 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 MAKITAN Anđela kumite mladinke +59 kg
12 ŠABEC Aljoša kata najmlajši
13 SMRDEL Livija kata malčice
14 VESEL Lovro kata najmlajši
15 KK Mawashi 1 kata ekipa kadetinje
45    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite mladinci -68 kg
2 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
5 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
6 Levec Grajfoner Lara kumite ml. kadetinje -45 kg
7 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
8 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -45 kg
9 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
46    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
2 HRUSTIĆ SAJRA kata malčice
3 PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
4 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
5 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
6 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite mladinci +76 kg
7 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
8 VRHOVNIK TIA kata deklice
47    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata kadeti
2 Dautović Ines kata deklice
3 IVANOVIĆ ANA kumite deklice -40 kg
4 Koštić Anes kata malčki
5 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
6 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
7 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
8 Savković Ivana kata malčice
9 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
10 Sh. Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
11 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
48    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
2 Rojs Sara kata kadetinje
3 Rojs Vita kumite kadetinje -47 kg
4 Žugman Lana kumite mladinke -53 kg
49    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 CIUHA MARCEL kata dečki
3 ERDELIČ ŽAN kata dečki
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
5 Večerin Taras kata dečki
6 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
50    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke -59 kg
4 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
5 CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
6 GANZITTI NIA kata mladinke
7 GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
8 GANZITTI NOAH kumite ml. kadeti -55 kg
9 GORENŠEK VID kata dečki
10 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
11 HAJRULAI LUAN, kata malčki
12 HLASTEC KIAN kata dečki
13 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
14 JEROT MIHA kata malčki
15 JEROT NEŽA kata malčice
16 KLOBASA ALEKS kata mladinci
17 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
18 LONČARIČ ZOJA kata malčice
19 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
20 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
21 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
22 NOVAK SARA, kata kadetinje
23 NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg
24 OČKO GAL kata dečki
25 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
26 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
27 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
28 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
29 SLUGA JURE kata kadeti
30 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
31 STERNIŠA NEJC kata mladinci
32 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
33 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
34 VANOVŠEK ENEJ, kumite ml. kadeti -40 kg
35 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
36 KK Seki 1 kata ekipa dečki
37 KK Seki 1 kata ekipa mladinci
38 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
39 KK Seki 1 kata ekipa mladinke
40 KK Seki 1 kata ekipa malčice
51    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Kramberger Lovro kumite mladinci +76 kg
2 Nedelko Nik kata kadeti
3 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
52    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
53    Rab-Enpi