KRANJ OPEN 2021

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 25.09.2021 10:00:00
Rok prijave : 21.09.2021 24:00:00
Kontaktna oseba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
5 kata malčice Št. prijavljenih : 4
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
7 kata malčki Št. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 6
9 kata dečki Št. prijavljenih : 7
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 6
11 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 4
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 12
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 12
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 12
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 10
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 7
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 11
21 kata člani +18 Št. prijavljenih : 10
22 kata članice +18 Št. prijavljenih : 17
23 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 1
24 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajši
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
kata malčice
1 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
3 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčice (8-6 kyu)
1 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
2 Subašič ADNA Karate klub Seki
3 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
5 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
3 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
4 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5 Stoyanov Maksim karate klub Pivka
6 ŽAKELJ NIK Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata dečki
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
7 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
3 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
6 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
4 MERC Maja Karate klub Šiška
5 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
7 SMRDEL Livija karate klub Pivka
8 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
9 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (8-4 kyu)
1 ILIČIĆ Ana karate klub Pivka
2 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 VASIČ Vanja karate klub Pivka
4 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO
2 BAGAROLO THOMAS A.S.D. Tatakai karate team
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
5 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
6 Mali Nace Karate Klub Kranj
7 Novak Izak Karate Klub Kranj
8 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
9 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
10 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
11 Subotič Filip Karate Klub Postojna
12 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
2 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
kata ml. kadetinje
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
4 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
5 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
6 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
7 ORSETTI ANNA A.S.D. Tatakai karate team
8 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
9 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
11 SEREN DIANA A.S.D. Tatakai karate team
12 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
2 Maly Riana KARATE VORARLBERG
3 SEREN DIANA A.S.D. Tatakai karate team
4 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
5 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata kadeti
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 BAGAROLO THOMAS A.S.D. Tatakai karate team
3 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 David Nussbaumer KARATE VORARLBERG
5 LAM GABRIELE T.S.K.S
6 NASSIVERA PIETRO T.S.K.S
7 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
8 ŠTEFANČIČ JOŠT Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
10 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
11 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
12 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 FUSARI NICOLE T.S.K.S
2 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
5 Maly Riana KARATE VORARLBERG
6 ORSETTI ANNA A.S.D. Tatakai karate team
7 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
8 ŠINIGOJ KAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
10 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
kata mladinci
1 David Nussbaumer KARATE VORARLBERG
2 KRAPEŽ GREGOR Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 MENEGHETTI GIULIO A.S.D. Tatakai karate team
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5 PAIS BEKER EMILIANO T.S.K.S
6 PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
7 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
kata mladinke
1 BEŠIĆ HANKA Karate klub Seki
2 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
4 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZIĆ MARIA Karate Klub Ljubljana
8 MENEGHETTI SARA A.S.D. Tatakai karate team
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 ORSETTI EMMA A.S.D. Tatakai karate team
11 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata člani +18
1 DE CESARO GIACOMO T.S.K.S
2 Forster Vincent KARATE VORARLBERG
3 Köstenbaumer Hannes Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
4 Matky Ronald Karate Union Kachikan
5 MENEGHETTI GIULIO A.S.D. Tatakai karate team
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
7 RAKIC David Karate Lower Austria
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
9 TOSUN Cenk Karate Lower Austria
10 Valet Patrick Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
kata članice +18
1 Bahledova Patricia KARATE VORARLBERG
2 Berger Jacqueline KARATE VORARLBERG
3 Biondo Ilaria karate 2001
4 BRATINA MARIjA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 CELO Funda Karate Lower Austria
6 CELO Isra Karate Lower Austria
7 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 LIČER ELIZABETA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 MENEGHETTI LAURA A.S.D. Tatakai karate team
12 MENEGHETTI SARA A.S.D. Tatakai karate team
13 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
14 ORSETTI EMMA A.S.D. Tatakai karate team
15 Rath Jutta Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
16 Verschnig Laura Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
17 WIENINGER Kristin Karate Lower Austria
kata veterani + 35 let
1 Ljubanski Igor Karate klub Polet
kata veteranke + 35 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 BRULIć MERISA kumite mladinke +59 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite ml. kadeti -50 kg
2 GRZINČIČ VID kata malčki
3 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
4 GRZINČIČ VID kata malčki (8- 6 kyu)
5 HUDALES TOMAŽ kumite člani -67 kg
6 HUDALES TOMAŽ kumite člani -75 kg
7 KUNST NEJC kata malčki
8 KUNST NEJC kata malčki (8- 6 kyu)
9 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
10 MEDIĆ ADELA kumite ml. kadetinje +47 kg
11 MEDIĆ AMELA kata malčice (8-6 kyu)
12 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
13 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -68 kg
14 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
15 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -35 kg
3    Karate Klub Brežice
1 LAZANSKI MAJA kata mladinke
2 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
4    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite kadeti -70 kg
2 FILIPIČ MARK kumite kadeti -52 kg
3 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -45 kg
4 HUMAR GAJA kumite kadetinje +54 kg
5 Krvina Lia kumite kadetinje -47 kg
6 Krvina Lia kumite ml. kadetinje -47 kg
7 KRŽIŠNIK LAN kumite kadeti -57 kg
8 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti +50 kg
9 LAPAJNE VORANC kumite ml. kadeti -50 kg
10 MLAKAR LUKA kumite kadeti -52 kg
11 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
12 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
13 Mlakar Nika kumite ml. kadetinje -40 kg
14 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
15 PERMOZER MARC kumite dečki -45 kg
16 Zupančič Nana kumite deklice -40 kg
17 Zupančič Nana kumite ml. kadetinje -40 kg
5    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
2 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
3 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti -50 kg
4 Vatovec Jagoda kumite malčice -30 kg
5 Vatovec Jagoda kumite deklice -35 kg
6 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
7 Zorić Anđela kumite ml. kadetinje +47 kg
6    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Pavlič Filip kata malčki
2 Pavlič Filip kumite malčki -35 kg
3 Rola Luka kumite ml. kadeti +50 kg
4 Štandeker Luka kumite ml. kadeti -45 kg
5 ZARIČ VID kata kadeti
6 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
7    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata ml. kadeti
2 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
3 Džuzdanović Zala kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
5 Kotnik Nika kata ml. kadetinje
6 LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
7 Mali Nace kata ml. kadeti
8 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
9 NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
10 Novak Izak kata ml. kadeti
11 KK Kranj 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
12 KK Kranj 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
8    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
2 PISNIK MAJA MARI kata deklice
3 PISNIK MAJA MARI kata deklice (8-4 kyu)
4 VERČKO ANA kata deklice
5 VERČKO ANA kata deklice (8-4 kyu)
6 VERČKO ANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9    Karate Klub Petrovče
1 MOČNIK TIMI kata člani +18
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
10    Karate Klub Polzela
1 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite kadetinje -54 kg
2 JEVIĆ SVEN kumite dečki -45 kg
3 MATIC ČEH kumite dečki -35 kg
4 MEŠIČ TJAN kumite malčki -35 kg
5 Mlačnik Ažbe kumite dečki -40 kg
6 RIOSA NOVAK TIM kumite dečki -45 kg
7 ROŽIČ JULIJA kumite deklice -40 kg
11    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata deklice
2 RUDONJIĆ JOVAN kata ml. kadeti
3 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
4 Subotič Filip kata ml. kadeti
12    Karate Klub Radenci Shotokan
1 KLOBASA ALEKS kumite člani - 84 kg
13    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUTIJA ALJA kata mladinke
2 KUTIJA ALJA kata članice +18
3 MIKŠA LOVRO kata dečki
4 MIKŠA LOVRO kata dečki (8-4 kyu)
14    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BRATINA MARIjA kata članice +18
2 KRAPEŽ GREGOR kata mladinci
3 LIČER ELIZABETA kata članice +18
4 ŠINIGOJ KAJA kata kadetinje
5 ŠTEFANČIČ JOŠT kata kadeti
6 ŽAKELJ NIK kata malčki (8- 6 kyu)
7 ZIDARIČ EVA MARIA kumite kadetinje +54 kg
15    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 BAŠAR EMA kumite mladinke -59 kg
3 BAŠAR EMA kumite kadetinje open
4 BAŠAR EMA kumite mladinke open
5 Jazbec Mark kata najmlajši
6 Jazbec Mark kumite najmlajši -30 kg
7 MILEV MATEJ kata dečki
8 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
9 MILEV MATEJ kata dečki (8-4 kyu)
10 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
11 Torkar Ajda kata malčice
12 Torkar Ajda kata deklice
13 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
14 Torkar Ajda kata malčice (8-6 kyu)
15 VASILIĆ DAJANA kata kadetinje
16 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -47 kg
17 VASILIĆ DAJANA kumite mladinke -48 kg
18 VREČEK LUKA kata dečki
19 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
20 VREČEK LUKA kata dečki (8-4 kyu)
16    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
17    Karate Klub Tiger Velenje
1 Jeseničnik Nea kata ml. kadetinje
2 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
3 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
4 ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +50 kg
5 KK Tiger 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
18    Karate klub Velenje
1 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
2 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +47 kg
3 JELEN GAL kata dečki
4 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
5 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
6 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
7 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
8 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
9 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
19    Karate Klub Žalec
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
2 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open
3 SUŠA ŽIGA kumite člani -67 kg
4 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
5 SUŠA ŽIGA kumite mladinci open
20    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
2 TALER JAKA kumite člani -67 kg
3 TALER JAKA kumite člani -60 kg
21    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg
6 PINTER ŽAN kumite mladinci -76 kg
7 STEGNE ADRIJAN kata kadeti
8 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -68 kg
9 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
22    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite kadeti -57 kg
6 RADIĆ LUKA kumite mladinci -76 kg
7 RADIĆ LUKA kumite mladinci open
23    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 BAJC Domen kumite dečki -35 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite članice - 50 kg
4 GAVRIĆ Martin kumite malčki -35 kg
5 Gombač Laura kata najmlajše (8-6 kyu)
6 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
7 KOBAL - PAHOR LEA kata članice +18
8 KONTREC ALJA kata mladinke
9 KONTREC ALJA kata kadetinje
10 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
11 MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
12 MILIĆ Adriana kumite malčice +35 kg
13 NAROBE Nina kumite malčice +35 kg
14 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
15 STERNIŠA NEJC kata člani +18
16 TODOROVIĆ Stefan kumite malčki -35 kg
17 Valentin Jerman kumite dečki +45 kg
18 ŽIVKOVIĆ Nikolaj kumite malčki +35 kg
24    Karate Klub Ljubljana
1 KONJEVIĆ LEA kata mladinke
2 LAZIĆ MARIA kata mladinke
25    Karate Klub Rudar Velenje
1 HRUSTIĆ SAJRA kumite deklice -40 kg
2 Kimidijikić Aleksej kumite dečki -35 kg
3 Kimidijikić Anastasija kumite deklice +40 kg
4 Mulahasanović Emil kumite dečki -40 kg
5 Ograjenšek Karin kumite ml. kadetinje +47 kg
6 SKAZA TIJAN kumite mladinci -76 kg
7 Softić Benjamin kumite kadeti +70 kg
8 Stojnić Manas kumite mladinci -61 kg
26    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata kadeti
2 ČESNIK DENIS kumite kadeti +70 kg
3 Koštić Anes kumite dečki -40 kg
4 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
5 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -40 kg
6 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
7 OSMANAJ DORENTINA kata kadetinje
8 Savković Ivana kumite deklice -40 kg
27    KARATE K. RI CROATIA
1 KARADZA ANA kumite kadetinje -47 kg
2 KARADZA ANA kumite mladinke -48 kg
28    Karate klub Polet
1 Ljubanski Igor kata veterani + 35 let
29    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
3 Čerkezovič Amila kumite deklice +40 kg
4 David Stefanović kata najmlajši
5 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
6 ERDELIČ ŽAN kumite ml. kadeti -40 kg
7 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
8 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kumite dečki +45 kg
9 Večerin Taras kata ml. kadeti
10 KK Sokol 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
30    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ HANKA kata mladinke
4 BEŠIĆ ZIJO kata malčki (8- 6 kyu)
5 JERŠIČ ŽANA kata malčice
6 MAVSAR TADEJ kata malčki
7 MAVSAR TADEJ kata dečki
8 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
9 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
10 MAVSAR TAJDA kata deklice
11 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
12 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
13 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
14 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 Subašič ADNA kata malčice (8-6 kyu)
17 TOMAŽIČ EVA kata mladinke
18 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
19 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
31    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata malčki (8- 6 kyu)
2 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci open
4 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
5 GRILC TIMON kata dečki (8-4 kyu)
6 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši (8-6 kyu)
7 JAKUPIČ JAKA kumite najmlajši -30 kg
8 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Sadiković Muhammed kata ml. kadeti
10 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
11 Sadiković Muhammed kata ml. kadeti (8-3 kyu)
32    Karate klub Grobničan
1 Čebuhar Fani kumite malčice -30 kg
2 Čebuhar Fani kumite deklice -35 kg
3 Diklić Filip kumite malčki +35 kg
33    Ganz-Kesjár
1 Csató Roland kumite člani -67 kg
2 Csató Roland kumite mladinci -68 kg
3 Dvorák Ádám kumite člani - 84 kg
4 Dvorák Ádám kumite mladinci -76 kg
5 Dvorák Adrián kumite dečki +45 kg
6 Dvorák Adrián kumite ml. kadeti +50 kg
7 Máder Lili kumite kadetinje -54 kg
8 Máder Lili kumite ml. kadetinje +47 kg
9 Mader Miksa kumite dečki -45 kg
10 Mader Miksa kumite ml. kadeti -45 kg
11 Tóth János kumite dečki -45 kg
12 Tóth János kumite ml. kadeti -45 kg
34    KARATE VORARLBERG
1 Bahledova Patricia kata članice +18
2 Berger Jacqueline kata članice +18
3 David Nussbaumer kata kadeti
4 David Nussbaumer kata mladinci
5 Forster Vincent kata člani +18
6 Maly Riana kata kadetinje
7 Maly Riana kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 Wagner Felix kata kadeti
9 Wagner Felix kata mladinci
35    Karate Lower Austria
1 CELO Funda kata članice +18
2 CELO Isra kata članice +18
3 RAKIC David kata člani +18
4 TOSUN Cenk kata člani +18
5 WIENINGER Kristin kata članice +18
36    Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
1 Köstenbaumer Hannes kata člani +18
2 Rath Jutta kata članice +18
3 Valet Patrick kata člani +18
4 Verschnig Laura kata članice +18
37    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Nedelko Nik kumite mladinci -55 kg
2 Papa Dominik kumite dečki -35 kg
3 Papa Dominik kata dečki (8-4 kyu)
4 Skubic Ian kumite dečki -40 kg
5 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
38    Karate klub Trnje
1 Puzić Leon kumite ml. kadeti +50 kg
2 Žura Ante kumite dečki -40 kg
39    a.s.d sen shin kai padova
1 Favarato Matilde kumite kadetinje -54 kg
2 Lazzaretti Leonardo kumite člani -75 kg
3 Lazzaretti Tommaso kumite kadeti -57 kg
4 Magagna Matteo kumite člani -75 kg
5 Magagna Matteo kumite člani open
6 Nicolè Beatrice kumite kadetinje +54 kg
7 Pendini Tommaso kumite kadeti -57 kg
40    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 Juraja Vinko kata dečki
3 ŠTERN TILEN kumite dečki -40 kg
4 TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
5 TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
6 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
7 ŽUMER JAKOB kumite kadeti open
41    Asd Karate Team 1999
1 ATTARDI GAETANO kumite člani - 84 kg
2 ATTARDI GAETANO kumite člani +84 kg
3 ATTARDI GAETANO kumite člani open
4 BARBU ALESSIA kumite kadetinje +54 kg
5 BARBU ALESSIA kumite kadetinje open
6 DE PASQUALE LUCA kumite ml. kadeti -50 kg
7 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
8 DIEGHI MATTIA kumite člani -75 kg
9 DIEGHI MATTIA kumite člani open
10 DIEGHI VAN THIEN kumite kadeti -52 kg
11 DIEGHI VAN THIEN kumite mladinci -55 kg
12 DIEGHI VAN THIEN kumite mladinci -61 kg
13 GALANTE LUCA kumite kadeti -57 kg
14 GALANTE LUCA kumite ml. kadeti +50 kg
15 GAVIOLI MELISSA kumite deklice -40 kg
16 GAVIOLI MELISSA kumite deklice +40 kg
17 GAVIOLI MELISSA kumite ml. kadetinje -40 kg
18 GOLFRE ANDREASI RICCARDO kumite mladinci -68 kg
19 GOLFRE ANDREASI RICCARDO kumite mladinci open
20 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -68 kg
21 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci open
22 MOI GIOELE kumite kadeti -52 kg
23 MOI GIOELE kumite ml. kadeti -45 kg
24 QUACECI ALFIO kumite člani -67 kg
25 QUACECI ALFIO kumite člani -75 kg
26 QUACECI ALFIO kumite člani open
27 REBUSTINI MATTIA kumite dečki -35 kg
28 REBUSTINI MATTIA kumite ml. kadeti -40 kg
29 RUBERTI LUCIA kumite članice -61 kg
30 RUBERTI LUCIA kumite mladinke +59 kg
31 RUBERTI LUCIA kumite mladinke open
32 SPIAZZI MATTEO kumite kadeti -63 kg
33 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -61 kg
34 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -68 kg
35 ZAIRI NOUR kumite mladinke -53 kg
36 ZAIRI NOUR kumite mladinke -59 kg
37 ZAIRI NOUR kumite mladinke open
38 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
39 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje open
42    Karate klub Lev
1 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
2 PURIĆ ADRIJANA kumite malčice -30 kg
43    asd treviso karate
1 FLORIAN ANGELICA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 GIULIANO MATTEO kumite ml. kadeti -40 kg
3 Rubini Desi kumite članice -68 kg
4 Rubini Desi kumite članice open
5 Sanislav Claudio kumite člani -67 kg
6 Sanislav Claudio kumite člani -60 kg
44    Karate Ponte di Piave ASD
1 Biondo Sara kumite članice -61 kg
2 Djoudad Mouhamed kumite ml. kadeti -40 kg
3 Guerra Riccardo kumite kadeti -57 kg
4 Laouzai Nouhe kumite ml. kadeti -40 kg
5 Laouzai Yasmine kumite ml. kadetinje -47 kg
6 Lorenzon Giosuè kumite mladinci -68 kg
7 Peulic Anja kumite mladinke +59 kg
8 Pigat Enrico kumite člani -75 kg
9 Pigat Enrico kumite člani open
10 Pigat Mirco kumite mladinci -61 kg
11 Prizzon Filippo kumite mladinci -68 kg
12 Rosa Gianmarco kumite člani -67 kg
13 Rosa Gianmarco kumite člani -60 kg
45    SPORT TARGET
1 ALESANDRO CASARIN kumite kadeti -57 kg
2 ALESSANDRO CONTE kumite mladinci -61 kg
3 ALEX BARTOLLOTO kumite člani -75 kg
4 ALVISE TONIOLO kumite kadeti -63 kg
5 ANTHEA FERRO kumite članice -61 kg
6 GIACOMO ANDRETTA kumite člani -67 kg
7 GISELLA ALIOSI kumite ml. kadetinje -40 kg
8 GRAZIELLA ECCHILI kumite ml. kadetinje -47 kg
9 LAERTE DEL BENE kumite ml. kadeti -40 kg
10 LAPO DEL BENE kumite ml. kadeti -40 kg
11 MASON TOMMASO kumite mladinci -61 kg
12 NARAYAN BAGGIO kumite ml. kadeti -40 kg
13 NICOLO SEVEGNANI kumite člani -67 kg
46    karate klub Pivka
1 ILIČIĆ Ana kumite deklice -35 kg
2 ILIČIĆ Ana kata deklice (8-4 kyu)
3 KOSTIĆ Anastasija kata malčice
4 SMRDEL Livija kata deklice
5 Stoyanov Maksim kata malčki (8- 6 kyu)
6 VASIČ Vanja kata deklice (8-4 kyu)
47    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
2 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
3 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje open
4 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje open
6 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
7 SEVER ANA kumite članice + 68 kg
8 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
9 SEVER ANA kumite mladinke open
48    Budo Lacassia
1 De Jesus Venancio Camilla kumite mladinke -48 kg
2 Dominici Matteo kumite kadeti -57 kg
3 Lacassia Leonardo kumite člani +84 kg
4 Lacassia Leonardo kumite člani open
5 Laiolo Serena kumite kadetinje +54 kg
6 Massa Lorenzo kumite člani -75 kg
7 Massa Lorenzo kumite člani open
8 Teifreto Giulia kumite članice - 50 kg
49    karate 2001
1 Biondo Ilaria kata članice +18
50    ŠK Centrum mládeže-karate Banská Bystrica
1 Čiaky Martin kumite mladinci -61 kg
2 Kováč Simon kumite kadeti -70 kg
3 Kováč Simon kumite mladinci -68 kg
4 Krajan Teo kumite kadeti -57 kg
5 Luptáková Natalia Lea kumite kadetinje +54 kg
6 Luptáková Natalia Lea kumite mladinke -59 kg
7 Malá Liliana kumite kadetinje -47 kg
8 Ozsvaldová Lea kumite kadetinje +54 kg
9 Ozsvaldová Lea kumite mladinke +59 kg
10 Sečkár Šimon kumite mladinci -61 kg
11 Sitár Jakub kumite kadeti -57 kg
51    Karate Union Kachikan
1 Matky Ronald kata člani +18
52    KARATE SHOTOKA BUJA
1 BARACCHINI LORENZO kumite mladinci -76 kg
2 BARACCHINI LORENZO kumite mladinci open
3 CHIARCOS ALESSIO kumite člani -75 kg
4 CHIARCOS ALESSIO kumite člani open
5 FABRO SIRYA kumite članice -68 kg
6 FABRO SIRYA kumite članice open
53    karate Team Nio
1 GHISLANDI MICHAEL kumite člani +84 kg
2 GHISLANDI MICHAEL kumite člani open
3 MOROSINI LUCA kumite člani - 84 kg
4 MOROSINI LUCA kumite člani open
54    Bodei
1 Bodei Pamela kumite članice -68 kg
2 Bodei Pamela kumite članice open
55    CSK NEGRAR
1 PECIREP EMMA kumite članice -68 kg
2 SALVI CATARINA kumite ml. kadetinje +47 kg
3 TOMMASINI AGNESE kumite članice -61 kg
4 TOMMASINI AGNESE kumite mladinke -59 kg
56    A.S.D. Tatakai karate team
1 BAGAROLO THOMAS kata ml. kadeti
2 BAGAROLO THOMAS kata kadeti
3 MENEGHETTI GIULIO kata člani +18
4 MENEGHETTI GIULIO kata mladinci
5 MENEGHETTI LAURA kata članice +18
6 MENEGHETTI SARA kata mladinke
7 MENEGHETTI SARA kata članice +18
8 ORSETTI ANNA kata ml. kadetinje
9 ORSETTI ANNA kata kadetinje
10 ORSETTI EMMA kata mladinke
11 ORSETTI EMMA kata članice +18
12 SEREN DIANA kata ml. kadetinje
13 SEREN DIANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
57    DMTK Karate
1 Árkos Olivér kumite kadeti -57 kg
2 Árkos Olivér kumite ml. kadeti +50 kg
3 Elgozali Aida kumite deklice +40 kg
4 Elgozali Aida kumite ml. kadetinje +47 kg
5 Hercz Bence kumite dečki -40 kg
6 Hercz Bence kumite ml. kadeti -40 kg
7 Kiss Barnabás kumite dečki +45 kg
8 Kiss Barnabás kumite ml. kadeti -50 kg
9 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -57 kg
10 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci -55 kg
11 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti open
12 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci open
13 Piry Péter kumite dečki +45 kg
14 Piry Péter kumite ml. kadeti +50 kg
15 Varga Benedek kumite dečki -45 kg
16 Varga Benedek kumite ml. kadeti -45 kg
58    T.S.K.S
1 Bročilovič Siniša kumite člani -75 kg
2 CERRI PIETRO kumite mladinci -76 kg
3 DA PRA GIULIA kumite članice -68 kg
4 DA RIN LORIS kumite kadeti -63 kg
5 DE CESARO GIACOMO kata člani +18
6 FUSARI NICOLE kata kadetinje
7 LAM GABRIELE kata kadeti
8 NASSIVERA PIETRO kata kadeti
9 PAIS BEKER EMILIANO kata mladinci
10 PONTIL SCALA LORENZO kumite malčki -30 kg
59    ASD OKINAWA FIGHT