SLOVENIA LJUBLJANA OPEN 2021

OŠ n.h. Maksa Pečarja ( LJUBLJANA , Črnuška cesta 9 )



Objekt / lokacija : OŠ n.h. Maksa Pečarja
LJUBLJANA , Črnuška cesta 9
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 20.11.2021 09:30:00
Rok prijave : 16.11.2021 24:00:00
Kontaktna oseba : ĐUGALA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 4
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 4
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 8
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 3
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 9
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 10
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 12
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 15
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 12
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 13
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 8
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 11
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 3
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 6
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 7
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 8
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 7
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 3
U8 kata najmlajše
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U8 kata najmlajši
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3 Kukuriak Maksym TaySen karate club
4 Samoliuk Stepan TaySen karate club
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 Kukuriak Maksym TaySen karate club
3 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
U10 kata malčice
1 KRISTIĆ KAROLINA.. Karate klub Seki
2 Lisko Veronika TaySen karate club
3 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
4 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Bogdan Horvat Sara Karate Klub Radenci Shotokan
2 Subašič ADNA Karate klub Seki
3 TEŠLAR MIJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U10 kata malčki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
4 JUŠIĆ EMAN BUDO
5 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
6 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
7 Novak Adam Karate Klub Kranj
8 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 BAJC LEON Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
3 Stoyanov Maksim karate klub Pivka
U12 kata dečki
1 Jelen Gal Karate klub Velenje
2 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
5 Pašić Adam Karate klub Velenje
6 Prah Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7 Stefanović Aleksandar Karate klub Sokol
8 TIMOFII HLUSHKO TAIKAN
9 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 Jovanović Lana Karate klub Velenje
5 MERC Maja Karate klub Šiška
6 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
7 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
8 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
9 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
10 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 ILIČIĆ Ana Karate Klub Mawashi Postojna
3 Jeličić Tamara Univerzitetski karate klub Vrbas
4 KRISTIĆ KAROLINA.. Karate klub Seki
5 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
6 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
7 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U14 kata ml. kadeti
1 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Avdibašić Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
3 Bojc Jakob Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 dan christian CENTRO KARATE RIMINI
6 Erdelić Žan Karate klub Sokol
7 MOSKALENKO MYKHAILO TAIKAN
8 Novak Izak Karate Klub Kranj
9 OČKO GAL Karate klub Velenje
10 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
11 Subotić Filip Karate Klub Postojna
12 Večerin Taras Karate klub Sokol
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
3 Prah Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
5 STOJANOVSKI ALEKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
U14 kata ml. kadetinje
1 Cekova Vanna Karate Klub Kranj
2 Đogić Ema Karate klub Velenje
3 GIOMBI SOFIA KARATE DO TRIESTE ASD
4 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
5 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
6 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
7 Mavsar Tajda Karate klub Seki
8 Mujak Džejla Karate Klub Tiger Velenje
9 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
10 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
11 Pivić Lejla Karate klub Seki
12 PLANI MADDALENA KARATE DO TRIESTE ASD
13 TURCHAK ALIESIA TAIKAN
14 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
2 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
4 RAMIČ ADNA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
kata kadeti
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
4 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5 Bilous Ivan TaySen karate club
6 CORVAGLIA SAMUELE ASD Esercito - 187 Folgore
7 COSCI GIUSEPPE asd karate camaiore
8 Grigoras David asd Accademia del Karate
9 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
10 OČKO GAL Karate klub Velenje
11 TRAUNINI SIMONE KARATE DO TRIESTE ASD
12 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Seki
kata kadetinje
1 Ahmetović Zara Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ANNA ZORI KARATE DO TRIESTE ASD
3 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
4 Krajnc Aja Karate klub Velenje
5 Lana Rebecca Karate Klub Radvanje
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
8 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
9 Paulič Votolen Nikki KARATE KLUB BRANIK
10 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
11 Tomažič Eva Karate klub Seki
12 TURCHAK ALIESIA TAIKAN
13 Zager Hana Karate klub Seki
kata mladinci
1 Bilous Ivan TaySen karate club
2 COSCI GIUSEPPE asd karate camaiore
3 Grigoras David asd Accademia del Karate
4 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
5 MOSKALENKO MYKHAILO TAIKAN
6 Pivić Evelin Karate klub Seki
7 Sluga Jure Karate klub Seki
8 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do klub Ptuj
kata mladinke
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Fajfer Lana Karate Klub Radvanje
3 Kobal Lea Karate Klub Mawashi Postojna
4 Konjević Lea Karate Klub Ljubljana
5 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZIĆ MARIA Karate Klub Ljubljana
8 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
11 Šupuk Lina Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. člani
1 Klobasa Blaž SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2 Sluga Jure Karate klub Seki
3 Sterniša Nejc Karate Klub Mawashi Postojna
kata ml. članice
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Begic Lejla Sportunion Shuhari Graz
3 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Ganzitti Nia Karate Klub Radvanje
5 OLHA VERBOVATA TAIKAN
6 Radic Matea Sportunion Shuhari Graz
kata člani +18
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 Guerrini Maurizio A.S.D. Shouri Team Karate
3 Klobasa Blaž SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 Lena Devid A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
5 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
6 Sluga Jure Karate klub Seki
7 Žagar Maj Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata članice +18
1 Amato Carolina ESERCITO
2 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 Begic Lejla Sportunion Shuhari Graz
4 Ganzitti Nia Karate Klub Radvanje
5 LIČEN NINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 OLHA VERBOVATA TAIKAN
7 Pivi Lisa Cs esercito
8 Radic Matea Sportunion Shuhari Graz
kata veterani + 35 let
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 Flis Darko Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 HORVAT ROLANDO Karate Klub Radenci Shotokan
4 Mariolu Enrico asd roninkai verona
5 Mazzini Ivan A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
6 PERUCCI PAOLO KARATE DO TRIESTE ASD
7 Vincze Árpád Karate Klub Sportingbudo
kata veteranke + 35 let
1 Kiss Zsuzsanna Karate Klub Sportingbudo
2 SIBILLA FRANCESCA KARATE DO TRIESTE ASD
3 Vacca Sara asd roninkai verona
1    Društvo Za Karate Celje
1 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 GRZINČIČ VID U10 kata malčki
3 Hudales Tomaž kumite ml. člani - 67 kg
4 JEVŠNIK BEN U10 kata malčki
5 KUNST NEJC U10 kata malčki
6 Rakovnik Sven kumite mladinci -61 kg
7 Rakovnik Sven kumite mladinci -68 kg
8 Stendler Klanjšek Žan U10 kumite malčki +30 kg
9 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U12 kumite deklice -40 kg
10 Šućur Tibor U12 kumite dečki -40 kg
11 Tepež Matija U12 kumite dečki -40 kg
12 Žveglič Vid kumite kadeti -52 kg
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -54 kg
3    Karate-do klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
4    Karate društvo Loče
1 Ločnikar Miha kumite mladinci -55 kg
2 Mlakar Nejc kumite kadeti -57 kg
3 Mlakar Nika kumite kadetinje -54 kg
4 Podkrižnik Luka kumite mladinci +76 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Paulič Votolen Nikki kata kadetinje
2 Topolovec Domen kumite mladinci -68 kg
6    Karate Klub Brežice
1 LAZANSKI MAJA kata mladinke
2 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
7    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite mladinke +59 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Cene kumite kadeti -70 kg
2 Filipič Mark U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Filipič Mark kumite kadeti -52 kg
4 Humar Gaja kumite kadetinje +54 kg
5 Krvina Lia U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Krvina Lia kumite kadetinje -47 kg
7 Mlakar Luka U14 kumite ml. kadeti -55 kg
8 Mlakar Luka kumite kadeti -57 kg
9 Mlakar Nika U12 kumite deklice -40 kg
10 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
11 Muhić Din U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 PERMOZER MARC U14 kumite ml. kadeti -45 kg
13 Zupančič Nana U12 kumite deklice +40 kg
14 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Rola Luka U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Zarič Vid kumite kadeti -63 kg
3 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
10    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Luka kata kadeti
2 Bele Luka kumite kadeti -70 kg
3 Prah Tilen U12 kata dečki
4 Prah Tilen U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Sodin Leon U12 kumite dečki -35 kg
11    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej U14 kata ml. kadeti
2 Cekov Timotej U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Cekova Vanna U14 kata ml. kadetinje
4 Cekova Vanna U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Čeru Jerneja kumite kadetinje +54 kg
6 Džuzdanović Zala U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Mali Nace U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
9 Novak Adam U10 kata malčki
10 Novak Izak U14 kata ml. kadeti
11 Novak Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 Vasilić Dajana kumite kadetinje -47 kg
12    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +84 kg
2 BREZOČNIK JAN kumite člani open
3 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
4 Verčko Ana U12 kata deklice
5 Verčko Ana U12 kata deklice (8-4 kyu)
6 VIŠNJAR VID U12 kata dečki
7 VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
13    Karate Klub Petrovče
1 Barl Maj kumite mladinci -76 kg
2 Močnik Timi kata člani +18
3 Močnik Timi kata mladinci
14    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite mladinke -59 kg
2 Benjamin Aleksej kumite kadeti -70 kg
3 Bergant Laura kumite ml. članice -55 kg
4 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
5 Jesenek Rojšek Aneja kumite kadetinje -54 kg
6 JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 MEŠIČ TJAN U12 kumite dečki -35 kg
8 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
9 RIOSA NOVAK TILEN kumite ml. člani - 67 kg
10 ROŽIČ JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
11 Šenica Nika kumite članice -68 kg
12 Šenica Nika kumite ml. članice -68 kg
13 Trbovšek Žiga kumite kadeti -63 kg
15    Karate Klub Postojna
1 Bojc Jakob U14 kata ml. kadeti
2 Rudonjić Jovan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Rudonjič Marija U12 kata deklice
4 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
5 KK Postojna 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
16    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Bogdan Horvat Sara U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 HORVAT ROLANDO kata veterani + 35 let
3 Hraščanec Nika U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Hraščanec Taja kumite mladinke -59 kg
5 Klobasa Aleks kumite ml. člani -84 kg
6 Lipič Maj kumite kadeti -57 kg
7 Tratnik Alen kumite kadeti -52 kg
17    Karate Klub Radvanje
1 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
2 Fajfer Lana kata mladinke
3 Ganzitti Nia kata ml. članice
4 Ganzitti Nia kata članice +18
5 Lana Rebecca kata kadetinje
6 Milošević Teodor kumite mladinci +76 kg
7 Murko Lina kumite mladinke -59 kg
8 Peček Maša kumite kadetinje +54 kg
9 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
10 Trumić Amar kumite kadeti -57 kg
11 Žunec Enja kumite mladinke -59 kg
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kuraj Jakob U12 kumite dečki -45 kg
2 Kuraj Mitja kumite kadeti -57 kg
3 Kutija Alja kata mladinke
4 Potisk Laura kumite članice -68 kg
5 Potisk Laura kumite ml. članice -68 kg
19    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace kata kadeti
2 Bajgot Nace kumite kadeti -52 kg
3 Deželak Tin U10 kata malčki
4 Deželak Tin U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 KATARINA KOREN U14 kata ml. kadetinje
6 KATARINA KOREN kata kadetinje
7 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje
8 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC LEON U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 BAJC POLONA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
3 LEBAN FRANKO U10 kumite malčki +30 kg
4 LIČEN NINA kata članice +18
5 TEŠLAR MIJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 Žagar Maj kata člani +18
7 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice 8-10 let
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Bašar Ema kumite mladinke -59 kg
2 MILEV MATEJ U12 kumite dečki -35 kg
3 VREČEK LUKA U12 kumite dečki -40 kg
22    Karate klub Šiška
1 MERC Maja U12 kata deklice
2 MERC Maja U12 kumite deklice +40 kg
23    Karate Klub Tiger Velenje
1 KAMENIK MARKO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Kulović Safet U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Mujak Džejla U14 kata ml. kadetinje
4 Osmić Sumejja U14 kata ml. kadetinje
5 Zahirović Inaya U14 kata ml. kadetinje
6 ZIJAN NIKO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
7 KK Tiger 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
24    Karate Klub Trbovlje
1 Hvala Aljaž kumite kadeti -63 kg
2 Isaković Kenan kumite mladinci -68 kg
3 Kolander Eva kumite kadetinje -54 kg
4 Krajnc Jure kumite kadeti -70 kg
5 Markuljević Marko kumite mladinci -76 kg
6 Markuljević Uroš kumite mladinci +76 kg
7 Šehić Denis kumite mladinci -61 kg
8 Zidar Domen kumite člani -67 kg
9 Zidar Domen kumite ml. člani - 67 kg
25    Karate klub Velenje
1 Đogić Ema U14 kata ml. kadetinje
2 Đogić Ema U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Jelen Gal U12 kata dečki
4 Jelen Gal U12 kumite dečki -35 kg
5 Jovanović Lana U12 kata deklice
6 Krajnc Aja kata kadetinje
7 Mešanović Benjamin kata kadeti
8 OČKO GAL U14 kata ml. kadeti
9 OČKO GAL kata kadeti
10 Pašić Adam U12 kata dečki
11 Pašić Adam U12 kumite dečki -35 kg
12 Pašić Isak kumite kadeti -57 kg
13 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
14 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
15 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
17 ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
26    Karate Klub Žalec
1 Joksimović Stefan kumite člani +84 kg
2 Joksimović Stefan kumite člani open
3 Kvas Tjaša kumite ml. članice -55 kg
4 Kvas Tjaša kumite članice - 55 kg
5 Marinkovič Anže kumite kadeti -52 kg
6 Škrabar Maks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Suša Žiga kumite mladinci -68 kg
8 Ugovšek Alenka kumite članice -61 kg
9 Ugovšek Alenka kumite ml. članice - 61kg
27    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Klemenčič Taj kumite kadeti +70 kg
2 Taler Jaka kumite člani -67 kg
28    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -40 kg
2 JELENKO NINA U12 kumite deklice +40 kg
3 Jevšenak Alina U12 kumite deklice -40 kg
29    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 Klobasa Blaž kata ml. člani
2 Klobasa Blaž kata člani +18
3 KK Radgona 1 kata ekipa člani
30    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata ml. članice
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
31    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 Ahmetović Zara kata kadetinje
2 Flis Darko kata veterani + 35 let
3 Flis Darko kumite veterani +35 let open
4 KABASHAJ EDONIS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Kabashaj Endrit kumite ml. člani -84 kg
6 Kabashaj Endrit kumite mladinci +76 kg
7 Kogoj Pika kumite mladinke +59 kg
8 RAMIČ ADNA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 Stojanovska Kristina kumite kadetinje -47 kg
10 STOJANOVSKI ALEKS U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
32    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Janžekovič Nuša U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rauter Hannah Vela U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U12 kata deklice
2 Bešić Lana U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 ĐAKOVIć LARA kumite ml. članice -50 kg
4 ILIČIĆ Ana U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 Kobal Lea kata mladinke
6 ŠABEC Aljoša U10 kumite malčki -30 kg
7 Smrdel Livija U12 kata deklice
8 Sterniša Nejc kata ml. člani
34    Karate Klub Ljubljana
1 Avdibašić Aldijana kumite kadetinje +54 kg
2 Debeljak Hana kumite članice -61 kg
3 Debeljak Hana kumite ml. članice - 61kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite ml. člani -75 kg
6 Konjević Lea kata mladinke
7 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. člani -84 kg
8 KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
9 Kržišnik Lan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
10 Lampič Ana kumite mladinke +59 kg
11 LAZIĆ MARIA kata mladinke
12 Molnar Elizabeta kumite ml. članice -68 kg
13 Žibret Bor kumite kadeti -63 kg
14 Žibret Zala Maria kumite mladinke +59 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Lišinović Elma kata kadetinje
2 Lišinović Lejla U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Lišinović Sara kumite članice -61 kg
4 Lišinović Sara kumite ml. članice - 61kg
5 Savković Ivana U12 kumite deklice -40 kg
6 Šupuk Lina kata mladinke
36    Karate Pinzgau
1 BLAGA ALEXANDRU U12 kumite dečki -35 kg
2 BLAGA ALEXANDRU U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Kametinger Sarah U12 kumite deklice +40 kg
4 Kametinger Sarah U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
5 SIMIC STEFAN U12 kumite dečki -40 kg
6 SIMIC STEFAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
37    Energija
1 Aničić Emilija U10 kumite malčice -30 kg
2 Čučak Nikolina kumite ml. članice - 61kg
3 Čučak Nikolina kumite mladinke +59 kg
4 Ćurlić Uroš U12 kumite dečki +45 kg
5 Ćurlić Uroš U14 kumite ml. kadeti -55 kg
6 Dedić Njegoš U12 kumite dečki -35 kg
7 Derajić Branka U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Đogatović Lana kumite kadetinje -54 kg
9 Đukić Ana U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Janjetović Strahinja U12 kumite dečki +45 kg
11 Kerezović Nikola U14 kumite ml. kadeti -55 kg
12 Kisin Anđela U12 kumite deklice -40 kg
13 Leper Milan kumite kadeti +70 kg
14 Manojlović Sergej U12 kumite dečki +45 kg
15 Marjanović Srđan U12 kumite dečki -35 kg
16 Mihajlo Polić U10 kumite malčki +30 kg
17 Popović Marija U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
18 Rašković Jakov U10 kumite malčki +30 kg
19 Smiljić Đorđe U14 kumite ml. kadeti -40 kg
20 Vukomanović Sofija U12 kumite deklice +40 kg
38    BUDO
1 JUŠIĆ EMAN U10 kata malčki
2 JUŠIĆ EMAN U10 kumite malčki +30 kg
39    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U12 kata deklice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U12 kumite deklice +40 kg
3 Čerkezovič Amila U12 kumite deklice +40 kg
4 David Stefanović U10 kumite malčki -30 kg
5 David Stefanović U8 kata najmlajši
6 Erdelić Žan U14 kata ml. kadeti
7 Erdelić Žan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 Stefanović Aleksandar U12 kata dečki
9 Stefanović Aleksandar U12 kumite dečki +45 kg
10 Večerin Taras U14 kata ml. kadeti
11 Večerin Taras U14 kumite ml. kadeti -40 kg
40    A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
1 Artemciuc Denis U14 kata ml. kadeti
2 Artemciuc Denis kata kadeti
3 Artemciuc Denis U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Bazzani Paola kata ml. članice
5 Bazzani Paola kata mladinke
6 Bazzani Paola kata članice +18
7 Lazzari Siria kata mladinke
8 Lazzari Siria kata kadetinje
9 Lena Devid kata člani +18
10 Mazzini Ivan kata veterani + 35 let
11 Rovina Lisa kata mladinke
12 Rovina Lisa kata kadetinje
13 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
41    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
4 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
6 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
7 Kregar Gabrijela U14 kata ml. kadetinje
8 KRISTIĆ KAROLINA.. U10 kata malčice
9 KRISTIĆ KAROLINA.. U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
11 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
12 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
13 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
14 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
15 MILJATOVIČ ALEKSA U12 kata dečki
16 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
17 MILJATOVIĆ ANDJELA U10 kata malčice
18 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
19 Pivić Evelin kata mladinci
20 Pivić Lejla U14 kata ml. kadetinje
21 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
22 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
23 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
24 Sluga Jure kata ml. člani
25 Sluga Jure kata člani +18
26 Sluga Jure kata mladinci
27 Subašič ADNA U10 kata malčice (8-6 kyu)
28 Tomažič Eva kata kadetinje
29 VANOVŠEK ENEJ kata kadeti
30 Zager Hana kata kadetinje
42    Karate klub Šenčur
1 Sadiković Muhammed U14 kumite ml. kadeti -40 kg
43    Ganz-Kesjár
1 Csató Roland kumite mladinci -68 kg
2 Dvorák Ádám kumite člani - 84 kg
3 Dvorák Ádám kumite ml. člani -84 kg
4 Dvorák Adrián U12 kumite dečki +45 kg
5 Dvorák Adrián U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Tóth János U12 kumite dečki -45 kg
7 Tóth János U14 kumite ml. kadeti -50 kg
44    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
1 Bagaev Malik kumite ml. člani -84 kg
2 Bagaev Malik kumite mladinci +76 kg
3 Erdelyova Nina kumite kadetinje +54 kg
4 Erdelyova Nina kumite mladinke +59 kg
5 Lopatka Ladislav kumite kadeti +70 kg
6 Lopatka Ladislav kumite mladinci +76 kg
7 Melicher Matej kumite ml. člani -75 kg
8 Prievoznik Šimon kumite ml. člani -75 kg
9 Prievoznik Šimon kumite mladinci -76 kg
10 Žbodak Timotej kumite ml. člani - 67 kg
11 Žbodak Timotej kumite mladinci -68 kg
45    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
3 CORVAGLIA SAMUELE kata kadeti
4 CORVAGLIA VINCENZO kata člani +18
5 CORVAGLIA VINCENZO kata veterani + 35 let
6 FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite kadetinje +54 kg
7 FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite mladinke -59 kg
8 LIGAS EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
9 MOGILDEA MIHAI kumite mladinci +76 kg
10 PICCHIOTTI FEDERICO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
11 SIMONETTI NICHOLAS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
46    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -30 kg
2 Savić Filip U12 kumite dečki +45 kg
3 Skubic Ian U12 kumite dečki -40 kg
4 Skubic Nik kumite kadeti -57 kg
47    TAIKAN
1 ARUTIUNIAN YEVA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ARUTIUNIAN YEVA kumite kadetinje -47 kg
3 BURTSEV RUSLAN kumite kadeti +70 kg
4 BURTSEV RUSLAN kumite mladinci +76 kg
5 DANDAN LINA U12 kumite deklice -40 kg
6 DANDAN LINA U10 kumite malčice -30 kg
7 FILSCHYNSKYI MARK kumite kadeti -52 kg
8 FILSCHYNSKYI MARK kumite mladinci -55 kg
9 Gromov Stepan kumite kadeti -52 kg
10 Gromov Stepan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
11 HNATCHENKO OLEKSANDR U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 HNATCHENKO OLEKSANDR kumite kadeti -52 kg
13 IASTREBOVA GANNA kumite članice open
14 IVKINA MARIIA kumite članice - 55 kg
15 IVKINA MARIIA kumite mladinke -53 kg
16 Makarenko Violetta U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
17 Makarenko Violetta kumite kadetinje -54 kg
18 MOSKALENKO MYKHAILO U14 kata ml. kadeti
19 MOSKALENKO MYKHAILO kata mladinci
20 MOSKALENKO MYKHAILO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
21 MOSKALENKO MYKHAILO kumite kadeti -52 kg
22 OLHA VERBOVATA kumite ml. članice -50 kg
23 OLHA VERBOVATA kata ml. članice
24 OLHA VERBOVATA kata članice +18
25 OLHA VERBOVATA kumite članice - 50 kg
26 POLINA BURTSEVA kumite kadetinje +54 kg
27 POLINA BURTSEVA kumite mladinke -59 kg
28 SHEVCHUK SEMEN U12 kumite dečki -35 kg
29 SHEVCHUK SEMEN U10 kumite malčki -30 kg
30 SIEDYKH ARTEM U12 kumite dečki -35 kg
31 SIEDYKH ARTEM U14 kumite ml. kadeti -40 kg
32 TIMOFII HLUSHKO U12 kata dečki
33 TIMOFII HLUSHKO U12 kumite dečki -35 kg
34 TIMOFII HLUSHKO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
35 TURCHAK ALIESIA U14 kata ml. kadetinje
36 TURCHAK ALIESIA kata kadetinje
37 TURCHAK ALIESIA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
38 TURCHAK ALIESIA kumite kadetinje -47 kg
39 Voskoboinykova Anastasiia U12 kumite deklice -40 kg
40 Voskoboinykova Anastasiia U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
48    a.s.d sen shin kai padova
1 Lazzaretti Leonardo kumite člani -75 kg
2 Lazzaretti Leonardo kumite ml. člani -75 kg
3 Lazzaretti Tommaso kumite kadeti -57 kg
4 Magagna Matteo kumite člani -75 kg
5 Magagna Matteo kumite ml. člani -75 kg
6 Nicolè Beatrice kumite mladinke -59 kg
7 Pendini Tommaso kumite kadeti -57 kg
49    KARATE KLUB BUSHIDO
1 Avdibašić Dženan U14 kata ml. kadeti
2 Jordan Timotej kumite mladinci -76 kg
3 Juraja Vinko U12 kata dečki
4 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -40 kg
5 TRAMŠEK Aleks U12 kumite dečki -35 kg
6 TRAMŠEK Alja U12 kumite deklice -40 kg
7 Žumer Jakob kumite kadeti +70 kg
50    JISSEN DOJO KARATE
1 BURZO CAROLINA kumite kadetinje -47 kg
2 BURZO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
3 BURZO FRANCESCA kumite kadetinje +54 kg
4 BURZO FRANCESCA kumite mladinke -59 kg
5 GORINI ILARIA kumite članice -61 kg
6 GORINI ILARIA kumite mladinke -59 kg
7 MASTELLA ANNA kumite članice -61 kg
8 MASTELLA ANNA kumite mladinke +59 kg
9 MORO SARA kumite članice -61 kg
10 MORO SARA kumite mladinke -59 kg
11 NAPOLI MATTIA kumite kadeti -52 kg
12 NAPOLI MATTIA kumite mladinci -55 kg
13 REINA FRANCESCA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
14 REINA FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
51    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola U10 kumite malčki +30 kg
2 Janežič Mojca U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Mašić Elmas U10 kumite malčki +30 kg
4 PURIĆ ADRIJANA U10 kata malčice
5 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -40 kg
6 PURIĆ ADRIJANA U10 kumite malčice +30 kg
52    asd Accademia del Karate
1 Grigoras David kata kadeti
2 Grigoras David kata mladinci
53    CENTRO KARATE RIMINI
1 dan christian U14 kata ml. kadeti
2 dan christian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
54    TaySen karate club
1 Bilous Ivan kata kadeti
2 Bilous Ivan kata mladinci
3 Datsenko Anton kumite kadeti -63 kg
4 Ilchuk Savelii U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Ilchuk Savelii U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Khailenko Ihor U12 kumite dečki -40 kg
7 Khailenko Viktoriia U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Kukuriak Maksym U8 kata najmlajši
9 Kukuriak Maksym U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
10 Lisko Veronika U10 kata malčice
11 Lisko Veronika U10 kumite malčice -30 kg
12 Lisko Veronika U10 kumite malčice +30 kg
13 Pankratov Rostyslav U12 kumite dečki -40 kg
14 Pankratov Rostyslav U12 kumite dečki -45 kg
15 Patrash Bohdan U14 kumite ml. kadeti -55 kg
16 Poburiannyi Ihor U14 kumite ml. kadeti -40 kg
17 Poburiannyi Ihor U14 kumite ml. kadeti -50 kg
18 Samoliuk Stepan U10 kumite malčki -30 kg
19 Samoliuk Stepan U8 kata najmlajši
20 Ursatii Ivan kumite mladinci -68 kg
21 Urumian Ihor kumite kadeti -63 kg
22 Urumian Yurii U14 kumite ml. kadeti -50 kg
23 Urumian Yurii U14 kumite ml. kadeti -55 kg
55    Budapesti Honvéd SE
1 Ádám Istovics kumite mladinci -68 kg
2 Bence Dévényi kumite mladinci -61 kg
3 Bence Szilágyi kumite mladinci -68 kg
4 Marcell András Olajos kumite kadeti -70 kg
5 Marcell András Olajos kumite mladinci -68 kg
6 Virág Molnár kumite kadetinje -54 kg
7 Virág Molnár kumite mladinke -53 kg
56    Karate Klub Sportingbudo
1 Kiss Zsuzsanna kata veteranke + 35 let
2 Vincze Árpád kata veterani + 35 let
57    KARATE DO TRIESTE ASD
1 ANNA ZORI kata kadetinje
2 GIOMBI SOFIA U14 kata ml. kadetinje
3 KODARIN ALESSIO kumite člani -67 kg
4 PERUCCI PAOLO kata veterani + 35 let
5 PLANI MADDALENA U14 kata ml. kadetinje
6 SIBILLA FRANCESCA kata veteranke + 35 let
7 TRAUNINI SIMONE kata kadeti
58    ESERCITO
1 Amato Carolina kata članice +18
59    karate klub Pivka
1 Stoyanov Maksim U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 VASIČ Vanja U12 kumite deklice +40 kg
60    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
2 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
3 Petković Tjaša kumite kadetinje -54 kg
4 Petković Tjaša kumite mladinke -53 kg
5 Sever Ana kumite mladinke +59 kg
6 Sever Ana kumite ml. članice -68 kg
61    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 GOTTI THOMAS U12 kumite dečki -40 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS U12 kumite dečki -35 kg
4 PIZZOLATO VITTORIA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
62    asd roninkai verona
1 Mariolu Enrico kata veterani + 35 let
2 Vacca Sara kata veteranke + 35 let
63    A.S.D. Shouri Team Karate
1 Guerrini Maurizio kata člani +18
64    Cs esercito
1 Pivi Lisa kata članice +18
65    a.s.d. Karate Shotokan Buja
1 Chiarcos Alessio kumite člani -75 kg
2 Chiarcos Alessio kumite ml. člani -75 kg
3 Fabbro Syria kumite ml. članice -68 kg
4 Fabbro Syria kumite članice open
66    Sportunion Shuhari Graz
1 Begic Lejla kata ml. članice
2 Begic Lejla kata članice +18
3 Radic Matea kata ml. članice
4 Radic Matea kata članice +18
67    Baltijas Karate Club
1 Kisiks Aleksandrs kumite kadeti -70 kg
2 Kisiks Aleksandrs kumite mladinci -68 kg
3 Kramnojs Akims kumite kadeti -52 kg
4 Kramnojs Akims kumite mladinci -55 kg
5 Puke Roberts kumite kadeti -63 kg
6 Puke Roberts kumite mladinci -61 kg
68    D.A.M. Karate-do Lazise A.S.D.
1 SARTORI CRISTIAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 SARTORI CRISTIAN kumite kadeti -57 kg
3 SARTORI MARTINA kumite kadetinje -47 kg
4 SARTORI MARTINA kumite mladinke -48 kg
5 ZERBINI GABRIELE kumite člani -67 kg
6 ZERBINI GABRIELE kumite ml. člani - 67 kg
69    asd matrix genzano di roma
1 AGOSTARA FRANCESCA kumite ml. članice -50 kg
2 AGOSTARA FRANCESCA kumite članice - 50 kg
3 FAEDDA GIORGIO kumite člani - 84 kg
4 FAEDDA GIORGIO kumite člani open
5 MIGNANELLI DENISE kumite ml. članice - 61kg
6 MIGNANELLI DENISE kumite mladinke -59 kg
7 VAUDI FEDERICA kumite ml. članice -55 kg
8 VAUDI FEDERICA kumite mladinke -53 kg
70    Univerzitetski karate klub Vrbas
1 Blažević Irina kumite kadetinje +54 kg
2 Čekić Petar kumite kadeti -63 kg
3 Dejanović Miloš kumite člani +84 kg
4 Dejanović Miloš kumite člani open
5 Jeličić Nemanja U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Jeličić Tamara U12 kata deklice (8-4 kyu)
7 Knežević Andrija U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 Koprena Filip U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 Markić Lidija kumite kadetinje +54 kg
10 Popadić Petar U14 kumite ml. kadeti -40 kg
71    Arti Marziali Villafranca
1 CARLEVALE GIACOMO kumite člani -67 kg
2 CARLEVALE GIACOMO kumite ml. člani - 67 kg
3 MARANGI LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 MARANGI LAURA kumite mladinke -59 kg
72    asd karate camaiore
1 COSCI GIUSEPPE kata kadeti
2 COSCI GIUSEPPE kata mladinci