Državno prvenstvo do 21 let

Športna dvorana, Gimnazija Celje - Center ( Celje , Kosovelova ulica 1 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana, Gimnazija Celje - Center
Celje , Kosovelova ulica 1
Organizator : Karate Klub Seki Sv. Jernej
Začetek : 23.11.2019 10:00:00
Rok prijave : 20.11.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 12
3 kata malčice Št. prijavljenih : 19
4 kata malčki Št. prijavljenih : 22
5 kata dečki Št. prijavljenih : 32
6 kata deklice Št. prijavljenih : 17
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 14
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 26
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 9
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 17
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 5
13 kata ml. člani Št. prijavljenih : 3
14 kata ml. članice Št. prijavljenih : 5
kata najmlajše
1 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
4 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Kramar Vili Karate klub Radeče
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
7 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
8 Pšajd Matic Karate Klub Sho-Kan Apače
9 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
10 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
11 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
12 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
7 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
8 Kramar Lili Karate klub Radeče
9 MERC Maja Karate Klub Šiška
10 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
12 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
13 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
14 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
15 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
17 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
18 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
19 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
6 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
7 MERC Janez Karate Klub Šiška
8 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
9 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
10 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
12 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
13 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
14 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
15 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
16 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
17 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
18 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
19 ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
20 TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
21 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
22 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata dečki
1 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
2 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
7 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
9 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
12 Kolander Andraž Karate klub Radeče
13 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
14 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
15 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
16 Mali Nace Karate Klub Kranj
17 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
18 Novak Izak Karate Klub Kranj
19 OČKO GAL Karate klub Velenje
20 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
22 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
23 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
24 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
25 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
26 Subotič Filip Karate Klub Postojna
27 Tratar Anže Karate klub Radeče
28 VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje
29 VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
30 Večerin Taras Karate klub Sokol
31 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
32 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
3 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
4 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
5 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
7 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
8 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
11 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
12 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
13 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
14 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
15 Polak Tia Karate Klub Kranj
16 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
17 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
4 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 Gorjup Ažbe Karate Klub Trbovlje
7 Kocman David Karate Klub Hrastnik
8 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
9 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
10 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
11 Trumić Amar Karate Klub Radvanje
12 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
14 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
kata ml. kadetinje
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
6 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
13 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
14 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
15 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
16 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
17 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
18 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
19 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
20 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
21 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
22 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
23 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
24 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
26 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
6 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
7 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
kata kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 Golčman Alina Karate Klub Mislinja
9 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
10 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
11 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
12 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
13 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
14 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
15 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 PETAN ELA Karate Klub Brežice
17 Tisnikar-Svečko Manca Karate Klub Mislinja
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
kata ml. člani
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
kata ml. članice
1 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
4 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
5 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite malčki +30 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
3 GRZINČIČ VID kata najmlajši
4 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
5 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -45 kg
6 KUNST NEJC kata najmlajši
7 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
8 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
9 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
10 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -63 kg
11 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
12 SKALICKY GAL kata kadeti
13 ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
14 SORČAN SVEN kata malčki
15 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite malčice +30 kg
18 ŠUČUR TIBOR kata malčki
19 TEPEŽ MATIJA kata malčki
20 VADNAL DAVID kata dečki
21 VADNAL MARK kata dečki
22 VALNER TIM kumite mladinci -68 kg
2    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
4 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
5 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
4 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
5 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
6 PETAN ELA kata kadetinje
7 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
8 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
9 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 PETKOVIĆ TJAŠA kata ml. kadetinje
11 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
12 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
2 Hribernik Gal kumite dečki -40 kg
3 KRALJ PATRIK kumite dečki -35 kg
4 MIHELIČ MAJ kata dečki
5 MIHELIČ MAJ kumite dečki -45 kg
6 Širaj Martin kumite dečki -35 kg
7 TEKAVC MAŠA kata deklice
8 TEKAVC MAŠA kumite deklice -40 kg
9 TRONTELJ TAI kumite malčki +30 kg
10 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Bučevec Lina Antonija kumite deklice -40 kg
3 Kocman David kata ml. kadeti
4 Maurer Mark kumite ml. kadeti +55 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
6 Pleša Katja kata malčice
7 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
8 ZIMšEK LUKA kata ml. kadeti
9 Zobec Dorijan kumite dečki -40 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -55 kg
3 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
4 CARLI SOFIJA kata ml. kadetinje
5 CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 FILIPIČ MARK kumite dečki -40 kg
7 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
10 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
11 LAPAJNE VORANC kumite dečki -40 kg
12 MLAKAR LUKA kumite dečki -45 kg
13 Mlakar Nika kumite malčice +30 kg
14 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
15 OBLAK TJAž kumite ml. člani -75 kg
16 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
17 PERMOZER MARC kumite dečki -40 kg
18 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
19 Zupančič Nana kumite malčice +30 kg
9    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata dečki
2 Bauman Gal kumite dečki -40 kg
3 Lenart Luka kata dečki
4 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
5 Rola Luka kata dečki
6 Rola Luka kumite dečki -45 kg
7 Sedonja Matija kata dečki
8 Sedonja Matija kumite dečki -35 kg
9 Štandeker Luka kumite dečki -40 kg
10 ZARIČ VID kata ml. kadeti
11 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -55 kg
11    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite deklice -40 kg
2 Bele Lea kumite deklice -40 kg
3 BELE LUKA kata ml. kadeti
4 BELE LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
5 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
6 Juraja Vinko kata malčki
7 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
8 Lotrič Filip kata dečki
9 PRAH TILEN kata malčki
10 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
12 Zbil Grega kata dečki
12    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite kadetinje +54 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
5 Cekov Vanna kata deklice
6 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
7 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite ml. člani +84
9 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
10 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
11 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
12 DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
13 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
14 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
15 Eterovič Maša kata mladinke
16 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
17 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
18 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
19 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite ml. članice +68 kg
20 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
21 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
22 Kotnik Nika kata deklice
23 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
24 LEBEN TINKARA kata deklice
25 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
26 Mali Nace kata dečki
27 Mali Nace kumite dečki -40 kg
28 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
29 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
30 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
31 Novak Izak kata dečki
32 Novak Izak kumite dečki -35 kg
33 OGRIZEK TRINA kumite kadetinje +54 kg
34 PLEVNIK GAL kumite mladinci -61 kg
35 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje +50 kg
36 Polak Tia kata deklice
37 Polak Tia kumite deklice -40 kg
38 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
39 REPIČ JERCA kumite kadetinje -54 kg
40 STOJANOVSKI VANE kumite mladinci -68 kg
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite ml. člani +84
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 OVČAR ŽIGA kata dečki
4 OVČAR ŽIGA kumite dečki -35 kg
5 PISNIK MAJA MARI kata malčice
6 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
7 VERČKO ANA kata malčice
8 VIŠNJAR VID kata malčki
14    Karate Klub Mislinja
1 Golčman Alina kata kadetinje
2 Kacjan Erika kata ml. kadetinje
3 Ogris Ika kata ml. kadetinje
4 Ogris Žak kata kadeti
5 Tisnikar-Svečko Manca kata kadetinje
15    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Zečiri Lorna kumite kadetinje -47 kg
16    Karate Klub Nestor
1 ROM ZUPANC EMA kumite mladinke -48 kg
2 TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
17    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -70 kg
2 Koželj Aleks kumite dečki -40 kg
3 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
4 MAROT TIA kata kadetinje
5 MOČNIK TIMI kata kadeti
6 Skalič Bor kumite dečki -35 kg
18    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite mladinci -61 kg
3 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
4 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
6 JAGARINEC ANIKA kumite ml. članice -55 kg
7 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
10 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
11 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
12 PODPEČAN SVIT kumite ml. člani +84
13 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
14 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -55 kg
15 ŠENICA NIKA kumite ml. članice - 61kg
16 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
17 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
19    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata ml. kadetinje
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 BEŠIČ LANA kata malčice
4 BOJC JAKOB kata dečki
5 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
6 MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki +30 kg
7 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti +55 kg
8 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
9 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
10 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
11 STEFANOVSKI ANDRAž kumite ml. člani -75 kg
12 Subotič Filip kata dečki
13 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
20    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 SKOTNIK NEJC kumite mladinci -76 kg
4 SKOTNIK SANI kumite ml. člani - 67 kg
5 TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
6 TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
21    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
2 BURLAK TIMOTEJ kumite ml. člani -84 kg
3 Donko Matic kumite dečki -40 kg
4 FAJFER LANA kata kadetinje
5 Gaal Jaka kumite mladinci -76 kg
6 GANZITTI NIA kata mladinke
7 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
8 KUTNJAK URŠKA kumite deklice +40 kg
9 LUBAJNŠEK LINA kumite ml. članice - 61kg
10 MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg
11 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
12 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
13 PUČKO KAJA kata ml. članice
14 PUČKO NIKA kata ml. članice
15 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
16 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
17 Teraž Nika kata malčice
18 Teraž Sara kata ml. kadetinje
19 Trumić Amar kata ml. kadeti
20 VNUK ALEKS kumite kadeti -63 kg
22    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti +70 kg
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
4 KORITNIK JERNEJ kumite ml. člani -84 kg
5 KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -40 kg
6 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
7 KURAJ JAKOB kata malčki
8 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -50 kg
9 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
10 MAVSAR TAJDA kata deklice
11 MIKŠA LOVRO kata malčki
12 POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
13 ŠKRABLIN PATRIK kumite ml. člani -84 kg
14 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
15 TEPEŠ KAROLINA kumite ml. članice -68 kg
16 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
17 ZUPANEC TIM kumite ml. člani -75 kg
23    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata ml. kadeti
2 BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -40 kg
3 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -68 kg
4 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 Mori Tara kata ml. kadetinje
8 Štelcer Luka kumite ml. kadeti -55 kg
9 VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg
24    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 Krajnc Timotej kata dečki
2 Krajnc Timotej kumite dečki -40 kg
3 Peček Brin kata malčki
4 Pšajd Matic kata najmlajši
5 Serec Eva kata najmlajše
6 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
7 STEYER VID kata ml. kadeti
25    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
26    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
3 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
4 MILEV MATEJ kata malčki
5 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
27    Karate Klub Šiška
1 MERC Janez kata malčki
2 MERC Janez kumite malčki +30 kg
3 MERC Maja kata malčice
4 MERC Maja kumite malčice +30 kg
28    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 IKIĆ SARA kata deklice
3 JANJIĆ SAŠA kumite mladinci +76 kg
29    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 BOŽJAK LAURA kata mladinke
3 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
4 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -40 kg
5 FERLIN LUKA kumite ml. člani -75 kg
6 GOLOB MATEVŽ kata dečki
7 Gorjup Ažbe kata ml. kadeti
8 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +55 kg
9 HABERL BARBARA kumite ml. članice -55 kg
10 HABERL URšA kumite ml. članice -50 kg
11 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg
12 HRUŠOVAR ANEJ kata malčki
13 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
14 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
15 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg
16 JUG ZOJA kata deklice
17 KASTELIC EMMA kumite deklice -40 kg
18 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
19 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
20 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -55 kg
21 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg
22 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
23 MLINARIČ ZOJA kata deklice
24 MRGOLE NIK kumite dečki -35 kg
25 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite ml. člani +84
26 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
27 OVNIČ TIAN kata malčki
28 PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
29 PERC LUKA kumite ml. člani - 67 kg
30 ROBEK MARK kumite ml. kadeti -55 kg
31 SALKIČ ERVIN kumite ml. člani - 67 kg
32 SALKIČ LARA kumite kadetinje +54 kg
33 ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
34 VOZEL LAN kata dečki
35 VOZEL LAN kumite dečki -40 kg
36 ZIDAR DOMEN kumite ml. člani - 67 kg
37 ZORKO LARS kata malčki
30    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
3 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg
5 CESAR PIA kata ml. članice
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ĐOGIĆ EMA kata deklice
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
9 JELEN GAL kata malčki
10 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
11 JOZIČ ELLA kata malčice
12 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
13 KUTIJA ALJA kata kadetinje
14 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
15 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata ml. članice
16 OČKO GAL kata dečki
17 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
18 PAŠIČ ADAM kata malčki
19 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
20 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
21 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
31    Karate Klub Virtus Duplica
1 ANTONIN BLAŽ kumite ml. člani - 67 kg
2 ANTONIN KLARA kumite mladinke -59 kg
3 KALIŠNIK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
4 SEDELJŠAK MATIJA kumite kadeti -70 kg
32    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata deklice
2 Pirman Gal kata malčki
3 Vahtar Lara kata malčice
33    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
2 Kokotec Martin kumite ml. člani - 67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
4 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
5 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
6 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
7 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite ml. člani -75 kg
9 Prkič Jaka kumite dečki -40 kg
10 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
11 STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -40 kg
12 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -63 kg
13 TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
14 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
34    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 TALER JAKA kumite ml. člani -60 kg
35    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
4 Zalar Jakob kumite kadeti -70 kg
36    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JELENKO NINA kumite malčice +30 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
7 POLANEC MIRIAM kumite deklice +40 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
37    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 MULEC NIKA kata ml. kadetinje
5 REIHS JAKA kata dečki
6 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
38    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 POLAK NIKA kata deklice
3 POLAK ŽAN kumite kadeti -70 kg
4 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
5 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
39    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
2 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
3 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -68 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
5 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
6 ZAVRTANIK POLONA kumite kadetinje +54 kg
7 ZLATKOV TEODOR kumite ml. člani -84 kg
40    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Plohl Taja kata malčice
4 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
5 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
6 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
41    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
6 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
8 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
9 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
10 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
11 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
12 ŠABEC Aljoša kata najmlajši
13 SMRDEL Dimitrij kumite dečki -40 kg
14 SMRDEL Livija kata malčice
15 VESEL Lovro kata najmlajši
42    Karate Klub Ljubljana
1 DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
2 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
3 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
4 HALILI ADRIAN kumite ml. člani -75 kg
5 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
6 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
7 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
8 Levec Grajfoner Lara kumite ml. kadetinje -50 kg
9 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
10 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
11 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -45 kg
12 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
43    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
3 PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
4 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
5 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
6 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
44    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata najmlajši
2 ČESEN VESNA kata deklice
3 ČESNIK DENIS kata kadeti
4 Dautović Ines kata deklice
5 KALENDER Edvin kumite dečki -40 kg
6 Koštić Anes kata malčki
7 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
8 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
9 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
10 REBEC GAŠPER kata dečki
11 Savković Ivana kata malčice
12 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
45    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
2 Rojs Vita kumite kadetinje -54 kg
46    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 PURIĆ ADRIJANA kata najmlajše
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
5 Večerin Taras kata dečki
47    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata ml. članice
2 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
4 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
5 GORENŠEK VID kata dečki
6 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
7 HLASTEC KIAN kata dečki
8 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
9 JEROT NEŽA kata malčice
10 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
11 Kristić Karolina kata najmlajše
12 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
14 NOVAK SARA, kata kadetinje
15 SLUGA JURE kata kadeti
16 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
17 STERNIŠA NEJC kata mladinci
18 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
19 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
20 VANOVŠEK ENEJ, kumite ml. kadeti -40 kg
21 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
48    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Kramberger Lovro kumite mladinci +76 kg
2 Nedelko Nik kata kadeti
49    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki
2 Kolander Andraž kata dečki
3 Kramar Lili kata malčice
4 Kramar Lili kumite malčice +30 kg
5 Kramar Vili kata najmlajši
6 Tratar Anže kata dečki
50    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata ml. člani
2 HARTL BOR kumite ml. člani -75 kg
3 HARTL JAN kata ml. člani
4 HARTL JAN kumite ml. člani - 67 kg
51    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg