Mladinsko državno prvenstvo (do 21 let)

ŠPORTNA DVORANA SLOVENSKE KONJICE ( Slovenske Konjice , Šolska ulica 3a )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA SLOVENSKE KONJICE
Slovenske Konjice , Šolska ulica 3a
Organizator : Karate klub Seki
Začetek : 11.11.2023 09:00:00
Rok prijave : 07.11.2023 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 28 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 7
2 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 7
3 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 20
4 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 19
5 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 23
6 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 12
7 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 13
8 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 20
9 U16 kata kadeti Št. prijavljenih : 11
10 U16 kata kadetinje Št. prijavljenih : 9
11 U18 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
12 U18 kata mladinke Št. prijavljenih : 6
13 U21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 3
14 U21 kata ml. članice Št. prijavljenih : 4
U8 kata najmlajše
1 Durmić Lejla Karate klub ZEN
2 Hakl Sofija Karate klub ZEN
3 Leskovar Ema Karate klub ZEN
4 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
5 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
7 VUKAJLOVIĆ VICTORIA Karate Klub Postojna
U8 kata najmlajši
1 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Jurak Miha KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 Povše Nejc Karate klub Mirna Peč
5 SREBRE GAEL Karate klub Seki
6 TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
7 XHEMA TIAN Karate Klub Postojna
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate klub Velenje
2 CICVARIĆ MEGI Karate Klub Brežice
3 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
4 GRUBER MANCA Karate klub Seki
5 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
6 Jazbec Ana Karate Klub Trbovlje
7 Jesenek Kaja Karate klub ZEN
8 JUNUZOVIĆ KIARA Shotokan Karate Klub Postojna
9 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
10 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
11 Krajšek Franja Karate Klub Trbovlje
12 Kramar Alja Karate klub Radeče
13 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
14 PISNIK SARA Karate klub Velenje
15 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
16 SREBRE LANA Karate klub Seki
17 Stojanović Jana Karate klub ZEN
18 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
19 Vozel Tara Karate Klub Trbovlje
20 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
U10 kata malčki
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 BOJC MARKO Karate Klub Postojna
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 Gerečnik Alex KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 Kralj Niko SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 Majer Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
8 Mulabdić Alan Karate Klub Tiger Velenje
9 Mulabdić Ayan Karate Klub Tiger Velenje
10 ORAŽEM LUKA Karate Klub Ljubljana
11 Pelcl Žan Karate klub ZEN
12 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
13 Rauter Liam Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
14 ŠAHINOVIĆ ARES Karate Klub Rogaška Slatina
15 SAJOVIC TOBIA Karate Klub Postojna
16 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
17 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
18 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
19 VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
U12 kata dečki
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
4 Debeljak Žiga ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
5 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
6 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
7 Jaušovec Lan Karate Klub Radvanje
8 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
10 Kajič Nik Karate klub Seki
11 Kramar Vili Karate klub Radeče
12 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
13 Kuprešak Tian Karate Klub Shotokan Kranj
14 Likar Jan Karate klub Šenčur
15 Markovič Marcel Karate klub Šenčur
16 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
17 Raboteg Weis Staš Karate Klub Kovinar Maribor
18 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
19 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
20 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
21 VERSTOVŠEK TILEN Karate Klub Sho-Kan Apače
22 VUČKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
23 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U12 kata deklice
1 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
2 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
3 Košir Nina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
4 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
7 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
8 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
9 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
10 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
11 ZAVRATNIK LARA Karate do klub Ptuj
12 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
U14 kata ml. kadeti
1 Jelen Gal Karate klub Velenje
2 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 KRESNIK NIK Karate klub Seki
4 Milev Matej Karate Klub Shotokan Kranj
5 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
6 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
7 Pašić Adam Karate klub Velenje
8 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
10 Rakuša Gal SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 STARIHA ANDRAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 Vreček Luka Karate Klub Shotokan Kranj
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Frangež Samanta Karate klub ZEN
5 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
6 ILIČIĆ Ana Karate Klub Mawashi Postojna
7 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
8 KERIN KIM Karate Klub Brežice
9 Kores Lucija Karate klub ZEN
10 Košir Žana ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
11 Kramar Lili Karate klub Radeče
12 Kuščer Alina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
13 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
14 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
15 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
16 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
17 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
19 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
20 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U16 kata kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 Bojc Jakob Karate Klub Postojna
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Lotrič Filip KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
6 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
8 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
10 Subotić Filip Karate Klub Postojna
11 Tratar Anže Karate klub Radeče
U16 kata kadetinje
1 Cekova Vanna Karate Klub Kranj
2 Đogić Ema Karate klub Velenje
3 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
4 KOSTANJEVEC STELA Karate klub WKSA Duplek
5 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
6 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
7 Mavsar Tajda Karate klub Seki
8 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
9 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
U18 kata mladinci
1 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
2 FRAS MARIO Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
3 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
U18 kata mladinke
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
5 Tomažič Eva Karate klub Seki
6 Zager Hana Karate klub Seki
U21 kata ml. člani
1 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
2 Sluga Jure Karate klub Seki
3 Sterniša Nejc Karate Klub Kranj
U21 kata ml. članice
1 Ganzitti Nia Karate Klub Radvanje
2 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
4 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Tomšič Nick U12 kumite dečki -56 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
2 Golež Peter kumite kadeti -63 kg
3 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
4 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
5 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
6 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 KUNST NEJC U12 kata dečki
8 KUZMAN PATRICIJA U12 kumite deklice -44 kg
9 KUZMAN ROŽLE U12 kumite dečki -35 kg
10 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
11 MEDIĆ AMELA U12 kata deklice
12 MEDIĆ AMELA U12 kumite deklice -44 kg
13 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
14 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
15 Šućur Tibor U14 kumite ml. kadeti +55 kg
16 Tepež Matija U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -47 kg
4    Karate do klub Ptuj
1 ZAVRATNIK LARA U12 kata deklice
5    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite kadetinje +61 kg
2 Bornšek Nejc U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 GUMZEJ TAI U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Ločnikar Miha kumite ml. člani - 67 kg
5 Mlakar Nejc kumite mladinci -61 kg
6 Mlakar Nika kumite mladinke -66 kg
7 Podkrižnik Luka kumite ml. člani +84
6    KARATE KLUB BRANIK
1 Frangež Oskar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Grobler Martin kumite kadeti -70 kg
3 Kotnik Val U12 kumite dečki -30 kg
4 Kuhar Marko U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Nagode Miha kumite mladinci -76 kg
7    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki
3 CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
4 CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki
6 IVNIK SANTEJA U16 kata kadetinje
7 KAJTNA MIA U10 kata malčice
8 KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
9 LAKNER MAJA U18 kata mladinke
10 LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
11 POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice
12 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše
13 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki
14 STRGAR EVA U10 kata malčice
15 TOMŠE IAN U10 kata malčki
16 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
17 ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
8    Karate Klub Cerknica
1 Basar Maruša U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Ćumurović Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Hribernik Gal kumite kadeti -70 kg
4 Kralj Patrik kumite kadeti -63 kg
5 Opeka Rašić Tajra U10 kumite malčice -32 kg
6 Širaj Martin kumite kadeti -52 kg
7 Tekavc Maša kumite kadetinje -61 kg
8 Tekavc Žiga U12 kata dečki
9 Trontelj Lan U10 kumite malčki +39 kg
10 Trontelj Tai U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U10 kata malčki
2 Ercegovčević Marko U10 kumite malčki -30 kg
3 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje
4 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
10    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Alič Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
3 Burjek Ivan U10 kumite malčki -30 kg
4 Filipič Eva U12 kumite deklice -34 kg
5 Filipič Mark kumite kadeti -57 kg
6 Franzini Alja U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 Gladek Patrik U12 kumite dečki +56 kg
8 Gnezda Aleks U12 kumite dečki -35 kg
9 Humar Gaja kumite mladinke -66 kg
10 Krvina Lia kumite kadetinje -61 kg
11 Kurnik Adam U10 kumite malčki -30 kg
12 Lapajne Voranc kumite kadeti -70 kg
13 Mlakar Luka kumite kadeti -70 kg
14 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
15 Moravec Anže U10 kumite malčki -30 kg
16 Moravec Neža U12 kumite deklice +44 kg
17 Muhić Din kumite kadeti -52 kg
18 Pelhan Tine U12 kumite dečki -30 kg
19 PERMOZER MARC kumite kadeti -57 kg
20 Prezelj Maks U12 kumite dečki -48 kg
21 Primožič Neo U12 kumite dečki -48 kg
22 Sever Sakelšek Zoja U12 kumite deklice -44 kg
23 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
11    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
2 Vatovec Ernest U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -44 kg
12    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -70 kg
2 Ćerimović Merjem kumite mladinke -59 kg
3 Jotanovič Ivjana U12 kata deklice
4 Lenart Luka kumite kadeti +70 kg
5 Ogrinc Filip kumite kadeti -70 kg
6 Pavlič Filip U12 kumite dečki -41 kg
7 PROSENJAK NELI U14 kata ml. kadetinje
8 Raboteg Weis Staš U12 kata dečki
9 Raboteg Weis Staš U12 kumite dečki -35 kg
10 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
11 Sedonja Matija U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
13    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Lea kumite kadetinje -54 kg
2 Droždan Volf Ela U10 kumite malčice +36 kg
3 Gerečnik Alex U10 kata malčki
4 Jurak Miha U8 kata najmlajši
5 Lotrič Andraž U12 kumite dečki -41 kg
6 Lotrič Filip U16 kata kadeti
7 Majer Tilen U10 kata malčki
8 Sodin Lara kumite mladinke -59 kg
9 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10 Vilk Petanjek Vanna U10 kumite malčice -28 kg
14    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej U16 kata kadeti
2 Cekova Vanna U16 kata kadetinje
3 Čeru Jerneja kumite mladinke -66 kg
4 Džuzdanović Zala kumite kadetinje -54 kg
5 Gačić Aleksander kumite kadeti +70 kg
6 Jaklin Nik U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 KELEMAN ANA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
8 Keleman Vuk kumite kadeti -63 kg
9 Kotnik Nika kumite kadetinje -61 kg
10 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
11 NADIŽAR LANA TISA U21 kata ml. članice
12 Novak Adam U12 kumite dečki -35 kg
13 Novak Izak kumite kadeti -63 kg
14 Popovič Tijana U21 kata ml. članice
15 Sterniša Nejc U21 kata ml. člani
16 Stojanov Naja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
15    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 JELENKO ANEJ U12 kata dečki
2 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -48 kg
3 Krajnc Miha kumite ml. člani -84 kg
4 VIŠNJAR VID U14 kata ml. kadeti
5 VIŠNJAR VID U14 kumite ml. kadeti +55 kg
16    Karate Klub Murska Sobota
1 Benčec Niko U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Jusič Elma kumite mladinke -53 kg
3 Kocet Nisa kumite mladinke +66 kg
4 Ratoša Nino kumite mladinci -76 kg
5 Šuster Zala kumite mladinke -48 kg
6 Zečiri Lorna kumite ml. članice -50 kg
17    Karate Klub Petrovče
1 Močnik Timi U21 kata ml. člani
18    Karate Klub Polzela
1 ABRAHAM FILIP U12 kumite dečki -30 kg
2 Avžner Zoja kumite ml. članice -68 kg
3 Bergant Laura kumite ml. članice -55 kg
4 ČEH MATIC kumite kadeti -63 kg
5 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -41 kg
6 Mešič Benja U10 kumite malčice -36 kg
7 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite kadeti -52 kg
9 MLAKAR NINO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
10 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -61 kg
11 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
12 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
19    Karate Klub Postojna
1 Bojc Jakob U16 kata kadeti
2 Bojc Jakob kumite kadeti -57 kg
3 BOJC MARKO U10 kata malčki
4 Rudonjič Marija U14 kata ml. kadetinje
5 SAJOVIC TOBIA U10 kata malčki
6 Subotić Filip U16 kata kadeti
7 Subotić Filip kumite kadeti -52 kg
8 VUKAJLOVIĆ VICTORIA U8 kata najmlajše
9 XHEMA TIAN U8 kata najmlajši
20    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Lipič Maj kumite mladinci -68 kg
3 STRAMIČ LUNA kumite kadetinje -54 kg
4 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite ml. člani -60 kg
5 Tratnik Alen kumite mladinci -55 kg
21    Karate Klub Radvanje
1 Ganzitti Nia U21 kata ml. članice
2 Jaušovec Lan U12 kata dečki
3 LAVRENČIČ NEJC kumite kadeti -70 kg
4 Maguša Matijas kumite kadeti -70 kg
5 Mršić Neli U16 kata kadetinje
6 Peček Maša kumite mladinke -66 kg
7 Soršak Thor David kumite kadeti +70 kg
8 ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice
22    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U12 kata deklice
2 KLEMENČIČ JAN kumite kadeti -57 kg
3 Kuraj Mitja kumite mladinci -68 kg
4 PETAN LOVRO U10 kata malčki
5 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše
6 ŠAHINOVIĆ ARES U10 kata malčki
7 Škrablin Tara kumite mladinke -66 kg
23    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace U18 kata mladinci
2 Bajgot Nace kumite mladinci -61 kg
3 BARL ŽAN U16 kata kadeti
4 Deželak Tin U12 kumite dečki -56 kg
5 Lončarič Eva U16 kata kadetinje
24    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 VERSTOVŠEK MITJA U10 kata malčki
2 VERSTOVŠEK TILEN U12 kata dečki
3 VUČKO TOMI TOM U12 kata dečki
25    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Brandić Taj U12 kumite dečki -35 kg
2 Dulić Uroš U12 kumite dečki -35 kg
3 Jagodic Naja U12 kumite deklice +44 kg
4 Kuprešak Tian U12 kata dečki
5 Kuprešak Tian U12 kumite dečki -41 kg
6 Markišić Nik U10 kumite malčki -34 kg
7 Milev Anja U10 kata malčice
8 Milev Anja U10 kumite malčice +36 kg
9 Milev Matej U14 kata ml. kadeti
10 Milev Matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
11 Torkar Ajda U12 kata deklice
12 Torkar Ajda U12 kumite deklice -39 kg
13 Vreček Luka U14 kata ml. kadeti
14 Vreček Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U10 kata malčki
2 Hodžić Asja U10 kumite malčice -32 kg
3 KAMENIK MARKO kumite kadeti -52 kg
4 Koren Taja kumite kadetinje -61 kg
5 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Mulabdić Alan U10 kata malčki
7 Mulabdić Alan U10 kumite malčki -30 kg
8 Mulabdić Ayan U10 kata malčki
9 Osmić Sumejja U16 kata kadetinje
10 Sadiković Anis U10 kumite malčki +39 kg
11 Vehabović Laris U12 kumite dečki -48 kg
12 ZIJAN NIKO kumite kadeti -70 kg
27    Karate Klub Trbovlje
1 Audič Vita kumite mladinke -53 kg
2 Haralović Daniel kumite kadeti -70 kg
3 HOZANOVIČ ARMAN U12 kata dečki
4 HOZANOVIČ ARMAN U12 kumite dečki -30 kg
5 Hvala Aljaž kumite mladinci -68 kg
6 Jazbec Ana U10 kata malčice
7 Jazbec Ana U10 kumite malčice -36 kg
8 Krajnc Jure kumite mladinci -68 kg
9 Krajšek Franja U10 kata malčice
10 Krajšek Franja U10 kumite malčice +36 kg
11 Markuljević Marko kumite ml. člani -75 kg
12 Markuljević Uroš kumite ml. člani -84 kg
13 OVNIČ TIAN U14 kata ml. kadeti
14 Vozel Lan kumite kadeti -63 kg
15 Vozel Tara U10 kata malčice
16 Vozel Tara U10 kumite malčice -28 kg
28    Karate klub Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 Đogić Ema U16 kata kadetinje
3 Đogić Ema kumite kadetinje +61 kg
4 Jelen Gal U14 kata ml. kadeti
5 Jelen Gal U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
7 Mešanović Benjamin U18 kata mladinci
8 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
9 MUJDŽA LARA U12 kata deklice
10 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
11 Pašić Adam U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
13 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
14 Pisnik Nina kumite mladinke +66 kg
15 PISNIK SARA U10 kata malčice
16 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
17 ŠTEFANIČ VAL U12 kumite dečki -35 kg
18 VELIĆ FUAD U10 kata malčki
29    Karate Klub Virtus Duplica
1 Gojdina Marko kumite kadeti -57 kg
2 KALIŠNIK NACE kumite kadeti -63 kg
3 Kališnik Nejc kumite mladinci +76 kg
30    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Kvas Tjaša kumite ml. članice -55 kg
3 Prkič Jaka kumite kadeti -63 kg
4 Suša Žiga kumite ml. člani -75 kg
31    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BRGLEZ ALJA U12 kumite deklice -34 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -63 kg
5 JURIČ ERIKA U12 kumite deklice -39 kg
6 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -34 kg
7 OČKO GAL U16 kata kadeti
8 OČKO GAL kumite kadeti +70 kg
32    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX kumite kadeti -63 kg
2 Bratuša Lado U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Čuček Nikola Marcel kumite kadeti +70 kg
4 Kozar Lara U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Kralj Niko U10 kata malčki
6 MERČNIK TIM U16 kata kadeti
7 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti
8 Rakuša Gal U14 kata ml. kadeti
9 Reihs Jaka U16 kata kadeti
10 STARIHA ANDRAŽ U14 kata ml. kadeti
11 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki
12 VURCER ALEX U12 kata dečki
33    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čeferin Žiga U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Gostić Stefan kumite kadeti -57 kg
3 Kolšek Klemen kumite mladinci +76 kg
4 KOREN ERAZEM MARK U10 kata malčki
5 PAŠKULIN ANŽE kumite kadeti -70 kg
6 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
34    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ČUČEK TEO U8 kata najmlajši
2 Drevenšek Vito U8 kata najmlajši
3 Janžekovič Nuša kumite kadetinje +61 kg
4 Plohl Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
5 Rauter Hannah Vela kumite kadetinje -61 kg
6 Rauter Liam Vela U10 kata malčki
35    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
2 ĐAKOVIć LARA kumite ml. članice -55 kg
3 Fajdiga Marcel U10 kumite malčki -30 kg
4 Gombač Laura U10 kata malčice
5 ILIČIĆ Ana U14 kata ml. kadetinje
6 KUKOVIČ Aleksander U12 kumite dečki -30 kg
7 Magajna Maša kumite ml. članice -50 kg
8 NAROBE Nina U12 kumite deklice +44 kg
9 OSTANEK SOFIJA U12 kumite deklice +44 kg
10 ŠABEC Aljoša U12 kumite dečki -41 kg
11 SMRDEL Livija U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
12 STANKOVIĆ Iva U10 kumite malčice -32 kg
13 VALENČIČ Flora U12 kumite deklice +44 kg
36    Karate Klub Ljubljana
1 Ahac Liam kumite kadeti -63 kg
2 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
3 GORIŠEK MATEJ kumite ml. člani -75 kg
4 Jeram Vita kumite kadetinje -47 kg
5 Kristančič Živa kumite kadetinje +61 kg
6 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. člani +84
7 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
8 Lazić Vid U12 kumite dečki -35 kg
9 Mavec Nik U12 kumite dečki -35 kg
10 Muzik Taša Mau kumite mladinke +66 kg
11 Nose Luka U12 kumite dečki +56 kg
12 ORAŽEM LUKA U10 kata malčki
13 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice +44 kg
14 Šulin Hribovšek Matic U14 kumite ml. kadeti -50 kg
15 ŠUPUK LINA kumite ml. članice - 61kg
16 Tanacek Tomi kumite kadeti -52 kg
17 Tomaževič Julija U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
18 Turković Jan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
19 Žibret Bor kumite mladinci -76 kg
37    Shotokan Karate Klub Postojna
1 BAJC POLONA U10 kumite malčice -32 kg
2 JUNUZOVIĆ KIARA U10 kata malčice
3 Lišinović Elma U18 kata mladinke
4 Lišinović Lejla kumite kadetinje -47 kg
5 Savković Ivana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
38    Karate klub WKSA Duplek
1 KOSTANJEVEC STELA U16 kata kadetinje
2 Rojs Gaja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Rojs Tjaša U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 VERBOŠT LEJLA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
39    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki -56 kg
5 Erdelić Žan kumite kadeti -57 kg
6 Lovše Pepelnak Triša U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
40    Karate klub Seki
1 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki
2 Avdić Emira U18 kata mladinke
3 GRUBER MANCA U10 kata malčice
4 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U14 kata ml. kadetinje
5 HUSIĆ LANA U10 kata malčice
6 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
7 Kajič Nik U12 kata dečki
8 Kregar Gabrijela U16 kata kadetinje
9 KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti
10 Kristić Karolina U12 kata deklice
11 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
12 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
13 Mavsar Tajda U16 kata kadetinje
14 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
15 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
16 RIZVANOVIĆ ENEJ U16 kata kadeti
17 Sluga Jure U21 kata ml. člani
18 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši
19 SREBRE LANA U10 kata malčice
20 Tomažič Eva U18 kata mladinke
21 TRIPUNOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
22 Zager Hana U18 kata mladinke
41    Karate klub Šenčur
1 Jakopič Jaka U10 kumite malčki -34 kg
2 Likar Jan U12 kata dečki
3 Likar Jan U12 kumite dečki -30 kg
4 Markovič Marcel U12 kata dečki
5 Markovič Marcel U12 kumite dečki -48 kg
42    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja U12 kumite dečki -35 kg
2 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Skubic Nik kumite mladinci -68 kg
43    Karate klub Radeče
1 Kramar Alja U10 kata malčice
2 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
3 Kramar Vili U12 kata dečki
4 Sigmund Emilija U10 kata malčice
5 Tratar Anže U16 kata kadeti
6 Žlajpah Neža U12 kata deklice
44    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
2 MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 TRAMŠEK Aleks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 TRAMŠEK Alja U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
45    Karate klub Lev
1 Ahmed Fares U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -56 kg
4 Rozman Ambrož U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Šekerić Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
46    Karate klub Mirna Peč
1 Povše Nejc U8 kata najmlajši
2 TIHI ŠPELA U21 kata ml. članice
47    karate klub Pivka
1 KOSTIĆ Anastasija U12 kata deklice
48    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 Boh Žan Jan U10 kumite malčki +39 kg
2 Debelak Maša kumite kadetinje -61 kg
3 DIMČIČ LUKA U12 kumite dečki -41 kg
4 DIMČIČ ŽIGA U10 kumite malčki -39 kg
5 GLOGOVŠEK IVA U10 kumite malčice +36 kg
6 VINTER ALEX U10 kumite malčki -30 kg
7 Vodopivec Nuša U10 kumite malčice -32 kg
49    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U12 kata dečki
2 Debeljak Žiga U12 kumite dečki -56 kg
3 Košir Nina U12 kata deklice
4 Košir Nina U12 kumite deklice -39 kg
5 Košir Žana U14 kata ml. kadetinje
6 Košir Žana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 Kuščer Alina U14 kata ml. kadetinje
8 Kuščer Alina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
9 Prijatelj Grčar Tian U14 kata ml. kadeti
10 Rocco Ilaria U14 kata ml. kadetinje
11 Rocco Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
50    Karate klub ZEN
1 Durmić Lejla U8 kata najmlajše
2 Frangež Samanta U14 kata ml. kadetinje
3 Hakl Sofija U8 kata najmlajše
4 Jesenek Kaja U10 kata malčice
5 Kores Lucija U14 kata ml. kadetinje
6 Leskovar Ema U8 kata najmlajše
7 Pelcl Žan U10 kata malčki
8 Stojanović Jana U10 kata malčice
51    Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
1 FRAS MARIO U18 kata mladinci