LJUBLJANA OPEN 2023

OŠ n.h. Maksa Pečarja ( LJUBLJANA , Črnuška cesta 9 )



Objekt / lokacija : OŠ n.h. Maksa Pečarja
LJUBLJANA , Črnuška cesta 9
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 25.11.2023 09:00:00
Rok prijave : 21.11.2023 24:00:00
Kontaktna oseba : ĐULAGA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722 ALI 00386 31 728 501
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 4
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 10
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 12
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 11
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 7
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 11
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 17
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 OPP moški do 16 let Št. prijavljenih : 0
14 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 10
15 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 8
16 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 21
17 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 9
18 U16 kata kadeti Št. prijavljenih : 10
19 U16 kata kadetinje Št. prijavljenih : 16
20 U18 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
21 U18 kata mladinke Št. prijavljenih : 6
22 U21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 2
23 U21 kata ml. članice Št. prijavljenih : 5
24 kata člani +18 Št. prijavljenih : 8
25 kata članice +18 Št. prijavljenih : 10
26 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 3
27 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 2
U8 kata najmlajše
1 Bešo Ejna KK PERFEKT ZENICA
2 KOŠAK LANA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
4 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 PRETNAR ELI Karate Klub Olimpija Ljubljana
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Felić Anea Karate Klub Trbovlje
3 ŠTERN GAJA - Karate Klub Brežice
4 TARGON MARIA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
U8 kata najmlajši
1 ZULIĆ TARIK TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Hodaj Amar Karate Klub Tiger Velenje
2 Lokmić Daris Karate Klub Tiger Velenje
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate klub Velenje
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
4 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
5 MUJAGIĆ DALIA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
6 PISNIK SARA Karate klub Velenje
7 POGORELEC MIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 SALKIĆ SAJRA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
9 Trbalić Inaya Karate klub Velenje
10 VOLK KRISTINA Karate klub Velenje
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Bešo Ejna KK PERFEKT ZENICA
2 BOTTARO MARGHERITA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 Bronja Ajša Tutin
4 CICVARIĆ MEGI Karate Klub Brežice
5 Đuđić Minea Karate klub Polet Brod
6 JUNUZOVIĆ KIARA Shotokan Karate Klub Postojna
7 Ljepoja Anastasija Karate Klub Trbovlje
8 Majič Šinkovec Elin Športno društvo SHOTO
9 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
10 TARGON MARIA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
11 Tursunović Ema Karate Klub Rudar Velenje
12 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
U10 kata malčki
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Dereani Lovro Športno društvo SHOTO
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 Gregori Andraž Športno društvo SHOTO
5 Makalić Emir Karate klub Seki
6 MARK KOREN ERAZEM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
7 Mulabdić Ayan Karate Klub Tiger Velenje
8 ORAŽEM LUKA Karate Klub Ljubljana
9 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
10 SULJIĆ VENAD Karate klub Velenje
11 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 Bajramović Nadin BUDO
2 Dolić Ali BUDO
3 Godec Teodor Športno društvo SHOTO
4 JUŠIĆ HAMZA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
5 Kostadinović Miroslav Karate klub Polet Brod
6 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
7 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
U12 kata dečki
1 BEHRIĆ AMAR TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 JUŠIĆ EMAN BUDO
4 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
6 Mulabdić Alan Karate Klub Tiger Velenje
7 Raboteg Weis Staš Karate Klub Kovinar Maribor
8 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
9 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
10 TOMAS LORENZO SSD Polisportiva Terraglio
11 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BLAŽKO LOVRO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
4 Čampelj Igor Športno društvo SHOTO
5 CARA ALEXANDR ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
7 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
8 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
9 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
10 Erjavec Bizjak Ernest Športno društvo SHOTO
11 KOČEVAR MARCEL Karate klub Selnica ob Dravi
12 MARK KOREN ERAZEM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
13 OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
14 Padash Ayhan Shukokai - Iran
15 Prezelj Juš Športno društvo SHOTO
16 STRAŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
17 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
U12 kata deklice
1 Bošnjak Merjem KK PERFEKT ZENICA
2 Dziamyanava Maryia Karate Klub Ljubljana
3 Girandon Neža Športno društvo SHOTO
4 IBRČIĆ EMA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
5 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
6 Kristić Karolina Karate klub Seki
7 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
8 MUJAGIĆ EMA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
9 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 BOTTARO MARGHERITA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 D ONOFRIO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 DEL BIANCO IRIS ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 Mišić Sara Shotokan Karate Klub Postojna
5 Pelicon Tinia Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
7 Subašič ADNA Karate klub Seki
OPP moški do 16 let
U14 kata ml. kadeti
1 Dolic Daris BUDO
2 Filip Novak Karate Klub NIPPON
3 Horvat Todor Karate klub Mawashi
4 Jelen Gal Karate klub Velenje
5 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
6 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
7 Milev Matej Karate Klub Shotokan Kranj
8 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
9 Pašić Adam Karate klub Velenje
10 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Brolih Matevž Športno društvo SHOTO
2 CARA ALEXANDR ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 DAMARI ADAM Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 KOČEVAR MARCEL Karate klub Selnica ob Dravi
6 KRESNIK NIK Karate klub Seki
7 KRETIČ ENEJ Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U14 kata ml. kadetinje
1 BEŠIĆ Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 Coralic Selma BUDO
6 EKIĆ NADIA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
7 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
8 KERIN KIM Karate Klub Brežice
9 LIVAKOVIĆ AMINA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
10 MAŠINOVIĆ MIRZETA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
11 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
12 MUJAGIĆ EMA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
13 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
14 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
15 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
16 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
17 Sarajlić Adelisa Karate klub Seki
18 ŠOMIĆ MINELA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
19 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
20 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
21 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 D ONOFRIO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 DEL BIANCO IRIS ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 GRAHEK NEŽA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Pelicon Tinia Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
7 REMC REPIČ GALINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 Sarajlic Adelisa Karate klub Seki
9 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
U16 kata kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 Filip Novak Karate Klub NIPPON
4 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
6 Pašić Adam Karate klub Velenje
7 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
8 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 STOJANOVSKI ALEKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
10 Subotić Filip Karate Klub Postojna
U16 kata kadetinje
1 Bellardi Maria Sofia asd Centro Karate Sportivo
2 BEŠIĆ Lana Karate Klub Mawashi Postojna
3 BIEDEMANN GRETA KD OKI STUTGART-
4 BIEDEMANN HANAH KD OKI STUTGART-
5 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
6 CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
7 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
8 Helić Ajla Karate Klub Tiger Velenje
9 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
10 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
11 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
12 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
13 Pivić Lejla Karate klub Seki
14 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
15 RAMIČ ADNA Karate Klub Olimpija Ljubljana
16 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
U18 kata mladinci
1 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
4 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
5 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6 TRAUNINI SIMONE KARATE DO TRIESTE ASD
U18 kata mladinke
1 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
2 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
5 Zelič Brina Karate Klub Kranj
6 ZORI ANNA KARATE DO TRIESTE ASD
U21 kata ml. člani
1 Sluga Jure Karate klub Seki
2 TRAUNINI SIMONE KARATE DO TRIESTE ASD
U21 kata ml. članice
1 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
4 Zelič Brina Karate Klub Kranj
5 ZORI ANNA KARATE DO TRIESTE ASD
kata člani +18
1 Grubelić Tomislav Karate klub Osi Krka Šibenik
2 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
3 Mlakar Timotej Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
5 PODGORAC SLAVIŠA Karate klub Ipon Prnjavor
6 Sluga Jure Karate klub Seki
7 Stanković Andrija ELID NIŠ
8 TRAUNINI SIMONE KARATE DO TRIESTE ASD
kata članice +18
1 Bačević Sara Karate klub Mawashi
2 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 Moro Sofia asd Centro Karate Sportivo
6 Nichetti Valeria asd Centro Karate Sportivo
7 Pilepić Dora Karate klub Osi Krka Šibenik
8 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
9 Rajić Nika Karate klub Osi Krka Šibenik
10 ZORI ANNA KARATE DO TRIESTE ASD
kata veterani + 35 let
1 Flis Darko Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
3 ŠUMENJAK DENIS ABV PTUJ
kata veteranke + 35 let
1 ČERVIČ GOSTOJIĆ NADJA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 MUROLO MARIA CRISTINA KARATE DO TRIESTE ASD
1    Društvo Za Karate Celje
1 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
2 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
3 HUSIĆ DALILA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
4 HUSIĆ DAVUD U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
6 KUNST NEJC U12 kata dečki
7 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
8 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -61 kg
9 MEDIĆ AMELA U12 kumite deklice -44 kg
10 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
11 Šućur Tibor U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 Tepež Matija U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2    Karate društvo Loče
1 GUMZEJ TAI U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Ločnikar Miha kumite člani -60 kg
3 Ločnikar Miha kumite ml. člani -60 kg
4 Mlakar Nejc kumite mladinci -61 kg
3    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite kadeti -70 kg
4    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
4 CICVARIĆ LUKA U18 kata mladinci
5 CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 GREGOREVČIČ URBAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
9 LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
10 LAZANSKI MAJA kata članice +18
11 POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
12 ŠTERN GAJA - U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
13 STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
14 TOMŠE IAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
15 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
16 ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
17 KK Brežice 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
5    Karate Klub Cerknica
1 Ćumurović Lazar U10 kumite malčki -30 kg
2 Ćumurović Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Hribernik Gal kumite kadeti -70 kg
4 Kralj Patrik kumite kadeti -63 kg
5 Opeka Rašić Tajra U10 kumite malčice -32 kg
6 Širaj Martin kumite kadeti -52 kg
7 Tekavc Maša kumite kadetinje -61 kg
8 Tekavc Žiga U12 kata dečki
9 Trontelj Tai U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U10 kata malčki
2 Ercegovčević Marko U10 kumite malčki -30 kg
3 Ercegovčević Marko U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Ačko Leo kumite kadeti -63 kg
2 Alič Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 Božič Cene kumite ml. člani -75 kg
4 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
5 Filipič Eva U12 kumite deklice -39 kg
6 Filipič Mark kumite kadeti -57 kg
7 Filipič Mark kumite mladinci -61 kg
8 Gnezda Aleks U12 kumite dečki -35 kg
9 Klemenčič Maj U12 kumite dečki -41 kg
10 Komel Filip U14 kumite ml. kadeti -45 kg
11 Krvina Lia kumite mladinke -59 kg
12 Krvina Lia kumite kadetinje -61 kg
13 Lapajne Voranc kumite kadeti -70 kg
14 Majić Leo kumite kadeti -63 kg
15 Mlakar Luka kumite kadeti -70 kg
16 Mlakar Luka kumite mladinci -68 kg
17 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
18 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
19 Moravec Neža U12 kumite deklice +44 kg
20 Muhić Din kumite kadeti -52 kg
21 PERMOZER MARC kumite kadeti -57 kg
22 Prezelj Maks U14 kumite ml. kadeti -50 kg
23 Prezelj Maks U12 kumite dečki -56 kg
24 Primožič Neo U14 kumite ml. kadeti -45 kg
25 Primožič Neo U12 kumite dečki -56 kg
26 Sever Sakelšek Zoja U12 kumite deklice -44 kg
27 Vuk Kris U14 kumite ml. kadeti -40 kg
28 Zupančič Nana kumite kadetinje -54 kg
29 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -70 kg
2 Ćerimović Merjem kumite mladinke -59 kg
3 Jotanovič Ivjana U12 kata deklice
4 PROSENJAK NELI U14 kata ml. kadetinje
5 PROSENJAK NELI U16 kata kadetinje
6 Raboteg Weis Staš U12 kata dečki
7 Raboteg Weis Staš U12 kumite dečki -35 kg
8 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
9 Sedonja Matija kumite kadeti -63 kg
10 Zarič Vid kumite ml. člani -60 kg
11 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
9    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10    Karate Klub Kranj
1 Čeru Jerneja kumite mladinke -66 kg
2 Džuzdanović Zala kumite kadetinje -54 kg
3 Gačić Aleksander kumite kadeti +70 kg
4 Gačić Aleksander kumite mladinci -76 kg
5 KELEMAN ANA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
6 Keleman Vuk kumite kadeti -63 kg
7 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
8 Leben Tinkara kumite mladinke -53 kg
9 Popovič Tijana U21 kata ml. članice
10 Popovič Tijana kata članice +18
11 Stojanov Naja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
12 Zelič Brina U21 kata ml. članice
13 Zelič Brina U18 kata mladinke
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
2 Krajnc Miha kumite ml. člani -84 kg
3 VIŠNJAR VID U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 VIŠNJAR VID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12    Karate Klub Petrovče
1 Močnik Timi kata člani +18
13    Karate Klub Polzela
1 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -41 kg
2 Mlačnik Ažbe kumite kadeti -52 kg
3 Mlačnik Ažbe kumite mladinci -55 kg
4 MLAKAR NINO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 ROŽIČ JULIJA kumite mladinke -59 kg
6 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -61 kg
7 Šenica Nika kumite članice -68 kg
8 STROJIN NEJC kumite ml. člani -75 kg
9 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
10 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
14    Karate Klub Postojna
1 Rudonjič Marija U14 kata ml. kadetinje
2 Subotić Filip U16 kata kadeti
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Lipič Maj kumite mladinci -68 kg
3 STRAMIČ LUNA kumite kadetinje -54 kg
4 Tratnik Alen kumite mladinci -55 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kuraj Mitja kumite mladinci -68 kg
2 PETAN LOVRO U10 kata malčki
3 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše
18    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace U18 kata mladinci
2 Bajgot Nace kumite mladinci -61 kg
3 Deželak Tin U12 kumite dečki -56 kg
4 Deželak Tin U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 FLAKUS PATRIK U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 KOČEVAR MARCEL U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 KOČEVAR MARCEL U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 URBAS JAN U10 kumite malčki -30 kg
19    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BLAŽKO LOVRO U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 KRETIČ ENEJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 PUNTAR JAKOB U10 kumite malčki -26 kg
4 Ajdovščina 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Kuprešak Tian U12 kumite dečki -41 kg
2 Milev Anja U10 kata malčice
3 Milev Anja U10 kumite malčice +32 kg
4 Milev Matej U14 kata ml. kadeti
5 Milev Matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Vreček Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
21    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U10 kata malčki
2 Helić Ajla U16 kata kadetinje
3 Hodaj Amar U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Hodaj Tuana U10 kumite malčice +32 kg
5 Hodžić Asja U10 kumite malčice -32 kg
6 Koren Taja kumite kadetinje -61 kg
7 Kulović Safet U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 Lokmić Daris U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
9 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10 Mulabdić Alan U12 kata dečki
11 Mulabdić Alan U12 kumite dečki -30 kg
12 Mulabdić Ayan U10 kata malčki
13 Osmić Sumejja U16 kata kadetinje
14 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
15 Vehabović Laris U12 kumite dečki -41 kg
22    Karate Klub Trbovlje
1 Felić Anea U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
2 Ljepoja Anastasija U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 OBERŽAN PATRIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 Potočnik Max U12 kumite dečki -41 kg
5 STRAŠEK ENEJ U12 kumite dečki -41 kg
6 STRAŠEK ENEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 ZAPOTNIK ANEJ U12 kata dečki
8 ZAPOTNIK ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
9 KK Trbovlje 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
23    Karate klub Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 Jelen Gal U14 kata ml. kadeti
3 Jelen Gal U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
5 Mešanović Benjamin kata člani +18
6 Mešanović Benjamin U18 kata mladinci
7 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
8 MUJDŽA LARA U12 kata deklice
9 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
10 Pašić Adam U16 kata kadeti
11 Pašić Adam U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
13 PISNIK MAJA MARI U16 kata kadetinje
14 PISNIK SARA U10 kata malčice
15 PISNIK SARA U10 kumite malčice -32 kg
16 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
17 ŠTEFANIČ VAL U12 kumite dečki -35 kg
18 SULJIĆ VENAD U10 kata malčki
19 Trbalić Inaya U10 kata malčice
20 VELIĆ FUAD U10 kata malčki
21 VELIĆ FUAD U12 kata dečki (8-4 kyu)
22 VOLK KRISTINA U10 kata malčice
24    Karate Klub Zmaj
1 Vahtar Lara U14 kata ml. kadetinje
25    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA kumite kadetinje -47 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -63 kg
5 Jelenko Benjamin kumite mladinci -61 kg
6 LIPUŠ OSKAR U12 kumite dečki -35 kg
7 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki +30 kg
8 OČKO GAL kumite kadeti +70 kg
26    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 MERČNIK TIM U16 kata kadeti
2 Reihs Jaka U16 kata kadeti
27    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra U21 kata ml. članice
2 Čvorović Aleksandra kata članice +18
3 Gostić Stefan kumite kadeti -57 kg
4 Gostić Stefan kumite mladinci -61 kg
5 HUMAR LESKOVIĆ ISABEL U12 kumite deklice +44 kg
6 Kolšek Klemen kumite ml. člani -75 kg
7 Kolšek Klemen kumite mladinci +76 kg
8 MARK KOREN ERAZEM U10 kata malčki
9 MARK KOREN ERAZEM U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 Pelicon Tinia U12 kata deklice (8-4 kyu)
11 Pelicon Tinia U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
28    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 ALAGIĆ ASIM kumite veterani +35 let open
2 ČERVIČ GOSTOJIĆ NADJA kata veteranke + 35 let
3 DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Flis Darko kata veterani + 35 let
5 GLUVAK lEA kumite mladinke -66 kg
6 GRAHEK NEŽA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 KOŠAK LANA U8 kata najmlajše
9 MAHMUTOVIĆ BILLAL U14 kumite ml. kadeti -55 kg
10 Mlakar Timotej kata člani +18
11 POGORELEC MIA U10 kata malčice
12 PRETNAR ELI U8 kata najmlajše
13 RAMIČ ADNA U16 kata kadetinje
14 REMC REPIČ GALINA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
15 SALKANOVIĆ AMAR kumite mladinci -76 kg
16 STOJANOVSKA KRISTINA kumite mladinke -53 kg
17 STOJANOVSKI ALEKS U16 kata kadeti
18 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
19 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
29    Karate Klub Mawashi Postojna
1 BEŠIĆ Lana U14 kata ml. kadetinje
2 BEŠIĆ Lana U16 kata kadetinje
3 OSTANEK SOFIJA U12 kumite deklice +44 kg
30    Karate Klub Ljubljana
1 Dziamyanava Maryia U12 kata deklice
2 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
3 Kristančič Živa kumite kadetinje +61 kg
4 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
5 Kurbegović Edna kumite mladinke -53 kg
6 LAZIČ JAKOV U10 kumite malčki +30 kg
7 Lazić Vid U12 kumite dečki -35 kg
8 Muzik Taša Mau kumite ml. članice +68 kg
9 Muzik Taša Mau kumite mladinke +66 kg
10 Nose Luka U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 ORAŽEM LUKA U10 kata malčki
12 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice +44 kg
13 Šulin Hribovšek Matic U14 kumite ml. kadeti -50 kg
14 ŠUPUK LINA kumite ml. članice -55 kg
15 Tanacek Tomi kumite kadeti -52 kg
16 Tomaževič Julija U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
17 Turković Jan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
31    Karate Klub Rudar Velenje
1 Tursunović Ema U10 kata malčice (8-6 kyu)
32    Shotokan Karate Klub Postojna
1 BAJC POLONA U10 kumite malčice -32 kg
2 JUNUZOVIĆ KIARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Lišinović Elma U18 kata mladinke
4 Lišinović Lejla kumite kadetinje -47 kg
5 Mišić Sara U12 kumite deklice -39 kg
6 Mišić Sara U12 kata deklice (8-4 kyu)
33    BUDO
1 Bajramović Nadin U10 kumite malčki -30 kg
2 Bajramović Nadin U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Coralic Selma U14 kata ml. kadetinje
4 Coralic Selma U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Dolić Ali U10 kumite malčki -30 kg
6 Dolić Ali U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 Dolic Daris U14 kata ml. kadeti
8 Dolic Daris U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 JUŠIĆ EMAN U12 kata dečki
10 JUŠIĆ EMAN U12 kumite dečki -56 kg
11 KBV BUDO 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
34    Karate klub FINIDA-Poreč
1 FATORIĆ ROBERT kumite veterani +35 let open
35    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U16 kata kadetinje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki -56 kg
6 Ciuha Marcel kumite kadeti -57 kg
7 Erdelić Žan kumite kadeti -57 kg
8 Groznik Liam U14 kumite ml. kadeti -45 kg
9 Groznik Tobi U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10 Lovše Pepelnak Triša U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
11 SOLAR KRIS kumite kadeti -63 kg
36    KK TRŽIČ
1 Novak Jernej Benjamin kumite kadeti -52 kg
2 ŠULGAJ ANDREJ kumite kadeti +70 kg
37    Karate klub Seki
1 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
3 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 DJEDOVIĆ EMA U18 kata mladinke
5 HUSIĆ LANA U10 kata malčice
6 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
7 JERŠIČ ŽANA U16 kata kadetinje
8 Kregar Gabrijela U18 kata mladinke
9 Kregar Gabrijela U16 kata kadetinje
10 KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Kristić Karolina U12 kata deklice
12 Makalić Emir U10 kata malčki
13 Makalić Emir U10 kumite malčki +30 kg
14 MAVSAR TADEJ U14 kata ml. kadeti
15 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
16 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
17 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
18 MILJATOVIČ ALEKSA U16 kata kadeti
19 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
20 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
21 Pivić Lejla U16 kata kadetinje
22 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje
23 Sarajlic Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
24 Šiljegovič ILMA U16 kata kadetinje
25 Sluga Jure U21 kata ml. člani
26 Sluga Jure kata člani +18
27 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
28 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
29 KK Seki 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
30 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
31 KK Seki 3 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
38    CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
1 ANGEI FERRARIO LUCA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 ANGEI FERRARIO LUCA kumite kadeti -52 kg
3 AURICCHIO ELEKTRA U12 kumite deklice -39 kg
4 BALLABIO DELIA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 BALLABIO DELIA kumite kadetinje +61 kg
6 BIGGIOGERO MATTEO U12 kumite dečki -35 kg
7 BIGGIOGERO MATTEO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
8 BOSSI ALESSANDRA kumite ml. članice -50 kg
9 BOSSI ALESSANDRA kumite mladinke -48 kg
10 BRONZI NICCOLO U14 kumite ml. kadeti -55 kg
11 CAFISO EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 CATTANEO ELISA kumite kadetinje -61 kg
13 CATTANEO ELISA kumite mladinke -66 kg
14 COMENDULLI LEONARDO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
15 DI BITETTO LUCA U10 kumite malčki +30 kg
16 FERRARIS SOFIA U12 kumite deklice -39 kg
17 GHIOLDI NICHOLAS U12 kumite dečki -30 kg
18 GHIOLDI NICHOLAS U10 kumite malčki -26 kg
19 GRIFONE ASIA U10 kumite malčice +32 kg
20 LAMBRO ANDREA U10 kumite malčki +30 kg
21 LAMBRO LUIGI U14 kumite ml. kadeti -45 kg
22 LAMBRO LUIGI U12 kumite dečki -56 kg
23 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL U14 kumite ml. kadeti -55 kg
24 SESTO ANDREA kumite kadeti -70 kg
25 SESTO ANDREA kumite mladinci -68 kg
26 SIRONI NATHAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
27 SIRONI NATHAN kumite kadeti -57 kg
28 SOMASCHINI FILIPPO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
29 TASSONE MICOL U10 kumite malčice -32 kg
30 VERONESE AURORA kumite ml. članice -55 kg
31 VERONESE MATILDA U12 kumite deklice -39 kg
32 ZODDA ANDREA U12 kumite dečki -41 kg
33 ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite kadetinje -47 kg
34 ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite mladinke -48 kg
39    KK Zamet
1 Memić Sara U12 kumite deklice +44 kg
40    Karate klub Šenčur
1 Sadiković Muhammed kumite kadeti -52 kg
41    KD OKI STUTGART-
1 BIEDEMANN GRETA U16 kata kadetinje
2 BIEDEMANN HANAH U16 kata kadetinje
42    ELID NIŠ
1 Stanković Andrija kata člani +18
43    ASD TALARICO KARATE TEAM
1 GRANATIERO MATTIA kumite člani -67 kg
44    KOSTRENA
1 Babić Borna kumite kadeti -70 kg
2 Benac Antonio U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Car Gabriela U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
4 Car Gabriela U12 kumite deklice -44 kg
5 Cvijanović Tina kumite kadetinje -54 kg
6 Katnić Vito U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Lorencin Levan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
8 Pranjić Vita U12 kumite deklice -39 kg
9 Pranjić Vita U10 kumite malčice +32 kg
10 Stojaković Dorotea kumite kadetinje -47 kg
11 Stojaković Dorotea kumite mladinke -48 kg
45    ASD Esercito - 187 Folgore
1 BONI BIANCA U12 kumite deklice -39 kg
2 BONI BIANCA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 BOZZI ANDREA kumite ml. člani -75 kg
4 Nannini Leonardo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +61 kg
6 PANINI MARIA CECILIA kumite mladinke -66 kg
7 STRAZZABOSCO VALENTINA U12 kumite deklice -39 kg
8 STRAZZABOSCO VALENTINA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
46    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Jeram Vita kumite kadetinje -47 kg
2 Kabaj Tosja U12 kumite dečki -35 kg
3 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Skubic Nik kumite mladinci -68 kg
47    Karate klub Sloga Doboj
1 Božić Aleksandar U12 kumite dečki -35 kg
2 Brkić Natalija U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Đekić Dijana kumite kadetinje -61 kg
4 Đerić Sara kumite kadetinje -54 kg
5 Đurić Irena U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
6 Đurić Kristijan kumite mladinci +76 kg
7 Jovanović Lazar U12 kumite dečki -35 kg
8 Lazarević Neda U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
9 Lukić Kristina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
10 Lukić Teodora kumite kadetinje -61 kg
11 Marinković Petar U12 kumite dečki -41 kg
12 Marković Marina kumite kadetinje +61 kg
13 Mićić Anđela kumite kadetinje -61 kg
14 Mićić Marija U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
15 Ružojčić Kristijan U12 kumite dečki -41 kg
16 Škavo Mihajlo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
17 Stevanović Lana kumite kadetinje -54 kg
18 Stevanović Vuk kumite mladinci -76 kg
19 Tadić Bojana U12 kumite deklice +44 kg
20 Tadić Kristijan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
21 Vukmirović Leo U14 kumite ml. kadeti -50 kg
22 Zejnić Ena U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
48    Karate klub Polet Brod
1 Božić Anđela U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Broćilo Jovan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Čelar Aleksandar kumite kadeti -70 kg
4 Duronja Teodora U12 kumite deklice +44 kg
5 Đuđić Minea U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 Jovičić Viktorija U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 Kostadinović Miroslav U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 Mrđa Andrea U12 kumite deklice -39 kg
9 RUŽOJČIĆ NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
10 Ružojčić Tea U12 kumite deklice -44 kg
11 Savičić Ivana U12 kumite deklice +44 kg
12 Vasilić Anđela U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
49    Shukokai - Iran
1 Padash Ayhan U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 Rahmani Samira kumite ml. članice +68 kg
50    ASD KARATE VENEZIA
1 CECCHINI JACOPO kumite kadeti -57 kg
2 CHIOZZOTTO PRADOLIN SEBASTIANO UGO kumite kadeti -70 kg
3 INCOLLINGO MATTEO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 LACHIN BIAGIO kumite kadeti -63 kg
5 PAVIS ANNALISA kumite ml. članice -55 kg
51    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Marsura Elisa kumite kadetinje -47 kg
2 Pederiva Paola kumite članice - 55 kg
3 Pryndiuk Anastasiia U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
4 Solimano Isabel U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
5 Stramare Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
6 Vettoretti Giada kumite kadetinje -47 kg
7 Vettoretti Giada U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
52    Karate klub Bushido, Zagreb
1 Bilandžija Iva U12 kumite deklice -44 kg
2 Duvančić Analucija U12 kumite deklice -39 kg
53    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan U16 kata kadeti
2 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
3 MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -50 kg
5 TRAMŠEK Aleks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 TRAMŠEK Alja U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
54    Karate klub Slovenj Gradec
1 Gross Samo kata veterani + 35 let
55    Karate klub Lev
1 Ahmed Atash U10 kumite malčki +30 kg
2 Ahmed Fares U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Ilić Nikola U12 kumite dečki -56 kg
4 Janežič Mojca kumite kadetinje -61 kg
5 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
6 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -56 kg
7 Rozman Ambrož U14 kumite ml. kadeti -40 kg
8 Šekerić Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
9 Vučetić Teodora U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
56    Karate klub Ipon Prnjavor
1 PODGORAC SLAVIŠA kata člani +18
57    TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
1 BEHRIĆ AMAR U12 kata dečki
2 BEHRIĆ AMAR U12 kumite dečki -56 kg
3 DURAKOVIĆ HAZIM kumite kadeti -70 kg
4 EKIĆ NADIA U14 kata ml. kadetinje
5 EKIĆ NADIA kumite kadetinje -54 kg
6 IBRČIĆ EMA U12 kata deklice
7 IBRČIĆ EMA U12 kumite deklice +44 kg
8 JUŠIĆ HAMZA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
9 JUŠIĆ HAMZA U10 kumite malčki +30 kg
10 LIVAKOVIĆ AMINA U14 kata ml. kadetinje
11 LIVAKOVIĆ AMINA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
12 MAŠINOVIĆ MIRZETA U14 kata ml. kadetinje
13 MUJAGIĆ DALIA U10 kata malčice
14 MUJAGIĆ DALIA U10 kumite malčice -32 kg
15 MUJAGIĆ EMA U14 kata ml. kadetinje
16 MUJAGIĆ EMA U12 kata deklice
17 MUJAGIĆ EMA U12 kumite deklice +44 kg
18 MUJAGIĆ REUF kumite kadeti -63 kg
19 SALKIĆ SAJRA U10 kata malčice
20 SALKIĆ SAJRA U10 kumite malčice +32 kg
21 ŠOMIĆ MINELA U14 kata ml. kadetinje
22 ŠOMIĆ MINELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
23 ŠOMIĆ MINELA kumite kadetinje +61 kg
24 ZULIĆ TARIK U8 kata najmlajši
25 ZULIĆ TARIK U10 kumite malčki -26 kg
26 TIGAR CR 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
27 TIGAR CR 2 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
58    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 BOTTARO MARGHERITA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 BOTTARO MARGHERITA U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 CARA ALEXANDR U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 CARA ALEXANDR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 CAUFIN EMMA U16 kata kadetinje
6 CAUFIN EMMA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 CECCHETTO LARA U14 kata ml. kadetinje
8 CECCHETTO LARA U16 kata kadetinje
9 D ONOFRIO LARA U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 D ONOFRIO LARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 DEL BIANCO IRIS U12 kata deklice (8-4 kyu)
12 DEL BIANCO IRIS U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 MESAGLIO MARTINA U21 kata ml. članice
14 MESAGLIO MARTINA kata članice +18
15 PAVAN SEBASTIANO U16 kata kadeti
16 PAVAN SEBASTIANO U18 kata mladinci
17 TARGON MARIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 TARGON MARIA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
19 SKZP 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
59    KARATE DO TRIESTE ASD
1 BUONGIORNO VALENTINO kumite člani -75 kg
2 DE PAULI EMMA kumite mladinke +66 kg
3 MUROLO MARIA CRISTINA kata veteranke + 35 let
4 TORRESAN OLIVER kumite člani -75 kg
5 TRAUNINI ENRICO kumite mladinci -55 kg
6 TRAUNINI SIMONE U21 kata ml. člani
7 TRAUNINI SIMONE kata člani +18
8 TRAUNINI SIMONE U18 kata mladinci
9 ZORI ANNA U21 kata ml. članice
10 ZORI ANNA U18 kata mladinke
11 ZORI ANNA kata članice +18
60    Academy Ponte di Piave ASD
1 BENOTTO BENEDETTA U12 kumite deklice -39 kg
2 BRICI ALEXANDRU U12 kumite dečki -41 kg
3 CACCARO GIOELE U12 kumite dečki -35 kg
4 Carnelos Orazio kumite mladinci -68 kg
5 GIROLAMI Angelo U12 kumite dečki -41 kg
6 Guerra Riccardo kumite mladinci -55 kg
7 INSURATELU ADELIN U12 kumite dečki -30 kg
8 Laouzai Nouhe kumite kadeti -52 kg
9 Laouzai Yasmine kumite kadetinje -47 kg
10 Lorenzon Matilde kumite mladinke -53 kg
11 OIAN LORENZO U12 kumite dečki -35 kg
12 Pigat Enrico kumite člani - 84 kg
13 Pigat Mirco kumite člani -67 kg
14 Sorci Samuele U14 kumite ml. kadeti -45 kg
15 TRAINA CRISTIAN ANTONINO U12 kumite dečki -56 kg
61    ASD OKINAWA FIGHT
1 Calligaris Leonardo U12 kumite dečki -30 kg
2 CELLINI ANDREA U10 kumite malčki -30 kg
3 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
4 DAVIDE CASSESE U10 kumite malčki -26 kg
5 GOTTI THOMAS U14 kumite ml. kadeti -50 kg
6 LEONARDO MAZZILIS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 Russo Gianluca kumite veterani +35 let open
62    CSK NEGRAR
1 SALVI CATERINA kumite kadetinje -54 kg
2 SALVI CATERINA kumite mladinke -53 kg
3 TOMMASINI AGNESE kumite ml. članice -55 kg
4 TOMMASINI AGNESE kumite članice - 55 kg
63    FAMILY FIGHT TEAM
1 BAZZOCHHI GINEVRA U12 kumite deklice +44 kg
2 FILIPOVIC MANUEL U10 kumite malčki +30 kg
3 GALLI GIORGIO U12 kumite dečki -41 kg
4 GALLI GIULIO U10 kumite malčki +30 kg
5 IOIO GUIDO kumite člani -75 kg
6 IOIO GUIDO kumite veterani +35 let open
7 LO FRANCO MIRIAM U10 kumite malčice +32 kg
8 MALARODA ALESSANDRO U12 kumite dečki -35 kg
9 PEVERE ALICE U12 kumite deklice -39 kg
10 STROSCIO MELISSA kumite članice -68 kg
11 STROSCIO MELISSA kumite mladinke -66 kg
12 VARONE MARTINA kumite ml. članice +68 kg
13 VARONE MARTINA kumite mladinke +66 kg
14 VERRI FERMO U10 kumite malčki -30 kg
64    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite ml. članice -50 kg
2 Masoch Mariachiara kumite mladinke -48 kg
3 Reveane Nataly kumite kadetinje -47 kg
4 Reveane Nataly kumite mladinke -48 kg
5 Tormen Lara kumite mladinke -59 kg
6 Tormen Lara kumite kadetinje -61 kg
65    Garda Karate Team
1 Arici Luca U12 kumite dečki -41 kg
2 Bellini Riccardo U12 kumite dečki -30 kg
3 Bonetti Fabio U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Delmenico Lorenzo U10 kumite malčki +30 kg
5 Faini Francesco U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Favalli Leonardo U12 kumite dečki -35 kg
7 Gatti Alessandro U12 kumite dečki -35 kg
8 Gatti Alice U10 kumite malčice -32 kg
9 Maffizzoli Gaia kumite članice -61 kg
10 Maffizzoli Lisa kumite kadetinje -61 kg
11 Negri Martina U12 kumite deklice -39 kg
12 Raimondi Christian U10 kumite malčki -30 kg
13 Tonni Alessando U10 kumite malčki -30 kg
14 Venosta Fabio U14 kumite ml. kadeti +55 kg
15 Viviani Francesca U12 kumite deklice -39 kg
66    Karate klub Murter
1 Bilan Josip U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Jerat Ella U10 kumite malčice -32 kg
3 Juraga Đani U10 kumite malčki +30 kg
4 Juraga Tia U12 kumite deklice +44 kg
5 Lepur Filipa U10 kumite malčice -32 kg
6 Lončarević Gabriela U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
7 Lukin Nela U12 kumite deklice -44 kg
8 Merk Felix U10 kumite malčki +30 kg
9 Mudronja Nia U10 kumite malčice +32 kg
10 Mudronja Sara U10 kumite malčice +32 kg
11 Pilipac Fabian U12 kumite dečki -56 kg
12 Šikić Cvita U10 kumite malčice +32 kg
13 Slavica Lovre U10 kumite malčki +30 kg
14 Tomašik Nila U10 kumite malčice -32 kg
15 Turčinov Maja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
16 Turčinov Neo U10 kumite malčki +30 kg
67    Karate klub Osi Krka Šibenik
1 Grubelić Tomislav kata člani +18
2 Pilepić Dora kata članice +18
3 Rajić Nika kata članice +18
68    ASD JISEI BUDO AMI
1 CUPCEA NIKITA U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 CUPCEA NIKITA kumite kadeti -57 kg
3 GUERRIERO NICOLE kumite članice -61 kg
4 GUERRIERO NICOLE kumite ml. članice - 61kg
5 TODESCO LETIZIA kumite kadetinje -47 kg
6 TODESCO LETIZIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
69    Športno društvo SHOTO
1 Brolih Matevž U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Čampelj Igor U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Dereani Lovro U10 kata malčki
4 Erjavec Bizjak Ernest U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 Girandon Neža U12 kata deklice
6 Godec Teodor U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 Gregori Andraž U10 kata malčki
8 Majič Šinkovec Elin U10 kata malčice (8-6 kyu)
9 Prezelj Juš U12 kata dečki (8-4 kyu)
70    SEIGOKAN SLOVAKIA
1 Drahovský Ján U18 kata mladinci
71    Shito-ryu Shukokai Karate Do IRAN
1 Padash Gabalou Ayhan U12 kumite dečki -30 kg
2 Rahmani Niyaraki Samira kumite članice -61 kg
72    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U12 kumite dečki -56 kg
2 Košir Nina U12 kumite deklice -39 kg
3 Košir Žana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 Prijatelj Grčar Tian U14 kata ml. kadeti
5 Prijatelj Grčar Tian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Rocco Ilaria U14 kata ml. kadetinje
7 Rocco Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
73    Karate Klub Kachi
1 Delić Toni U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Kasumović Natalia U12 kumite deklice -39 kg
74    Karate No Kachi
1 Bajrić Ajla U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Bajrić Amar kumite kadeti -63 kg
3 Rahmanović Aura kumite ml. članice -55 kg
4 Šerić Lara kumite kadetinje +61 kg
75    Defence Karate
1 Fregonese Martina kumite članice -68 kg
2 Mio Danny kumite člani -75 kg
76    KMS1871
1 Bernabiti Guido kumite člani -75 kg
2 Bernabiti Guido kumite veterani +35 let open
77    SSD Polisportiva Terraglio
1 AGOSTINI MATILDE kumite kadetinje -61 kg
2 AGOSTINI MATILDE kumite mladinke -66 kg
3 CAVASIN ELIA kumite mladinci -68 kg
4 MARINELLI ROCCO kumite kadeti -63 kg
5 MARINELLI ROCCO kumite mladinci -61 kg
6 MONEGO EDOARDO kumite člani +84 kg
7 MONEGO EDOARDO kumite mladinci +76 kg
8 RIGATO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
9 RONCHINI ANTONIO U12 kumite dečki -30 kg
10 TASCA ELEONORA kumite kadetinje -47 kg
11 TASCA ELEONORA kumite mladinke -48 kg
12 TASSONE CALDIN ALVISE U12 kumite dečki -56 kg
13 TOMAS ANNAMARIA kumite kadetinje +61 kg
14 TOMAS LORENZO U12 kata dečki
15 TOSO ALESSANDRO kumite ml. člani -84 kg
16 TOSO ALESSANDRO kumite mladinci +76 kg
17 VERDINI FRANCESCO U12 kumite dečki -35 kg
18 VOLPATO NICOL kumite kadetinje +61 kg
78    KK PERFEKT ZENICA
1 Bešo Ejna U8 kata najmlajše
2 Bešo Ejna U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Bošnjak Merjem U12 kata deklice
4 Bošnjak Merjem U12 kumite deklice +44 kg
79    a.s.d.karate shotokan dolomiti
1 Giazzon Sara kumite članice -61 kg
2 Giazzon Sara kumite mladinke -66 kg
80    Karate Team Loria
1 Brotto Yari kumite kadeti -52 kg
2 Brotto Yari kumite mladinci -55 kg
81    Centro Karate Noale
1 Basso Marco kumite kadeti -63 kg
2 Bon Edoardo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Pravato Alessandro U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Telescu Andrei U14 kumite ml. kadeti -40 kg
82    asd Centro Karate Sportivo
1 Bellardi Maria Sofia U16 kata kadetinje
2 Moro Sofia kata članice +18
3 Nichetti Valeria kata članice +18
4 Paneroni Andrea kumite člani - 84 kg
5 Paneroni Samuele kumite člani -75 kg
83    nintai kan karate
1 Baldissera Jacopo kumite mladinci -76 kg
2 Bussolin Luca U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 cosma alessandra kumite članice -61 kg
4 Varzaru Alessia Alexandra kumite ml. članice - 61kg
5 Varzaru Alessia Alexandra kumite mladinke -59 kg
84    Karate klub Mawashi
1 Andonov Nikola kumite kadeti -57 kg
2 Bačević Sara kata članice +18
3 Caković Ivana kumite kadetinje -54 kg
4 Horvat Todor U14 kata ml. kadeti
5 Horvat Todor U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Horvat Todor kumite kadeti -52 kg
7 Rajkov Uroš kumite kadeti -70 kg
8 Repac Anđela kumite kadetinje +61 kg
9 Repac Anđela kumite mladinke +66 kg
85    Ormelle Karate
1 Kasse Mohamet kumite mladinci -61 kg
2 Primatel Nicolas kumite kadeti -57 kg
86    Libya National team
1 ABOUDABUS MOHAMED AHMED kumite člani -75 kg
2 ABOUDABUS MOHAMED AHMED kumite ml. člani -75 kg
3 ALDWEBI ALBASHER kumite mladinci -68 kg
4 ALSUWEE MOHAMED BASHIR kumite člani - 84 kg
87    ABV PTUJ
1 ČASEK HOJNIK ANDREJ kumite mladinci +76 kg
2 ŠUMENJAK DENIS kata veterani + 35 let
3 VOGRINEC ROBERT kumite člani +84 kg
88    Karate Klub Sampioni
1 Bogdanovic Emilija kumite kadetinje -47 kg
2 Maric Milica U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 Mitric Mihajlo kumite mladinci -55 kg
4 Novicki Aleksandar kumite ml. člani -84 kg
5 Simic Mihajla kumite kadetinje +61 kg
89    Karate Klub NIPPON
1 Filip Novak U14 kata ml. kadeti
2 Filip Novak U16 kata kadeti
3 Jovanović Zorana kumite kadetinje -54 kg
4 Jovanović Zorana kumite mladinke -59 kg
5 Nikolić Stefan kumite mladinci -76 kg
90    Tutin
1 Bronja Ajša U10 kata malčice (8-6 kyu)
91    TIGAR SISAK
1 CRNKOVIĆ BORNA U10 kumite malčki -30 kg
92    Club Sportif Amateur Union Sportif Mahfouda