ZUBLING CUP 2019

LEIBNITZ SPORT HALL WAGNA ( 8435 WAGNA , (Gemeindehausstraße 7, 8435 Wagna )



Kraj : LEIBNITZ SPORT HALL WAGNA
8435 WAGNA , (Gemeindehausstraße 7, 8435 Wagna
Organizator : KK SHOFUKAN GABERSDORF
Začetek : 25.05.2019 09:00:00
Rok prijave : 24.05.2019 13:00:00
Kontaktna oseba : LJUBO PEŠIĆ
l.pesic@zubling.at
00436645153669
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8 kyu) Št. prijavljenih : 7
5 kata malčice Št. prijavljenih : 7
6 kata malčice (8 kyu) Št. prijavljenih : 7
7 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 12
8 kata malčki Št. prijavljenih : 5
9 kata malčki (8 kyu) Št. prijavljenih : 5
10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 5
11 kata dečki Št. prijavljenih : 20
12 Kata dečki (8 kyu) Št. prijavljenih : 5
13 kata deklice Št. prijavljenih : 11
14 Kata deklice (8 kyu) Št. prijavljenih : 3
15 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 5
16 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 7
17 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 7
18 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 11
19 kata kadeti Št. prijavljenih : 6
20 kata kadetinje Št. prijavljenih : 8
21 kata mladinci Št. prijavljenih : 8
22 kata mladinke Št. prijavljenih : 10
23 kata člani +16 Št. prijavljenih : 5
24 kata članice +16 Št. prijavljenih : 5
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 6
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 2
27 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 4
28 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 EKART PLAJH ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
2 HOSTNIK Hana KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3 Todorovic Djurdja Karate Klub Buducnost
kata najmlajše (8 kyu)
1 HOSTNIK Hana KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 Vujisic Tijana Karate Klub Buducnost
kata najmlajši
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 Krajšek Dominik Karate klub Radeče
4 Štefanec Jurij Karate Klub Murska Sobota
5 Živković Petar Karate klub MB SPORT
kata najmlajši (8 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 Jevševar Gašper Karate klub Radeče
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
4 LEŠNIK LAN DLBK
5 PAVLIČ FILIP DLBK
6 PUŠNIK Žiga Karate klub WKSA Šentilj
7 Štefanec Jurij Karate Klub Murska Sobota
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 KURTALIC SHERAZAD Bosna Liège Belgique
6 Lana Petrović SHOTOKAN 021
7 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata malčice (8 kyu)
1 GRAH EVA Tromejnik-Kuzma
2 GRUBER CARLA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
4 PESIC NINA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
5 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
6 SOFTIC ENA EMPI Maglaj
7 SPAHIC SARA EMPI Maglaj
kata malčice (8-6 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Ćerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
3 Gebauer Lisa SV Gendorf Burgkirchen
4 KOSTANJEVEC STELA DLBK
5 Kramar Lili Karate klub Radeče
6 KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
7 Nešić Teodora KK ''Vila'' Doboj
8 PEČNIK TEA DLBK
9 Raković Iva SHOTOKAN 021
10 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
11 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
12 ŠKLEC JANITA DLBK
kata malčki
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
4 Sutovic Drazen Karate Klub Buducnost
5 Tratar Anže Karate klub Radeče
kata malčki (8 kyu)
1 ĆEBIĆ VEDAD EMPI Maglaj
2 Esih Erik Karate klub Radeče
3 MARKOČ MAKSIMILJAN Tromejnik-Kuzma
4 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
5 Sutovic Drazen Karate Klub Buducnost
kata malčki (8- 6 kyu)
1 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
2 Golušin Marko SHOTOKAN 021
3 TOPLAK NIKO DLBK
4 Tratar Anže Karate klub Radeče
5 Živković Petar Karate klub MB SPORT
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 Bračič Gal Karate klub WKSA Tepanje
5 Burazor Filip kk Knespolje
6 ČASAR GAL Tromejnik-Kuzma
7 Dukic Haris KK DRACHE TRAUN
8 FRAS MARIO DLBK
9 Hamzic Kenan KK DRACHE TRAUN
10 Karanović Nemanja SHOTOKAN 021
11 KOBAN ALJAŽ DLBK
12 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
13 Maletić Slaviša kk Knespolje
14 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
15 RAC NOAH Tromejnik-Kuzma
16 Rekic Arijan KK DRACHE TRAUN
17 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
18 SPAČAL LAN Tromejnik-Kuzma
19 Subotič Filip Karate Klub Postojna
20 Zavisic Teodor kk Knespolje
Kata dečki (8 kyu)
1 Gošnjak Jaša Karate klub WKSA Tepanje
2 GRUBER HENRIK SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3 Janketic Vuk Karate Klub Buducnost
4 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
5 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČAMDZIĆ ILMA EMPI Maglaj
4 Koschuch Larissa Karate Klub Kovinar Maribor
5 LORBER LENA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
6 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
7 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
8 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
9 Ramovic Mia Karate Klub Buducnost
10 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
11 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
Kata deklice (8 kyu)
1 ČAMDZIĆ ILMA EMPI Maglaj
2 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
3 Ramovic Mia Karate Klub Buducnost
kata ml. kadeti
1 FUJS RENEJ Tromejnik-Kuzma
2 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
3 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
4 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Zejak Niksa Karate Klub Buducnost
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 ĆEBIĆ HARUN EMPI Maglaj
2 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
3 MUJARIĆ JASMIN EMPI Maglaj
4 Šemić Elmin Karate klub Radeče
5 Starčević Nikola KK ''Vila'' Doboj
6 ŽELEZINGER NIK DLBK
7 ZEMLJIČ ANEL DLBK
kata ml. kadetinje
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Canovic Jasmina Karate Klub Buducnost
3 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 PODOJAK ELMA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
5 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
6 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 VANJA SARIC Karate klub Soko Majur
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BAJRIĆ KANITA EMPI Maglaj
2 Bašikin Sonja YUKO BANAT
3 ČAMDZIĆ ARIZANA EMPI Maglaj
4 Gebauer Leonie SV Gendorf Burgkirchen
5 Gošnjak Neli Karate klub WKSA Tepanje
6 MRDJENOVIC JOVANA Karate klub Soko Majur
7 Nešić Irena KK ''Vila'' Doboj
8 Pavlinović Maria SV Gendorf Burgkirchen
9 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 PODOJAK ELMA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
11 SARIC ANA Karate klub Soko Majur
kata kadeti
1 Dubak David Karate Klub Buducnost
2 Jokic Aleksa Karate Klub Buducnost
3 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
5 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Zejak Niksa Karate Klub Buducnost
kata kadetinje
1 Canovic Dzena Karate Klub Buducnost
2 Dobrić Ana Marija Karate Klub Sindjelic
3 Dukic Amina KK DRACHE TRAUN
4 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Milosavac Anđela Karate Klub Sindjelic
6 Nikolić Milica SHOTOKAN 021
7 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Savatović Tara YUKO BANAT
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3 KANA MEHDI Bosna Liège Belgique
4 KOČAN ARIJAN Karate klub Bar
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 NIKOČEVIĆ KENAN Karate klub Bar
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Canovic Dzena Karate Klub Buducnost
3 Čavić Anđela banja luka
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 Djukanovic Masa Karate Klub Buducnost
6 Đumić Milka Karate Klub Sindjelic
7 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
9 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
10 Ržen Ema Karate klub Radeče
kata člani +16
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3 Maleš Dimitrije SHOTOKAN 021
4 MIJAČ VLADIMIR Karate klub Bar
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +16
1 Djukanovic Masa Karate Klub Buducnost
2 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 Radosavac Marina banja luka
4 Radujković Marina SHOTOKAN 021
5 Ržen Ema Karate klub Radeče
kata veterani + 35 let
1 Breznik Jožek Karate klub WKSA Šentilj
2 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3 Kramar Aljoša Karate klub Radeče
4 Pisanec Gregor Karate Klub Radvanje
5 Štefanec Jernej Karate Klub Murska Sobota
6 Vujotić Obrad Karate klub MB SPORT
kata veteranke + 35 let
1 Ferenčak Ferenc Sonja Karate Klub Murska Sobota
2 LORBER LYDIA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
kata veterani + 50 let
1 Kojić Tomislav Karate klub MB SPORT
2 LAH SILVO Karate klub Velenje
3 RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
4 ZAJC OTMAR Karate klub Novo Mesto
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3    Karate Klub Kovinar Maribor
1 EKART PLAJH BOR kata malčki
2 EKART PLAJH BOR kata malčki (8- 6 kyu)
3 EKART PLAJH ZARA kata najmlajše
4 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
5 Koschuch Larissa kata deklice
6 MOČNIK TIMI kata kadeti
7 MOČNIK TIMI kata mladinci
4    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +16
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
4 NAMESTNIK TADEJA kata članice +16
5 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
6 PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5    Karate Klub Murska Sobota
1 Ferenčak Ferenc Sonja kata veteranke + 35 let
2 JUG TILEN kata člani +16
3 JUG TILEN kata mladinci
4 Kerec Aljoša kata ml. kadeti
5 KOCET NISA kumite deklice +40 kg
6 KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Križanič Blaž kata dečki
8 RATOšA NINO kumite ml. kadeti +55 kg
9 Ritlop Sara kata malčice (8-6 kyu)
10 Ritlop Sara kata malčice (8 kyu)
11 Štefanec Jernej kata veterani + 35 let
12 Štefanec Jurij kata najmlajši (8 kyu)
13 Štefanec Jurij kata najmlajši
14 Stvarnik Jernej kumite ml. kadeti +55 kg
15 ZEčIRI FIONA kumite članice - 55 kg
16 KK Murska 1 kata ekipa dečki 8-10 let
17 KK Murska 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
6    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata malčice
2 BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
3 BOJC JAKOB kata dečki
4 ČESEN BORIS kata najmlajši
5 ČESEN VESNA kata malčice
6 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
7 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
8 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
9 Subotič Filip kata dečki
10 KK Postojna 1 kata ekipa dečki 8-10 let
7    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
2 BURLAK TIMOTEJ kumite člani +84 kg
3 Gaal Jaka kumite mladinci -76 kg
4 LUBAJNŠEK LINA kumite članice -61 kg
5 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
6 Pisanec Gregor kata veterani + 35 let
7 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
8 PUČKO KAJA kata mladinke
9 PUČKO NIKA kata mladinke
10 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
11 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
12 Teraž Nika kata malčice
13 Teraž Sara kata deklice
14 Vnuk Aleks kumite kadeti -57 kg
8    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 KRAJNC MIHA kata kadeti
4 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
5 Štelcer Luka kumite dečki +45 kg
9    Karate Klub Shotokan Kranj
1 KAROV Zoran kumite mladinci -68 kg
2 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
10    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
3 IKIĆ SARA kata malčice
4 Mujkanović Anan kata malčki
5 Osmić Sumejja kata deklice
6 Sarajlić Adelisa kata malčice (8-6 kyu)
7 Sarajlić Eldin Kata dečki (8 kyu)
8 Zahirović Inaya kata deklice
11    Karate klub Velenje
1 LAH SILVO kata veterani + 50 let
12    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
13    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
2 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
14    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
2 POLAK ŽAN kumite kadeti -70 kg
3 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
4 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
5 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
15    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -55 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
16    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti -63 kg
3 Čulajević Luka kumite mladinci +76 kg
4 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti +70 kg
5 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
6 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje
7 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
17    Karate Klub Črnomelj
1 KRAŠNA EMA kata malčice (8-6 kyu)
2 KRAŠNA JAKOB kata najmlajši (8-6 kyu)
18    Karate Klub Rudar Velenje
1 Fatmić Lejla Kata deklice (8 kyu)
2 Pratnemer Hana kata deklice
3 Sadiković Ajdin kumite malčki +30 kg
4 Točaković Nemanja kumite mladinci -76 kg
5 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
19    Karate klub Novo Mesto
1 RUKŠE MIHAEL kata veterani + 50 let
2 ZAJC OTMAR kata veterani + 50 let
20    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
2 BOŽIČ AMADEJ kumite mladinci +76 kg
3 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 Ćerić Ivana kata malčice (8-6 kyu)
6 Cvelbar Tilen kumite dečki -45 kg
7 Kermc Anže kumite dečki -35 kg
8 Kermc Anže kumite dečki -40 kg
9 Kermc Anže Kata dečki (8 kyu)
10 Paskvale Matic kata dečki
11 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
12 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -50 kg
13 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -45 kg
21    Karate klub WKSA Šentilj
1 Breznik Jožek kata veterani + 35 let
2 Breznik Jožek kumite veterani +35 let open
3 Kastelic Luka kumite kadeti -57 kg
4 PUŠNIK Žiga kata najmlajši (8 kyu)
22    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
2 Rojs Vita kumite kadetinje -47 kg
23    Energija
1 Dujaković Pavle kumite mladinci -61 kg
2 Koprena Jovan kumite kadeti -63 kg
3 Lolić Anja kumite mladinke +59 kg
4 Lolić Anja kumite članice open
5 Stojić Anđela kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Stojić Anđela kumite kadetinje -47 kg
7 Vučić Sergej kumite mladinci -68 kg
24    banja luka
1 Čavić Anđela kata mladinke
2 Radosavac Marina kata članice +16
25    Karate klub WKSA Kungota
1 ŠTELCL GAL kumite mladinci -76 kg
26    karate klub "DO" Tuzla
1 AŠĆIĆ ŠEJLA kumite deklice -40 kg
2 AŠĆIĆ ŠEJLA kumite malčice +30 kg
3 Bakir Djug 1 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Djug Bakir kumite dečki -35 kg
5 Krešić Sandro kumite kadeti +70 kg
6 Krešić Sandro kumite mladinci +76 kg
7 Krešić Stefani kumite članice + 68 kg
8 Krešić Stefani kumite članice open
27    Karate klub MB SPORT
1 Anđelić Vukašin kumite dečki +45 kg
2 Anđelić Vukašin kumite malčki +30 kg
3 Branković Marija kumite malčice -30 kg
4 Branković Marija kumite malčice +30 kg
5 Đorić Stefan kumite malčki -30 kg
6 Đorić Stefan kumite malčki +30 kg
7 Kojić Tomislav kata veterani + 50 let
8 Milenkovic Bogdan kumite ml. kadeti -40 kg
9 Prvulović Danica kumite deklice -40 kg
10 Prvulović Danica kumite malčice +30 kg
11 Vujotić Obrad kata veterani + 35 let
12 Vujotić Obrad kumite veterani +35 let open
13 Živković Petar kata malčki (8- 6 kyu)
14 Živković Petar kata najmlajši
28    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata mladinke
2 AVDIĆ EMIRA kata deklice
3 GOLAČ AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 NOVAK SARA, kata kadetinje
5 SLUGA JURE kata kadeti
6 SLUGA JURE kata mladinci
7 STERNIŠA NEJC kata člani +16
8 STERNIŠA NEJC kata mladinci
9 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
29    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 MUŠIĆ ALINA kata malčice (8 kyu)
4 MUŠIĆ ALINA kumite malčice +30 kg
5 Sadiković Muhammed kumite malčki -30 kg
6 Sadiković Muhammed kata malčki (8 kyu)
30    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 Clegg Luka kumite dečki -35 kg
2 DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 KNEŽEVIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
4 Lukač Una-Selena kumite kadetinje +54 kg
5 Ristić Miloš kumite dečki -45 kg
6 Smiljić Milan kumite člani -75 kg
31    Győri Dózsa SE
1 Németh Zsuzsanna kumite članice -68 kg
2 Németh Zsuzsanna kumite članice + 68 kg
3 Németh Zsuzsanna kumite članice open
32    Fokus Niksic
1 Bijelović Vasilija kumite malčice -30 kg
2 Bojović Saša kumite članice - 55 kg
3 Bojović Saša kumite mladinke -59 kg
4 Cebalović Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
5 Dzoganovic Aleksandar kumite ml. kadeti +55 kg
6 Đorojević Dražen kumite kadeti -70 kg
7 Ivanović Matija kumite dečki +45 kg
8 Kilibarda Vanja kumite kadetinje -54 kg
9 Kovačević Dunja kumite deklice -40 kg
10 Marković Luka kumite dečki +45 kg
11 Nikolić Anja kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Pejović Lana kumite kadetinje +54 kg
13 Potpara Lazar kumite kadeti +70 kg
14 Samardzić Mili kumite ml. kadeti -55 kg
33    Karate klub WKSA Tepanje
1 Bračič Gal kata dečki
2 Bračič Gal kumite dečki -40 kg
3 Gošnjak Jaša Kata dečki (8 kyu)
4 Gošnjak Neli kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
34    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Neda kata deklice (8-4 kyu)
2 Lončar Lena kata deklice (8-4 kyu)
35    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
2 CITI JACOPO kumite ml. kadeti -40 kg
3 GIRALDI FRANCESCA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 GIRALDI FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
5 GIRALDI LAURA kumite deklice -40 kg
6 GIRALDI LAURA kumite malčice +30 kg
7 GIRALDI LORENZO kumite člani -67 kg
8 LIGAS EDOARDO kumite dečki -35 kg
9 LIGAS EDOARDO kumite ml. kadeti -40 kg
10 MILLAURO VITTORIA kumite deklice -40 kg
11 SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -35 kg
12 SIMONETTI NICHOLAS kumite ml. kadeti -40 kg
36    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata malčki (8 kyu)
2 Jevševar Gašper kata najmlajši (8 kyu)
3 Krajšek Dominik kata najmlajši
4 Kramar Aljoša kata veterani + 35 let
5 Kramar Lili kata malčice
6 Kramar Lili kata malčice (8-6 kyu)
7 Kramar Vili kata najmlajši (8 kyu)
8 Ržen Ema kata mladinke
9 Ržen Ema kata članice +16
10 Šemić Elmin kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Tratar Anže kata malčki
12 Tratar Anže kata malčki (8- 6 kyu)
13 KK Radeče 1 kata ekipa dečki 8-10 let
14 KK Radeče 2 kata ekipa dečki 8-10 let
37    Karate Klub Buducnost
1 Bucalo Nikola kumite kadeti +70 kg
2 Canovic Dzena kata mladinke
3 Canovic Dzena kata kadetinje
4 Canovic Jasmina kata ml. kadetinje
5 Djukanovic Masa kata mladinke
6 Djukanovic Masa kata članice +16
7 Drobnjak Milos kumite člani +84 kg
8 Drobnjak Milos kumite člani open
9 Dubak David kata kadeti
10 Janketic Vuk Kata dečki (8 kyu)
11 Jokic Aleksa kata kadeti
12 Mijanovic Filip kumite kadeti -70 kg
13 Otasevic Ivana kumite ml. kadetinje +50 kg
14 Otasevic Ivana kumite kadetinje +54 kg
15 Radulovic Ena kumite ml. kadetinje -50 kg
16 Ramovic Mia kata deklice
17 Ramovic Mia Kata deklice (8 kyu)
18 Sutovic Drazen kata malčki
19 Sutovic Drazen kata malčki (8 kyu)
20 Todorovic Djurdja kata najmlajše
21 Vujisic Tijana kata najmlajše (8 kyu)
22 Zejak Niksa kata ml. kadeti
23 Zejak Niksa kata kadeti
24 Zejak Niksa kumite ml. kadeti -45 kg
25 KKBUD 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
38    KK. UNSU Bijeljina
1 Gavriilović Marija kumite deklice -40 kg
2 Gavrilović Marija kumite malčice +30 kg
3 Jović Aleksandar kumite kadeti +70 kg
4 Knažević Ivan kumite dečki -35 kg
5 Radan Uroš kumite kadeti -57 kg
6 Radan Uroš kumite mladinci -61 kg
39    Karate klub “Ulcinj”
1 Bojić Matija kumite mladinci -61 kg
2 Kosović Lazar kumite mladinci -68 kg
3 Rudović Albert kumite mladinci -76 kg
40    JION PEB BIHAĆ
1 KAPIĆ ENA kumite deklice +40 kg
2 POZDERAC NINA kumite ml. kadetinje -45 kg
41    Karate Klub Sindjelic
1 Dobrić Ana Marija kata kadetinje
2 Đumić Milka kata mladinke
3 Milosavac Anđela kata kadetinje
42    EMPI Maglaj
1 BAJRIĆ KANITA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 ČAMDZIĆ ARIZANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 ČAMDZIĆ ILMA kata deklice
4 ČAMDZIĆ ILMA Kata deklice (8 kyu)
5 ĆEBIĆ HARUN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 ĆEBIĆ VEDAD kata malčki (8 kyu)
7 MUJARIĆ JASMIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 SOFTIC ENA kata malčice (8 kyu)
9 SPAHIC SARA kata malčice (8 kyu)
43    KK DRACHE TRAUN
1 Dukic Amina kata kadetinje
2 Dukic Haris kata dečki
3 Hamzic Kenan kata dečki
4 Rekic Arijan kata dečki
44    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 AVDIBAŠIĆ Nedin kata najmlajši (8 kyu)
3 AVDIBAŠIĆ Nedin kata najmlajši
4 HOSTNIK Hana kata najmlajše
5 HOSTNIK Hana kata najmlajše (8 kyu)
6 JORDAN Timotej kumite kadeti +70 kg
45    Viner Čivi
1 Dijana Bota kumite kadetinje +54 kg
2 Dijana Bota kumite mladinke -59 kg
3 Momić Tamara kumite članice -61 kg
4 Momić Tamara kumite mladinke -59 kg
5 Topuzović Aleksa kumite mladinci -61 kg
6 Topuzović Aleksandar kumite mladinci -61 kg
7 Topuzović Aleksandar kumite člani -67 kg
46    Samurai karate klub Bludenz
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterani +35 let open
47    SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
1 GORENC MIROSLAV kumite veterani +35 let open
2 GRUBER CARLA kata malčice (8 kyu)
3 GRUBER HENRIK Kata dečki (8 kyu)
4 KAMENIK ALEKSANDER kumite veterani +35 let open
5 LORBER LENA kata deklice
6 LORBER LYDIA kata veteranke + 35 let
7 PESIC NINA kata malčice (8 kyu)
8 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje
9 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
48    KK ''Vila'' Doboj
1 Nakić Marijana kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Nešić Irena kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Nešić Teodora kata malčice (8-6 kyu)
4 Starčević Dijana kumite kadetinje +54 kg
5 Starčević Matea kumite ml. kadetinje -45 kg
6 Starčević Nikola kata ml. kadeti (8-3 kyu)
49    DLBK
1 FRAS MARIO kata dečki
2 KOBAN ALJAŽ kata dečki
3 KOSTANJEVEC STELA kata malčice (8-6 kyu)
4 LEŠNIK LAN kata najmlajši (8 kyu)
5 PAVLIČ FILIP kata najmlajši (8 kyu)
6 PEČNIK TEA kata malčice (8-6 kyu)
7 ŠKLEC JANITA kata malčice (8-6 kyu)
8 TOPLAK NIKO kata malčki (8- 6 kyu)
9 ŽELEZINGER NIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 ZEMLJIČ ANEL kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 DLBK 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
50    Kbv Grbavica Sarajevo
1 HELAC EJLA kumite malčice +30 kg
2 HELAC NEJLA kumite deklice -40 kg
3 HELAC NEJLA kumite malčice +30 kg
4 HELAC NIDAL kumite dečki -35 kg
5 HELAC NIDAL kumite malčki +30 kg
6 KARIC EMIR kumite malčki +30 kg
7 POZDER IMRAN kumite mladinci -61 kg
51    SV Gendorf Burgkirchen
1 Gebauer Leonie kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Gebauer Leonie kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Gebauer Lisa kumite malčice -30 kg
4 Gebauer Lisa kata malčice (8-6 kyu)
5 Komljenović Gabrijel kumite dečki -40 kg
6 Pavlinović Maria kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
52    Karate Klub SPORT 94
1 Belistojanoski Matej kumite kadeti -52 kg
2 Belistojanoski Matej kumite ml. kadeti -45 kg
53    Karate klub Jadran
1 Kovačević Mina kumite mladinke -53 kg
2 Potpara Magdalena kumite mladinke +59 kg
3 Žižić Dražen kumite mladinci -76 kg
54    Karate klub Bar
1 BUJIĆ VASILISA kumite članice + 68 kg
2 CVIJOVIĆ LUKA kumite člani -67 kg
3 GOJČEVIĆ STEFAN kumite člani -75 kg
4 JOVOVIĆ LAZAR kumite kadeti -57 kg
5 JOVOVIĆ NEMANJA kumite mladinci +76 kg
6 KOČAN ARIJAN kata mladinci
7 KOLIĆ ELSAN kumite mladinci -76 kg
8 MIJAČ VLADIMIR kata člani +16
9 NIKOČEVIĆ KENAN kata mladinci
10 RAKOVIĆ SARA kumite mladinke +59 kg
55    Tromejnik-Kuzma
1 ČASAR GAL kata dečki
2 FUJS RENEJ kata ml. kadeti
3 GRAH EVA kata malčice (8 kyu)
4 MARKOČ MAKSIMILJAN kata malčki (8 kyu)
5 RAC NOAH kata dečki
6 SPAČAL LAN kata dečki
56    SHOTOKAN 021
1 Golušin Marko kata malčki (8- 6 kyu)
2 Karanović Nemanja kata dečki
3 Lana Petrović kata malčice
4 Lana Petrović kumite malčice -30 kg
5 Maleš Dimitrije kata člani +16
6 Nikolić Milica kata kadetinje
7 Pejčić Aleksa kumite ml. kadeti +55 kg
8 Radujković Marina kata članice +16
9 Raković Iva kata malčice (8-6 kyu)
10 Raković Iva kumite malčice +30 kg
57    Bosna Liège Belgique
1 KANA MEHDI kata mladinci
2 KANA MEHDI kumite mladinci -68 kg
3 KURTALIC SHERAZAD kata malčice
4 KURTALIC SHERAZAD kumite malčice -30 kg
5 POZDER IMRAN kumite mladinci -61 kg
58    YUKO BANAT
1 Bašikin Sonja kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Bašikin Sonja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Dostanić Ljubinko kumite člani +84 kg
4 Đokić Dalibor kumite člani -75 kg
5 Huremović Jugoslav kumite člani +84 kg
6 Jovanov Aleksandar kumite mladinci -61 kg
7 Savatović Tara kata kadetinje
8 Savatović Tara kumite kadetinje +54 kg
9 Skendžić Zoran kumite mladinci -61 kg
10 Vučetić Slavko kumite kadeti +70 kg
59    Karate klub Mecencani
1 Stanic Zeljka kumite članice - 55 kg
60    kk Knespolje
1 Bera Dušan kumite dečki -35 kg
2 Burazor Filip kata dečki
3 Maletić Slaviša kata dečki
4 Zavisic Teodor kata dečki
5 Knespolje 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
61    Karate klub Soko Majur
1 MRDJENOVIC JOVANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 SARIC ANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 VANJA SARIC kata ml. kadetinje
4 KBS Majur 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let