POSTOJNA OPEN 2022

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Objekt / lokacija : Sports hall Postojna Secondary school
Postojna , Cesta v staro vas 2
Organizator : Karate Klub Postojna
Začetek : 29.05.2022 09:00:00
Rok prijave : 24.05.2022 23:59:00
Kontaktna oseba : BRATISLAV RAKIČ
bratislav.rakic@gmail.com
0038640295583
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 3
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
5 kata malčice Št. prijavljenih : 4
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 17
7 kata malčki Št. prijavljenih : 4
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 11
9 kata dečki Št. prijavljenih : 5
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 14
11 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 7
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 7
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 14
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 9
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 16
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 12
21 kata člani +16 Št. prijavljenih : 2
22 kata članice +16 Št. prijavljenih : 7
23 kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 1
24 kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 2
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 4
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
27 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 3
28 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 2
kata najmlajše
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 PUŠKARIĆ PAOLA Karate klub FINIDA-Poreč
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 CVIJETIĆ TEODORA Karate Klub Postojna
2 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
3 JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
4 Kramar Alja Karate klub Radeče
5 Ris Naja Karate Klub Cerknica
6 SREBRE LANA Karate klub Seki
7 VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
8 VUKAJLOVIĆ VIKTORIJA Karate Klub Postojna
9 Žagar Nika Karate Klub Cerknica
kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Dereani Lovro Športno društvo SHOTO
2 Gornik Matija Karate Klub Cerknica
3 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
4 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
5 SAJOVIC TOBIA Karate Klub Postojna
6 SREBRE GAEL Karate klub Seki
7 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
8 STJEPANOVIĆ LEON KK OPATIJA
9 XEMA TIAN Karate Klub Postojna
10 ŽUNIĆ STEFAN Karate Klub Postojna
kata malčice
1 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 PUŠKARIĆ PAOLA Karate klub FINIDA-Poreč
4 ŠKOFIĆ SARA Karate klub FINIDA-Poreč
kata malčice (8-6 kyu)
1 ANIČIĆ TIA KK OPATIJA
2 BANOVIĆ ANA Karate Klub Postojna
3 CUPAĆ PETRA KK OPATIJA
4 DJOKOVIC MILA Karate k. Nippon
5 Girandon Neža Športno društvo SHOTO
6 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
7 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
8 JOVIĆ JELENA Karate Klub Postojna
9 KOJIC VALENTINA Karate k. Nippon
10 KRAJŠEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
11 MOMČILOVIC UNA Karate k. Nippon
12 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
13 PISNIK SARA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
15 STOJADINOVIĆ PAOLA KK OPATIJA
16 TERČIĆ TEA KK OPATIJA
17 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
4 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 JUKIČIĆ KARLO KK OPATIJA
3 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
4 Kampuš Tjaš Karate klub Radeče
5 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
6 MEMIŠIC ARSENIJE Karate k. Nippon
7 OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
8 PESIC STRAHIJA Karate k. Nippon
9 SOTTILE FEDERICO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
10 STRAŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
11 TEŠIĆ MARKO Karate Klub Postojna
kata dečki
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
4 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
5 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata dečki (8-4 kyu)
1 BANJALUKČIC VELJKO Karate k. Nippon
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 CARA ALEXANDER ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 CASANOVA VINCENT ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
6 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
7 JOVIĆ MARKO Karate Klub Postojna
8 KRAJCAR DORIAN KK OPATIJA
9 MALETIĆ DAVID Karate Klub Postojna
10 Priezzhev Evgeny Karate klub Radeče
11 Slonecki Nik Karate klub Radeče
12 ŠOLAJA LEAN Karate klub FINIDA-Poreč
13 Tabakovič Alen Karate Klub Tiger Velenje
14 Thaqi Erih Karate-do klub Ig Shotokan
kata deklice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
5 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
7 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
8 ŠIBINAC DUNJA Karate k. Nippon
9 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (8-4 kyu)
1 CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 KOPČOK MILA Karate k. Nippon
3 Mujak Đejla Karate Klub Tiger Velenje
4 NOVELLO ISABEL ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 OGRIZEK Lana Karate Klub Postojna
6 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
7 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
kata ml. kadeti
1 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
2 OČKO GAL Karate klub Velenje
3 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
4 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
6 Sarkadi Sebestyén Vasas SC
7 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BOŽIĆ ĐORĐE Karate Klub Postojna
2 Esih Erik Karate klub Radeče
3 KOLESNYKOV ANDRIY Karate Klub Postojna
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
6 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 Tratar Anže Karate klub Radeče
kata ml. kadetinje
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
3 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
6 Kramar Lili Karate klub Radeče
7 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
8 MERC Maja Karate klub Šiška
9 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
10 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 Polak Tia Karate Klub Kranj
12 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
13 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti
1 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
6 OČKO GAL Karate klub Velenje
7 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
8 PIZZAMIGLIO ALESSIO Asd Karate Team 1999
9 Sarkadi Sebestyén Vasas SC
kata kadetinje
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
3 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
4 JESENIČNIK NEA BERA Karate Klub Tiger Velenje
5 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
6 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
7 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
10 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
11 Polak Tia Karate Klub Kranj
12 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
13 PRASEL MARTINA KARATE DO TRIESTE ASD
14 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
15 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
16 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata mladinci
1 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
6 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata mladinke
1 ANNA ZORI KARATE DO TRIESTE ASD
2 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
3 BERTOZ FRANCESKA CSKS MONFALCONE
4 IPPOLITI IRENE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
9 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
10 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
11 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
12 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata člani +16
1 Lena Devid A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata članice +16
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 DUSI SERENA Asd Karate Team 1999
5 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
1 Valjavec Anže Karate-do klub Ig Shotokan
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
1 Oberč Naja Karate klub Mirna Peč
2 STUDNIČKA ANA Karate Klub Postojna
kata veterani + 35 let
1 Dereani Bor Športno društvo SHOTO
2 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3 Mazzini Ivan A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
4 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
1 FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 Mazzini Ivan A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata veteranke + 50 let
1 PETROVIC TANJA Karate k. Nippon
2 ŠPANIĆ GORDANA Karate Klub Postojna
1    Društvo Za Karate Celje
1 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
2    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti +50 kg
3    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
2 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
3 CICVARIĆ NIKO kata dečki (8-4 kyu)
4 LAZANSKI MAJA kata mladinke
5 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
4    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Gornik Matija kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Hribernik Gal kumite ml. kadeti +50 kg
4 MIHELIČ MAJ kumite kadeti -63 kg
5 Ris Naja kata najmlajše (8-6 kyu)
6 Širaj Martin kumite ml. kadeti -40 kg
7 TEKAVC MAŠA kata kadetinje
8 TEKAVC MAŠA kumite kadetinje -47 kg
9 Tekavc Žiga kata malčki
10 Tekavc Žiga kumite malčki -30 kg
11 TRONTELJ TAI kumite ml. kadeti +50 kg
12 Žagar Nika kata najmlajše (8-6 kyu)
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
6    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Pleša Katja kata deklice (8-4 kyu)
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Marković Žan kumite člani +84 kg
2 Mijatović Marjan kumite veterani +35 let open
3 Mitrović Filip kumite dečki -35 kg
4 Mitrović Filip kumite malčki +30 kg
5 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
6 Mitrović Veljko kumite ml. kadeti -50 kg
7 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
8 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite mladinci +76 kg
9 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
10 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti +50 kg
11 Vatovec Jagoda kumite deklice -35 kg
12 Vatovec Jagoda kumite ml. kadetinje -40 kg
13 Zorić Anđela kumite ml. kadetinje +50 kg
14 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
8    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata kadeti
2 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
3 Cekov Vanna kumite ml. kadetinje +50 kg
4 ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
5 ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
6 Džuzdanović Zala kata ml. kadetinje
7 Džuzdanović Zala kumite ml. kadetinje -40 kg
8 GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
9 GAČIČ ALEKSANDER kumite kadeti -70 kg
10 GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti +50 kg
11 KELEMAN ANA kumite deklice -40 kg
12 KELEMAN VUK kumite ml. kadeti -50 kg
13 MARKOVIČ MATEVŽ kumite ml. kadeti +50 kg
14 MARKOVIČ META kumite ml. kadetinje +50 kg
15 NADIŽAR LANA TISA kata članice +16
16 Polak Tia kata ml. kadetinje
17 Polak Tia kata kadetinje
18 Stojanov Naja kumite deklice +40 kg
19 VUKOTIĆ GABRIEL kumite ml. kadeti -50 kg
9    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 GROSS SAMO kata veterani + 50 let
2 KRAJNC MIHA kumite člani - 84 kg
3 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
4 PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
5 PISNIK MAJA MARI kata deklice
6 PISNIK SARA kata malčice (8-6 kyu)
7 VERČKO ANA kata ml. kadetinje
8 VERČKO ANA kata deklice
10    Karate Klub Petrovče
1 MOČNIK TIMI kata mladinci
11    Karate Klub Polzela
1 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite kadeti +70 kg
2 Mešič Benja kumite malčice -30 kg
3 MEŠIČ TJAN kumite dečki -35 kg
4 Mlačnik Ažbe kumite ml. kadeti -45 kg
12    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata kadetinje
2 ARSENIć PETAR kumite mladinci -76 kg
3 BANOVIĆ ANA kata malčice (8-6 kyu)
4 BOŽIĆ ĐORĐE kumite ml. kadeti -45 kg
5 BOŽIĆ ĐORĐE kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 CVIJETIĆ TEODORA kata najmlajše (8-6 kyu)
7 DUJC GREGOR kata dečki (8-4 kyu)
8 GRIL BLAž kumite člani - 84 kg
9 JOVIĆ JELENA kata malčice (8-6 kyu)
10 JOVIĆ MARKO kata dečki (8-4 kyu)
11 KOLESNYKOV ANDRIY kumite ml. kadeti -50 kg
12 KOLESNYKOV ANDRIY kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 MALETIĆ DAVID kata dečki (8-4 kyu)
14 OGRIZEK Lana kata deklice (8-4 kyu)
15 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
16 RUDONJIĆ JOVAN kata ml. kadeti
17 RUDONJIĆ JOVAN kumite ml. kadeti -50 kg
18 RUDONJIĆ MARIJA kata ml. kadetinje
19 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
20 SAJOVIC TOBIA kata najmlajši (8-6 kyu)
21 ŠPANIĆ GORDANA kata veteranke + 50 let
22 STUDNIČKA ANA kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
23 Subotič Filip kata ml. kadeti
24 Subotič Filip kumite ml. kadeti -40 kg
25 TEŠIĆ MARKO kata malčki (8- 6 kyu)
26 VUKAJLOVIĆ VIKTORIJA kata najmlajše (8-6 kyu)
27 XEMA TIAN kata najmlajši (8-6 kyu)
28 ŽUNIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
29 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
30 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
31 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadeti
13    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata ml. kadetinje
2 KAMENŠEK IZA kata malčice
3 KUTIJA ALJA kata mladinke
4 KUTIJA ALJA kata članice +16
5 PETAN LOVRO kata najmlajši
6 PETAN ZARJA kata najmlajše
14    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA kata najmlajše
2 BAJC POLONA kumite malčice -30 kg
3 IBRIĆ ERVIN kumite kadeti -52 kg
4 KRISTAN ŽIVA kumite malčice -30 kg
5 MARIČ STELLA LILY kumite malčice +30 kg
6 PETRIČ ZOJA kata mladinke
7 POŽAR LAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 SAKSIDA ANŽE kata najmlajši
9 TOMINEC TIA kumite članice -61 kg
10 Ajdovščina 1 kata ekipa malčice
11 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
12 Ajdovščina 1 kata ekipa ml. kadeti
15    Karate Klub Shotokan Kranj
1 KUPREŠAK TIAN kumite malčki +30 kg
2 Milev Anja kumite malčice +30 kg
3 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
4 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
5 VREČEK LUKA kumite ml. kadeti -40 kg
16    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata ml. kadetinje
2 MERC Maja kumite ml. kadetinje +50 kg
17    Karate Klub Tiger Velenje
1 Helič Ajla kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 JESENIČNIK NEA BERA kata kadetinje
3 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
4 Koren Taja kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
6 Mujak Đejla kata deklice (8-4 kyu)
7 Mujkanovic Anan kumite ml. kadeti -40 kg
8 Mujkanović Anan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Mulahasanović Emil kumite dečki +45 kg
10 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
11 Tabakovič Alen kata dečki (8-4 kyu)
12 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
13 ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +50 kg
14 KK Tiger 1 kata ekipa ml. kadetinje
18    Karate Klub Trbovlje
1 JAZBEC ANA kata najmlajše (8-6 kyu)
2 KRAJŠEK FRANJA kata malčice (8-6 kyu)
3 OBERŽAN PATRIK kata malčki (8- 6 kyu)
4 STRAŠEK ENEJ kata malčki (8- 6 kyu)
5 VOZEL TARA kata najmlajše (8-6 kyu)
6 ZAPOTNIK ANEJ kata malčki
7 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčice
8 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
19    Karate klub Velenje
1 JELEN GAL kata dečki
2 JOVANOVIĆ LANA kata ml. kadetinje
3 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
4 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
5 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata mladinci
6 OČKO GAL kata ml. kadeti
7 OČKO GAL kata kadeti
8 OČKO GAL kumite ml. kadeti +50 kg
9 PAŠIČ ADAM kata ml. kadeti
10 PAŠIČ ADAM kata dečki
11 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
12 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
13 PAŠIĆ ISAK kumite mladinci -61 kg
14 RUDOLF NIKA kata deklice
15 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
16 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
20    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -50 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -35 kg
3 JEVŠENAK ALINA kumite ml. kadetinje -40 kg
4 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -45 kg
21    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +16
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite kadeti -57 kg
5 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
22    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 FLIS DARKO kata veterani + 50 let
23    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite kadetinje +54 kg
2 BEŠIČ LANA kata ml. kadetinje
3 BEŠIČ LANA kata deklice
4 Gombač Laura kata najmlajše (8-6 kyu)
5 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
6 KOBAL - PAHOR LEA kata članice +16
7 KONTREC ALJA kata kadetinje
8 MAGAJNA MAšA kumite članice - 55 kg
24    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata mladinci
2 ČESNIK DENIS kumite mladinci +76 kg
3 Koštić Anes kata dečki
4 Koštić Anes kumite dečki -45 kg
5 Koštić Anes kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
7 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -45 kg
8 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
9 Savković Ivana kumite deklice +40 kg
25    Karate klub Ivanec
1 Brlečić Petra kumite članice -68 kg
2 Brlečić Petra kumite članice open
3 Šešet Ema kumite mladinke -59 kg
26    KARATE KLUB ZAMET
1 CVETKOVIČ MEIER AMELIA VICTORIA kumite malčice +30 kg
27    Karate klub FINIDA-Poreč
1 PUŠKARIĆ PAOLA kata najmlajše
2 PUŠKARIĆ PAOLA kata malčice
3 ŠKOFIĆ SARA kata malčice
4 ŠOLAJA LEAN kata dečki (8-4 kyu)
28    Karate k. Nippon
1 BANJALUKČIC VELJKO kata dečki (8-4 kyu)
2 DJOKOVIC MILA kata malčice (8-6 kyu)
3 JOVANOVIC PREDRAG kumite ml. kadeti -45 kg
4 JOVANOVIC ZORANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOJIC VALENTINA kata malčice (8-6 kyu)
6 KOPČOK MILA kata deklice (8-4 kyu)
7 MEMIŠIC ARSENIJE kata malčki (8- 6 kyu)
8 MOMČILOVIC UNA kata malčice (8-6 kyu)
9 PESIC STRAHIJA kata malčki (8- 6 kyu)
10 PETROVIC TANJA kata veteranke + 50 let
11 ŠIBINAC DUNJA kata deklice
12 Nippon 1 kata ekipa malčice
29    Karate klub Sokol
1 ČERKEZOVIČ ELDIS kumite malčki +30 kg
2 David Stefanović kata malčki
3 David Stefanović kumite malčki +30 kg
30    Vasas SC
1 Ádám Vivien kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Ádám Vivien kumite kadetinje +54 kg
3 Geréd-Király Tamás kumite člani -75 kg
4 Sarkadi Sebestyén kata ml. kadeti
5 Sarkadi Sebestyén kata kadeti
31    KK BIJELA
1 ČIKOVIĆ BOGDAN kumite malčki +30 kg
2 DJURIČIĆ NENAD kumite kadeti -63 kg
3 DJURIČIĆ NENAD kumite mladinci -61 kg
4 Gardaševič Lazar kumite ml. kadeti -50 kg
5 Gardaševič Lazar kumite kadeti -52 kg
6 MIKULIĆ PETAR kumite malčki -30 kg
32    A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
1 Artemciuc Denis kata kadeti
2 Artemciuc Denis kata mladinci
3 Bazzani Paola kata članice +16
4 Lazzari Siria kata mladinke
5 Lazzari Siria kata kadetinje
6 Lena Devid kata člani +16
7 Mazzini Ivan kata veterani + 50 let
8 Mazzini Ivan kata veterani + 35 let
9 Rovina Lisa kata mladinke
10 Rovina Lisa kata kadetinje
33    Karate klub Seki
1 AVDIĆ EMIRA kata mladinke
2 AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
3 BEŠIĆ ZIJO kata dečki (8-4 kyu)
4 HUSIĆ LANA kata najmlajše
5 JERŠIČ ŽANA kata deklice
6 KOCEV JOVAN kata malčki (8- 6 kyu)
7 KOCEV JOVAN kata najmlajši
8 KOTNIK LIAM kata najmlajši (8-6 kyu)
9 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
10 KREGAR GABRIJELA kata kadetinje
11 Kristić Karolina kata malčice
12 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
14 SLUGA JURE kata člani +16
15 SLUGA JURE kata mladinci
16 SREBRE GAEL kata najmlajši (8-6 kyu)
17 SREBRE LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
18 SREDENŠEK TIM kata najmlajši (8-6 kyu)
19 TOMAŽIČ EVA kata mladinke
20 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
21 KK Seki 1 kata ekipa deklice
34    Delta
1 Čabrijan Petra kumite kadetinje -54 kg
2 Parmaković Matea kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Pranjić Vita kumite malčice -30 kg
4 Turk David kumite kadeti -52 kg
5 Turk Matej kumite ml. kadeti +50 kg
35    Karate Klub Champion (CRO)
1 Asić Ana kumite deklice +40 kg
2 Babić Ana kumite deklice -40 kg
3 Battaia Lucia kumite članice -61 kg
4 Botić Benjamin kumite malčki +30 kg
5 Butković Luka Alex kumite malčki +30 kg
6 Cetina Matej kumite malčki -30 kg
7 Delić David kumite malčki +30 kg
8 Denona Jakov kumite malčki -30 kg
9 Drača Megan kumite ml. kadetinje +50 kg
10 Drušković Ivana kumite deklice -40 kg
11 Gavran Lara kumite malčice -30 kg
12 Gavran Leo kumite dečki -40 kg
13 Guščić Noa kumite ml. kadetinje +50 kg
14 Guščić Noa kumite kadetinje -54 kg
15 Guščić Nora kumite mladinke +59 kg
16 Guščić River kumite dečki -45 kg
17 Halaba Lana kumite malčice -30 kg
18 Hasanović Borna kumite malčki +30 kg
19 Horvat Ivona kumite mladinke +59 kg
20 Horvat Matko kumite mladinci -76 kg
21 Jakovljević Dino kumite ml. kadeti -40 kg
22 Jakovljević Dino kumite kadeti -52 kg
23 Jegjud Dominik kumite dečki -45 kg
24 Jotanović Paola kumite deklice -35 kg
25 Jurković Katja kumite kadetinje +54 kg
26 Keserović Alen kumite malčki -30 kg
27 Knežević Helena kumite deklice +40 kg
28 Knežević Petra kumite ml. kadetinje +50 kg
29 Končurat Lovro kumite dečki +45 kg
30 Kovačević Lana kumite malčice +30 kg
31 Krizman Lena kumite ml. kadetinje +50 kg
32 Krmpotić Nika kumite kadetinje -54 kg
33 Laginja Ivan kumite dečki -40 kg
34 Laginja Josip kumite ml. kadeti +50 kg
35 Magzan Ivano kumite kadeti -57 kg
36 Malkić Hanna kumite ml. kadetinje +50 kg
37 Mandarić Tomaš Taja kumite deklice +40 kg
38 Marić Jana kumite malčice -30 kg
39 Mićić Danijel kumite kadeti -52 kg
40 Mićić David kumite dečki -40 kg
41 Mikulić Pia kumite ml. kadetinje -45 kg
42 Nekić Stjepan kumite malčki -30 kg
43 Nikolić Borna kumite malčki -30 kg
44 Pejnović Alessia kumite deklice +40 kg
45 Ribarić Patrik kumite malčki +30 kg
46 Schubert Dora kumite malčice +30 kg
47 Schubert Karlo kumite kadeti -70 kg
48 Sgardelli Ljatifi Ella kumite malčice -30 kg
49 Sgardelli Ljatifi Tea kumite kadetinje -54 kg
50 Sokol Korina kumite malčice -30 kg
51 Sotošek Petra kumite kadetinje +54 kg
52 Štimac Eva kumite mladinke -53 kg
53 Trubić Ena kumite malčice +30 kg
54 Udovičić Ena kumite deklice -35 kg
55 Vulić Karla kumite ml. kadetinje -40 kg
56 Zejnić Emma kumite kadetinje +54 kg
36    CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
1 BERGNA LORENZO kumite dečki -35 kg
2 BERGNA LORENZO kumite dečki -40 kg
3 BIGGIOGERO MATTEO kumite malčki -30 kg
4 CATTANEO ELISA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 CATTANEO ELISA kumite kadetinje -54 kg
6 COMENDULLI LEONARDO kumite dečki -35 kg
7 COSTANZO ANDREA kumite dečki -35 kg
8 COSTANZO MATTEO kumite ml. kadeti -50 kg
9 COSTANZO MATTEO kumite kadeti -52 kg
10 GANDOLA GRETA kumite ml. kadetinje -45 kg
11 GANDOLA GRETA kumite kadetinje -47 kg
12 GANDOLA VIOLA kumite ml. kadetinje -50 kg
13 GANDOLA VIOLA kumite kadetinje -54 kg
14 Giuliano Simone kumite ml. kadeti +50 kg
15 JAZOUANI MOKHTAR kumite mladinci -61 kg
16 SOMASCHINI FILIPPO kumite dečki -35 kg
17 ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite kadetinje -47 kg
18 ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite ml. kadetinje -40 kg
19 Caocantu 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
37    KK OPATIJA
1 ANIČIĆ TIA kata malčice (8-6 kyu)
2 CUPAĆ PETRA kata malčice (8-6 kyu)
3 JUKIČIĆ KARLO kata malčki (8- 6 kyu)
4 KRAJCAR DORIAN kata dečki (8-4 kyu)
5 ROGOVIĆ LANA kumite kadetinje -54 kg
6 ROGOVIĆ LANA kumite mladinke -53 kg
7 STJEPANOVIĆ LEON kata najmlajši (8-6 kyu)
8 STOJADINOVIĆ PAOLA kata malčice (8-6 kyu)
9 TERČIĆ TEA kata malčice (8-6 kyu)
38    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -76 kg
39    Karate klub Grobničan
1 Benac Antonio kumite dečki -40 kg
2 Čebuhar Fani kumite deklice -35 kg
40    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite člani - 84 kg
2 Dvorák Nikolett kumite deklice +40 kg
3 Koskocsak Adam kumite dečki -35 kg
4 Kubinyi Gábor kumite kadeti -63 kg
5 Lusztig Lili kumite deklice +40 kg
6 Mader Miksa kumite ml. kadeti -50 kg
7 Máder Vince kumite dečki -35 kg
8 Nagy Koppány kumite malčki -30 kg
9 Nyiri Hanga kumite kadetinje -54 kg
10 Pankotay Patrik kumite dečki -40 kg
11 Petz Boldizsár kumite dečki -35 kg
12 Tamás Richárd kumite dečki -35 kg
13 Tomory Benedek kumite malčki +30 kg
14 Tóth János kumite ml. kadeti -45 kg
15 Tóth Zalán kumite dečki -35 kg
16 Tóth Zétény kumite ml. kadeti +50 kg
41    Karate klub Klenovnik
1 Bančić Nives kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Bančić Noa kumite kadeti -63 kg
3 Kokotec Ines kumite kadetinje -54 kg
42    KOSTRENA
1 Tadej Sara kumite kadetinje +54 kg
2 Tadej Sara kumite mladinke -59 kg
43    Shotokan Umag
1 Rajko Sonja kumite mladinke +59 kg
2 Rajko Sonja kumite članice open
44    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja kumite malčki -30 kg
2 Legiša Tom kumite ml. kadeti -45 kg
3 Papa Dominik kumite dečki -40 kg
4 Papa Dominik kumite ml. kadeti -40 kg
5 Skubic Ian kumite dečki -45 kg
6 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
7 Thaqi Erih kata dečki (8-4 kyu)
8 Tolar Martin kumite ml. kadeti -45 kg
9 Valjavec Anže kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
45    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite članice -61 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
3 Hoxhaj Elena kumite članice + 68 kg
4 Hoxhaj Elena kumite mladinke +59 kg
5 Petrač Renato kumite veterani +35 let open
46    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Kampuš Tjaš kata malčki (8- 6 kyu)
3 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
4 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
5 Kramar Lili kata ml. kadetinje
6 Kramar Vili kata dečki
7 Priezzhev Evgeny kata dečki (8-4 kyu)
8 Sigmund Emilija kata malčice (8-6 kyu)
9 Slonecki Nik kata dečki (8-4 kyu)
10 Tratar Anže kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Žlajpah Neža kata malčice (8-6 kyu)
12 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
13 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
14 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
47    KK LEPOGLAVA
1 VUČKOVIĆ PATRIK kumite kadeti -57 kg
48    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana kumite deklice -35 kg
2 Corbanese Enrico kumite dečki -35 kg
3 Corbanese Enrico kumite ml. kadeti -40 kg
4 Pasa Gioele kumite člani - 84 kg
5 Pasa Gioele kumite člani open
6 Solimano Isabel kumite kadetinje -47 kg
7 Solimano Isabel kumite ml. kadetinje -40 kg
8 Vettoretti Giada kumite ml. kadetinje -50 kg
9 Vettoretti Giada kumite kadetinje -47 kg
49    IPON ZAGREB
1 LOVRIC MIRTA kumite članice - 55 kg
2 LOVRIC MIRTA kumite članice open
3 MABIĆ FILIP kumite ml. kadeti -50 kg
4 MABIĆ FILIP kumite kadeti -52 kg
5 PANIĆ KARLO kumite kadeti -63 kg
6 PANIĆ KARLO kumite ml. kadeti +50 kg
7 PANIĆ PAULA kumite ml. kadetinje -45 kg
8 PANIĆ PAULA kumite kadetinje -47 kg
9 ZELENIKA MATKO kumite mladinci +76 kg
50    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Nedin kata malčki (8- 6 kyu)
3 JORDAN Timotej kumite člani - 84 kg
4 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
5 PAVLOVIĆ Marija kata malčice (8-6 kyu)
6 ŠTERN Tilen kumite dečki -40 kg
7 ŠTERN Tilen kumite ml. kadeti -40 kg
8 TRAMŠEK Aleks kumite dečki -35 kg
9 TRAMŠEK Alja kumite deklice -40 kg
10 ŽUMER Jakob kumite kadeti +70 kg
11 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
51    Asd Karate Team 1999
1 BOZZI EMANUELE kumite dečki -40 kg
2 BOZZI EMANUELE kumite malčki +30 kg
3 BUOLI NATHAN kumite malčki +30 kg
4 CIELO LUCA kumite malčki -30 kg
5 D ANTRASSI ETTORE kumite dečki -40 kg
6 D ANTRASSI ETTORE kumite malčki +30 kg
7 DANIELE FRANCESCO kumite ml. kadeti -45 kg
8 DANIELE FRANCESCO kumite kadeti -52 kg
9 DIEGHI VAN THIEN kumite kadeti -52 kg
10 DIEGHI VAN THIEN kumite mladinci -61 kg
11 DOTTI PIETRO kumite ml. kadeti -45 kg
12 DOTTI PIETRO kumite kadeti -52 kg
13 DUSI SERENA kata članice +16
14 GADALETA GABRIELE kumite mladinci -61 kg
15 GAROFALO CHRISTIAN kumite malčki -30 kg
16 GAROFALO GABRIELE kumite malčki -30 kg
17 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -68 kg
18 MOI GIOELE kumite ml. kadeti -45 kg
19 MOI GIOELE kumite kadeti -52 kg
20 PETREA VERONICA kumite ml. kadetinje +50 kg
21 PETREA VERONICA kumite kadetinje -54 kg
22 PIZZAMIGLIO ALESSIO kata kadeti
23 POLISCHI GABRIELE kumite dečki -40 kg
24 POLISCHI GABRIELE kumite malčki +30 kg
25 TURLE THOMAS kumite mladinci -76 kg
26 ZAMBERINI AURORA kumite deklice -35 kg
27 ZAMBERINI AURORA kumite ml. kadetinje -40 kg
28 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
29 ZAMBERINI CHIARA kumite mladinke -59 kg
30 ZAMBERLAN EMMA kumite deklice -40 kg
31 ZAMBERLAN EMMA kumite ml. kadetinje -40 kg
32 1 kumite ekipa ml. kadeti open
33 1 kumite ekipa mladinci open
52    ASD Karate Team 99
1 GUANDALINI MATTEO kumite člani -75 kg
2 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -76 kg
3 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -76 kg
53    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola kumite malčki +30 kg
2 Oblak David Kerim kumite dečki -45 kg
3 PURIĆ ADRIJANA kumite deklice -40 kg
54    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 CARA ALEXANDER kata dečki (8-4 kyu)
2 CASANOVA VINCENT kata dečki (8-4 kyu)
3 CAUFIN EMMA kata deklice (8-4 kyu)
4 CECCHETTO LARA kata deklice
5 IPPOLITI IRENE kata mladinke
6 NOVELLO ISABEL kata deklice (8-4 kyu)
7 PAVAN SEBASTIANO kata ml. kadeti
8 PAVAN SEBASTIANO kata kadeti
9 SOTTILE FEDERICO kata malčki (8- 6 kyu)
10 SKZP 1 kata ekipa deklice
55    KARATE DO TRIESTE ASD
1 ANNA ZORI kata mladinke
2 PRASEL MARTINA kata kadetinje
3 PUOPOLO CAMILLA kumite mladinke +59 kg
56    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata kadetinje
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +16
3 Gorogranc Taia kata malčice (8-6 kyu)
4 Gotlib Ajda kata malčice (8-6 kyu)
5 Kajič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
6 Kajič Valentina kata kadetinje
7 Oberč Naja kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
8 Parkelj Nina kata deklice (8-4 kyu)
9 TIHI ŠPELA kata mladinke
10 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice
11 Mirna Peč 1 kata ekipa članice
57    ŠKK Tigar
1 KLARIČ KAROLINA kumite kadetinje -54 kg
58    Nippon Karate Club
1 Barisic Manuel kumite člani -75 kg
2 Gratzer Andre kumite člani +84 kg
3 Gratzer Andre kumite člani open
4 Grosic Benjamin kumite mladinci -76 kg
5 Ilic Kristina kumite članice - 55 kg
6 Kuzmanoski Marko kumite ml. kadeti -45 kg
7 Maricin Renata kumite članice -61 kg
8 Markic Mateo kumite kadeti -52 kg
9 Mitterlehner Jonathan kumite ml. kadeti -40 kg
10 Redzic Mateo kumite mladinci -76 kg
11 Sahacic Melisa kumite članice -61 kg
59    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 BIZJAK LENI kumite deklice -40 kg
2 DEBELAK DEJAN kumite člani -75 kg
3 DEBELAK DEJAN kumite člani open
4 KERIN IZAK kumite malčki -30 kg
5 PETAN ELA kumite članice - 55 kg
6 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
7 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
8 PETKOVIĆ TJAŠA kumite mladinke -53 kg
9 SEVER ANA kumite članice + 68 kg
10 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
60    ASD OKINAWA FIGHT
1 D’Onofrio Lara kumite deklice -35 kg
2 GOTTI THOMAS kumite dečki -45 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS kumite dečki -35 kg
4 PIZZOLATO VITTORIA kumite ml. kadetinje -50 kg
61    karate 2001
1 D_Este Federica kumite članice -61 kg
2 D_Este Federica kumite mladinke -59 kg
3 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
4 Rossi Joseph kumite člani open
5 Ruzza Niccolò kumite člani -75 kg
6 Ruzza Niccolò kumite mladinci -61 kg
62    FAMILY FIGHT TEAM
1 BOCHIN LAURA kumite članice -61 kg
2 DONDA JACK kumite mladinci -61 kg
3 FABBRO CLAUDIO kumite veterani +35 let open
4 MAZZOTTA GABRIELE kumite mladinci -61 kg
5 POGGI MARTA kumite kadetinje +54 kg
6 PRADA AARON kumite dečki -35 kg
7 SIMEONE MARTINA kumite članice - 55 kg
8 SIMEONE MARTINA kumite mladinke -59 kg
9 STROSCIO MELISSA kumite mladinke +59 kg
10 VARONE MARTINA kumite kadetinje +54 kg
11 VARONE MARTINA kumite mladinke +59 kg
63    KK Ri Croatia
1 Karadža Ana kumite kadetinje -47 kg
64    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite kadetinje -47 kg
2 Masoch Mariachiara kumite mladinke -53 kg
3 Pasotto Maya kumite članice -61 kg
4 Pasotto Maya kumite mladinke +59 kg
65    KK Novi Zagreb
1 Babić Ivan kumite dečki +45 kg
2 Blažeković Teodora kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Ljoljić Patricia kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Mohler Katja kumite malčice -30 kg
5 Nasteski Matija kumite mladinci -61 kg
6 Novak Bruno kumite kadeti -63 kg
7 Perković Bartol kumite malčki +30 kg
8 Šimunović Leo kumite dečki +45 kg
9 Smolčić Tia kumite kadetinje -47 kg
10 Vitelić Paprika Tibor kumite kadeti +70 kg
11 Zeljko Ivan kumite ml. kadeti -50 kg
66    Lotos Zagreb
1 Kadić Bartol kumite kadeti -63 kg
2 Kadić Nola kumite deklice -40 kg
3 Marić Anja kumite malčice -30 kg
4 Marić Anja kumite deklice -35 kg
5 Marić Šimun kumite malčki -30 kg
6 Penezić Ivano kumite ml. kadeti -50 kg
7 Ribar Katarina kumite malčice -30 kg
8 Ribar Katarina kumite deklice -35 kg
9 Ribar Toma kumite dečki -35 kg
10 Ribar Toma kumite malčki -30 kg
11 Šćurić Lucija kumite malčice +30 kg
12 Šćurić Lucija kumite deklice -35 kg
67    MACHINTOSH CLUB
1 Giraldi Chiara kumite članice - 55 kg
2 Giraldi Francesca kumite članice - 55 kg
3 Giraldi Francesca kumite mladinke -53 kg
4 Giraldi Laura kumite ml. kadetinje -50 kg
5 Giraldi Laura kumite kadetinje -54 kg
6 Giraldi Lorenzo kumite člani -75 kg
68    ASD JISEI BUDO AMI
1 BELLOTTO LUIGI kumite člani - 84 kg
2 BELLOTTO LUIGI kumite veterani +35 let open
3 GUERRIERO NICOLE kumite članice -61 kg
4 GUERRIERO NICOLE kumite članice open
5 MURER NIKO kumite kadeti -52 kg
6 NAMI THIAGO PIETRO kumite dečki +45 kg
7 NAMI THIAGO PIETRO kumite malčki +30 kg
8 TODESCO LETIZIA kumite ml. kadetinje -40 kg
69    Športno društvo SHOTO
1 Dereani Bor kata veterani + 35 let
2 Dereani Lovro kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Girandon Neža kata malčice (8-6 kyu)
70    CSKS MONFALCONE
1 BERTOZ FRANCESKA kata mladinke
71    KARATE KLUB METAL JURDANI
1 Brica Noa kumite ml. kadeti -40 kg
2 Dorić Medina kumite deklice +40 kg
3 Ereš Karlo kumite ml. kadeti -40 kg
4 Galamboš Roko kumite dečki -35 kg
5 Komarac Filip kumite dečki -45 kg
6 Piškur Jakov kumite ml. kadeti -45 kg
72    Karate Klub Murska Sobota
73    KK BIJELA