KOFUKAN Šolska liga 2.krog

Športna dvorana Ljutomer ( Ljutomer , Prešernova ulica 32 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana Ljutomer
Ljutomer , Prešernova ulica 32
Organizator : Karate Klub Polzela
Začetek : 26.11.2022 09:00:00
Rok prijave : 22.11.2022 24:00:00
Kontaktna oseba : Branko Cimperman
brane.cimperman@gmail.com
051 325 888
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 0 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 U8 kata najmlajše 8-6 kyu Št. prijavljenih : 3
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 3
4 U8 kata najmlajši 8-6 kyu Št. prijavljenih : 5
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 0
6 U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2 Št. prijavljenih : 4
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 4
8 U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4 Št. prijavljenih : 4
9 U12 Kata dečki 1/2 Št. prijavljenih : 4
10 U12 Kata dečki 2/2 Št. prijavljenih : 5
11 U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3 Št. prijavljenih : 5
12 U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3 Št. prijavljenih : 0
13 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 5
14 U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2 Št. prijavljenih : 5
15 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
16 U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu Št. prijavljenih : 7
17 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 3
18 U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu Št. prijavljenih : 4
19 kata kadeti Št. prijavljenih : 2
20 kata kadeti 8-4-kyu Št. prijavljenih : 4
21 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
22 kata kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 2
23 kumite kadeti -70 kg Št. prijavljenih : 0
24 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
25 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
U8 kata najmlajše 8-6 kyu
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 KORNHAUZER ANA Karate Klub Polzela
3 Senica Iva Karate Klub Murska Sobota
U8 kata najmlajši
1 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Rauter Liam Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
U8 kata najmlajši 8-6 kyu
1 Balažič Bine Karate Klub Murska Sobota
2 ČUČEK TIM Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 Hakl Jan Karate Klub Murska Sobota
5 Horvat Oskar Karate Klub Murska Sobota
U10 kata malčice
U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
1 Banfi Lara Karate Klub Murska Sobota
2 POBERŽNIK URŠKA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 SALKIĆ SARA Športno Društvo Dinamik Celje
4 Senica Iva Karate Klub Murska Sobota
U10 kata malčki
1 ABRAHAM FILIP Karate Klub Polzela
2 Ferenčak Ferenc Luka Karate Klub Murska Sobota
3 Koroša Aleks Karate Klub Murska Sobota
4 PIŽORN OSKAR Karate Klub Polzela
U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
1 Kerčmar Aljoša Karate Klub Murska Sobota
2 OMEROVIĆ DŽAN Karate Klub Polzela
3 PIŽORN OSKAR Karate Klub Polzela
4 RAKUN JAKA Karate Klub Polzela
U12 Kata dečki 1/2
1 Barl Ožbej Karate Klub Petrovče
2 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 OMEROVIĆ DŽAN Karate Klub Polzela
U12 Kata dečki 2/2
1 CIZEJ JUŠ Karate Klub Polzela
2 DEŽELAK SVEN Športno Društvo Dinamik Celje
3 GORIČAN ŽAN Karate Klub Polzela
4 HABIJANIČ AŽBE Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Rauter Liam Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
1 Benčec Niko Karate Klub Murska Sobota
2 BRDAR STEFAN Karate Klub Polzela
3 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
4 Jug Nik Karate Klub Murska Sobota
5 Šuster Nal Karate Klub Murska Sobota
U12 kata dečki 8-5 kyu 2/3
U12 kata deklice
1 Banfi Eva Karate Klub Murska Sobota
2 GORIČAN LARISA Karate Klub Polzela
3 Laušević Lana Karate Klub Hrastnik
4 ROŠ SAŠA Športno Društvo Dinamik Celje
5 SALKIĆ SARA Športno Društvo Dinamik Celje
U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
1 Banfi Lara Karate Klub Murska Sobota
2 GORIČAN LARISA Karate Klub Polzela
3 Magdić Lara Karate klub Shito Ryu Varaždin
4 POBERŽNIK URŠKA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 STEPIŠNIK LEYLA Karate Klub Polzela
U14 kata ml. kadeti
1 Firšt Anej Športno Društvo Dinamik Celje
2 Kostanjevac Jakov Karate klub Shito Ryu Varaždin
3 VERONIK TADEJ Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
1 Albreht Matija Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 Barl Ožbej Karate Klub Petrovče
3 DERŽEK MAJ Športno Društvo Dinamik Celje
4 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
5 ERJAVEC LAN Karate Klub Polzela
6 NOVAK ŽAN Karate Klub Polzela
7 UŠEN BENJAMIN Karate Klub Petrovče
U14 kata ml. kadetinje
1 GORIČAN LARISA Karate Klub Polzela
2 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
3 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
1 Magdić Lara Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
3 ROŠ SAŠA Športno Društvo Dinamik Celje
4 STEPIŠNIK LEYLA Karate Klub Polzela
kata kadeti
1 Kostanjevac Jakov Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 NOVAK ŽAN Karate Klub Polzela
kata kadeti 8-4-kyu
1 Albreht Matija Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 DERŽEK MAJ Športno Društvo Dinamik Celje
3 ERJAVEC LAN Karate Klub Polzela
4 VERONIK TADEJ Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata kadetinje
kata kadetinje 8-4 kyu
1 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
2 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti -70 kg
kata mladinci
kata mladinke
1    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U8 kata najmlajši 8-6 kyu
2 Laušević Lana U12 kata deklice
3 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
4 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Murska Sobota
1 Balažič Bine U8 kata najmlajši 8-6 kyu
2 Banfi Eva U12 kata deklice
3 Banfi Lara U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
4 Banfi Lara U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
5 Benčec Niko U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
6 Benčec Niko U12 kumite dečki -40 kg
7 Ferenčak Ferenc Luka U10 kata malčki
8 Hakl Jan U8 kata najmlajši 8-6 kyu
9 Horvat Oskar U8 kata najmlajši 8-6 kyu
10 Jug Nik U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
11 Kerčmar Aljoša U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
12 Koroša Aleks U10 kata malčki
13 Senica Iva U8 kata najmlajše 8-6 kyu
14 Senica Iva U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
15 Šuster Nal U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
16 Šuster Nal U12 kumite dečki -30 kg
17 KK Murska 1 U10 kata ekipe malčice
18 KK Murska 1 U12 kata ekipa deklice
19 KK Murska 2 U10 kata ekipe malčice
3    Karate Klub Petrovče
1 Barl Ožbej U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 Barl Ožbej U12 kumite dečki -30 kg
3 Barl Ožbej U12 Kata dečki 1/2
4 UŠEN BENJAMIN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
5 UŠEN BENJAMIN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4    Karate Klub Polzela
1 ABRAHAM FILIP U10 kumite malčki -34 kg
2 ABRAHAM FILIP U10 kumite malčki -26 kg
3 ABRAHAM FILIP U10 kata malčki
4 BRDAR STEFAN U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
5 CIZEJ JUŠ U12 kumite dečki -35 kg
6 CIZEJ JUŠ U12 Kata dečki 2/2
7 CIZEJ JUŠ U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 ERJAVEC LAN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
9 ERJAVEC LAN kata kadeti 8-4-kyu
10 GORIČAN LARISA U14 kata ml. kadetinje
11 GORIČAN LARISA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
12 GORIČAN LARISA U12 kata deklice
13 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -35 kg
14 GORIČAN ŽAN U10 kumite malčki -34 kg
15 GORIČAN ŽAN U12 Kata dečki 2/2
16 KORNHAUZER ANA U8 kata najmlajše 8-6 kyu
17 NOVAK ŽAN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
18 NOVAK ŽAN kata kadeti
19 NOVAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -55 kg
20 NOVAK ŽAN kumite kadeti -57 kg
21 OMEROVIĆ DŽAN U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
22 OMEROVIĆ DŽAN U12 Kata dečki 1/2
23 OMEROVIČ MAJRA U14 kata ml. kadetinje
24 PIŽORN OSKAR U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
25 PIŽORN OSKAR U10 kumite malčki -26 kg
26 PIŽORN OSKAR U10 kata malčki
27 RAKUN JAKA U10 kata malčki 8-6 kyu 1/4
28 RAKUN JAKA U10 kumite malčki -26 kg
29 RIOSA NOVAK TIM kumite kadeti -57 kg
30 RIOSA NOVAK TIM U14 kumite ml. kadeti -45 kg
31 STEPIŠNIK LEYLA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
32 STEPIŠNIK LEYLA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
33 STEPIŠNIK LEYLA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
34 KK Polzela 1 U10 kata ekipe malčki
35 KK Polzela 1 U12 kata ekipa deklice
5    Športno Društvo Dinamik Celje
1 DERŽEK MAJ U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 DERŽEK MAJ kata kadeti 8-4-kyu
3 DERŽEK MAJ U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 DEŽELAK SVEN U12 Kata dečki 2/2
5 DEŽELAK SVEN U12 kumite dečki -40 kg
6 DOBRINJANIN JURE LUKA U12 kumite dečki -35 kg
7 DOBRINJANIN JURE LUKA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 Firšt Anej U14 kata ml. kadeti
9 Firšt Anej U14 kumite ml. kadeti -55 kg
10 Firšt Anej kumite kadeti -57 kg
11 ROŠ SAŠA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
12 ROŠ SAŠA U12 kata deklice
13 ROŠ SAŠA U12 kumite deklice -35 kg
14 SALKIĆ SARA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
15 SALKIĆ SARA U12 kata deklice
16 SALKIĆ SARA U12 kumite deklice -35 kg
17 TELEBAR LARA U12 kumite deklice -35 kg
6    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ČUČEK TEO U8 kata najmlajši
2 ČUČEK TEO U12 Kata dečki 1/2
3 ČUČEK TIM U8 kata najmlajši 8-6 kyu
4 Drevenšek Vito U8 kata najmlajši
5 Drevenšek Vito U12 Kata dečki 1/2
6 HABIJANIČ AŽBE U12 Kata dečki 2/2
7 HABIJANIČ AŽBE U12 kumite dečki -40 kg
8 POBERŽNIK URŠKA U10 kata malčice 8-6 kyu 1/2
9 POBERŽNIK URŠKA U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
10 Rauter Liam Vela U8 kata najmlajši
11 Rauter Liam Vela U12 Kata dečki 2/2
12 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA U14 kata ml. kadetinje
13 ŠKALIČ IVANUŠIČ LARA kata kadetinje 8-4 kyu
14 VERONIK TADEJ U14 kata ml. kadeti
15 VERONIK TADEJ kata kadeti 8-4-kyu
16 KK Ljutomer 1 U10 kata ekipe malčki
7    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Albreht Matija U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 Albreht Matija kata kadeti 8-4-kyu
3 Kostanjevac Jakov U14 kata ml. kadeti
4 Kostanjevac Jakov kata kadeti
5 Kostanjevac Jakov U14 kumite ml. kadeti -55 kg
6 Kostanjevac Jakov kumite kadeti -57 kg
7 Magdić Lara U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
8 Magdić Lara U12 kata deklice 8-5 kyu 1/2
8    Karate klub Seki
1 DJEDOVIĆ AMAR U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše 8-6 kyu
3 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki 8-5 kyu 1/3
4 DJEDOVIĆ EMA kata kadetinje 8-4 kyu