>>IMGKA<< POKAL POSAVJA 2023

Športna dvorana Brežice ( Brežice , Černelčeva cesta 10 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana Brežice
Brežice , Černelčeva cesta 10
Organizator : Karate Klub Brežice
Začetek : 20.06.2023 17:00:00
Rok prijave : 17.06.2023 24:00:00
Kontaktna oseba : Christian Kajtna
info@karate-brezice.com
041 919 374
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 0 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 5
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 8
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 0
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 10
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 0
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 7
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 0
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 10
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 8
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 2
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
21 kata člani +16 Št. prijavljenih : 2
22 kata članice +16 Št. prijavljenih : 4
23 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 5
24 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 4
26 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 2
U8 kata najmlajše
1 FUKS SILVIJA Karate Klub Brežice
2 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
3 ŽIČKAR AMELIE MAY Karate Klub Brežice
4 ŽIČKAR EVELYN JOY Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
U8 kata najmlajši
1 KOŽELJ ERAZEM Karate Klub Brežice
2 VOGLEŽ LUKA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 CARL GAL Karate Klub Brežice
2 Gerečnik Alex KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3 GREGOREVČIČ MIHA Karate Klub Brežice
U10 kata malčice
1 CICVARIĆ MEGI Karate Klub Brežice
2 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
3 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
4 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
5 VOLČANJŠEK TOMAŽIN VANESSA Karate Klub Brežice
U10 kata malčice (8-6 kyu)
U10 kata malčki
1 IVANOV ALEKSA Karate Klub Brežice
2 MALINGER VAL Karate Klub Brežice
3 MASNIK FILIP Karate Klub Brežice
4 PŠENIČNIK MIHA Karate Klub Brežice
5 ROŽMAN VAL Karate Klub Brežice
6 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
7 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
8 ŽUPEVC ARIJAN Karate Klub Brežice
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
U12 kata dečki
1 BAŠKOVČ VID Karate Klub Brežice
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
4 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
5 GREGOREVČIČ URBAN Karate Klub Brežice
6 MALINGER VAL Karate Klub Brežice
7 MASNIK FILIP Karate Klub Brežice
8 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 ŽUPEVC ARIJAN Karate Klub Brežice
U12 kata dečki (8-4 kyu)
U12 kata deklice
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 HREN KLARA Karate Klub Brežice
3 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
4 KERIN KIM Karate Klub Brežice
5 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
6 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
7 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U12 kata deklice (8-4 kyu)
U14 kata ml. kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
4 ČRPIČ IAN Karate Klub Brežice
5 DERŽIČ TIAN Karate Klub Brežice
6 GREGOREVČIČ URBAN Karate Klub Brežice
7 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
8 RACMAN ADRIJAN Karate Klub Brežice
9 ŠKORC VID Karate Klub Brežice
10 VRETIČ JAN Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
U14 kata ml. kadetinje
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 HREN KLARA Karate Klub Brežice
3 KERIN KIM Karate Klub Brežice
4 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
5 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
kata kadeti
1 Bašelj Tijan Karate Klub Kolektor Idrija
2 ČRPIČ IAN Karate Klub Brežice
3 DERŽIČ TIAN Karate Klub Brežice
4 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
5 RACMAN ADRIJAN Karate Klub Brežice
6 ŠKORC VID Karate Klub Brežice
7 VRETIČ JAN Karate Klub Brežice
8 ZLOBKO FILIP Karate Klub Brežice
kata kadetinje
1 Bizjak Julija Karate Klub Kolektor Idrija
2 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
4 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
kata mladinci
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 ZLOBKO FILIP Karate Klub Brežice
kata mladinke
1 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
2 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 SAMBUNJAK VITA Karate Klub Brežice
kata člani +16
1 BAJS DAVID Karate Klub Brežice
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
kata članice +16
1 BAJS KATJA Karate Klub Brežice
2 GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
4 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
kata veterani - 50 let
1 DVORNIK TOMAŽ Karate Klub Brežice
2 GREGOREVČIČ MATJAŽ Karate Klub Brežice
3 GROZDINA DARKO Karate Klub Brežice
4 KAJTNA CHRISTIAN Karate Klub Brežice
5 SEMENIČ DANIEL Karate Klub Brežice
kata veteranke - 50 let
1 DVORNIK ANDREJKA Karate Klub Brežice
kata veterani + 50 let
1 BAJS FRANC Karate Klub Brežice
2 CICVARIĆ DARKO Karate Klub Brežice
3 ORŠANIČ HRVOJE TEO Karate Klub Brežice
4 SMIRIĆ DUBRAVKO Karate Klub Brežice
kata veteranke + 50 let
1 GALIČ METKA Karate Klub Brežice
2 PETANČIČ MATEJA Karate Klub Brežice
1    Karate Klub Brežice
1 BAJS DAVID kata člani +16
2 BAJS FRANC kata veterani + 50 let
3 BAJS KATJA kata članice +16
4 BAŠKOVČ VID U12 kata dečki
5 BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
6 BONČINA SINJA U12 kata deklice
7 BUDIČ GAL U14 kata ml. kadeti
8 BUDIČ GAL U12 kata dečki
9 BUDIČ GAL U12 kumite dečki -56 kg
10 CARL GAL U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
11 CICVARIĆ DARKO kata veterani + 50 let
12 CICVARIĆ LUKA kata člani +16
13 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
14 CICVARIĆ LUKA kumite kadeti -52 kg
15 CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice
16 CICVARIĆ NIKO U14 kata ml. kadeti
17 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki
18 CICVARIĆ NIKO U12 kumite dečki -56 kg
19 ČRPIČ IAN U14 kata ml. kadeti
20 ČRPIČ IAN kata kadeti
21 ČRPIČ IAN kumite kadeti -52 kg
22 DERŽIČ TIAN U14 kata ml. kadeti
23 DERŽIČ TIAN kata kadeti
24 DERŽIČ TIAN kumite kadeti -52 kg
25 DVORNIK ANDREJKA kata veteranke - 50 let
26 DVORNIK TOMAŽ kata veterani - 50 let
27 FUKS SILVIJA U8 kata najmlajše
28 GALIČ METKA kata veteranke + 50 let
29 GALIČ NASTJA kata članice +16
30 GREGOREVČIČ MATJAŽ kata veterani - 50 let
31 GREGOREVČIČ MIHA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
32 GREGOREVČIČ URBAN U14 kata ml. kadeti
33 GREGOREVČIČ URBAN U12 kata dečki
34 GREGOREVČIČ URBAN U12 kumite dečki -56 kg
35 GROZDINA DARKO kata veterani - 50 let
36 HREN KLARA U14 kata ml. kadetinje
37 HREN KLARA U12 kata deklice
38 IVANOV ALEKSA U10 kata malčki
39 IVNIK SANTEJA kata mladinke
40 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
41 KAJTNA CHRISTIAN kata veterani - 50 let
42 KAJTNA MIA U10 kata malčice
43 KAJTNA MIA U12 kata deklice
44 KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
45 KERIN KIM U12 kata deklice
46 KERIN KIM U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
47 KOŽELJ ERAZEM U8 kata najmlajši
48 LAKNER MAJA kata mladinke
49 LAKNER MAJA kata članice +16
50 LAZANSKI MAJA kata mladinke
51 LAZANSKI MAJA kata članice +16
52 LUBŠINA ŽAN U14 kata ml. kadeti
53 LUBŠINA ŽAN kata kadeti
54 MALINGER VAL U10 kata malčki
55 MALINGER VAL U12 kata dečki
56 MASNIK FILIP U10 kata malčki
57 MASNIK FILIP U12 kata dečki
58 ORŠANIČ HRVOJE TEO kata veterani + 50 let
59 PETANČIČ MATEJA kata veteranke + 50 let
60 POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice
61 POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice
62 POPIJAČ SOFIA U10 kumite malčice +36 kg
63 PŠENIČNIK MIHA U10 kata malčki
64 RACMAN ADRIJAN U14 kata ml. kadeti
65 RACMAN ADRIJAN kata kadeti
66 RACMAN ADRIJAN kumite kadeti -57 kg
67 ROŽMAN VAL U10 kata malčki
68 SAMBUNJAK VITA kata mladinke
69 SEMENIČ DANIEL kata veterani - 50 let
70 ŠKORC VID U14 kata ml. kadeti
71 ŠKORC VID kata kadeti
72 ŠKORC VID kumite kadeti -57 kg
73 SMIRIĆ DUBRAVKO kata veterani + 50 let
74 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše
75 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki
76 ŠTERN GAŠPER U12 kata dečki
77 STRGAR EVA U10 kata malčice
78 STRGAR EVA U12 kata deklice
79 STRGAR EVA U10 kumite malčice +36 kg
80 TOMŠE IAN U10 kata malčki
81 TOMŠE IAN U12 kata dečki
82 VOGLEŽ LUKA U8 kata najmlajši
83 VOLČANJŠEK TOMAŽIN VANESSA U10 kata malčice
84 VRETIČ JAN U14 kata ml. kadeti
85 VRETIČ JAN kata kadeti
86 VRETIČ JAN kumite kadeti -52 kg
87 ŽIČKAR AMELIE MAY U8 kata najmlajše
88 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
89 ŽIČKAR ANGELIKA LI kata kadetinje
90 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
91 ŽIČKAR EVELYN JOY U8 kata najmlajše
92 ZLOBKO FILIP kata kadeti
93 ZLOBKO FILIP kata mladinci
94 ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
95 ZOFIČ ARIA U12 kata deklice
96 ZOFIČ ARIA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
97 ŽUPEVC ARIJAN U10 kata malčki
98 ŽUPEVC ARIJAN U12 kata dečki
2    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Bašelj Tijan kata kadeti
2 Bizjak Julija kata kadetinje
3 Krajnik Mark kumite kadeti -52 kg
3    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Droždan Volf Ela U10 kumite malčice +36 kg
2 Gerečnik Alex U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Gerečnik Alina U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
4    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BARL ŽAN U14 kata ml. kadeti
2 Deželak Tin U12 kata dečki
3 Deželak Tin U12 kumite dečki -56 kg
4 Lončarič Eva kata kadetinje