INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT 17. POKAL NESTLA ŽGANKA

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Objekt / lokacija : Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje
VELENJE , Šaleška cesta 3
Organizator : Karate Klub Tiger Velenje
Začetek : 12.02.2023 09:00:00
Rok prijave : 07.02.2023 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Bego Tabaković
bego.tabakovic@gmail.com
00 386 51 307 053
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 0
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 0
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 1
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 1
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 1
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 1
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 0
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 1
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 6
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
21 kata člani +16 Št. prijavljenih : 0
22 kata članice +16 Št. prijavljenih : 1
23 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 0
24 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
25 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 0
26 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
U8 kata najmlajši
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 ŠAHINOVIČ ARES Karate Klub Rogaška Slatina
U10 kata malčice
U10 kata malčice (8-6 kyu)
U10 kata malčki
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
U12 kata dečki
1 KRAŠNA JAKOB Karate klub Novo Mesto
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 Dervišević Tim Karate klub Radeče
2 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
3 Kampuš Tjaš Karate klub Radeče
U12 kata deklice
1 HORN LORENA Karate klub Novo Mesto
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
U14 kata ml. kadeti
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Esih Erik Karate klub Radeče
U14 kata ml. kadetinje
1 KRAŠNA EMA Karate klub Novo Mesto
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
2 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
kata kadeti
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
kata kadetinje
1 HORN ESTER Karate klub Novo Mesto
2 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
3 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
4 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
5 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
6 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata mladinci
kata mladinke
1 Buljan Tea Karate klub Shihan
kata člani +16
kata članice +16
1 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
kata veteranke + 50 let
1    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
2 LAKNER MAJA kata kadetinje
3 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
2    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kutija Alja kata članice +16
2 PETAN LOVRO U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
4 ŠAHINOVIČ ARES U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Škrablin Tara kumite mladinke -66 kg
6 ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
3 Osmić Sumejja kata kadetinje
4 Zahirović Inaya kata kadetinje
5 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
4    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Janež Patrik U10 kumite malčki +30 kg
3 Javornik Jan U10 kumite malčki -30 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -57 kg
5 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
6 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
8 OBROVNIK Vid U12 kumite dečki -40 kg
9 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
10 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
5    Karate klub Novo Mesto
1 HORN ESTER kata kadetinje
2 HORN LORENA U12 kata deklice
3 KRAŠNA EMA U14 kata ml. kadetinje
4 KRAŠNA JAKOB U12 kata dečki
6    Karate klub Radeče
1 Dervišević Tim U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 Esih Erik U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 Kampuš Tjaš U12 kata dečki (8-4 kyu)
7    Karate klub Shihan
1 Buljan Tea kata mladinke
8    Karate klub Mirna Peč
1 Gotlib Ajda U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 Kajič Nik U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Nose Nuša U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)