15. POKAL NESTLA ŽGANKA

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Objekt / lokacija : Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje
VELENJE , Šaleška cesta 3
Organizator : Karate Klub Tiger Velenje
Začetek : 02.02.2020 10:00:00
Rok prijave : 30.01.2020 23:59:00
Kontaktna oseba : Bego Tabaković
kktiger@t-2.net
00 386 51 307 053
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
5 kata malčice Št. prijavljenih : 12
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 16
7 kata malčki Št. prijavljenih : 11
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 11
9 kata dečki Št. prijavljenih : 12
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 17
11 kata deklice Št. prijavljenih : 11
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 13
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 7
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 12
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 7
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 7
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 9
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 8
21 kata člani +16 Št. prijavljenih : 3
22 kata članice +16 Št. prijavljenih : 3
23 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 2
24 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 2
26 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 Bogdan Horvat Sara Karate Klub Radenci Shotokan
2 Imširović Elajna Shotokan Karate Klub Postojna
3 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 CONGEDO FRANCESCA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 KOŠEC LANA Društvo Za Karate Celje
3 KRUNIC ADRIJANA karate klub "DO" Tuzla
4 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
5 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata najmlajši
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
5 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 CARANO RAFFAELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
3 Govek Tine Karate Klub Tiger Velenje
4 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
5 KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
6 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
7 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
8 OŠTIR RAVNJAK BRIN Društvo Za Karate Celje
9 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
10 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
5 MERC Maja Karate Klub Šiška
6 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 PECNIK TEA KARATE-DO LEIBNITZ
8 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
9 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
11 SKRLEC JANITA KARATE-DO LEIBNITZ
12 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčice (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 DE LAURENTIS VIOLA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 GRUBER CARLA karate klub "DO" Tuzla
5 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
6 ISABEL NOVELLO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
7 JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje
8 LAMUT BRINA Društvo Za Karate Celje
9 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
10 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
12 ŠLJIVO ADNA Društvo Za Karate Celje
13 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
14 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 VRBANČIČ VALENTINA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
16 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
8 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
11 TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Ahmed Fares Karate Klub Ljubljana
2 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
3 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JEVŠOVAR VID Društvo Za Karate Celje
5 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
7 Rion Sejdija Karate Klub Ljubljana
8 Topčagić Amar Karate Klub Tiger Velenje
9 Turković Jan Karate Klub Ljubljana
10 UDOVČ BORIS Društvo Za Karate Celje
11 Vatovec Ernest Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata dečki
1 CONGEDO EMMANUELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 Halilković Ermin Karate Klub Tiger Velenje
3 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
4 OČKO GAL Karate klub Velenje
5 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
7 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
8 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
10 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
11 Sarkadi Sebestyén Vasas SC
12 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata dečki (8-4 kyu)
1 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
2 Halász Tamás Vasas SC
3 Halilković Ermin Karate Klub Tiger Velenje
4 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
5 MERČNIK TIM Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
9 PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
10 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
11 RIOSA NOVAK TIM Karate Klub Polzela
12 SADIKOVIĆ MUHAMMED Karate klub Šenčur
13 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
15 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 Vatovec Ernest Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
17 VEZENŠEK DAVID Društvo Za Karate Celje
kata deklice
1 Ádám Vivien Vasas SC
2 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
3 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
4 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
5 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
6 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
7 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
8 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
9 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
11 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
5 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
6 KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
7 KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje
8 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
9 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
10 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
11 Pepić Lea Eve Društvo Za Borilne Veščine Piran
12 Svetina Premru Žanet Društvo Za Borilne Veščine Piran
13 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
3 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
4 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
7 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
2 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
3 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 Skubic Nik Karate-do klub Ig Shotokan
5 ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
kata ml. kadetinje
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
2 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
4 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
6 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
7 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
10 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
11 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
12 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 CONGEDO GIADA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
4 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
5 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 STOJANOVSKA KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti
1 CAKOR ALDIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
6 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
2 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
7 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
8 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
9 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci
1 Aletić Endis Karate Klub Tiger Velenje
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
7 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
8 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
kata člani +16
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata članice +16
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
3 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
kata veterani + 35 let
1 Horvat Albin Karate klub Pesnica
2 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1 Omejec Irena Karate klub Lev
kata veterani + 50 let
1 Horvat Albin Karate klub Pesnica
2 RAKIć BRATISLAV Karate Klub Postojna
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Brulić Merisa kumite kadetinje +54 kg
2 Brulić Merisa kumite mladinke -59 kg
3 Grbić Sandra kumite kadetinje +54 kg
4 Grbić Sandra kumite mladinke -59 kg
5 Pepić Lea Eve kumite deklice -40 kg
6 Pepić Lea Eve kumite ml. kadetinje -45 kg
7 Pepić Lea Eve kata deklice (8-4 kyu)
8 Svetina Premru Žanet kumite deklice +40 kg
9 Svetina Premru Žanet kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Svetina Premru Žanet kata deklice (8-4 kyu)
11 ZORIČ ANĐELA kumite deklice +40 kg
12 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite dečki -40 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
3 GRZINČIČ VID kata malčki
4 GRZINČIČ VID kata najmlajši
5 HUSIĆ DALILA kumite malčice -30 kg
6 HUSIĆ DAVUD kumite dečki -35 kg
7 JEVŠNIK BEN kata najmlajši (8-6 kyu)
8 JEVŠOVAR URH kumite dečki +45 kg
9 JEVŠOVAR VID kata malčki (8- 6 kyu)
10 KADOVIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
11 KOŠEC LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
12 KUNST NEJC kata malčki
13 KUNST NEJC kata najmlajši
14 LAMUT BRINA kata malčice (8-6 kyu)
15 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
16 LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -52 kg
17 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
18 MEDIĆ ADELA kumite deklice -40 kg
19 MEDIĆ AMELA kata najmlajše (8-6 kyu)
20 OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši (8-6 kyu)
21 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite dečki -35 kg
22 PETEK JAKA kata dečki (8-4 kyu)
23 ŠLJIVO ADNA kata malčice (8-6 kyu)
24 SORČAN SVEN kumite dečki -35 kg
25 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -30 kg
26 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite malčice +30 kg
27 ŠUČUR TIBOR kata malčki
28 TEPEŽ MATIJA kata malčki
29 UDOVČ BORIS kata malčki (8- 6 kyu)
30 VEZENŠEK DAVID kata dečki (8-4 kyu)
31 DK Celje 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
32 DK Celje 1 kata ekipa deklice 8-10 let
3    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
2 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
3 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -57 kg
2 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
3 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
2 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
3 TEKAVC MAŠA kata deklice
4 TEKAVC MAŠA kumite deklice -40 kg
5 Tekavc Žiga kata najmlajši (8-6 kyu)
6 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
7 TURŠIČ ŠPELA kumite ml. kadetinje +50 kg
7    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
8    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 Marković Žan kumite člani +84 kg
2 Marković Žan kumite člani open
3 Vatovec Ernest kumite dečki -40 kg
4 Vatovec Ernest kata malčki (8- 6 kyu)
5 Vatovec Ernest kumite malčki +30 kg
6 Vatovec Ernest kata dečki (8-4 kyu)
7 Vatovec Jagoda kata malčice (8-6 kyu)
8 Vatovec Jagoda kata najmlajše (8-6 kyu)
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite dečki -40 kg
2 Bauman Gal kata dečki (8-4 kyu)
3 Rola Luka kata dečki
4 Rola Luka kumite dečki -40 kg
5 SIMONIČ MAšA kata članice +16
6 ZARIČ VID kata kadeti
7 ZARIČ VID kumite kadeti -57 kg
10    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
2 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Sodin Leon kumite dečki -35 kg
4 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 PISNIK MAJA MARI kata malčice
2 PISNIK MAJA MARI kata deklice
3 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
4 PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 VERČKO ANA kata malčice
6 VERČKO ANA kata malčice (8-6 kyu)
12    Karate Klub Polzela
1 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
2 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 JEVIČ SVEN kumite malčki +30 kg
4 KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 MAŠIĆ NEJLA kata deklice (8-4 kyu)
6 MAŠIĆ NEJLA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Mešič Tjan kumite malčki +30 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
9 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
10 RIOSA NOVAK TIM kata dečki (8-4 kyu)
11 ROŽIČ JULIJA kumite malčice -30 kg
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
13    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
2 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki +30 kg
3 BEŠIČ LANA kata malčice
4 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
5 BEŠIČ LANA kata deklice (8-4 kyu)
6 DUJC GREGOR kata malčki (8- 6 kyu)
7 MALEŠEVIČ MIŠO kumite dečki -35 kg
8 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
9 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
10 RAKIć BRATISLAV kata veterani + 50 let
14    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Bogdan Horvat Sara kata najmlajše
2 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
3 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
4 LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -55 kg
6 ROŽMAN NADIA kumite mladinke -53 kg
7 TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
15    Karate Klub Radvanje
1 FAJFER LANA kata mladinke
2 FAJFER LANA kata kadetinje
3 Peček Maša kumite ml. kadetinje +50 kg
4 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
5 Plošinjak Tadej kumite mladinci -76 kg
6 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
16    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOLEŽ NIK kumite kadeti -70 kg
2 KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
4 MAVSAR TADEJ kata malčki (8- 6 kyu)
5 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
6 MAVSAR TAJDA kata deklice
7 MIKŠA LOVRO kata malčki
8 MIKŠA LOVRO kata dečki (8-4 kyu)
9 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 ŽERJAV JANA kata malčice (8-6 kyu)
17    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata ml. kadeti
2 BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -40 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
4 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 Požgan Žan kata ml. kadeti
8 VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg
18    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 PETRIČ ZOJA kata ml. kadetinje
19    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 BAŠAR EMA kumite mladinke -53 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mačar Dejan kata ml. kadeti
5 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
6 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -45 kg
7 Mačar Tijan kumite dečki -40 kg
8 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -40 kg
9 MILEV MATEJ kata malčki
10 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
11 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
12 Torkar Ajda kata najmlajše
13 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
20    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
3 MERC Maja kumite malčice +30 kg
21    Karate Klub Tiger Velenje
1 Aletić Endis kata mladinci
2 Garašević Matias kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Govek Gal kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Govek Tine kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Halilković Ermin kata dečki
6 Halilković Ermin kata dečki (8-4 kyu)
7 IKIĆ SARA kata deklice
8 IKIĆ SARA kata deklice (8-4 kyu)
9 Jeseničnik Nea kata deklice (8-4 kyu)
10 Križevac Lamia kata deklice
11 Križevac Lamia kata deklice (8-4 kyu)
12 KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
13 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
14 Mujkanović Anan kata dečki
15 Mujkanović Anan kata dečki (8-4 kyu)
16 Osmić Sumejja kata deklice
17 Osmić Sumejja kata deklice (8-4 kyu)
18 Sarajlić Adelisa kata malčice
19 Sarajlić Adelisa kata malčice (8-6 kyu)
20 Sarajlić Eldin kata dečki
21 Sarajlić Eldin kata dečki (8-4 kyu)
22 Topčagić Amar kata malčki (8- 6 kyu)
23 Zahirović Inaya kata deklice
24 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
25 KK Tiger 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
22    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata mladinke
2 BOŽJAK LAURA kata članice +16
3 ČEŠAREK SIMONA kata mladinke
4 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
5 Gorjup Ažbe kumite ml. kadeti -50 kg
6 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg
7 LAHARNAR ANJA kata mladinke
8 LAHARNAR ANJA kata članice +16
9 MRGOLE NIK kumite dečki -35 kg
10 PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
11 SALKIČ EDIN kumite člani -75 kg
12 SALKIČ EDIN kumite veterani +35 let open
13 SALKIČ LARA kumite kadetinje +54 kg
14 VOZEL LAN kata dečki
15 VOZEL LAN kumite dečki -40 kg
16 KK Trbovlje 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
23    Karate klub Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kumite članice + 68 kg
4 ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg
5 ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
6 JELEN GAL kata malčki
7 JOZIČ ELLA kata malčice
8 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
10 OČKO GAL kata ml. kadeti
11 OČKO GAL kata dečki
12 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
13 PAŠIČ ADAM kata malčki
14 PAŠIČ ADAM kata dečki
15 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
16 PAŠIĆ ISAK kumite ml. kadeti -45 kg
17 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
18 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
19 KK Velenje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
24    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata deklice
2 Pirman Gal kata dečki
25    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
2 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
3 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open
4 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
5 Maslić Andela kumite ml. kadetinje -45 kg
6 Maslić Andrijana kumite malčice +30 kg
7 Prkič Jaka kumite dečki -40 kg
8 Radonjić Miloš kumite dečki -35 kg
9 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
10 Šogorović Sara kumite deklice +40 kg
11 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
26    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 Leskovar Valentin kumite dečki -40 kg
2 POLANEC KARIN kumite deklice -40 kg
3 POLANEC MIRIAM kumite deklice +40 kg
27    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata člani +16
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +16
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata člani +16
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
7 MERČNIK TIM kata dečki (8-4 kyu)
8 MULEC NIKA kata ml. kadetinje
9 MULEC NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 REIHS JAKA kata dečki
11 REIHS JAKA kata dečki (8-4 kyu)
12 ŠAJNOVIČ NEJC kata dečki (8-4 kyu)
13 VRBANČIČ VALENTINA kata malčice (8-6 kyu)
14 KK Radgona 1 kata ekipa kadeti-mladinci
15 KK Radgona 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
28    Športno Društvo Dinamik Celje
1 JERŠIČ ŽANA kata malčice (8-6 kyu)
2 KREGAR GABRIJELA kata deklice (8-4 kyu)
3 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
4 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -63 kg
29    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 Gostić Stefan kumite dečki -35 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
4 PETERNEL ŽAN kumite člani -75 kg
5 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
30    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Čulajević Luka kumite mladinci -76 kg
3 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti +70 kg
4 STOJANOVSKA KRISTINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 ŠUPUK LINA kata kadetinje
31    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
4 Plohl Taja kata malčice (8-6 kyu)
5 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
6 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
32    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -59 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
6 HABJAN NUšA kumite mladinke -59 kg
7 Habjan Nuša kumite mladinke -53 kg
8 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
9 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
10 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
11 KONTREC ALJA kata kadetinje
12 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
13 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši (8-6 kyu)
14 KUKOVIČ Ariana kumite ml. kadetinje -45 kg
15 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
16 NAROBE Nina kumite malčice +30 kg
17 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
18 ŠABEC Aljoša kata najmlajši (8-6 kyu)
19 SPASOVA Aleksandra kumite članice + 68 kg
20 SPASOVA Natka kumite članice + 68 kg
21 SPASOVA Natka kumite mladinke +59 kg
33    Karate Klub Ljubljana
1 Ahmed Fares kata malčki (8- 6 kyu)
2 Bogdanoski Gabriel kumite ml. kadeti -40 kg
3 KLIČIČ AMIL kumite ml. kadeti +55 kg
4 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
5 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -45 kg
6 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
7 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
9 Rion Sejdija kata malčki (8- 6 kyu)
10 Turković Jan kata malčki (8- 6 kyu)
34    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice (8-6 kyu)
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
3 Fatmić Lejla kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 HRUSTIĆ SAJRA kata malčice (8-6 kyu)
5 Mulabdić Alan kata najmlajši
6 Pratnemer Hana kata ml. kadetinje
7 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
8 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
9 Točaković Nemanja kumite mladinci -76 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata kadeti
2 Dautović Ines kata deklice
3 Imširović Elajna kata najmlajše
4 Koštić Anes kata malčki
5 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
6 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke -59 kg
8 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
9 Sivčević Sadžida kata kadetinje
36    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata veterani + 50 let
2 Horvat Albin kata veterani + 35 let
37    Vasas SC
1 Ádám Vivien kata deklice
2 Ádám Vivien kumite deklice +40 kg
3 Barta Domonkos kumite ml. kadeti -50 kg
4 Bartos Benedek kumite ml. kadeti -45 kg
5 Geréd-Király Péter kumite kadeti -63 kg
6 Halász Tamás kata dečki (8-4 kyu)
7 Oláh Donát kumite kadeti +70 kg
8 Papp Csongor kumite člani -67 kg
9 Sarkadi Sebestyén kata dečki
10 Sarkadi Sebestyén kumite dečki -35 kg
11 Udvari Zsófia kumite mladinke -59 kg
12 Vízvári Gergő kumite kadeti -52 kg
38    karate klub "DO" Tuzla
1 GRUBER CARLA kata malčice (8-6 kyu)
2 KRUNIC ADRIJANA kata najmlajše (8-6 kyu)
39    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CAKOR ALDIN kata kadeti
2 JEROT MIHA kata malčki (8- 6 kyu)
3 JEROT NEŽA kata malčice
4 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
6 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
7 PIVIĆ EVELIN kata kadeti
8 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
9 SULEJMANI LEART kata dečki (8-4 kyu)
40    Karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite dečki -35 kg
4 SADIKOVIĆ MUHAMMED kata dečki (8-4 kyu)
41    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Nedelko Nik kata kadeti
2 Skubic Nik kumite ml. kadeti -55 kg
3 Skubic Nik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
42    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite kadetinje +54 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
3 Grgurevic Lea kumite deklice -40 kg
4 Grgurevic Lea kumite ml. kadetinje -45 kg
5 Hoxhaj Elena kumite kadetinje +54 kg
6 Hoxhaj Elena kumite mladinke +59 kg
7 Lojen Anamarija kumite kadetinje +54 kg
8 Lojen Anamarija kumite mladinke +59 kg
9 Radic Lorena kumite deklice -40 kg
10 Radic Lorena kumite ml. kadetinje -45 kg
43    KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
1 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
2 Žumer Jakob kumite kadeti -63 kg
44    KARATE-DO LEIBNITZ
1 FRAS MARIO kumite ml. kadeti -45 kg
2 FRAS MARIO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 KOSTANJEVEC STELA kumite deklice -40 kg
4 KOSTANJEVEC STELA kata deklice (8-4 kyu)
5 PECNIK TEA kata malčice
6 PESIC NINA kata malčice
7 PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)
8 PESIC NINA kumite malčice +30 kg
9 SKRLEC JANITA kata malčice
10 ZELEZINGER NIK kumite ml. kadeti -50 kg
11 ZELEZINGER NIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12 ZEMLJIC ANEL kumite kadeti -63 kg
13 Avstrija 1 kata ekipa deklice 8-10 let
45    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite člani -75 kg
2 Omejec Irena kata veteranke + 35 let
3 Sever Peter kumite člani +84 kg
4 Smrekar Matic kumite člani -75 kg
5 Smrekar Matic kumite člani open
46    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 CARANO RAFFAELE kata najmlajši (8-6 kyu)
2 CAUFIN EMMA kata malčice (8-6 kyu)
3 CECCHETTO LARA kata malčice
4 CECCHETTO LARA kata deklice (8-4 kyu)
5 CONGEDO EMMANUELE kata dečki
6 CONGEDO FRANCESCA kata najmlajše (8-6 kyu)
7 CONGEDO GIADA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 DE LAURENTIS VIOLA kata malčice (8-6 kyu)
9 ISABEL NOVELLO kata malčice (8-6 kyu)
10 MESAGLIO MARTINA kata mladinke
11 MESAGLIO MARTINA kata kadetinje
12 PAVAN SEBASTIANO kata dečki (8-4 kyu)
13 PAVAN SEBASTIANO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
47    KK MEĐIMURJE
1 MILLER MARK kumite ml. kadeti -40 kg
2 MOLNAR LEON kumite kadeti -57 kg