14. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Kraj : Športna dvorana Milenij
Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19
Organizator : Shotokan Karate Klub Oplotnica
Začetek : 19.10.2019 10:00:00
Rok prijave : 16.10.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Boštjan Hmelak
bostjan.hmelak@gmail.com
041 725 485
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
5 kata malčice Št. prijavljenih : 10
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
7 kata malčki Št. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 7
9 kata dečki Št. prijavljenih : 6
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 8
11 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 11
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 2
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 PETEK AJDA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
4 Steyer Hana Karate Klub Sho-Kan Apače
5 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
6 Trstenjak Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata najmlajši
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
4 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
5 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
2 LIPUŠ ANEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 OŠTIR RAVNJAK BRIN Društvo Za Karate Celje
4 PERANIĆ VITO Karate-do Klub Ptuj
5 Pšajd Matic Karate Klub Sho-Kan Apače
6 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
7 Vučko Tomi Tom Karate Klub Sho-Kan Apače
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
4 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
5 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
7 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
8 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
9 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
10 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata malčice (8-6 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
3 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
4 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
5 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
6 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
4 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Halilković Ermin Karate Klub Tiger Velenje
2 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JEVŠOVAR VID Društvo Za Karate Celje
4 Mešič Tjan Karate Klub Polzela
5 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
6 Tičič David Karate Klub Polzela
7 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata dečki
1 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
2 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3 OČKO GAL Karate klub Velenje
4 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
5 Sadiković Muhammed Karate Klub Shotokan Kranj
6 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
kata dečki (8-4 kyu)
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
3 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
4 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
5 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
6 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
7 ŠEMRL VUČKOVIĆ MIHA Karate-do Klub Ptuj
8 VEZENŠEK DAVID Društvo Za Karate Celje
kata deklice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 BREČKO EMA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
4 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
5 KIRBIŠ PIA Karate-do Klub Ptuj
6 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
7 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
8 Tomić Mija Karate Klub Žalec
9 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
2 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
3 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
6 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
7 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
8 PERANIĆ KATARINA Karate-do Klub Ptuj
9 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
10 Tomić Mija Karate Klub Žalec
11 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
2 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
kata ml. kadetinje
1 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
4 Stermecki Zoja Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Švajger Jerneja Karate Klub Polzela
kata kadeti
1 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
2 ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
3 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
4 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
kata kadetinje
1 LEBER NIKITA Karate-do Klub Ptuj
2 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
3 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinci
kata mladinke
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite dečki -40 kg
2 BLATNIK TAŠ kumite malčki +30 kg
3 GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
4 GRZINČIČ VID kata najmlajši
5 JEVŠOVAR VID kata malčki (8- 6 kyu)
6 KADOVIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
7 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
8 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -50 kg
9 KUNST NEJC kata najmlajši
10 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
11 LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -57 kg
12 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
13 MEDIĆ ADELA kumite deklice -40 kg
14 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
15 OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši (8-6 kyu)
16 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
17 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
18 SORČAN SVEN kata malčki
19 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
20 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
21 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite malčice +30 kg
22 STRAJNIČ BLAŽ kumite kadeti -57 kg
23 VEZENŠEK DAVID kata dečki (8-4 kyu)
2    Karate-do Klub Ptuj
1 KIRBIŠ PIA kata deklice
2 LEBER NIKITA kata kadetinje
3 PERANIĆ KATARINA kata deklice (8-4 kyu)
4 PERANIĆ VITO kata najmlajši (8-6 kyu)
5 ŠEMRL VUČKOVIĆ MIHA kata dečki (8-4 kyu)
6 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 Bornšek Nejc kumite malčki -30 kg
3 KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
4 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -57 kg
5 MLAKAR JAN kumite mladinci -76 kg
6 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
7 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -47 kg
8 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
4    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite dečki +40 kg
2 PRAH TILEN kata malčki
3 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -47 kg
4 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
5    Karate Klub Polzela
1 MAŠIĆ NEJLA kata deklice (8-4 kyu)
2 Mešič Tjan kata malčki (8- 6 kyu)
3 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
4 Švajger Jerneja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Tičič David kata malčki (8- 6 kyu)
6 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
6    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata malčice
2 BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
3 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
4 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
5 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
6 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
7    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti +70 kg
2 GOLEŽ NIK kumite kadeti +70 kg
3 GOLEŽ NIK kumite kadeti -70 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -70 kg
6 KURAJ JAKOB kumite malčki +30 kg
7 MIKŠA LOVRO kata malčki
8 MIKŠA LOVRO kata dečki
8    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 Krajnc Timotej kumite dečki -40 kg
2 Krajnc Timotej kata dečki (8-4 kyu)
3 Pšajd Matic kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Serec Eva kata malčice (8-6 kyu)
5 Serec Eva kata najmlajše (8-6 kyu)
6 SEREC IZABELA kata kadetinje
7 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 ŠINKO TIM kata kadeti
9 Steyer Hana kata najmlajše (8-6 kyu)
10 STEYER VID kata kadeti
11 STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg
12 STEYER VID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 Vučko Tomi Tom kata najmlajši (8-6 kyu)
9    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Mačar Dejan kata ml. kadeti
2 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -40 kg
3 Mačar Tijan kata dečki
4 Mačar Tijan kumite dečki -40 kg
5 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
6 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
7 Sadiković Muhammed kata dečki
8 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
10    Karate Klub Tiger Velenje
1 Halilković Ermin kata malčki (8- 6 kyu)
2 IKIĆ SARA kata deklice
3 IKIĆ SARA kata deklice (8-4 kyu)
4 Križevac Lamia kata deklice
5 Križevac Lamia kata deklice (8-4 kyu)
6 KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
7 Mujkanović Anan kata dečki (8-4 kyu)
8 Osmić Sumejja kata deklice (8-4 kyu)
9 Sarajlić Adelisa kata malčice
10 Sarajlić Adelisa kata malčice (8-6 kyu)
11 Sarajlić Eldin kata dečki
12 Sarajlić Eldin kata dečki (8-4 kyu)
13 Zahirović Inaya kata deklice
14 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
11    Karate Klub Trbovlje
1 DOLANC LARA kata deklice
2 DOLANC LARA kata deklice (8-4 kyu)
3 HERMAN LANA kata malčice
4 HERMAN LANA kata malčice (8-6 kyu)
5 JAZBEC LUČKA kata malčice
6 JAZBEC LUČKA kata malčice (8-6 kyu)
7 OROŽEN MIHA kumite dečki +40 kg
8 PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
9 PEKLAR NIKITA kumite deklice +40 kg
12    Karate klub Velenje
1 JELEN GAL kata malčki
2 JELEN GAL kata dečki (8-4 kyu)
3 OČKO GAL kata dečki
4 OČKO GAL kumite dečki +40 kg
5 PAŠIČ ADAM kata malčki
6 PAŠIČ ADAM kata dečki (8-4 kyu)
7 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
8 PAŠIĆ ISAK kumite ml. kadeti -50 kg
9 RUDOLF NIKA kata malčice
10 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
11 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)
13    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
2 Maslić Andrijana kumite malčice +30 kg
3 Prkič Jaka kumite dečki -40 kg
4 Radonjić Miloš kumite dečki -35 kg
5 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
6 Šogorović Sara kumite ml. kadetinje -47 kg
7 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
8 Tomić Mija kata deklice
9 Tomić Mija kata deklice (8-4 kyu)
14    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BRGLEZ ALJA kata najmlajše (8-6 kyu)
2 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
3 HMELAK JAŠA kumite kadeti -57 kg
4 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
5 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
6 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
7 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
8 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -40 kg
9 JELENKO NINA kumite deklice -40 kg
10 JELENKO NINA kumite malčice +30 kg
11 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
12 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
13 LIPUŠ ANEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
14 PETEK AJDA kata najmlajše (8-6 kyu)
15 POLANEC KARIN kumite deklice -40 kg
16 POLANEC MIRIAM kumite deklice +40 kg
17 PUČNIK NEŽA kata kadetinje
18 SAMASTUR EMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
20 Stermecki Zoja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
21 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
22 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -76 kg
23 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
24 VODOVNIK LARA kata malčice
15    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 FIRŠT ANEJ kumite dečki -40 kg
3 POLAK NIKA kata deklice
4 POLAK NIKA kata deklice (8-4 kyu)
5 POLAK ŽAN kumite kadeti -70 kg
16    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Nuša kata deklice (8-4 kyu)
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje +54 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Trstenjak Taja kata najmlajše (8-6 kyu)
17    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
18    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
2 JEROT MIHA kata malčki (8- 6 kyu)
3 JEROT NEŽA kata malčice
4 JEROT NEŽA kata deklice (8-4 kyu)
5 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
19    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 Innocenzi Francesco kumite kadeti +70 kg
2 Simeone Martina kumite kadetinje +54 kg
3 Stroscio Melissa kumite ml. kadetinje +47 kg
4 VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg
20    karate klub Šenčur
1 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
21    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Adrián kumite malčki +30 kg
2 Dvorák Adrián kumite dečki +40 kg
3 Kacsala Zsolt kumite mladinci -76 kg
4 Máder Lili kumite deklice -40 kg
5 Tóth János kumite malčki +30 kg
6 Varga Dániel kumite kadeti +70 kg
22    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Nedelko Nik kata kadeti
23    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 BREČKO EMA kata deklice
2 TRAMŠEK ALEKS kumite malčki -30 kg
3 TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
4 TRAMŠEK ALJA kumite malčice -30 kg
5 TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)