NazajMednarodni turnir (A)

LJUBLJANA OPEN 2018

Dvorana OŠ Maksa Pečarja ( Cesta 9, Črnuće , 1231 Ljubljana - Črnuče )



Kraj : Dvorana OŠ Maksa Pečarja
Cesta 9, Črnuće , 1231 Ljubljana - Črnuče
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 17.11.2018 09:30:00
Rok prijave : 14.11.2018 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : ĐUGALA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 kata malčice Št. prijavljenih : 1
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
7 kata malčki Št. prijavljenih : 1
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 2
9 kata dečki Št. prijavljenih : 2
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 2
11 kata deklice Št. prijavljenih : 2
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 1
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 4
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 4
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 6
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 3
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 0
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 0
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 0
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 2
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
3 VASIČ Vanja Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu)
kata najmlajši
1 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Dolic Daris BUDO
2 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
3 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 Perviz Emana BUDO
2 Vilic Sara BUDO
kata malčki
1 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
2 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata dečki
1 DAV FANIL Wado Ryu Karate Do Federation India
2 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata dečki (8-4 kyu)
1 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
2 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice
1 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 DURAKOVIC ENA BUDO
2 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
3 SEVER ŽIVA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadeti
1 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 ROBENING ŠUŠTAR NIK Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
4 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
3 Samardzic Lina BUDO
4 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
4 ORLOVIĆ PETAR Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
kata mladinci
1 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. člani
kata ml. članice
kata člani +18
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let
1 FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 SODHI VIKAS Wado Ryu Karate Do Federation India
kata veteranke + 35 let
1 OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
1    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2    Karate Klub Rogaška Slatina
1 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
2 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg
3    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
4 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
5 KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
6 MULALIĆ ERNAD kata ml. kadeti
7 MULALIĆ ERNAD kumite ml. kadeti -40 kg
8 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
9 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
4    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
5    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata kadeti
2 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata kadeti
4 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti -57 kg
5 FLIS DARKO kata veterani + 35 let
6 HASANAGIĆ NASER kata malčki
7 HASANAGIĆ NASER kata dečki
8 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
9 KOROŠEC LARA kata mladinke
10 KURTOVIĆ ALMIN kumite kadeti -57 kg
11 LIN YUE kata mladinke
12 OMEJEC IRENA kata veteranke + 35 let
13 ORLOVIĆ PETAR kata kadeti
14 ROBENING ŠUŠTAR NIK kumite ml. kadeti -40 kg
15 ROBENING ŠUŠTAR NIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
16 SEVER ŽIVA kata deklice (8-4 kyu)
17 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite ml. kadeti +55 kg
18 STANKOVIČ PANGERC VAL kata ml. kadeti (8-3 kyu)
19 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 ZIHRL ALJAž kata ml. kadeti (8-3 kyu)
21 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
22 KK Olimpija 1 kata ekipa članice
6    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše
3 Bizjak Lederer Anja kumite kadetinje -47 kg
4 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -54 kg
6 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
8 KONTREC ALJA kata deklice
9 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši (8-6 kyu)
10 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
11 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
12 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -54 kg
13 MAKITAN Anđela kumite kadetinje -54 kg
14 SMRDEL Livija kata najmlajše
15 VASIČ Vanja kata najmlajše
16 KK Mawashi 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
7    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 Hodžić Adyan kata malčki (8- 6 kyu)
5 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
6 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
7 MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
8 Pratnemer Hana kata deklice
9 Pratnemer Hana kata deklice (8-4 kyu)
10 PRERADOVIĆ UROŠ kumite člani +84 kg
11 Sofić Armin kata dečki (8-4 kyu)
12 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
13 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši (8-6 kyu)
14 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
15 Vrella Yll kata malčki (8- 6 kyu)
8    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
3 CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
4 Janežič Nejc kumite kadeti +70 kg
5 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
6 Pečnik Blaž kumite člani -75 kg
7 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -45 kg
8 ZABASU NEJC kumite kadeti -52 kg
9    BUDO
1 BAJRAMOVIC AMAR kumite mladinci -61 kg
2 BAJRAMOVIC AMEL kumite ml. kadeti +55 kg
3 Dolic Daris kata najmlajši (8-6 kyu)
4 DOLIC DZEVAD kumite člani +84 kg
5 DURAKOVIC ENA kata deklice (8-4 kyu)
6 HARBAS REFKO kumite ml. kadeti -45 kg
7 MUJADZIC SUMEA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 MURANOVIC ILHAN kumite ml. kadeti -40 kg
9 Perviz Emana kata malčice (8-6 kyu)
10 PERVIZ IRNES kumite dečki -35 kg
11 Samardzic Lina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 VILIC ELVEDIN kumite dečki -45 kg
13 VILIC MERIS kumite ml. kadeti -55 kg
14 Vilic Sara kumite malčice -30 kg
15 Vilic Sara kata malčice (8-6 kyu)
10    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GANZITTI NIA kata mladinke
2 GANZITTI NIA kata kadetinje
3 KLOBASA ALEKS kata mladinci
4 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
5 SLUGA JURE kata kadeti
6 SLUGA JURE kata mladinci
7 STERNIŠA NEJC kata kadeti
8 STERNIŠA NEJC kata mladinci
11    Wado Ryu Karate Do Federation India
1 ARANIYA PARAS kumite ml. člani -60 kg
2 DAV FANIL kata dečki
3 DAV FANIL kumite dečki +45 kg
4 NAKARANI OM kumite mladinci -55 kg
5 PATEL JAY VISHNUBHAI kumite kadeti -57 kg
6 REFAI MOHAMMED MADAN HISAMUDDIN kumite malčki -30 kg
7 SHAIKH SALIMAHMED kumite člani -75 kg
8 SHELDIYA SAHILKUMAR kumite mladinci +76 kg
9 SODHI NANCY kumite deklice -40 kg
10 SODHI VIKAS kata veterani + 35 let
11 VANPARIYA PRASHANT kumite člani -60 kg