POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Objekt / lokacija : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate Klub Seki Sv. Jernej
Začetek : 25.01.2020 09:00:00
Rok prijave : 23.01.2020 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Srečko Sterniša
karateklubsekisvjernej@gmail.com
0038631303898
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
5 kata malčice Št. prijavljenih : 8
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
7 kata malčki Št. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 2
9 kata dečki Št. prijavljenih : 6
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 1
11 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 4
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 10
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 6
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 9
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 4
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
21 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 0
22 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
23 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 1
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 0
25 kata člani +18 Št. prijavljenih : 2
26 kata članice +18 Št. prijavljenih : 4
27 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 0
28 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
29 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 0
30 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 KRISTIĆ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Mesarek Anja Karate Klub Alfa
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Medić Tia Karate Klub Alfa
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Mujakić Benjamin KK Cazin
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Sedić Edin KK Cazin
kata malčice
1 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Lončar Lucija Karate klub Trnje
3 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
7 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
8 Šviglin Paula Karate Klub Alfa
kata malčice (8-6 kyu)
1 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
2 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
3 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčki
1 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Sambol Marin Karate Klub Alfa
5 Žura Ante Karate klub Trnje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Beganović Aid KK Cazin
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Kukić Ivan Karate Klub Alfa
4 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Perestegi Lovro Karate klub Trnje
6 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki (8-4 kyu)
1 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
kata deklice
1 Barić Antonija Karate Klub Alfa
2 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
3 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
4 Jurisic Patricija Kumite Jajce
5 Lončar Lucija Karate klub Trnje
6 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Rizvić Lejla KK Cazin
8 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 Burzić Sumeja KK Cazin
2 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Nuhanović Elma KK Cazin
4 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata ml. kadeti
1 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Huić Dino Karate Klub Alfa
3 Milutin Đorđe banja luka
4 NIEDERL Matthias Karate Lower Austria
5 Sedić Adnan KK Cazin
6 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Vasilić Ljubiša banja luka
8 Ždralić Aldin KK Cazin
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Hairlahović Abdurahman KK Cazin
2 Miskić Tarik KK Cazin
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Čebohin Jana KARATE KLUB OMEGA
3 CELO Sima Karate Lower Austria
4 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
5 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
6 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
7 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
8 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Suljić Sandra KK Cazin
10 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Čaušević Amila KK Cazin
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
kata kadeti
1 bogdanović jovan KARATE KLUB BIJELA
2 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
3 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
4 Rizvić Amar KK Cazin
5 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 ZÖCHLING Florian Karate Lower Austria
kata kadetinje
1 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
2 Čaušević Almedina KK Cazin
3 CELO Isra Karate Lower Austria
4 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
6 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
8 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Rašić Lana KARATE KLUB OMEGA
kata mladinci
1 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Jug Paula KARATE KLUB OMEGA
kata veterani - 50 let
kata veteranke - 50 let
kata moški osebe s pos. potrebami
1 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata člani +18
1 Jasarspahic Miralem KK MAWASHI
2 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +18
1 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CELO Funda Karate Lower Austria
3 Radosavac Marina banja luka
4 WIENINGER Kristin Karate Lower Austria
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
kata veteranke + 50 let
1    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite mladinci -55 kg
3 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
4 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
2    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
2 KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
4 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
5 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
6 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
8 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
9 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
10 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
3    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Nuša kata deklice (8-4 kyu)
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
6 Plohl Taja kata malčice (8-6 kyu)
7 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
8 Rauter Hannah Vela kata deklice (8-4 kyu)
9 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
4    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 Habjan Nuša kumite mladinke -53 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
7 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
8 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
10 SMRDEL Dimitrij kumite dečki -40 kg
11 SMRDEL Livija kata malčice
5    Energija
1 ĆUĆUN Isidora kumite članice -61 kg
2 Kostić Paola kumite članice - 50 kg
3 Kostić Paola kumite mladinke -48 kg
4 Kovačević Aleksandar kumite kadeti -63 kg
5 Kovačević Aleksandar kumite mladinci -61 kg
6 Lolić Anja kumite članice -68 kg
7 Lolić Anja kumite mladinke +59 kg
8 Stanić Mihajlo kumite kadeti -57 kg
9 Stanić Mihajlo kumite mladinci -55 kg
10 Stojić Anđela kumite ml. kadetinje -50 kg
11 Stojić Anđela kumite kadetinje -54 kg
12 Vučić Sergej kumite člani -67 kg
13 Vučić Sergej kumite mladinci -68 kg
6    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata mladinke
2 Braja Klara kata kadetinje
3 Čebohin Jana kata ml. kadetinje
4 Čebohin Jana kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Čolak Talia kata deklice
6 Družinec Ana kata ml. kadetinje
7 Družinec Ana kata deklice
8 Jug Paula kata mladinke
9 Jurčević Filip kata kadeti
10 Parlov Nikola kata kadeti
11 Rašić Lana kata kadetinje
7    banja luka
1 Milutin Đorđe kata ml. kadeti
2 Milutin Đorđe kumite ml. kadeti -45 kg
3 Pejić Luka kumite kadeti -52 kg
4 Preradović Petar kumite kadeti -52 kg
5 Radosavac Marina kata članice +18
6 Raković Ana kumite kadetinje +54 kg
7 Svjetlanović Zvjezdan kumite kadeti -52 kg
8 Vasilić Ljubiša kata ml. kadeti
9 Vasilić Ljubiša kumite ml. kadeti -50 kg
10 Zrnić Mihajlo kumite kadeti -52 kg
8    Bushido Banja Luka
1 Balta Lea kumite deklice -40 kg
2 Bjeljac Kristijan kumite ml. kadeti +55 kg
3 Čubrilo Nemanja kumite ml. kadeti -40 kg
4 Dimitrić Kristijan kumite dečki -45 kg
5 Đukić Teodora kumite deklice -35 kg
6 Lugonja Vladimir kumite dečki -35 kg
7 Subotić Ivana kumite mladinke -59 kg
9    KARATE KLUB BIJELA
1 bogdanović jovan kata kadeti
2 damjanović jovana kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Gardaševič Lazar kumite dečki -35 kg
4 mikulić nemanja kumite mladinci -61 kg
5 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -45 kg
10    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata članice +18
2 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
4 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
5 GANZITTI NIA kata mladinke
6 GOLAČ AJDA kumite kadetinje -54 kg
7 GORENŠEK VID kata dečki
8 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
9 HAJRULAI LUAN, kata malčki
10 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
11 HLASTEC KIAN kata dečki
12 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
13 JEROT MIHA kata malčki
14 JEROT NEŽA kata malčice
15 KLOBASA ALEKS kata mladinci
16 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
17 KRISTIĆ KAROLINA kata najmlajše
18 LONČARIČ ZOJA kata malčice
19 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
20 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
21 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
22 NOVAK SARA, kata kadetinje
23 OČKO ARIANA, kata malčice
24 OSMANOVIĆ DALAL kata deklice
25 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
26 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
27 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
28 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
29 ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice
30 SLUGA JURE kata kadeti
31 SLUGA JURE kata mladinci
32 STERNIŠA NEJC kata člani +18
33 STERNIŠA NEJC kata mladinci
34 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
35 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
36 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
11    karate klub Šenčur
1 MUŠIĆ ALINA kata malčice (8-6 kyu)
2 MUŠIĆ ALINA kumite malčice +30 kg
3 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
4 Sadiković Muhammed kata dečki (8-4 kyu)
12    Karate Lower Austria
1 CELO Funda kata članice +18
2 CELO Isra kata kadetinje
3 CELO Sima kata ml. kadetinje
4 NIEDERL Matthias kata ml. kadeti
5 WIENINGER Kristin kata članice +18
6 ZÖCHLING Florian kata kadeti
13    Kumite Jajce
1 Ceric-Zulum Una kata ml. kadetinje
2 Ceric-Zulum Una kata kadetinje
3 Jurisic Patricija kata deklice
4 Jurisic Patricija kumite deklice -35 kg
5 Katic Ivan kumite kadeti -57 kg
6 Katic Tomislav kumite člani - 84 kg
7 Katic Tomislav kumite mladinci +76 kg
8 Mrakovic Rijad kumite dečki -35 kg
14    KK Cazin
1 Beganović Aid kata malčki (8- 6 kyu)
2 Beganović Aid kumite malčki +30 kg
3 Beganović Din kumite kadeti -57 kg
4 Burzić Sumeja kumite deklice +40 kg
5 Burzić Sumeja kata deklice (8-4 kyu)
6 Čaušević Almedina kata kadetinje
7 Čaušević Amila kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Čaušević Amila kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 Hairlahović Abdurahman kumite ml. kadeti -45 kg
10 Hairlahović Abdurahman kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Miskić Tarik kumite ml. kadeti -50 kg
12 Miskić Tarik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 Mujakić Benjamin kumite malčki -30 kg
14 Mujakić Benjamin kata najmlajši
15 Mulalić Muhamed kumite kadeti +70 kg
16 Nuhanović Elma kata deklice (8-4 kyu)
17 Rizvić Amar kata kadeti
18 Rizvić Amar kumite kadeti -70 kg
19 Rizvić Lejla kata deklice
20 Rizvić Lejla kumite deklice +40 kg
21 Sedić Adnan kata ml. kadeti
22 Sedić Adnan kumite ml. kadeti -55 kg
23 Sedić Edin kumite malčki -30 kg
24 Sedić Edin kata najmlajši (8-6 kyu)
25 Suljić Sandra kata ml. kadetinje
26 Suljić Sandra kumite ml. kadetinje -50 kg
27 Ždralić Aldin kata ml. kadeti
28 Ždralić Aldin kumite ml. kadeti +55 kg
15    Karate klub Trnje
1 Kovač Petra kumite malčice +30 kg
2 Lončar Lucija kata malčice
3 Lončar Lucija kata deklice
4 Mucić Dominik kumite malčki +30 kg
5 Mucić Mihael kumite dečki +45 kg
6 Perestegi Lovro kata dečki
7 Žura Ante kata malčki
16    KK MAWASHI
1 Jasarspahic Miralem kata člani +18
17    Karate Klub Alfa
1 Barić Antonija kata deklice
2 Huić Dino kata ml. kadeti
3 Kukić Ivan kata dečki
4 Medić Tia kata najmlajše (8-6 kyu)
5 Mesarek Anja kata najmlajše
6 Sambol Marin kata malčki
7 Šviglin Paula kata malčice
8 KK ALFA 1 kata ekipa malčice
18    KARATE-DO LEIBNITZ
1 PESIC NINA kata malčice
2 PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)
3 PESIC NINA kumite malčice +30 kg
4 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje
5 PODOJAK ELMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)