POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Objekt / lokacija : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate Klub Seki Sv. Jernej
Začetek : 25.01.2020 09:00:00
Rok prijave : 23.01.2020 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Srečko Sterniša
karateklubsekisvjernej@gmail.com
0038631303898
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €

OPOZORILO !!!

1. Tekmovalci v katah kateri nastopajo v KYU kategorijah ne morejo nastopati še v absolutni kategoriji oziroma obratno.

2. Tekmovalci v borbah kateri želijo nastopiti v več kategorijah lahko nastopajo le v eni starostni kategorirji naslednja kategorija je ena starostna višje. Nikako ne morejo nastopiti v dveh starostnih kategorijah  s spremembo težnostne.

__________________________________________________________________________________

 

WARNING !!!

1. Catalog competitors competing in the KYU category can no longer recall the inverted absolute category.

2. Competitors who want to stop in multiple categories may only compete in one age category for the next category to be one higher age. There is no way they can stop in two age categories with a change in severity.


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 kata malčice Št. prijavljenih : 14
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
7 kata malčki Št. prijavljenih : 11
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 3
9 kata dečki Št. prijavljenih : 12
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 11
11 kata deklice Št. prijavljenih : 12
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 18
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 4
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 13
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 14
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 10
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 14
21 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 2
22 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 1
23 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 3
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 2
25 kata člani +18 Št. prijavljenih : 11
26 kata članice +18 Št. prijavljenih : 9
27 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 2
28 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
29 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 0
30 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 KRISTIĆ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Mesarek Anja Karate Klub Alfa
3 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Medić Tia Karate Klub Alfa
2 Miholjek Zlata Karate klub Trnje
3 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 Čavar Mateo Karate klub Trnje
2 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 FILIP PAVLIČ KARATE-DO LEIBNITZ
2 Jevševar Gašper Karate klub Radeče
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Kramar Lili Karate klub Radeče
4 Lončar Lucija Karate klub Trnje
5 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MERC Maja Karate Klub Šiška
7 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PECNIK TEA KARATE-DO LEIBNITZ
10 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
11 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
12 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
13 Šviglin Paula Karate Klub Alfa
14 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata malčice (8-6 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Kincl Nina Karate klub Trnje
3 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
6 Matković Grga KARATE KLUB OMEGA
7 Merc Janez Karate klub Lev
8 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
9 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
11 Sambol Marin Karate Klub Alfa
kata malčki (8- 6 kyu)
1 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2 Mucić Dominik Karate klub Trnje
3 Žura Ante Karate klub Trnje
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Kukić Ivan Karate Klub Alfa
6 MALIMPENSA RYO club arti orientali cantù asd
7 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
9 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
11 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
12 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki (8-4 kyu)
1 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
2 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
3 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
4 KOBAN ALJAŽ KARATE-DO LEIBNITZ
5 Kolander Andraž Karate klub Radeče
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 Perestegi Lovro Karate klub Trnje
8 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
9 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
10 TOPLAK NIKO KARATE-DO LEIBNITZ
11 Tratar Anže Karate klub Radeče
kata deklice
1 Barić Antonija Karate Klub Alfa
2 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
3 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
4 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
5 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
6 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
7 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 Jurisic Patricija Kumite Jajce
9 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Maly Riana KARATE VORARLBERG
11 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 Dukić Anja Bushido Banja Luka
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
5 Maly Riana KARATE VORARLBERG
6 SKRLEC JANITA KARATE-DO LEIBNITZ
7 Vukelić Anja Bushido Banja Luka
kata ml. kadeti
1 David Nussbaumer KARATE VORARLBERG
2 FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
3 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Huić Dino Karate Klub Alfa
5 Milutin Đorđe banja luka
6 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Vasilić Ljubiša banja luka
8 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Aluisi Škarja Samuel Karate Klub Mon Chi
2 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
3 ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Brambilla Chiara BERGAMOFIGHT
3 Čebohin Jana KARATE KLUB OMEGA
4 CELO Sima Karate Lower Austria
5 Ceresara Anna ASD Ryuko
6 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
7 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
8 JURIĆ KARLA Slavonski Brod
9 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
10 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
11 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
12 LUJIĆ ANA Slavonski Brod
13 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
14 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
15 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
16 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
17 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Čulo Helena Karate klub Trnje
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
4 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 bogdanović jovan KARATE KLUB BIJELA
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
4 Di Vrusa Calogero ASD Ryuko
5 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
6 MOSCATELLI SAMUELE club arti orientali cantù asd
7 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 TOSUN Cenk Karate Lower Austria
10 TOSUN Emre Karate Lower Austria
11 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
13 ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
kata kadetinje
1 Belouaer Roudaina BERGAMOFIGHT
2 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
3 Brambilla Chiara BERGAMOFIGHT
4 CELO Isra Karate Lower Austria
5 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Ceresara Anna ASD Ryuko
7 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
8 Coraggio Noemi ASD Ryuko
9 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
10 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
12 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Rašić Lana KARATE KLUB OMEGA
14 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 Di Vrusa Calogero ASD Ryuko
3 Gavioli Claudio ASD Ryuko
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 MOSCATELLI SAMUELE club arti orientali cantù asd
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 Berger Jacqueline KARATE VORARLBERG
2 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
3 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Coraggio Noemi ASD Ryuko
5 Ećimović Matea Slavonski Brod
6 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
7 Flaschberger Sarah Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
8 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
9 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
10 Jug Paula KARATE KLUB OMEGA
11 MILAKIĆ JOVANA Karate klub - Bijelo Brdo
12 NEŠIĆ SUNČICA Karate klub - Bijelo Brdo
13 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 VUKAS NIKOLINA Karate klub - Bijelo Brdo
kata veterani - 50 let
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veteranke - 50 let
1 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata moški osebe s pos. potrebami
1 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
2 Sejdiji Nik Karate Klub Mon Chi
3 ŽINKO DAMJAN Karate klub WKSA Duplek
kata ženska osebe s pos. potrebami
1 Breznikar Pia Patricia Karate klub Radeče
2 Longo Debora ASD Ryuko
kata člani +18
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 Forster Vincent KARATE VORARLBERG
4 Gavioli Claudio ASD Ryuko
5 Jasarspahic Miralem KK MAWASHI
6 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 Köstenbaumer Hannes Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
9 Mangano Luca BERGAMOFIGHT
10 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Valet Patrick Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
kata članice +18
1 Amato Carolina ESERCITO
2 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CELO Funda Karate Lower Austria
4 CESAR PIA Karate klub Velenje
5 Ongari Francesca ASD Ryuko
6 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
7 Tomaselli Camilla ASD Ryuko
8 Vedovelli Giulia ASD Ryuko
9 WIENINGER Kristin Karate Lower Austria
kata veterani + 35 let
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata veteranke + 35 let
1 Omejec Irena Karate klub Lev
kata veterani + 50 let
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata deklice
2 Brulić Merisa kumite kadetinje +54 kg
3 Grbić Sandra kumite kadetinje -54 kg
4 Pepić Lea Eve kumite deklice -35 kg
5 Svetina Premru Žanet kumite deklice -40 kg
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite deklice +40 kg
2 KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
4 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
5 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata moški osebe s pos. potrebami
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -57 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
4 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -45 kg
6 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
7 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
5    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite kadetinje +54 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite mladinke -59 kg
3 Mitrović Veljko kumite dečki -35 kg
4 Mitrović Veljko kumite malčki +30 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
6 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti -63 kg
7 Vatovec Ernest kumite dečki -40 kg
8 Vatovec Ernest kumite malčki +30 kg
9 Vatovec Jagoda kata najmlajše
10 Vatovec Jagoda kata malčice
11 Zorić Anđela kumite deklice +40 kg
12 Zorić Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite dečki -40 kg
2 Bauman Gal kata dečki (8-4 kyu)
3 Rola Luka kata dečki
4 Rola Luka kumite dečki -45 kg
5 SIMONIČ MAšA kata članice +18
6 ZARIČ VID kata kadeti
7 ZARIČ VID kumite kadeti -57 kg
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Lea kumite deklice -35 kg
2 Bele Lea kata deklice (8-4 kyu)
3 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
4 PRAH TILEN kata malčki
5 PRAH TILEN kata dečki (8-4 kyu)
9    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
2 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
3 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
5 DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
6 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
7 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
8 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite člani -75 kg
9 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -76 kg
10 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
11 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
12 Mali Nace kumite dečki -40 kg
13 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg
14 Novak Izak kumite dečki -35 kg
15 Polak Tia kumite deklice -40 kg
16 REBOLJ MANCA kumite članice -68 kg
17 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
10    Karate Klub Mon Chi
1 Aluisi Škarja Samuel kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Sejdiji Nik kata moški osebe s pos. potrebami
11    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
3 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
4 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
5 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Kramberger Zala kumite deklice -35 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
9 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
10 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
11 ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
13 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
12    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
2 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki +30 kg
3 ARSENIć PETAR kumite kadeti -57 kg
4 BEŠIČ LANA kata malčice
5 BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
6 BOJC JAKOB kata dečki
7 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
8 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
9 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
10 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
11 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
12 Subotič Filip kata dečki
13 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
14 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
13    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
2 Donko Matic kumite ml. kadeti -40 kg
3 FAJFER LANA kata mladinke
4 FAJFER LANA kata kadetinje
5 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
6 GANZITTI NIA kata mladinke
7 HORVATIČ KATJA kata mladinke
8 Milošević Teodor kumite kadeti +70 kg
9 Peček Maša kumite ml. kadetinje +50 kg
10 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
11 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
12 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
14    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata deklice
2 HRIBAR GAJA kata deklice (8-4 kyu)
3 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
4 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -50 kg
5 MIKŠA LOVRO kata malčki
6 MIKŠA LOVRO kata dečki (8-4 kyu)
7 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -50 kg
15    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata veterani - 50 let
2 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA kata veteranke - 50 let
3 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa mladinci
4 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa člani
16    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
5 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -45 kg
6 Mačar Tijan kumite dečki -40 kg
7 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -40 kg
8 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
9 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
10 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
11 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
12 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
13 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
17    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
3 MERC Maja kumite malčice +30 kg
18    Karate Klub Trbovlje
1 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +55 kg
2 HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
3 HABERL URšA kumite članice - 50 kg
4 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
5 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
6 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg
7 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -55 kg
10 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
11 ROBEK MARK kumite ml. kadeti -55 kg
12 ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
13 ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg
19    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata članice +18
20    Karate Klub Žalec
1 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
2 KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
3 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
4 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
6 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
7 Prkič Jaka kumite dečki -40 kg
8 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
9 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
10 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
21    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice +30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JELENKO NINA kumite malčice +30 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
7 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
22    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata člani +18
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
7 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
8 KK Radgona 1 kata ekipa člani
23    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
24    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Janžekovič Alen kumite mladinci -61 kg
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
6 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
25    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 Habjan Nuša kumite mladinke -53 kg
6 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
8 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
9 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 SMRDEL Dimitrij kumite dečki -40 kg
12 SMRDEL Livija kata malčice
26    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata malčki
2 ČESEN VESNA kata deklice
3 ČESNIK DENIS kata kadeti
4 Dautović Ines kata deklice
5 KALENDER Edvin kata dečki (8-4 kyu)
6 Koštić Anes kata malčki
7 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
8 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -45 kg
9 LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -35 kg
12 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke -59 kg
13 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
14 REBEC GAŠPER kata dečki
15 Savković Ivana kata malčice
16 Savković Ivana kumite malčice -30 kg
17 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
27    Karate klub WKSA Duplek
1 ŽINKO DAMJAN kata moški osebe s pos. potrebami
28    Energija
1 ĆUĆUN Isidora kumite članice -61 kg
2 Kostić Paola kumite članice - 50 kg
3 Kostić Paola kumite mladinke -48 kg
4 Kovačević Aleksandar kumite kadeti -63 kg
5 Kovačević Aleksandar kumite mladinci -61 kg
6 Lolić Anja kumite članice -68 kg
7 Lolić Anja kumite mladinke +59 kg
8 Stanić Mihajlo kumite kadeti -57 kg
9 Stanić Mihajlo kumite mladinci -55 kg
10 Stojić Anđela kumite ml. kadetinje -50 kg
11 Stojić Anđela kumite kadetinje -54 kg
12 Vučić Sergej kumite člani -67 kg
13 Vučić Sergej kumite mladinci -68 kg
29    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata mladinke
2 Braja Klara kata kadetinje
3 Čebohin Jana kata ml. kadetinje
4 Čebohin Jana kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Čolak Talia kata deklice
6 Družinec Ana kata ml. kadetinje
7 Družinec Ana kata deklice
8 Jug Paula kata mladinke
9 Jurčević Filip kata kadeti
10 Matković Grga kata malčki
11 Parlov Nikola kata kadeti
12 Rašić Lana kata kadetinje
30    banja luka
1 Milutin Đorđe kata ml. kadeti
2 Milutin Đorđe kumite ml. kadeti -45 kg
3 Pejić Luka kumite ml. kadeti -50 kg
4 Pejić Luka kumite kadeti -52 kg
5 Preradović Petar kumite ml. kadeti -50 kg
6 Preradović Petar kumite kadeti -52 kg
7 Raković Ana kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Raković Ana kumite kadetinje +54 kg
9 Svjetlanović Zvjezdan kumite ml. kadeti -50 kg
10 Svjetlanović Zvjezdan kumite kadeti -52 kg
11 Vasilić Ljubiša kata ml. kadeti
12 Vasilić Ljubiša kumite ml. kadeti -50 kg
31    Karate klub Ivanec
1 Brlečić Petra kumite članice -68 kg
2 Colarić Ela kumite kadetinje -54 kg
3 Šešet Ema kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Šešet Noa kumite dečki -45 kg
32    Slavonski Brod
1 BIRAČ LUKA kumite mladinci -76 kg
2 BIRAČ NIKOLA kumite dečki -40 kg
3 Ećimović Matea kata mladinke
4 HAS DORA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 JURIĆ KARLA kata ml. kadetinje
6 KUJUNDŽIĆ BORNA kumite dečki -40 kg
7 LUJIĆ ANA kata ml. kadetinje
8 LUJIĆ ANA kumite ml. kadetinje -45 kg
9 Slavonski Brod 1 kata ekipa ml. kadetinje
33    karate klub "DO" Tuzla
1 AŠĆIĆ ŠEJLA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 ASCIC SEJLA kumite deklice -35 kg
3 AVDIC AMINA kumite malčice +30 kg
4 AVDIC AMINA kumite deklice -35 kg
5 BEŠIĆ OSMAN kumite malčki +30 kg
6 BESIC OSMAN kumite dečki -35 kg
7 DELIC AMINA kumite malčice -30 kg
8 DELIC AMINA kumite malčice +30 kg
34    Bushido Banja Luka
1 Balta Lea kumite deklice +40 kg
2 Bjeljac Kristijan kumite ml. kadeti +55 kg
3 Bjeljac Nikola kumite dečki -35 kg
4 Čubrilo Nemanja kumite ml. kadeti -40 kg
5 Dimitrić Kristijan kumite dečki -45 kg
6 Dobrica Mirjana kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Dukić Anja kata deklice (8-4 kyu)
8 Gotovac Tamara kumite ml. kadetinje -45 kg
9 Kalinić Matej kumite dečki -40 kg
10 Lugonja Vladimir kumite dečki -35 kg
11 Pejić Teodora kumite deklice +40 kg
12 Vukelić Anja kata deklice (8-4 kyu)
13 Bushido 1 kumite ekipa dečki open
35    KARATE KLUB BIJELA
1 bogdanović jovan kata kadeti
2 damjanović jovana kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Gardaševič Lazar kumite dečki -35 kg
4 mikulić nemanja kumite mladinci -61 kg
5 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -45 kg
36    Karate klub MB SPORT
1 Anđelić Vukašin kumite dečki +45 kg
2 Anđelić Vukašin kumite malčki +30 kg
3 Branković Marija kumite deklice -40 kg
4 Branković Marija kumite deklice -35 kg
5 Đorić Stefan kumite dečki -35 kg
6 Đorić Stefan kumite dečki -40 kg
7 Milenkovic Bogdan kumite ml. kadeti -50 kg
8 Milenkovic Bogdan kumite ml. kadeti -45 kg
9 Prvulović Danica kumite deklice -40 kg
10 Prvulović Danica kumite deklice +40 kg
11 Vujotić Obrad kumite veterani +35 let open
37    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata članice +18
2 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
4 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
5 GOLAČ AJDA kumite kadetinje -54 kg
6 GORENŠEK VID kata dečki
7 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
8 HAJRULAI LUAN, kata malčki
9 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
10 HLASTEC KIAN kata dečki
11 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
12 JEROT MIHA kata malčki
13 JEROT NEŽA kata malčice
14 KLOBASA ALEKS kata mladinci
15 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
16 KRISTIĆ KAROLINA kata najmlajše
17 LONČARIČ ZOJA kata malčice
18 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
19 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
20 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
21 NOVAK SARA, kata mladinke
22 NOVAK SARA, kata kadetinje
23 OČKO ARIANA, kata malčice
24 OSMANOVIĆ DALAL kata deklice
25 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
26 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
27 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
28 SLUGA JURE kata kadeti
29 SLUGA JURE kata mladinci
30 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
31 STERNIŠA NEJC kata člani +18
32 STERNIŠA NEJC kata mladinci
33 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
34 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
35 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
36 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
37 VANOVŠEK ENEJ, kumite ml. kadeti -45 kg
38 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
39 VANOVŠEK ZOJA. kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
38    club arti orientali cantù asd
1 ANGEI FERRARIO LUCA kumite malčki -30 kg
2 ANIELLO AMOROSO kumite člani -75 kg
3 BERGNA LORENZO kumite malčki -30 kg
4 BERGNA LORENZO kumite malčki +30 kg
5 CAFISO EDOARDO kumite malčki -30 kg
6 CASABIANCA SAMUELE kumite člani -60 kg
7 CASABIANCA SAMUELE kumite mladinci -61 kg
8 COLOMBO DAVIDE kumite člani -67 kg
9 COSTANZO ANDREA kumite malčki -30 kg
10 COSTANZO MATTEO kumite dečki -40 kg
11 MALIMPENSA RYO kata dečki
12 MALIMPENSA RYO kumite dečki -45 kg
13 MESITI EDOARDO kumite dečki -35 kg
14 MESITI EDOARDO kumite dečki -40 kg
15 MOSCATELLI SAMUELE kata kadeti
16 MOSCATELLI SAMUELE kata mladinci
17 SALA NICCOLO' kumite kadeti -63 kg
18 SALA NICCOLO' kumite mladinci -61 kg
19 SOMASCHINI FILIPPO kumite malčki -30 kg
20 SOMASCHINI FILIPPO kumite malčki +30 kg
21 VERONESE MATILDA kumite malčice -30 kg
22 ZEMOLIN MARCELLO kumite malčki -30 kg
39    Karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
4 Sadiković Muhammed kata dečki (8-4 kyu)
40    KARATE VORARLBERG
1 Berger Jacqueline kata mladinke
2 David Nussbaumer kata ml. kadeti
3 Forster Vincent kata člani +18
4 Maly Riana kata deklice
5 Maly Riana kata deklice (8-4 kyu)
6 Wagner Felix kata ml. kadeti
7 Wagner Felix kata ml. kadeti (8-3 kyu)
41    Karate Lower Austria
1 CELO Funda kata članice +18
2 CELO Isra kata kadetinje
3 CELO Sima kata ml. kadetinje
4 TOSUN Cenk kata kadeti
5 TOSUN Emre kata kadeti
6 WIENINGER Kristin kata članice +18
42    Kumite Jajce
1 Ceric-Zulum Una kata ml. kadetinje
2 Ceric-Zulum Una kata kadetinje
3 Jurisic Patricija kata deklice
4 Jurisic Patricija kumite deklice -35 kg
5 Katic Ivan kumite kadeti -57 kg
6 Katic Tomislav kumite člani - 84 kg
7 Katic Tomislav kumite mladinci +76 kg
8 Mrakovic Rijad kumite dečki -35 kg
43    KK Cazin
1 Rizvić Amar kumite kadeti -70 kg
2 Rizvić Lejla kumite deklice +40 kg
3 Sedić Adnan kumite ml. kadeti -55 kg
4 Ždralić Aldin kumite ml. kadeti +55 kg
44    Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
1 Flaschberger Sarah kata mladinke
2 Köstenbaumer Hannes kata člani +18
3 Valet Patrick kata člani +18
45    Bužim
1 Grošić Humejd kumite mladinci +76 kg
2 Hadżić Ajdina kumite mladinke +59 kg
3 Hadžić Aldina kumite mladinke -59 kg
4 Pajalić Ajla kumite kadetinje +54 kg
46    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
2 CITI JACOPO kumite ml. kadeti -40 kg
3 CORVAGLIA VINCENZO kata veterani - 50 let
4 CORVAGLIA VINCENZO kata člani +18
5 CORVAGLIA VINCENZO kata veterani + 35 let
6 CORVAGLIA VINCENZO kumite veterani +35 let open
7 GIRALDI FRANCESCA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 GIRALDI FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
9 GIRALDI LAURA kumite deklice -40 kg
10 GIRALDI LAURA kumite ml. kadetinje -45 kg
47    ASD Ryuko
1 Ceresara Anna kata ml. kadetinje
2 Ceresara Anna kata kadetinje
3 Coraggio Noemi kata mladinke
4 Coraggio Noemi kata kadetinje
5 Di Vrusa Calogero kata kadeti
6 Di Vrusa Calogero kata mladinci
7 Gavioli Claudio kata člani +18
8 Gavioli Claudio kata mladinci
9 Longo Debora kata ženska osebe s pos. potrebami
10 Ongari Francesca kata članice +18
11 Tomaselli Camilla kata članice +18
12 Vedovelli Giulia kata članice +18
48    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite kadetinje +54 kg
2 Hoxhaj Elena kumite kadetinje +54 kg
3 Lojen Anamarija kumite kadetinje +54 kg
4 Radic Lorena kumite deklice -40 kg
5 Radic Lorena kumite ml. kadetinje -45 kg
49    Karate klub Radeče
1 Breznikar Pia Patricia kata ženska osebe s pos. potrebami
2 Hrvić Edvin kata dečki (8-4 kyu)
3 Jevševar Gašper kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Kolander Andraž kata dečki (8-4 kyu)
5 Kramar Lili kata malčice
6 Kramar Lili kumite malčice +30 kg
7 Kramar Vili kata najmlajši (8-6 kyu)
8 Tratar Anže kata dečki (8-4 kyu)
9 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
10 KK Radeče 1 kata ekipa najmlajši
50    Karate klub - Bijelo Brdo
1 MILAKIĆ JOVANA kata mladinke
2 NEŠIĆ SUNČICA kata mladinke
3 VUKAS NIKOLINA kata mladinke
4 KK BBRDO 1 kata ekipa mladinke
51    Karate klub Trnje
1 Čavar Mateo kata najmlajši
2 Čulo Helena kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Kincl Nina kata malčice (8-6 kyu)
4 Lončar Lucija kata malčice
5 Miholjek Zlata kata najmlajše (8-6 kyu)
6 Mucić Dominik kata malčki (8- 6 kyu)
7 Perestegi Lovro kata dečki (8-4 kyu)
8 Žura Ante kata malčki (8- 6 kyu)
9 Trnje 1 kata ekipa malčki
10 Trnje 1 kata ekipa dečki
11 Trnje 1 kata ekipa malčice
52    KK MAWASHI
1 Jasarspahic Miralem kata člani +18
53    Karate Klub Alfa
1 Barić Antonija kata deklice
2 Huić Dino kata ml. kadeti
3 Kukić Ivan kata dečki
4 Medić Tia kata najmlajše (8-6 kyu)
5 Mesarek Anja kata najmlajše
6 Sambol Marin kata malčki
7 Šviglin Paula kata malčice
8 KK ALFA 1 kata ekipa malčice
54    KARATE-DO LEIBNITZ
1 FILIP PAVLIČ kata najmlajši (8-6 kyu)
2 FRAS MARIO kata ml. kadeti
3 KOBAN ALJAŽ kata dečki (8-4 kyu)
4 KOSTANJEVEC STELA kata deklice (8-4 kyu)
5 PECNIK TEA kata malčice
6 PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)
7 PESIC NINA kumite malčice +30 kg
8 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje
9 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 SKRLEC JANITA kata deklice (8-4 kyu)
11 TOPLAK NIKO kata dečki (8-4 kyu)
12 ZELEZINGER NIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 ZEMLJIC ANEL kata kadeti
14 Avstrija 1 kata ekipa malčice
15 Avstrija 1 kata ekipa deklice
55    Karate klub Lev
1 Merc Janez kata malčki
2 Merc Janez kumite dečki -40 kg
3 Merc Janez kumite malčki +30 kg
4 Omejec Irena kata veteranke + 35 let
5 Smrekar Matic kumite člani -75 kg
6 Smrekar Matic kumite člani open
56    BERGAMOFIGHT
1 Belouaer Roudaina kata kadetinje
2 Brambilla Chiara kata ml. kadetinje
3 Brambilla Chiara kata kadetinje
4 Mangano Luca kata člani +18
57    ŠKK Tigar
1 Dužić David kumite malčki -30 kg
2 Ferčić Lucija kumite malčice -30 kg
3 Jelčić Roza kumite malčice -30 kg
58    ESERCITO
1 Amato Carolina kata članice +18
59    karate club of ktm