KOFUKAN Šolska liga 1.krog

Športna dvorana Hopsi ( Polzela , Šolska ulica 28 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana Hopsi
Polzela , Šolska ulica 28
Organizator : Karate Klub Polzela
Začetek : 30.10.2022 09:00:00
Rok prijave : 26.10.2022 24:00:00
Kontaktna oseba : Branko Cimperman
brane.cimperman@gmail.com
051 325 888
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 0 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše 8-6 kyu Št. prijavljenih : 4
2 U8 kata najmlajše 8-6-kyu 2/2 Št. prijavljenih : 3
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 U8 kata najmlajši 8-6 kyu Št. prijavljenih : 6
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 8
6 U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2 Št. prijavljenih : 6
7 U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2 Št. prijavljenih : 5
8 U10 kata malčki 1/2 Št. prijavljenih : 7
9 U10 kata malčki 2/2 Št. prijavljenih : 5
10 U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4 Št. prijavljenih : 7
11 U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4 Št. prijavljenih : 6
12 U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4 Št. prijavljenih : 6
13 U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4 Št. prijavljenih : 5
14 U12 Kata dečki 2/2 Št. prijavljenih : 4
15 U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3 Št. prijavljenih : 5
16 U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3 Št. prijavljenih : 5
17 U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3 Št. prijavljenih : 5
18 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 5
19 U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2 Št. prijavljenih : 4
20 U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2 Št. prijavljenih : 4
21 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
22 U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu Št. prijavljenih : 6
23 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
24 U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu Št. prijavljenih : 6
25 kata kadeti 8-4-kyu Št. prijavljenih : 2
26 kata kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 3
U8 kata najmlajše 8-6 kyu
1 BILIĆ NATALiE Športno Društvo Dinamik Celje
2 BRAČKO FRIDA Karate Klub Polzela
3 ŽERAK ZOJA Karate Klub Polzela
4 ŽIBRET GERI Karate Klub Polzela
U8 kata najmlajše 8-6-kyu 2/2
1 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
2 ŠTURBEJ LARA Karate Klub Polzela
3 ŽERAK NEŽA Karate Klub Polzela
U8 kata najmlajši
1 BAŠIČ ŽIGA Karate Klub Polzela
2 LESJAK MARK Karate Klub Polzela
3 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 POCAJT FILIP Karate Klub Polzela
5 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
U8 kata najmlajši 8-6 kyu
1 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
5 SREBRE GAEL Karate klub Seki
6 ŽOLGER ŽAN Karate Klub Polzela
U10 kata malčice
1 Kalšek Zoja ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
2 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
3 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
4 Košir Nina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
5 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
6 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
7 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 PINTER KRISTINA Športno Društvo Dinamik Celje
U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
1 ANŽIČ VALENTINA Karate Klub Polzela
2 BABIĆ ANJA Športno Društvo Dinamik Celje
3 JOVANOVIĆ EMILIJA Športno Društvo Dinamik Celje
4 KORNHAUZER ANA Karate Klub Polzela
5 Mešič Benja Karate Klub Polzela
6 Petek Petja KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
1 AVDIĆ ALMA Karate klub Seki
2 BOLARIĆ AVA Športno Društvo Dinamik Celje
3 JOVANOVIĆ TIJANA Športno Društvo Dinamik Celje
4 LESJAK LUCIJA Karate Klub Polzela
5 POBERŽNIK URŠKA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
U10 kata malčki 1/2
1 KNEZ FILIP Karate klub Velenje
2 KOLEŽNIK LUKA Karate Klub Polzela
3 KRANER JAN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 Payano Kris Karate Klub Polzela
5 Povše Lan ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
6 Solar Gašper Karate klub Velenje
7 SULJIĆ VENAD Karate klub Velenje
U10 kata malčki 2/2
1 BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje
2 BRDAR STEFAN Karate Klub Polzela
3 Debeljak Žiga ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
4 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
5 Prijatelj Grčar Tjaž ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
1 ERJAVEC LAN Karate Klub Polzela
2 GAJŠEK Gaj KARATE KLUB BUSHIDO
3 GORIČAN ŽAN Karate Klub Polzela
4 Krek David KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
5 NIŠIĆ Hamza KARATE KLUB BUSHIDO
6 OCEPEK PATRIK Športno Društvo Dinamik Celje
7 ŽERDONER Žiga KARATE KLUB BUSHIDO
U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
1 ABRAHAM FILIP Karate Klub Polzela
2 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
3 Brložnik Maj KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
4 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Došen Enej KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
6 OMEROVIĆ DŽAN Karate Klub Polzela
U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
1 FIDLER Sven KARATE KLUB BUSHIDO
2 HABIJANIČ AŽBE Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 KOS LUCIAN Karate Klub Polzela
4 Petrič Gal KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
5 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
6 ŠUSTER Jan KARATE KLUB BUSHIDO
U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
1 KOSTANJŠEK BLAŽ Karate Klub Polzela
2 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3 PIŽORN OSKAR Karate Klub Polzela
4 STRAŠEK Vid KARATE KLUB BUSHIDO
5 ŠUSTER Vid KARATE KLUB BUSHIDO
U12 Kata dečki 2/2
1 Barl Ožbej Karate Klub Petrovče
2 CIZEJ JUŠ Karate Klub Polzela
3 HABIJANIČ AŽBE Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
1 GAJŠEK Gaj KARATE KLUB BUSHIDO
2 KRANER JAN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 NOVAK ERIK Športno Društvo Dinamik Celje
4 ROMIH BLAŽ Karate Klub Polzela
5 Vidmar Amadej KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 DEŽELAK SVEN Športno Društvo Dinamik Celje
3 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
4 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 KRAJNC NIK Karate Klub Polzela
U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
1 FIDLER Sven KARATE KLUB BUSHIDO
2 KOROŠEC MAKS Športno Društvo Dinamik Celje
3 KRESNIK NIK Karate klub Seki
4 ŠMAJS ALEKS Karate Klub Polzela
5 Švigelj Nejc KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
U12 kata deklice
1 BABIĆ MARIJA Športno Društvo Dinamik Celje
2 Kalšek Eva ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3 Kuščer Alina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
4 POBERŽNIK URŠKA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
1 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
2 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
3 ŠINTER SPASIČ IZA Karate Klub Polzela
4 TELEBAR LARA Športno Društvo Dinamik Celje
U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2
1 GAJŠEK Nera KARATE KLUB BUSHIDO
2 GORIČAN LARISA Karate Klub Polzela
3 KNEZ SARA Športno Društvo Dinamik Celje
4 Laušević Lana Karate Klub Hrastnik
U14 kata ml. kadeti
1 ERJAVEC LAN Karate Klub Polzela
2 Firšt Anej Športno Društvo Dinamik Celje
3 GOBEC AŽBE Karate Klub Rogaška Slatina
U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
1 Barl Ožbej Karate Klub Petrovče
2 Fister Mark KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
3 NOVAK ŽAN Karate Klub Polzela
4 UŠEN BENJAMIN Karate Klub Petrovče
5 VERONIK TADEJ Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Vidmar Enej KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
U14 kata ml. kadetinje
1 Košir Žana ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
2 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
1 GAJŠEK Nera KARATE KLUB BUSHIDO
2 GORIČAN LARISA Karate Klub Polzela
3 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
4 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
5 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 WEBER ZUPANC TINKARA Športno Društvo Dinamik Celje
kata kadeti 8-4-kyu
1 GOBEC AŽBE Karate Klub Rogaška Slatina
2 VERONIK TADEJ Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata kadetinje 8-4 kyu
1 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
2 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
3 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U8 kata najmlajši 8-6 kyu
2 Laušević Lana U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2
3 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
4 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Petrovče
1 Barl Ožbej U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 Barl Ožbej U12 Kata dečki 2/2
3 UŠEN BENJAMIN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
3    Karate Klub Polzela
1 ABRAHAM FILIP U10 kumite malčki -26 kg
2 ABRAHAM FILIP U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
3 ANŽIČ VALENTINA U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
4 BAŠIČ ŽIGA U8 kata najmlajši
5 BAŠIČ ŽIGA U10 kumite malčki -26 kg
6 BRAČKO FRIDA U8 kata najmlajše 8-6 kyu
7 BRDAR STEFAN U10 kata malčki 2/2
8 ČEH MATIC kumite kadeti -52 kg
9 CIZEJ JUŠ U12 Kata dečki 2/2
10 CIZEJ JUŠ U12 kumite dečki -40 kg
11 CIZEJ JUŠ U14 kumite ml. kadeti -45 kg
12 ERJAVEC LAN U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
13 ERJAVEC LAN U14 kata ml. kadeti
14 GORIČAN LARISA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
15 GORIČAN LARISA U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2
16 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -35 kg
17 GORIČAN ŽAN U10 kumite malčki -34 kg
18 GORIČAN ŽAN U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
19 KOLEŽNIK LUKA U10 kata malčki 1/2
20 KOLEŽNIK LUKA U10 kumite malčki + 34 kg
21 KORNHAUZER ANA U10 kumite malčice -32 kg
22 KORNHAUZER ANA U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
23 KOS LUCIAN U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
24 KOSTANJŠEK BLAŽ U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
25 KRAJNC NIK U12 kumite dečki -35 kg
26 KRAJNC NIK U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
27 LESJAK LUCIJA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
28 LESJAK MARK U8 kata najmlajši
29 Mešič Benja U10 kumite malčice -32 kg
30 Mešič Benja U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
31 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
32 MLAKAR NINO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
33 Novak Novak U12 kumite dečki +40 kg 2/2
34 NOVAK ŽAN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
35 NOVAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
36 OMEROVIĆ DŽAN U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
37 OMEROVIČ MAJRA U14 kata ml. kadetinje
38 OMEROVIČ MAJRA kata kadetinje 8-4 kyu
39 Payano Kris U10 kata malčki 1/2
40 PIŽORN OSKAR U10 kumite malčki -26 kg
41 PIŽORN OSKAR U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
42 POCAJT FILIP U8 kata najmlajši
43 RIOSA NOVAK TIM U14 kumite ml. kadeti -50 kg
44 RIOSA NOVAK TIM kumite kadeti -52 kg
45 ROMIH BLAŽ U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
46 ROŽIČ JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
47 ŠINTER SPASIČ IZA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
48 ŠMAJS ALEKS U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
49 ŠTURBEJ LARA U8 kata najmlajše 8-6-kyu 2/2
50 ŽERAK NEŽA U8 kata najmlajše 8-6-kyu 2/2
51 ŽERAK ZOJA U8 kata najmlajše 8-6 kyu
52 ŽIBRET GERI U8 kata najmlajše 8-6 kyu
53 ŽOLGER ŽAN U8 kata najmlajši 8-6 kyu
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOBEC AŽBE U14 kata ml. kadeti
2 GOBEC AŽBE kata kadeti 8-4-kyu
3 KAMENŠEK IZA U10 kata malčice
4 KAMENŠEK IZA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
5 KLEMENČIČ JAN kumite kadeti -52 kg
6 KRUMPAK TAJ U8 kata najmlajši 8-6 kyu
7 KRUMPAK TAJ U10 kata malčki 2/2
8 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši
9 PETAN LOVRO U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
10 PETAN ZARJA U10 kata malčice
11 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše 8-6-kyu 2/2
12 KK Rogaška 1 U10 kata ekipe malčki
5    Karate klub Velenje
1 BAČOVNIK ŽAN U10 kata malčki 2/2
2 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
3 KNEZ FILIP U10 kata malčki 1/2
4 MRKONJIĆ IVA U10 kata malčice
5 MUJDŽA LARA U10 kata malčice
6 Solar Gašper U10 kata malčki 1/2
7 SULJIĆ VENAD U10 kata malčki 1/2
8 VELIĆ FUAD U8 kata najmlajši
6    Športno Društvo Dinamik Celje
1 BABIĆ ANJA U10 kumite malčice -32 kg
2 BABIĆ ANJA U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
3 BABIĆ MARIJA U12 kata deklice
4 BABIĆ MARIJA U12 kumite deklice +40 kg
5 BILIĆ NATALiE U8 kata najmlajše 8-6 kyu
6 BOLARIĆ AVA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
7 DEŽELAK SVEN U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
8 DEŽELAK SVEN U12 kumite dečki +40 kg 2/2
9 DOBRINJANIN JURE LUKA U12 kumite dečki -40 kg
10 Firšt Anej U14 kata ml. kadeti
11 Firšt Anej U14 kumite ml. kadeti -50 kg
12 JOVANOVIĆ EMILIJA U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
13 JOVANOVIĆ TIJANA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
14 KNEZ SARA U12 kumite deklice -35 kg
15 KNEZ SARA U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2
16 KOCUVAN LUKAS U12 kumite dečki -35 kg
17 KOROŠEC MAKS U12 kumite dečki +40 kg 1/2
18 KOROŠEC MAKS U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
19 LAJNŠČEK LUKA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
20 LAJNŠČEK ŽIGA U10 kumite malčki + 34 kg
21 NOVAK ERIK U12 kumite dečki -35 kg
22 NOVAK ERIK U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
23 OCEPEK PATRIK U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
24 OCEPEK PATRIK U10 kumite malčki -30 kg 1/2
25 PINTER KRISTINA U10 kata malčice
26 PINTER KRISTINA U12 kumite deklice -35 kg
27 TELEBAR LARA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
28 TELEBAR LARA U12 kumite deklice -35 kg
29 WEBER ZUPANC TINKARA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
30 WEBER ZUPANC TINKARA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
7    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ČUČEK TEO U8 kata najmlajši 8-6 kyu
2 ČUČEK TEO U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
3 Drevenšek Vito U8 kata najmlajši 8-6 kyu
4 Drevenšek Vito U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
5 HABIJANIČ AŽBE U10 kumite malčki + 34 kg
6 HABIJANIČ AŽBE U12 Kata dečki 2/2
7 HABIJANIČ AŽBE U12 kumite dečki +40 kg 1/2
8 HABIJANIČ AŽBE U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
9 KRANER JAN U10 kata malčki 1/2
10 KRANER JAN U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
11 POBERŽNIK URŠKA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
12 POBERŽNIK URŠKA U12 kata deklice
13 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
14 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA kata kadetinje 8-4 kyu
15 VERONIK TADEJ U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
16 VERONIK TADEJ kata kadeti 8-4-kyu
17 VERONIK TADEJ U14 kumite ml. kadeti -50 kg
18 VERONIK TADEJ kumite kadeti -52 kg
8    Karate Klub Ljubljana
1 Ahmed Fares U12 kumite dečki +40 kg 2/2
2 Kristančič Živa U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Tanacek Tomi U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Turković Jan U12 kumite dečki +40 kg 1/2
9    Karate klub Seki
1 AVDIĆ ALMA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
2 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
3 DJEDOVIĆ EMA kata kadetinje 8-4 kyu
4 KRESNIK NIK U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
5 SKOK KOSMAČ JAŠA U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
6 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši 8-6 kyu
10    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Brložnik Maj U10 kumite malčki -34 kg
2 Brložnik Maj U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
3 Došen Enej U10 kumite malčki -30 kg 1/2
4 Došen Enej U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
5 Fister Mark U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
6 Fister Mark U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Krek David U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
8 Petek Petja U10 kata malčice 8-6 kyu 2/2
9 Petrič Gal U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
10 Švigelj Nejc U12 kumite dečki -40 kg
11 Švigelj Nejc U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
12 Švigelj Rok U12 kumite dečki +40 kg 1/2
13 Vidmar Amadej U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
14 Vidmar Amadej U12 kumite dečki +40 kg 2/2
15 Vidmar Enej U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
16 Vidmar Enej U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Nedin U10 kata malčki 8-6 kyu 2/4
2 AVDIBAŠIĆ Nedin U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
3 FIDLER Sven U10 kumite malčki -34 kg
4 FIDLER Sven U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
5 FIDLER Sven U12 kata dečki 8-5 kyu 3/3
6 GAJŠEK Gaj U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
7 GAJŠEK Gaj U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
8 GAJŠEK Nera U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
9 GAJŠEK Nera U12 kata deklice 8-5 kyu 2/2
10 NIŠIĆ Hamza U10 kumite malčki + 34 kg
11 NIŠIĆ Hamza U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
12 NIŠIĆ Hamza U12 kumite dečki +40 kg 2/2
13 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
14 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
15 STRAŠEK Vid U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
16 STRAŠEK Vid U10 kumite malčki -30 kg 2/2
17 ŠUSTER Jan U10 kumite malčki -30 kg 1/2
18 ŠUSTER Jan U10 kata malčki 8-6 kyu 3/4
19 ŠUSTER Vid U10 kumite malčki -30 kg 1/2
20 ŠUSTER Vid U10 kata malčki 8-6 kyu 4/4
21 ŽERDONER Žiga U10 kumite malčki + 34 kg
22 ŽERDONER Žiga U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
23 KK BUSHIDO 1 U12 kata ekipa dečki
24 KK BUSHIDO 1 U10 kata ekipe malčki
12    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U10 kumite malčki + 34 kg
2 Debeljak Žiga U10 kata malčki 2/2
3 Kalšek Eva U12 kata deklice
4 Kalšek Eva U12 kumite deklice +40 kg
5 Kalšek Zoja U10 kata malčice
6 Kalšek Zoja U10 kumite malčice -32 kg
7 Košir Nina U10 kata malčice
8 Košir Nina U10 kumite malčice -32 kg
9 Košir Žana U14 kata ml. kadetinje
10 Košir Žana U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
11 Kuščer Alina U12 kata deklice
12 Kuščer Alina U12 kumite deklice +40 kg
13 Povše Lan U10 kata malčki 1/2
14 Povše Lan U10 kumite malčki -34 kg
15 Prijatelj Grčar Tian U12 Kata dečki 2/2
16 Prijatelj Grčar Tian U12 kumite dečki -40 kg
17 Prijatelj Grčar Tjaž U10 kata malčki 2/2
18 Prijatelj Grčar Tjaž U10 kumite malčki -30 kg 2/2
19 Rocco Ilaria U12 kata deklice
20 Rocco Ilaria U12 kumite deklice +40 kg