2. Pokalna tekma KZS

Športna dvorana Šenčur ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana Šenčur
Šenčur , Pipanova cesta 43
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 12.06.2021 10:00:00
Rok prijave : 08.06.2021 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 6
3 kata malčice Št. prijavljenih : 8
4 kata malčki Št. prijavljenih : 13
5 kata dečki Št. prijavljenih : 14
6 kata deklice Št. prijavljenih : 14
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 13
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 13
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 10
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 14
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 4
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 8
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 2
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 5
kata najmlajše
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
kata najmlajši
1 Husić Tian Karate Klub Cerknica
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
3 Kolenc Timotej Karate klub Mirna Peč
4 Kralj Mark Karate Klub Cerknica
5 Lenko Oliver Karate klub Mirna Peč
6 Trontelj Lan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
5 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
6 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
7 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
8 ZORMAN Daša karate klub Pivka
kata malčki
1 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
2 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
3 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
4 Huskić Mak Karate klub Lev
5 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
6 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
7 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
8 Kramar Vili Karate klub Radeče
9 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
10 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
11 Oblak David Kerim Karate klub Lev
12 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
13 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
kata dečki
1 Banović Nil Karate klub Lev
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
4 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
6 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
7 Novak Izak Karate Klub Kranj
8 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
11 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
12 SULEJMANI EGZON Karate klub Seki
13 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
4 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
5 Kramar Lili Karate klub Radeče
6 Lenko Lili Karate klub Mirna Peč
7 MERC Maja Karate klub Šiška
8 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
10 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 SMRDEL Livija karate klub Pivka
13 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
14 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
4 Esih Erik Karate klub Radeče
5 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
6 Mali Nace Karate Klub Kranj
7 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
8 OČKO GAL Karate klub Velenje
9 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
10 Subotič Filip Karate Klub Postojna
11 SULEJMANI LEART Karate klub Seki
12 Tratar Anže Karate klub Radeče
13 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata ml. kadetinje
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
5 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
6 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
7 KRAJNC AJA Karate klub Velenje
8 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
9 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
10 NATLAČEN ANJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
12 Polak Tia Karate Klub Kranj
13 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kata kadeti
1 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
2 CENTRIH ANDRAŽ Karate klub Velenje
3 GORENAK GAL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
5 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
6 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
7 Pogačar Jaka Karate klub Lev
8 Salkanović Amar Karate klub Lev
9 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
10 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
8 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
9 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
11 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
12 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
13 VODOPIVEC META Karate Klub Shotokan Ajdovščina
14 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2 PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
4 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata mladinke
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
4 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
5 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
8 ŠUPUK LINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata člani +18
1 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2 STERNIŠA NEJC Karate klub Seki
kata članice +18
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
5 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1    Društvo Za Karate Celje
1 GRZINČIČ VID kata malčki
2 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
3 HUDALES TOMAŽ kumite člani -67 kg
4 HUSIĆ DALILA kumite deklice -40 kg
5 HUSIĆ DAVUD kumite dečki -40 kg
6 JEVŠNIK BEN kata malčki
7 JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
8 JEVŠOVAR VID kumite dečki +45 kg
9 KADOVIĆ STEFAN kumite malčki -30 kg
10 KUNST NEJC kata malčki
11 LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -63 kg
12 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
13 MEDIĆ AMELA kata malčice
14 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -68 kg
15 SKALICKY GAL kata mladinci
16 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
17 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -30 kg
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice -40 kg
19 ŠUČUR TIBOR kumite dečki -35 kg
20 TEPEŽ MATIJA kumite dečki -40 kg
21 DK Celje 1 kata ekipa malčki
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 KOLAR NUŠA kumite mladinke +59 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite mladinci -55 kg
4 MLAKAR NEJC kumite kadeti -57 kg
5 MLAKAR NIKA kumite kadetinje +54 kg
6 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
3    KARATE KLUB BRANIK
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -68 kg
4    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata kadetinje
2 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
5    Karate Klub Cerknica
1 Hribernik Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Husić Tian kata najmlajši
3 Kralj Mark kata najmlajši
4 KRALJ PATRIK kumite ml. kadeti -40 kg
5 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
6 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
7 Širaj Martin kumite dečki -45 kg
8 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
9 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Tekavc Žiga kata malčki
11 Tekavc Žiga kumite malčki -30 kg
12 Trontelj Lan kata najmlajši
13 TRONTELJ TAI kumite dečki -45 kg
14 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
6    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite kadetinje -54 kg
2 Pleša Katja kata deklice
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Beno kumite ml. kadeti -50 kg
2 BOŽIČ CENE kumite kadeti -70 kg
3 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -45 kg
4 HUMAR GAJA kumite kadetinje +54 kg
5 Krvina Lia kumite ml. kadetinje -45 kg
6 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti -55 kg
7 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
8 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
9 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
10 OBLAK TJAž kumite člani -75 kg
11 PERMOZER MARC kumite ml. kadeti -45 kg
12 PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg
8    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
3 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
4 Vatovec Jagoda kumite malčice -30 kg
5 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje +50 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Lenart Luka kumite ml. kadeti +55 kg
3 Rola Luka kumite ml. kadeti +55 kg
4 Sedonja Matija kata dečki
5 Sedonja Matija kumite dečki -45 kg
6 ZARIČ VID kata kadeti
7 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
10    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata mladinke
2 Cekov Timotej kata ml. kadeti
3 Cekov Timotej kumite ml. kadeti -55 kg
4 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
5 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
6 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
8 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
9 DROBNJAK MARINA kata mladinke
10 Eterovič Maša kata mladinke
11 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
12 GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti +55 kg
13 KELEMAN VUK kumite ml. kadeti -45 kg
14 Kotnik Nika kata ml. kadetinje
15 Kotnik Nika kumite ml. kadetinje +50 kg
16 LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
17 LEBEN TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
18 Mali Nace kata ml. kadeti
19 Mali Nace kumite ml. kadeti -45 kg
20 MARKOVIČ MATEVŽ kumite ml. kadeti -50 kg
21 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
22 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg
23 Novak Izak kata dečki
24 Novak Izak kumite dečki -40 kg
25 Polak Tia kata ml. kadetinje
26 Polak Tia kumite ml. kadetinje +50 kg
27 REPIČ JERCA kumite mladinke -59 kg
28 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
29 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadeti
30 KK Kranj 1 kata ekipa mladinke
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +75 kg
2 GORENAK GAL kata kadeti
3 NAMESTNIK TADEJA kata ml. članice
4 NAMESTNIK TADEJA kata članice +18
5 PISNIK MAJA MARI kata deklice
6 PISNIK NINA kata kadetinje
7 VERČKO ANA kata deklice
8 VIŠNJAR VID kata dečki
12    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA kata malčki
13    Karate Klub Murska Sobota
1 KOCET NISA kumite kadetinje -54 kg
2 RATOšA NINO kumite kadeti -70 kg
3 Zečiri Lorna kumite mladinke -53 kg
14    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -68 kg
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
15    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
2 BERGANT LAURA kumite članice - 55 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite kadetinje -54 kg
5 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -47 kg
6 Mlačnik Ažbe kumite dečki -40 kg
7 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
8 RIOSA NOVAK TILEN kumite člani -75 kg
9 ŠENICA NIKA kumite članice + 61 kg
16    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kumite dečki -45 kg
2 ARSENIć PETAR kumite mladinci -76 kg
3 BEŠIČ LANA kata deklice
4 GRIL BLAž kumite člani +75 kg
5 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
6 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
7 Subotič Filip kata ml. kadeti
8 Subotič Filip kumite ml. kadeti -40 kg
9 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadeti
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
3 KLOBASA ALEKS kumite člani +75 kg
4 LIPIČ MAJ kumite kadeti -52 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite kadeti -63 kg
6 TAMŠE NIKLAS kumite člani -67 kg
7 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
2 Donko Matic kumite ml. kadeti -50 kg
3 FAJFER LANA kata mladinke
4 GANZITTI NIA kata članice +18
5 Gošnjak Neli kata kadetinje
6 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +55 kg
7 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +55 kg
8 Peček Maša kumite kadetinje +54 kg
9 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
10 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
11 Teraž Nika kata deklice
12 Teraž Sara kata kadetinje
13 VNUK ALEKS kumite mladinci -68 kg
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOLEŽ NIK kumite mladinci +76 kg
2 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti +70 kg
3 KURAJ JAKOB kumite dečki +45 kg
4 KURAJ MITJA kumite kadeti -57 kg
5 KUTIJA ALJA kata mladinke
6 MIKŠA LOVRO kata dečki
20    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -52 kg
3 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
4 Mori Tara kata kadetinje
5 PETRE VID kumite kadeti -63 kg
6 VALIŠER TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
21    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 NABERGOJ FRAN kumite kadeti -57 kg
2 NABERGOJ VID kumite ml. kadeti -50 kg
3 NATLAČEN ANJA kata ml. kadetinje
4 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite člani -75 kg
5 VIDRIH JAKOB kumite dečki -40 kg
6 VIDRIH MATIC kumite malčki -30 kg
7 VODOPIVEC META kata kadetinje
8 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
22    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite mladinke -53 kg
2 Mačar Dejan kata kadeti
3 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
4 Mačar Tijan kata ml. kadeti
5 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
6 MILEV MATEJ kata dečki
7 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
8 Torkar Ajda kata malčice
9 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
10 VREČEK LUKA kata dečki
11 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
23    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
24    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata ml. članice
2 BOŽJAK LAURA kata članice +18
3 Gorjup Ažbe kumite kadeti -57 kg
4 GRIVEC TILEN kumite kadeti -70 kg
5 HARALOVIČ DANIEL kumite ml. kadeti -55 kg
6 HVALA ALJAŽ kumite kadeti -63 kg
7 ISAKOVIĆ KENAN kumite mladinci -68 kg
8 JUG ZOJA kata ml. kadetinje
9 KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
10 KOVAČ NEJC kumite mladinci +76 kg
11 KRAJNC JURE kumite kadeti -63 kg
12 MARKULJEVIČ MARKO kumite mladinci -68 kg
13 MARKULJEVIČ UROŠ kumite mladinci -76 kg
14 MRGOLE NIK kumite dečki -45 kg
15 OSTANEK JURE kumite ml. kadeti -45 kg
16 ROBEK MARK kumite kadeti -63 kg
17 ŠEHIĆ DENIS kumite mladinci -61 kg
18 VOZEL LAN kata ml. kadeti
19 VOZEL LAN kumite ml. kadeti -45 kg
20 ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg
25    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
2 CENTRIH ANDRAŽ kata kadeti
3 CESAR PIA kata ml. članice
4 CESAR PIA kata članice +18
5 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
6 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 JELEN GAL kata dečki
8 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
9 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
10 JOZIČ ELLA kata deklice
11 KENDA MAŠA kumite članice + 61 kg
12 KRAJNC AJA kata ml. kadetinje
13 OČKO GAL kata ml. kadeti
14 OČKO GAL kumite ml. kadeti +55 kg
15 PAŠIČ ADAM kata dečki
16 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
17 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
18 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
19 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
20 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
21 ZAGER HANA kata kadetinje
22 KK Velenje 1 kata ekipa dečki
26    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite mladinci -76 kg
2 KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
3 MARINKOVIČ ANŽE kumite kadeti -52 kg
4 Prkič Jaka kumite ml. kadeti -45 kg
5 Škrabar Maks kumite ml. kadeti -45 kg
6 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
7 Tomplak Nejc kumite ml. kadeti -55 kg
8 UGOVšEK ALENKA kumite članice + 61 kg
27    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata kadeti
3 TALER JAKA kumite člani -67 kg
28    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
6 PINTER ŽAN kumite mladinci +76 kg
7 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
8 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
29    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 KLOBASA BLAŽ kata ml. člani
2 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
3 REIHS JAKA kata ml. kadeti
30    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite ml. kadeti -40 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite mladinci -76 kg
31    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata ml. članice
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
3 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
5 RADIĆ LUKA kumite mladinci -76 kg
32    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci -76 kg
2 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci +76 kg
33    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje -54 kg
3 Plohl Taja kata deklice
4 Plohl Taja kumite deklice -40 kg
5 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 ĐAKOVIć LARA kumite članice - 55 kg
3 GAVRIĆ Martin kumite malčki -35 kg
4 JOšT ZALA kumite kadetinje -54 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
6 KONTREC ALJA kata kadetinje
7 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
8 LIKAR ALJA kumite mladinke +59 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
10 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
35    Karate Klub Ljubljana
1 GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -68 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
3 HALILI ADRIAN kumite člani +75 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 LAMPIČ ANA kumite mladinke +59 kg
6 MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
7 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
8 RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
9 ŽIBRET BOR kumite kadeti -63 kg
10 ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kumite malčki -30 kg
2 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Savković Ivana kumite deklice -40 kg
4 ŠUPUK LINA kata mladinke
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
3 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
38    Karate klub Seki
1 AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
2 GOLAČ AJDA kumite mladinke -59 kg
3 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
4 Kristić Karolina kata malčice
5 MAVSAR TADEJ kata malčki
6 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
7 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
8 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
9 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
10 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
11 PIVIĆ EVELIN kumite mladinci -76 kg
12 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
13 SLUGA JURE kata mladinci
14 SLUGA JURE kumite mladinci -61 kg
15 STERNIŠA NEJC kata ml. člani
16 STERNIŠA NEJC kata člani +18
17 SULEJMANI EGZON kata dečki
18 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
19 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
20 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
21 KK Seki 1 kata ekipa dečki
22 KK Seki 2 kata ekipa dečki
23 KK Seki 1 kata ekipa deklice
24 KK Seki 1 kata ekipa malčice
25 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
26 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadetinje
27 KK Seki 1 kata ekipa mladinci
39    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata malčki
2 ČEBAŠEK VITAN kumite malčki -35 kg
3 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
4 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
40    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Papa Dominik kata dečki
2 Smrekar Šuštaršič Tim kumite kadeti +70 kg
41    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti
2 Kramar Alja kata najmlajše
3 Kramar Lili kata deklice
4 Kramar Vili kata malčki
5 Sigmund Emilija kata najmlajše
6 Tratar Anže kata ml. kadeti
7 Žlajpah Neža kata malčice
8 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
9 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
42    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 Juraja Vinko kata dečki
4 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
5 SEKIRNIK Špela kumite deklice +40 kg
6 ŠTERN TILEN kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
8 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
43    Karate klub Lev
1 Banović Nil kata dečki
2 Banović Nil kumite dečki -35 kg
3 Huskić Mak kata malčki
4 Huskić Mak kumite malčki -35 kg
5 Oblak David Kerim kata malčki
6 Oblak David Kerim kumite malčki +35 kg
7 Pogačar Jaka kata kadeti
8 Pogačar Jaka kumite kadeti -52 kg
9 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
10 PURIĆ ADRIJANA kumite malčice -30 kg
11 Salkanović Amar kata kadeti
12 Salkanović Amar kumite kadeti -70 kg
44    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje
2 Kajič Nik kata malčki
3 Kajič Valentina kata ml. kadetinje
4 Kolenc Amadej kata malčki
5 Kolenc Timotej kata najmlajši
6 Lenko Lili kata deklice
7 Lenko Oliver kata najmlajši
8 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadetinje
9 Mirna Peč 1 kata ekipa malčki
45    karate klub Pivka
1 KOSTIĆ Anastasija kata malčice
2 SMRDEL Dimitrij kumite ml. kadeti -45 kg
3 SMRDEL Livija kata deklice
4 ZORMAN Daša kata malčice
5 Pivka 1 kata ekipa malčice
6 Pivka 1 kata ekipa deklice
46    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
2 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
3 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg