POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Objekt / lokacija : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate klub Seki
Začetek : 07.05.2022 09:00:00
Rok prijave : 04.05.2022 23:59:00
Kontaktna oseba : Štefka Seki Golač
karate.klub.seki@gmail.com
0038631297707
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 7
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 15
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 9
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 13
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 12
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 16
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 20
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 16
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 15
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 13
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 15
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 10
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 16
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 10
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 8
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 19
19 kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let Št. prijavljenih : 1
20 kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let Št. prijavljenih : 0
21 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
22 kata mladinke Št. prijavljenih : 11
23 kata člani +16 Št. prijavljenih : 5
24 kata članice +16 Št. prijavljenih : 9
25 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 3
26 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
27 kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 2
28 kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 5
29 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 1
U8 kata najmlajše
1 ČAČIĆ MIA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 Kovacicek Lucija Karate klub Kaptol
5 MRAVLJAK KATAYA Karate klub Seki
6 SREBRE LANA Karate klub Seki
7 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Jurkovic Zara Karate klub Kaptol
2 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
3 Kramar Alja Karate klub Radeče
4 MARINOVIČ LORENA Karate klub Velenje
5 MRAVLJAK KATAYA Karate klub Seki
6 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
7 OMEROVIĆ ELA Karate klub Seki
8 SREBRE LANA Karate klub Seki
9 Štokić Matea Karate klub Trnje
10 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3 OMEROVIĆ TARIK Karate klub Seki
4 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Dolić Ali BUDO
3 IVANOV ALEKSA Karate Klub Brežice
4 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
5 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
6 MRAVLJAK BRIN Karate klub Seki
7 NIŠIĆ Hamza KARATE KLUB BUSHIDO
8 OMEROVIĆ TARIK Karate klub Seki
9 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
10 Rizvić Amar KARATE KLUB BRANIK
11 SEIDL Žan KARATE KLUB BUSHIDO
12 SREBRE GAEL Karate klub Seki
13 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
14 ŠUSTER Jan KARATE KLUB BUSHIDO
15 ŠUSTER Vid KARATE KLUB BUSHIDO
U10 kata malčice
1 Adamska Aleksandra UKS SHODAN
2 Bracic Pavlovic Elena Karate klub Kaptol
3 HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
4 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
5 Jagar Franka Karate klub Kaptol
6 Kristić Karolina Karate klub Seki
7 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
8 Mesarek Anja Karate klub Trnje
9 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Adamska Aleksandra UKS SHODAN
2 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
3 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
4 HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
5 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
6 Jagar Tamara Karate klub Kaptol
7 Kadrić Emira Karate Klub Tiger Velenje
8 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
9 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
10 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
11 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 PISNIK SARA Karate klub Velenje
13 Subašič ADNA Karate klub Seki
U10 kata malčki
1 BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje
2 Ćavar Mateo Karate klub Trnje
3 Cesar Jan Karate klub Kaptol
4 David Stefanović Karate klub Sokol
5 DERVIŠEVIĆ JASMIN JION PEB BIHAĆ
6 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
7 HALILAGIĆ IVOR JION PEB BIHAĆ
8 HOTKO AŽBE Klub borilnih veščin Fight Club Shony
9 Kramar Vili Karate klub Radeče
10 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
11 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
12 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 DERVIŠEVIĆ JASMIN JION PEB BIHAĆ
4 DIMČIČ LUKA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5 Drevenšek Matic KARATE KLUB BRANIK
6 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
7 HUSIĆ ERMAN Karate klub Velenje
8 JOVANOVIĆ Nemanja KARATE KLUB BUSHIDO
9 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
10 KNEZ FILIP Karate klub Velenje
11 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
12 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
13 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
14 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
15 SULJIĆ VENAD Karate klub Velenje
16 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
U12 kata dečki
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
3 Ćavar Mateo Karate klub Trnje
4 Cesar Jan Karate klub Kaptol
5 Dolic Daris BUDO
6 EMINOGLU ALI JION PEB BIHAĆ
7 HALILAGIĆ IVOR JION PEB BIHAĆ
8 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
9 Jelen Gal Karate klub Velenje
10 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
11 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
12 JUŠIĆ EMAN BUDO
13 KOJZEK ROBERT Karate Klub Radvanje
14 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
15 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
16 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
17 Mikša Lovro Karate Klub Rogaška Slatina
18 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
19 Oblak David Kerim Karate klub Lev
20 Pašić Adam Karate klub Velenje
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
4 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
5 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
6 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
7 Kojundzic Ivan Karate klub Kaptol
8 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
9 LAMOT ERIK Karate klub Velenje
10 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
11 MATEJ Jernej KARATE KLUB BUSHIDO
12 Mikša Lovro Karate Klub Rogaška Slatina
13 Pogorevc Tim Karate Klub Tiger Velenje
14 Slonecki Nik Karate klub Radeče
15 VASILJEVIĆ PREDRAG Karate klub Seki
16 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice
1 Adamska Natasza UKS SHODAN
2 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
5 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
6 Kramar Lili Karate klub Radeče
7 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
8 PINTARIČ JULIJA LINA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
9 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
10 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
11 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
12 Siljevinac Jana Karate klub Kaptol
13 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
14 Šviglin Paula Karate klub ESSEKER
15 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 Adamska Natasza UKS SHODAN
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
4 KERIN KIM Karate Klub Brežice
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 Mujak Đejla Karate Klub Tiger Velenje
7 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
8 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
9 Subašič ADNA Karate klub Seki
10 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
11 Validžić Ćorić Leona Karate klub ESSEKER
12 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
13 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadeti
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 Erdelić Žan Karate klub Sokol
3 Gačić Aleksander Karate Klub Kranj
4 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
6 Kojundzic Ivan Karate klub Kaptol
7 Lotrič Filip KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
8 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
9 Perestegi Lovro Karate klub Trnje
10 Prah Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
11 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
13 Sambol Marin Karate klub ESSEKER
14 Stefanović Aleksandar Karate klub Sokol
15 Subotić Filip Karate Klub Postojna
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 ČRPIČ IAN Karate Klub Brežice
3 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
4 KRANER ALEN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
7 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
9 Šajnovič Nejc SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
10 VRETIČ JAN Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
4 Đogić Ema Karate klub Velenje
5 Jovanović Lana Karate klub Velenje
6 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
7 Mavsar Tajda Karate klub Seki
8 MERC Maja Karate klub Šiška
9 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
10 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
11 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
12 Pivić Lejla Karate klub Seki
13 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
14 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
15 Streubel Marta UKS SHODAN
16 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
2 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
3 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
6 PANIŠIĆ UNA Karate klub - Bijelo Brdo
7 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
8 Siljevinac Jana Karate klub Kaptol
9 Streubel Marta UKS SHODAN
10 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
kata kadeti
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Avdibašić Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
3 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Čopič Svit Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
7 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
8 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Seki
kata kadetinje
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ
3 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
4 Kontrec Alja Karate Klub Mawashi Postojna
5 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
6 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 Lana Rebecca Karate Klub Radvanje
9 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
10 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
11 LENDIĆ PETRA PAOLA Karate klub - Bijelo Brdo
12 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
13 Mavsar Tajda Karate klub Seki
14 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
15 Paulič Votolen Nikki KARATE KLUB BRANIK
16 Pisnik Nina Karate klub Velenje
17 Pivić Lejla Karate klub Seki
18 ŠINIGOJ KAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
19 Tomažič Eva Karate klub Seki
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
1 Ivanac Leticija KKOI SVETA NEDELJA
kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let
kata mladinci
1 Česnik Denis Shotokan Karate Klub Postojna
2 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
3 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
4 Sluga Jure Karate klub Seki
5 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Seki
kata mladinke
1 DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ
2 Fajfer Lana Karate Klub Radvanje
3 Kadirić Mel Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 Kobal Lea Karate Klub Mawashi Postojna
5 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
9 SAMBUNJAK VITA Karate Klub Brežice
10 Šupuk Lina Shotokan Karate Klub Postojna
11 Tomažič Eva Karate klub Seki
kata člani +16
1 Čimžar Aleks Karate klub Šenčur
2 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
3 Pivić Evelin Karate klub Seki
4 Sluga Jure Karate klub Seki
5 Sterniša Nejc Karate Klub Mawashi Postojna
kata članice +16
1 Bešić Hanka Karate klub Seki
2 BRATINA MARINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Di Lelio Elena ASD Esercito - 187 Folgore
5 KUJAVIĆ ANASTASIJA Karate klub - Bijelo Brdo
6 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
7 MILAKIĆ JOVANA Karate klub - Bijelo Brdo
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 VUKAS NIKOLINA Karate klub - Bijelo Brdo
kata veterani - 50 let
1 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3 Lišinović Hadis Shotokan Karate Klub Postojna
kata veteranke - 50 let
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
1 Goatti Matijevic Toma KKOI SVETA NEDELJA
2 Soskić Filip Karate Klub Mon Chi
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
1 Bekčić Diandra Karate klub Velenje
2 Karadakić Julija Karate klub Osi Krka Šibenik
3 Oberč Naja Karate klub Mirna Peč
4 Pilepić Dora Karate klub Osi Krka Šibenik
5 Rajić Nika Karate klub Osi Krka Šibenik
kata veterani + 50 let
1 Adamski Jarosław UKS SHODAN
1    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite kadeti -70 kg
2 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
3 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 Golež Peter kumite kadeti -57 kg
5 GRZINČIČ VID U10 kata malčki
6 GRZINČIČ VID U10 kumite malčki -30 kg
7 Hudales Tomaž kumite člani -67 kg
8 HUSIĆ DALILA U12 kumite deklice -40 kg
9 HUSIĆ DAVUD U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
11 Jevšovar Urh U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 KUNST NEJC U12 kata dečki
13 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
14 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
15 MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
16 Rakovnik Sven kumite člani -60 kg
17 Rakovnik Sven kumite mladinci -61 kg
18 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
19 Skalicky Gal kumite mladinci -55 kg
20 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -40 kg
21 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
22 DK Celje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -54 kg
2 Kutnjak Urška kumite mladinke -53 kg
3    Karate društvo Loče
1 Bornšek Nejc U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 GUMZEJ TAI U12 kumite dečki +45 kg
3 Ločnikar Miha kumite mladinci -55 kg
4 Mlakar Nejc kumite kadeti -63 kg
5 Mlakar Nika kumite kadetinje -54 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 Drevenšek Matic U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Grobler Martin U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Paulič Votolen Nikki kata kadetinje
4 Rizvić Amar U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA U14 kata ml. kadeti
4 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 ČRPIČ IAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 IVANOV ALEKSA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
8 IVNIK SANTEJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 KERIN KIM U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 LAKNER MAJA kata mladinke
11 LAKNER MAJA kata kadetinje
12 LAZANSKI MAJA kata mladinke
13 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
14 LUBŠINA ŽAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 SAMBUNJAK VITA kata mladinke
16 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki (8- 6 kyu)
17 STRGAR EVA U8 kata najmlajše
18 STRGAR EVA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
19 TOMŠE IAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
20 VRETIČ JAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
21 ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata deklice (8-4 kyu)
22 KK Brežice 1 kata ekipa dečki 8-10 let
23 KK Brežice 1 kata ekipa deklice 8-10 let
24 KK Brežice 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
25 KK Brežice 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Cene kumite mladinci -68 kg
2 Čuk Danijel U12 kumite dečki -45 kg
3 Gnezda Aleks U10 kumite malčki -30 kg
4 Krvina Lia U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
5 Krvina Lia kumite kadetinje -47 kg
6 Mlakar Luka kumite kadeti -63 kg
7 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
9 Muhić Din U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 PERMOZER MARC U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 Prezelj Maks U12 kumite dečki -40 kg
12 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
13 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mijatović Marjan kumite veterani +35 let open
2 Mitrović Filip U10 kumite malčki -30 kg
3 Mitrović Veljko U12 kumite dečki +45 kg
4 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti -50 kg
5 Vatovec Ernest U12 kumite dečki +45 kg
6 Vatovec Ernest U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 Vatovec Jagoda U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -35 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 Bauman Gal kumite kadeti -57 kg
3 Pavlič Filip U10 kata malčki
4 Pavlič Filip U10 kumite malčki -30 kg
5 Rola Luka U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
9    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Ana U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Bele Lea U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Bele Luka kata kadeti
4 Droždan Volf Ela U10 kumite malčice +30 kg
5 Herman Benjamin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Lotrič Andraž U10 kumite malčki -30 kg
7 Lotrič Filip U14 kata ml. kadeti
8 Prah Tilen U14 kata ml. kadeti
9 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10    Karate Klub Kranj
1 Čeru Jerneja kumite kadetinje +54 kg
2 Čuhalev Nadja kumite mladinke +59 kg
3 Džuzdanović Zala U14 kata ml. kadetinje
4 Gačić Aleksander U14 kata ml. kadeti
5 Gačić Aleksander U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Havrylov Denys U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 Kotnik Nika kata kadetinje
8 Kotnik Nika kumite kadetinje +54 kg
9 Leben Tinkara kata mladinke
10 Leben Tinkara kata kadetinje
11 NADIŽAR LANA TISA kata članice +16
12 Nišandžić Ivana kumite kadetinje +54 kg
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
2 Krajnc Miha kumite mladinci +76 kg
3 PISNIK GAJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 VIŠNJAR VID U12 kumite dečki -45 kg
5 VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 KK Lovrenc 1 kata ekipa deklice 8-10 let
12    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA U12 kata dečki
2 BOH LUKA U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Soskić Filip kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
13    Karate Klub Petrovče
1 Barl Maj kumite člani -75 kg
2 Močnik Timi kata člani +16
3 Močnik Timi kata mladinci
14    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite mladinke -59 kg
2 Bergant Laura kumite članice -61 kg
3 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
4 ČEH MATIC U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 MEŠIČ TJAN U12 kumite dečki -40 kg
6 Mlačnik Ažbe U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 ROŽIČ JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
8 Šenica Nika kumite članice -61 kg
9 Trbovšek Žiga kumite kadeti -63 kg
10 VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -35 kg
15    Karate Klub Postojna
1 DUJC GREGOR U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 Gril Blaž kumite člani - 84 kg
3 Rudonjič Marija U12 kata deklice
4 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
16    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Klobasa Aleks kumite člani - 84 kg
3 Lipič Maj kumite kadeti -57 kg
4 Lipič Žak kumite mladinci -68 kg
5 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -60 kg
17    Karate Klub Radvanje
1 David Thor kumite kadeti -70 kg
2 Fajfer Lana kata mladinke
3 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
4 Gaal Jaka kumite člani open
5 KOJZEK ROBERT U12 kata dečki
6 Lana Rebecca kata kadetinje
7 LAVRENČIČ NEJC U14 kumite ml. kadeti +55 kg
8 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 Mlinarič Max kumite kadeti -70 kg
10 Mlinarič Nik kumite kadeti -63 kg
11 Mur Luc kumite mladinci -68 kg
12 Peček Maša kumite kadetinje +54 kg
13 Plošinjak Tadej kumite člani +84 kg
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 Kutija Alja kata mladinke
3 Kutija Alja kata članice +16
4 Mikša Lovro U12 kata dečki
5 Mikša Lovro U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši
7 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
8 Potisk Laura kumite članice -61 kg
9 Potisk Laura kumite članice open
10 ŽERJAV JANA U12 kata deklice
11 ŽERJAV JANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
19    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BRATINA MARINA kata članice +16
2 Čopič Svit kata kadeti
3 Kadirić Mel kata mladinke
4 ŠINIGOJ KAJA kata kadetinje
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Torkar Ajda U10 kumite malčice -30 kg
21    Karate klub Šiška
1 MERC Maja U14 kata ml. kadetinje
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
22    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Garašević Matias U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Helič Ajla U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
5 Kadrić Emira U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 Koren Taja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Kulović Safet U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
8 Mujak Đejla U12 kata deklice (8-4 kyu)
9 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 Mujkanović Anan U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Mulahasanović Emil U12 kumite dečki -45 kg
12 Osmić Sumejja U14 kata ml. kadetinje
13 Petrovič Elena U10 kata malčice (8-6 kyu)
14 Pogorevc Tim U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 Škorič Liam U10 kata malčki (8- 6 kyu)
16 Zahirović Inaya U14 kata ml. kadetinje
17 ZIJAN NIKO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
18 KK Tiger 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
23    Karate Klub Trbovlje
1 HARALOVIČ DANIEL kumite kadeti -63 kg
2 Isaković Kenan kumite mladinci -68 kg
3 Markuljević Marko kumite člani -75 kg
4 Markuljević Uroš kumite člani - 84 kg
5 Markuljević Uroš kumite člani +84 kg
6 Šehić Denis kumite mladinci -61 kg
24    Karate klub Velenje
1 BAČOVNIK ŽAN U10 kata malčki
2 Bekčić Diandra kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
3 Đogić Ema U14 kata ml. kadetinje
4 Đogić Ema U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
5 HUSIĆ ERMAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Jelen Gal U12 kata dečki
7 Jelen Gal U12 kumite dečki -35 kg
8 Jovanović Lana U14 kata ml. kadetinje
9 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
10 KNEZ FILIP U10 kata malčki (8- 6 kyu)
11 LAMOT ERIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
12 MARINOVIČ LORENA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
13 Mešanović Benjamin kata kadeti
14 Mešanović Benjamin kata mladinci
15 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
16 MUJDŽA LARA U10 kata malčice
17 Pašić Adam U12 kata dečki
18 Pašić Adam U12 kumite dečki -35 kg
19 Pašić Isak kumite kadeti -57 kg
20 Pašić Isak kumite mladinci -61 kg
21 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
22 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
23 Pisnik Nina kata kadetinje
24 Pisnik Nina kumite kadetinje +54 kg
25 PISNIK SARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
26 RUDOLF NIKA U12 kata deklice
27 RUDOLF NIKA U12 kumite deklice -35 kg
28 ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
29 ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
30 SULJIĆ VENAD U10 kata malčki (8- 6 kyu)
31 KK Velenje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
25    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej U12 kumite dečki -40 kg
2 Joksimović Stefan kumite člani +84 kg
3 Joksimović Stefan kumite člani open
4 Radonjić Miloš U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Suša Žiga kumite člani -67 kg
6 Suša Žiga kumite mladinci -68 kg
7 Tomc Vito U14 kumite ml. kadeti -45 kg
26    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Taler Jaka kumite člani -67 kg
27    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 Hmelak Tibor U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -35 kg
3 Jelenko Benjamin U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -52 kg
5 JELENKO NINA U12 kumite deklice +40 kg
6 Jevšenak Alina U12 kumite deklice -40 kg
7 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
8 OBROVNIK Vid U10 kumite malčki +30 kg
9 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
28    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Bratuša Lado U12 kumite dečki -45 kg
3 KRANER ALEN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 MERČNIK TIM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Mulec Nika kata kadetinje
6 Reihs Jaka U14 kata ml. kadeti
7 Šajnovič Nejc U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
29    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata članice +16
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Kolšek Klemen kumite kadeti +70 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite kadeti -57 kg
5 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
30    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 SIERRA DUHARTE JORGE kumite veterani +35 let open
2 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
31    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Janžekovič Nuša U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rauter Hannah Vela U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
3 KK Ljutomer 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
32    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
2 Bešić Lana U12 kata deklice
3 Česen Boris U12 kumite dečki -35 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite članice - 50 kg
5 Kobal Lea kata mladinke
6 Kontrec Alja kata kadetinje
7 Magajna Maša kumite članice - 55 kg
8 Martina Zoja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
9 ŠABEC Aljoša U10 kumite malčki -30 kg
10 Smrdel Livija U12 kata deklice
11 Sterniša Nejc kata člani +16
33    Karate Klub Ljubljana
1 Debeljak Hana kumite članice -61 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
3 Košmrlj Erik Teo kumite člani -67 kg
4 KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
5 KRŽIŠNIK GAL kumite člani open
6 Kržišnik Lan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
7 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
8 Molnar Elizabeta kumite članice -68 kg
9 Muzik Taša kumite mladinke +59 kg
10 Žibret Bor kumite kadeti -63 kg
11 Žibret Bor kumite mladinci -68 kg
12 Žibret Zala Maria kumite članice -68 kg
13 Žibret Zala Maria kumite mladinke +59 kg
34    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Česnik Denis kata mladinci
2 Česnik Denis kumite mladinci +76 kg
3 KALENDER Edvin U14 kata ml. kadeti
4 KALENDER Edvin U14 kumite ml. kadeti -55 kg
5 KALENDER Edvin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 Koštić Anes U12 kata dečki
7 Koštić Anes U12 kumite dečki -45 kg
8 Koštić Anes U12 kata dečki (8-4 kyu)
9 Lišinović Elma kata kadetinje
10 Lišinović Hadis kata veterani - 50 let
11 Lišinović Lejla U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Savković Ivana U12 kumite deklice +40 kg
13 Šupuk Lina kata mladinke
35    Karate Pinzgau
1 HAFFNER KARL_FERDINAND U12 kumite dečki -35 kg
2 KABAI-NAGY Mirabella U10 kumite malčice +30 kg
3 Kametinger Sarah U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Kametinger Sarah kumite kadetinje -47 kg
5 Kirisits Mira-Lisa U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
6 MOUSA SIMA U12 kumite deklice -35 kg
7 SARIC GABRIJELA U12 kumite deklice -40 kg
36    Energija
1 Crnić Sara kumite mladinke -53 kg
2 Čučak Nikolina kumite mladinke -59 kg
3 Derajić Branka U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Derajić Jovana kumite kadetinje +54 kg
5 Pejić Luka kumite kadeti -57 kg
6 Pejić Luka kumite mladinci -61 kg
37    BUDO
1 Dolić Ali U10 kumite malčki -30 kg
2 Dolić Ali U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Dolic Daris U12 kata dečki
4 Dolic Daris U12 kumite dečki +45 kg
5 JUŠIĆ EMAN U12 kata dečki
6 JUŠIĆ EMAN U12 kumite dečki -40 kg
7 VILIC ELVEDIN kumite kadeti -63 kg
8 VILIC SARA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
38    Karate klub ESSEKER
1 Sambol Marin U14 kata ml. kadeti
2 Šviglin Paula U12 kata deklice
3 Validžić Ćorić Leona U12 kata deklice (8-4 kyu)
39    SAMOBOR
1 BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice + 68 kg
2 BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice open
3 KATANEC JAN kumite mladinci +76 kg
4 ŠIMUNEC DINO kumite člani -75 kg
40    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U12 kata deklice
3 BRAČUN MAŠERA IRIS U12 kumite deklice +40 kg
4 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
5 ČERKEZOVIČ ELDIS U10 kumite malčki +30 kg
6 David Stefanović U10 kata malčki
7 David Stefanović U10 kumite malčki -30 kg
8 Erdelić Žan U14 kata ml. kadeti
9 Erdelić Žan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10 Stefanović Aleksandar U14 kata ml. kadeti
11 Stefanović Aleksandar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 Tabaković Nejla U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
41    Bushido Banja Luka
1 Atelj Jana U10 kumite malčice -30 kg
2 Atelj Mirko U12 kumite dečki -35 kg
3 Balta Lea U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Čubrilo Nemanja kumite kadeti -52 kg
5 Dimitrić Kristijan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Dukić Anja U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Dukić Dušan U10 kumite malčki +30 kg
8 Đukić Teodora U12 kumite deklice -35 kg
9 Gotovac Tamara kumite kadetinje -54 kg
10 Kalinić Matej U14 kumite ml. kadeti -55 kg
11 Radulović Olja kumite kadetinje -47 kg
12 Savić Andrej U10 kumite malčki -30 kg
42    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 AHMIČEVIĆ KENAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Avdić Emira kata kadetinje
5 Bešić Hanka kata članice +16
6 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki
7 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 HAJDAREVIĆ NEDŽLA U10 kata malčice
9 HAJDAREVIĆ NEDŽLA U10 kata malčice (8-6 kyu)
10 HASANBAŠIĆ ADNA U8 kata najmlajše
11 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
12 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki
13 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
14 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U12 kata deklice
15 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
17 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
18 HUSIĆ LANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
19 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
20 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
21 KOCEV JOVAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
22 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
23 KOTNIK LIAM U10 kata malčki (8- 6 kyu)
24 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
25 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
26 Kregar Gabrijela U14 kata ml. kadetinje
27 Kregar Gabrijela kata kadetinje
28 Kristić Karolina U10 kata malčice
29 Kristić Karolina U12 kata deklice (8-4 kyu)
30 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
31 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
32 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
33 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
34 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
35 Mavsar Tajda kata kadetinje
36 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
37 MILJATOVIČ ALEKSA U12 kata dečki
38 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
39 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
40 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
41 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
42 MRAVLJAK BRIN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
43 MRAVLJAK KATAYA U8 kata najmlajše
44 MRAVLJAK KATAYA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
45 OMEROVIĆ ELA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
46 OMEROVIĆ TARIK U8 kata najmlajši
47 OMEROVIĆ TARIK U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
48 Pivić Evelin kata člani +16
49 Pivić Lejla U14 kata ml. kadetinje
50 Pivić Lejla kata kadetinje
51 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
52 RIZVANOVIĆ ENEJ kata kadeti
53 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
54 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
55 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
56 Sluga Jure kata člani +16
57 Sluga Jure kata mladinci
58 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
59 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
60 SREBRE LANA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
61 SREDENŠEK TIM U8 kata najmlajši
62 SREDENŠEK TIM U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
63 Subašič ADNA U10 kata malčice (8-6 kyu)
64 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
65 Tomažič Eva kata mladinke
66 Tomažič Eva kata kadetinje
67 TRIFKOVIČ ANJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
68 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
69 VANOVŠEK ENEJ kata kadeti
70 VANOVŠEK ENEJ kata mladinci
71 VASILJEVIĆ PREDRAG U12 kata dečki (8-4 kyu)
72 KK Seki 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
73 KK Seki 1 kata ekipa deklice 8-10 let
74 KK Seki 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
75 KK Seki 2 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
76 KK Seki 2 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
43    Karate klub Šenčur
1 Čimžar Aleks kata člani +16
2 Čimžar Aleks kumite mladinci -76 kg
3 Sadiković Muhammed U14 kumite ml. kadeti -40 kg
44    Karate klub Grobničan
1 Benac Antonio U12 kumite dečki -35 kg
2 Benac Antonio U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Čebuhar Fani U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Čebuhar Fani U12 kumite deklice -35 kg
5 Čuljat Marija U12 kumite deklice -40 kg
6 Diklić Filip U12 kumite dečki -45 kg
7 Stević Leona U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
45    KBS"Castra"
1 Banjac Mihajlo U12 kumite dečki -40 kg
2 JAKOVLJEVIĆ SERGEJ kumite kadeti -57 kg
3 Jelača Luka U12 kumite dečki +45 kg
4 Jović Ivana kumite kadetinje -54 kg
5 Marčeta Petar U12 kumite dečki +45 kg
6 Popović Ines U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Serdar Filip U12 kumite dečki +45 kg
8 Šikanjić Jovana U12 kumite deklice -40 kg
9 Stojanović Angelina kumite mladinke -53 kg
10 Vuksan David U12 kumite dečki +45 kg
11 Vuksan Pavle U10 kumite malčki +30 kg
12 Zorić Jovana U12 kumite deklice +40 kg
46    ASD Esercito - 187 Folgore
1 ADDELIO ANTIMO MATTIA U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 ADDELIO ANTIMO MATTIA kumite kadeti -52 kg
3 BOZZI ANDREA kumite člani -75 kg
4 BOZZI ANDREA kumite mladinci -76 kg
5 CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
6 CITI JACOPO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 CORVAGLIA VINCENZO kata veterani - 50 let
8 Di Lelio Elena kata članice +16
9 FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite kadetinje +54 kg
10 FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite mladinke -59 kg
11 LIGAS EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
12 LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
13 PANINI MARIA CECILIA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
14 PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +54 kg
15 SIMONETTI NICHOLAS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
47    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -30 kg
2 Papa Dominik U12 kumite dečki -35 kg
3 Skubic Ian U12 kumite dečki -40 kg
4 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
48    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite članice -61 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
3 Garaj Ivan kumite kadeti +70 kg
4 Garaj Ivan kumite mladinci -76 kg
5 Krušlin Sven kumite kadeti -70 kg
6 Petrač Renato kumite veterani +35 let open
49    Karate klub Radeče
1 Kramar Alja U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
2 KRAMAR ALJOŠA kata veterani - 50 let
3 Kramar Lili U12 kata deklice
4 Kramar Vili U10 kata malčki
5 Slonecki Nik U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 KK Radeče 1 kata ekipa dečki 8-10 let
50    Karate klub - Bijelo Brdo
1 KUJAVIĆ ANASTASIJA kata članice +16
2 LENDIĆ PETRA PAOLA kata kadetinje
3 MILAKIĆ JOVANA kata članice +16
4 PANIŠIĆ UNA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 VUKAS NIKOLINA kata članice +16
6 KK BBRDO 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
7 KK BBRDO 1 kata ekipa članice
51    Karate Union Walserfeld
1 Cetin Ceylin U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Ebner Luca kumite kadeti -70 kg
3 Kühnel Henrik kumite mladinci -76 kg
4 Kühnel Philipp kumite člani -75 kg
5 Selimovic Armin kumite kadeti +70 kg
6 Topal Magdalena kumite kadetinje +54 kg
52    Karate klub Trnje
1 Ćavar Mateo U10 kata malčki
2 Ćavar Mateo U12 kata dečki
3 Kincl Nina U12 kumite deklice -35 kg
4 Kovač Petra U12 kumite deklice +40 kg
5 Kurti Niko U12 kumite dečki -35 kg
6 Lončar Lucija U12 kumite deklice +40 kg
7 Mesarek Anja U10 kata malčice
8 Mucić Dominik U12 kumite dečki +45 kg
9 Perestegi Lovro U14 kata ml. kadeti
10 Štokić Matea U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
53    JION PEB BIHAĆ
1 BEGANOVIC NINA kumite mladinke -48 kg
2 DERVIŠEVIĆ JASMIN U10 kata malčki
3 DERVIŠEVIĆ JASMIN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 DURDZIĆ IMANA kata mladinke
5 DURDZIĆ IMANA kata kadetinje
6 EMINOGLU ALI U12 kata dečki
7 EMINOGLU ALI U12 kumite dečki -35 kg
8 HALILAGIĆ IVOR U10 kata malčki
9 HALILAGIĆ IVOR U12 kata dečki
10 POZDERAC NINA kumite kadetinje -54 kg
11 POZDERAC NINA kumite mladinke -53 kg
54    KARATE KLUB BUSHIDO
1 Avdibašić Dženan kata kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Nedin U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Jordan Timotej kumite člani - 84 kg
4 JOVANOVIĆ Nemanja U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 JOVANOVIĆ Nemanja U10 kumite malčki +30 kg
6 Juraja Vinko U14 kata ml. kadeti
7 Juraja Vinko U12 kata dečki
8 MASTNAK MIA U12 kumite deklice +40 kg
9 MATEJ Jernej U12 kumite dečki -40 kg
10 MATEJ Jernej U12 kata dečki (8-4 kyu)
11 NIŠIĆ Hamza U10 kumite malčki +30 kg
12 NIŠIĆ Hamza U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
13 PAVLOVIĆ Marija U10 kata malčice (8-6 kyu)
14 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
15 SEIDL Žan U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
16 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -40 kg
17 ŠUSTER Jan U10 kumite malčki -30 kg
18 ŠUSTER Jan U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
19 ŠUSTER Vid U10 kumite malčki -30 kg
20 ŠUSTER Vid U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
21 TRAMŠEK Aleks U12 kumite dečki -35 kg
22 TRAMŠEK Alja U12 kumite deklice -40 kg
23 ŽERDONER Žiga U10 kumite malčki +30 kg
24 Žumer Jakob kumite kadeti +70 kg
25 Žumer Jakob kumite mladinci +76 kg
55    Hercegovina-zagreb 1
1 ČULJEVIĆ DINO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 DRAŽIĆ IVAN U10 kumite malčki -30 kg
3 FILIPOVIĆ MARTA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
4 HORVAT VID U10 kumite malčki +30 kg
5 LEDIĆ IRMA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
6 LESKOVAR SVEN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 MADUNA IVANA U10 kumite malčice +30 kg
8 MARJANOVIĆ NIKOLA U14 kumite ml. kadeti -50 kg
9 VIDOVIĆ CARLA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
56    ASD Karate Team 99
1 ARTONI LORENZO U12 kumite dečki -35 kg
2 ARTONI LORENZO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 BARBU ALESSIA kumite kadetinje +54 kg
4 BARBU ALESSIA kumite mladinke +59 kg
5 BELLUZZI MATTEO U12 kumite dečki -40 kg
6 BELLUZZI MATTEO U10 kumite malčki +30 kg
7 BOZZI EMANUELE U12 kumite dečki -45 kg
8 BOZZI EMANUELE U10 kumite malčki +30 kg
9 BUOLI NATHAN U12 kumite dečki -40 kg
10 BUOLI NATHAN U10 kumite malčki -30 kg
11 CAROLLO KEVIN U12 kumite dečki +45 kg
12 CAROLLO KEVIN U10 kumite malčki +30 kg
13 CHIARELLO LEONARDO kumite kadeti -57 kg
14 CHIARELLO LEONARDO kumite mladinci -55 kg
15 CIELO LUCA U10 kumite malčki -30 kg
16 DANIELE FRANCESCO kumite kadeti -52 kg
17 DANIELE FRANCESCO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
18 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
19 DE PASQUALE LUCA kumite mladinci -55 kg
20 DIEGHI VANTHIEN kumite kadeti -52 kg
21 DIEGHI VANTHIEN kumite mladinci -55 kg
22 DOTTI PIETRO kumite kadeti -52 kg
23 DOTTI PIETRO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
24 EMMA ZAMBERLAN U12 kumite deklice -40 kg
25 EMMA ZAMBERLAN U10 kumite malčice +30 kg
26 GALANTE LUCA kumite člani -67 kg
27 GALANTE LUCA kumite kadeti -63 kg
28 GAROFALO GABRIELE U10 kumite malčki -30 kg
29 GAVIOLI MELISSA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
30 GAVIOLI MELISSA kumite kadetinje -47 kg
31 GAVIOLI SAMUELE U12 kumite dečki -45 kg
32 GAVIOLI SAMUELE U10 kumite malčki +30 kg
33 GOLINELLI FEDERICO kumite kadeti -70 kg
34 GOLINELLI FEDERICO kumite mladinci -68 kg
35 GUANDALINI MATTEO kumite člani -67 kg
36 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -68 kg
37 LOMBARDO CHIARA kumite članice - 50 kg
38 LOMBARDO CHIARA kumite članice open
39 LUCCHESI DENNIS kumite člani -75 kg
40 LUCCHESI DENNIS kumite člani open
41 MOI GIOELE U14 kumite ml. kadeti -50 kg
42 MOI GIOELE kumite kadeti -52 kg
43 MOI GIOELE U14 kumite ml. kadeti -45 kg
44 PETREA VERONICA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
45 PETREA VERONICA kumite kadetinje -54 kg
46 PIGNATTI FRANCESCO kumite člani -67 kg
47 PIGNATTI FRANCESCO kumite mladinci -68 kg
48 QUACECI ALFIO kumite člani -67 kg
49 QUACECI ALFIO kumite člani open
50 REBUSTINI MATTIA U14 kumite ml. kadeti -40 kg
51 REBUSTINI MATTIA kumite kadeti -52 kg
52 SCAPINI ELIA U14 kumite ml. kadeti -40 kg
53 SCAPINI ELIA kumite kadeti -52 kg
54 SPIAZZI MATTEO kumite člani -67 kg
55 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -76 kg
56 TURLE THOMAS kumite člani -67 kg
57 TURLE THOMAS kumite mladinci -68 kg
58 TURLE THOMAS kumite mladinci -76 kg
59 ZAMBERINI AURORA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
60 ZAMBERINI AURORA U12 kumite deklice -35 kg
61 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
62 ZAMBERINI CHIARA kumite mladinke +59 kg
63 ZINDAOUI BESMELA kumite kadetinje +54 kg
64 ZINDAOUI BESMELA kumite mladinke -59 kg
57    JISSEN DOJO KARATE
1 BURZO CAROLINA kumite kadetinje -47 kg
2 BURZO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
3 BURZO FRANCESCA kumite članice -61 kg
4 BURZO FRANCESCA kumite mladinke -59 kg
5 MORO SERENA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
6 MORO SERENA kumite kadetinje -54 kg
7 MUSANTI ENEA kumite kadeti -52 kg
8 MUSANTI ENEA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
9 NAPOLI MATTIA kumite kadeti -52 kg
10 NAPOLI MATTIA kumite mladinci -55 kg
11 PULLIERO ALESSANDRO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 PULLIERO ALESSANDRO kumite kadeti -70 kg
13 REINA FRANCESCA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
14 REINA FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
58    Karate klub Lev
1 Oblak David Kerim U12 kata dečki
2 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -45 kg
3 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -40 kg
59    UKS SHODAN
1 Adamska Aleksandra U10 kata malčice
2 Adamska Aleksandra U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Adamska Natasza U12 kata deklice
4 Adamska Natasza U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 Adamski Jarosław kata veterani + 50 let
6 Streubel Marta U14 kata ml. kadetinje
7 Streubel Marta U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 UKS SHODAN 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
60    Karate klub Mirna Peč
1 Gorogranc Taia U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 Gotlib Ajda U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Kajič Nik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 Oberč Naja kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
5 Parkelj Nina U12 kata deklice (8-4 kyu)
6 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice 8-10 let
61    Shield - CSKA
1 Bistrichanov Michael kumite mladinci +76 kg
2 Krastanov Radoslav kumite mladinci -76 kg
3 Nikolov Angel U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 Nikolov Angel kumite kadeti -57 kg
5 Svilenova Kristina kumite članice - 55 kg
6 Traykov Deyan kumite mladinci -61 kg
7 Zdravkov Marian kumite mladinci -68 kg
62    Nippon Karate Club
1 Barisic Manuel kumite člani -75 kg
2 Ghimcinschi Stanislav U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Ilic Kristina kumite članice -61 kg
4 Kuzmanoski Marko U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Rezai Homayun kumite člani -67 kg
6 Salukha Oleh kumite mladinci -76 kg
63    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 BIZJAK LENI U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BOGOVIČ MEGOVEC TRISTAN JOSIP kumite kadeti -57 kg
3 ČAČIĆ MIA U8 kata najmlajše
4 Cerjak Jaka kumite mladinci -68 kg
5 Debelak Dejan kumite člani -75 kg
6 Debelak Dejan kumite člani open
7 DIMČIČ LUKA U12 kumite dečki -35 kg
8 DIMČIČ LUKA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
9 DIMČIČ LUKA U10 kumite malčki +30 kg
10 GLOGOVŠEK IVA U12 kumite deklice +40 kg
11 HOTKO AŽBE U10 kata malčki
12 KERIN IZAK U10 kumite malčki -30 kg
13 KORITNIK AMELIA U12 kumite deklice -40 kg
14 Lašič Sebastjan kumite člani -75 kg
15 LIBENŠEK TIA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
16 Petan Ela kumite članice - 55 kg
17 Petan Ela kumite mladinke -53 kg
18 PETKOVIĆ SAŠA kumite članice + 68 kg
19 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
20 PETKOVIĆ SAŠA kumite članice open
21 Petković Tjaša kumite kadetinje -54 kg
22 Petković Tjaša kumite mladinke -53 kg
23 PINTARIČ JULIJA LINA U12 kata deklice
24 ROSTOHAR BERIBAK NAL U14 kumite ml. kadeti -55 kg
25 Sever Ana kumite članice + 68 kg
26 Sever Ana kumite mladinke +59 kg
27 Sever Ana kumite članice open
28 ZAGMAJSTER MATEJ U12 kumite dečki -45 kg
29 ŽUPANC MATIJA U14 kumite ml. kadeti -55 kg
64    DMTK Karate
1 Árkos Olivér U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Árkos Olivér kumite kadeti -63 kg
3 Elgozali Aida U12 kumite deklice +40 kg
4 Elgozali Aida U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Hercz Bence U12 kumite dečki -40 kg
6 Hercz Bence U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 Kiss Barnabás U14 kumite ml. kadeti -55 kg
8 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -70 kg
9 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci -68 kg
10 Piry Péter U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 Varga Benedek U14 kumite ml. kadeti -50 kg
65    SPORTTARGET
1 Baggio Narayan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Gisella Aloisi U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Gisella Aloisi kumite kadetinje -47 kg
66    Stars Fighting
1 Alessandro Guglielmi kumite kadeti +70 kg
2 Alessandro Guglielmi kumite mladinci +76 kg
3 Francesca Plutino kumite mladinke +59 kg
4 Lorenzo Rogoli kata člani +18
5 Nicolas Di Fonte U14 kumite ml. kadeti -55 kg
6 Nicolas Di Fonte kumite kadeti -63 kg
7 Nicolò Giardino kumite člani -75 kg
8 Nicolò Giardino kumite mladinci -76 kg
9 Rebecca Campli kumite članice -61 kg
10 Rebecca Campli kumite mladinke +59 kg
11 Ugo Scavuzzo kumite člani - 84 kg
67    KK Ri Croatia
1 Karadža Ana kumite kadetinje -47 kg
2 Krešić Lana U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Krešić Tea kumite kadetinje +54 kg
4 Krešić Tea kumite mladinke -59 kg
68    KK Novi Zagreb
1 Babić Ivan U12 kumite dečki +45 kg
2 Ljoljić Patricia U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Mohler Katja U10 kumite malčice -30 kg
4 Nasteski Matija kumite mladinci -61 kg
5 Nedić Leon kumite kadeti -70 kg
6 Nedić Leon kumite mladinci -68 kg
7 Novak Bruno kumite kadeti -63 kg
8 Oroz Helena U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
9 Perković Bartol U12 kumite dečki -35 kg
10 Vitelić Paprika Tibor kumite kadeti +70 kg
11 Zeljko Ivan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
69    Karate klub Kaptol
1 Bracic Pavlovic Elena U10 kata malčice
2 Bracic Pavlovic Elena U10 kumite malčice +30 kg
3 Cesar Jan U10 kata malčki
4 Cesar Jan U12 kata dečki
5 Jagar Franka U10 kata malčice
6 Jagar Tamara U10 kata malčice (8-6 kyu)
7 Jurkovic Zara U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
8 Kojundzic Ivan U14 kata ml. kadeti
9 Kojundzic Ivan U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 Kovacicek Lucija U8 kata najmlajše
11 Siljevinac Jana U12 kata deklice
12 Siljevinac Jana U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
70    Karate klub Murter
1 Bilan Josip U12 kumite dečki -35 kg
2 Jelić Roko U10 kumite malčki -30 kg
3 Jerat Ella U10 kumite malčice -30 kg
4 Juraga Đani U10 kumite malčki -30 kg
5 Pilipac Fabian U12 kumite dečki +45 kg
6 Slavica Lovre U10 kumite malčki +30 kg
71    Sport Club Fighters - NSA Karate
1 Mihaylova Nikol U12 kumite deklice +40 kg
2 Mihaylova Nikol U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Stefanov Aleksandar U12 kumite dečki -35 kg
4 Stefanov Nikolay kumite kadeti -57 kg
5 Stefanov Nikolay kumite mladinci -55 kg
6 Valkov Nikolay U14 kumite ml. kadeti -50 kg
7 Vlaskovski Aleksandar U12 kumite dečki +45 kg
72    Karate klub Osi Krka Šibenik
1 Karadakić Julija kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
2 Pilepić Dora kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
3 Rajić Nika kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
73    Bulgaria
1 Handzhiev Victor kumite mladinci -76 kg
2 Ivanov Velin kumite mladinci -55 kg
3 KRASSEN NIKOLAEV kumite člani -75 kg
4 MARIAN ZDRAVKOV kumite mladinci -68 kg
5 MICHAEL BISTRICHANOV kumite mladinci +76 kg
6 Mircheva Verdzinia kumite mladinke -48 kg
7 RADOSLAV KRASTANOV kumite mladinci -76 kg
8 TRAYKOV DEYAN kumite mladinci -61 kg
74    KKOI SVETA NEDELJA
1 Goatti Matijevic Toma kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
2 Ivanac Leticija kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
75    MACHINTOSH CLUB
1 Giraldi Chiara kumite članice - 55 kg
2 Giraldi Francesca kumite članice - 55 kg
3 Giraldi Francesca kumite mladinke -53 kg
4 Giraldi Laura U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
5 Giraldi Laura kumite kadetinje -54 kg
6 Giraldi Lorenzo kumite člani -67 kg
76    Laktaši
1 Ateljić Jana U12 kumite deklice -35 kg
2 Đukanović Teodora U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Đukić Dušan U12 kumite dečki -35 kg
4 Gotović Tamara kumite mladinke -48 kg
5 Savanović Andrej U12 kumite dečki -35 kg
77    Karate Klub Murska Sobota