NazajMednarodni turnir (B)

KRANJ OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 22.09.2018 10:00:00
Rok prijave : 19.09.2018 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 1
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
3 kata malčice Št. prijavljenih : 6
4 kata malčki Št. prijavljenih : 3
5 kata dečki Št. prijavljenih : 5
6 kata deklice Št. prijavljenih : 5
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 8
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 6
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 3
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 2
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 2
15 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 0
16 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 MUŠIĆ SAMIRA karate klub Šenčur
kata najmlajši
kata malčice
1 BERGANT SARA karate klub Šenčur
2 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
3 MUSIC SAMINA karate klub Šenčur
4 Popovic Elena Karate Klub Buducnost
5 Popovic Helena Karate Klub Buducnost
6 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 Mijovic Dusan Karate Klub Buducnost
2 SHOKAL ORONNO HOSSAIN Bangladesh Karate Academy
3 Stanisic Nikola Karate Klub Buducnost
kata dečki
1 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2 Lazarevic Vuk Karate Klub Buducnost
3 Matic Leo KD OKI STUTGART-
4 SARAJLIĆ MARKO Karate Klub Shotokan Kranj
5 Zejak Niksa Karate Klub Buducnost
kata deklice
1 Popovic Teodora Karate Klub Buducnost
2 Ramovic Mia Karate Klub Buducnost
3 Tatar Lana Karate Klub Buducnost
4 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
5 Velimirovic Jovana Karate Klub Buducnost
kata ml. kadeti
1 Djurovic Danilo Karate Klub Buducnost
2 Dubak David Karate Klub Buducnost
3 Jokic Aleksa Karate Klub Buducnost
4 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
5 Popovic Luka Karate Klub Buducnost
6 Raonic Danilo Karate Klub Buducnost
7 Smolenski Dejan KD OKI STUTGART-
8 Stojovic Dusan Karate Klub Buducnost
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 Canovic Jasmina Karate Klub Buducnost
3 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
4 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
5 SITAR DAŠA karate klub Šenčur
kata kadeti
1 BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
4 Gorovic Milos Karate Klub Buducnost
5 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
6 Scepanovic Luka Karate Klub Buducnost
kata kadetinje
1 Canovic Dzena Karate Klub Buducnost
2 ISHA ISRAT JAHAN Bangladesh Karate Academy
3 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
4 Sendelj Hana Karate Klub Buducnost
kata mladinci
1 Bakic Filip Karate Klub Buducnost
2 GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
3 KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata mladinke
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 Djukanovic Masa Karate Klub Buducnost
3 Mrakovic Mila Karate Klub Buducnost
kata člani +18
1 REICHEL ROMAN KD OKI STUTGART-
2 SMOLENSKI MICHAEL KD OKI STUTGART-
kata članice +18
1 Maric Jovana Karate Klub Buducnost
2 Roganovic Mia Karate Klub Buducnost
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
1    Karate Klub Polzela
1 BAŠIČ FEKONJA MAI kata kadeti
2    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
4 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -57 kg
5 FAJFAR ALETEJ kumite člani -67 kg
6 FAJFAR ALETEJ kumite mladinci -68 kg
7 FAJFAR ALETEJ kumite mladinci open
8 GAUTAM VASUDEV kata mladinci
9 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci -76 kg
10 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci open
11 HAFNAR PETER kumite člani -60 kg
12 JAGODIC KRISTIJAN kumite člani - 84 kg
13 JAGODIC KRISTIJAN kumite člani open
14 KAROV ZORAN kata mladinci
15 KAROV ZORAN kumite mladinci -61 kg
16 KAROV ZORAN kumite mladinci open
17 KASUNIČ DORJAN kata dečki
18 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
19 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -67 kg
20 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani open
21 MULALIĆ ERNAD kata ml. kadeti
22 MULALIĆ ERNAD kumite ml. kadeti -40 kg
23 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
24 MUZIK TAŠA kata kadetinje
25 MUZIK TAŠA kumite kadetinje -47 kg
26 MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
27 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
28 RADINOVIĆ LORENA kata malčice
29 RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -30 kg
30 SARAJLIĆ MARKO kata dečki
31 SARAJLIĆ MARKO kumite dečki -35 kg
32 SARAJLIć MATEJ kata kadeti
33 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
34 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti open
35 VASILIĆ DAJANA kata deklice
36 VASILIĆ DAJANA kumite deklice -35 kg
3    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
4    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
5    Nakayama Brescia
1 Bravo Anna kumite mladinke -59 kg
2 Cornolo Giulia kumite članice - 55 kg
3 Delle Curti Ashu kumite člani -75 kg
4 Delle Curti Ashu kumite mladinci -76 kg
5 Delle Curti Ashu kumite člani open
6 Este Alessia kumite članice + 68 kg
7 Este Alessia kumite članice open
8 Mainardi Alice kumite članice -61 kg
9 Mainardi Alice kumite mladinke -59 kg
10 Mainardi Alice kumite članice open
11 Marangoni Jessica kumite mladinke -59 kg
12 Ragnoli Davide kumite člani -67 kg
13 Ragnoli Davide kumite člani open
14 Tonni Sara kumite članice - 50 kg
6    Karate Pinzgau
1 Lederer Alessandra kumite kadetinje -54 kg
2 Lederer Alessandra kumite mladinke -59 kg
3 Sadikovic Emil kumite kadeti +70 kg
4 Sadikovic Emil kumite mladinci -76 kg
5 Veladzic Dzenis kumite kadeti -63 kg
6 Veladzic Dzenis kumite mladinci -61 kg
7 Weissenböck Robert kumite člani -75 kg
8 Weissenböck Robert kumite člani open
7    karate klub Šenčur
1 BERGANT SARA kata malčice
2 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
3 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -57 kg
4 MUŠIĆ ALINA kata malčice
5 MUSIC SAMINA kata malčice
6 MUŠIĆ SAMIRA kata najmlajše
7 SADIKOVIĆ ĐENISA kata ml. kadetinje
8 SITAR DAŠA kata ml. kadetinje
8    KD OKI STUTGART-
1 Matic Leo kata dečki
2 Matic Mateo kumite malčki -30 kg
3 PATRICELLI DAVIDE kumite ml. kadeti -40 kg
4 REICHEL ROMAN kumite člani +84 kg
5 REICHEL ROMAN kata člani +18
6 SABANOVIČ SAID kumite malčki +35 kg
7 Smolenski Dejan kata ml. kadeti
8 SMOLENSKI MICHAEL kumite člani -75 kg
9 SMOLENSKI MICHAEL kata člani +18
9    partizan
1 marić andrija kumite člani -75 kg
2 popović mihajlo kumite mladinci -68 kg
10    Bangladesh Karate Academy
1 BOW ALEXENDER kumite člani open
2 ISHA ISRAT JAHAN kata kadetinje
3 ISHA ISRAT JAHAN kumite kadetinje -54 kg
4 SHOKAL ORONNO HOSSAIN kata malčki
5 Sorif Mohammad kumite člani -60 kg
11    Karate klub Sloga
1 BAJIĆ OGNJEN kumite dečki -35 kg
2 STANKOVIĆ IVONA kumite deklice -35 kg
3 STEVANOVIĆ VUK kumite dečki -40 kg
4 TODOROVIĆ BOŽANA kumite kadetinje +54 kg
12    KK Polet Brod
1 DURONJA SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
2 TEŠANOVIĆ TINA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 VASILIĆ EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
4 ZEČEVIĆ DARIO kumite kadeti -63 kg
13    Karate Klub Buducnost
1 Bakic Filip kata mladinci
2 Brasanac Nemanja kumite člani -75 kg
3 Brasanac Nemanja kumite člani open
4 Bucalo Nikola kumite ml. kadeti +50 kg
5 Canovic Dzena kata kadetinje
6 Canovic Jasmina kata ml. kadetinje
7 Cecunjanin Almir kumite člani +84 kg
8 Cecunjanin Almir kumite člani open
9 Cetkovic Uros kumite člani -75 kg
10 Djukanovic Masa kata mladinke
11 Djurovic Danilo kata ml. kadeti
12 Dubak David kata ml. kadeti
13 Gorovic Milos kata kadeti
14 Jokic Aleksa kata ml. kadeti
15 Karadzic Stefan kumite člani - 84 kg
16 Karadzic Stefan kumite člani open
17 Lazarevic Vuk kata dečki
18 Maric Jovana kata članice +18
19 Micunovic Vasilije kumite mladinci -76 kg
20 Micunovic Vasilije kumite mladinci open
21 Mijovic Dusan kata malčki
22 Mrakovic Mila kata mladinke
23 Otasevic Ivan kumite člani -75 kg
24 Otasevic Ognjen kumite mladinci -61 kg
25 Popovic Elena kata malčice
26 Popovic Helena kata malčice
27 Popovic Luka kata ml. kadeti
28 Popovic Teodora kata deklice
29 Radulovic Ena kumite deklice +40 kg
30 Ramovic Mia kata deklice
31 Raonic Danilo kata ml. kadeti
32 Roganovic Mia kata članice +18
33 Scepanovic Luka kata kadeti
34 Sendelj Hana kata kadetinje
35 Stanisic Nikola kata malčki
36 Stojovic Dusan kata ml. kadeti
37 Tatar Lana kata deklice
38 Velimirovic Jovana kata deklice
39 Zejak Niksa kata dečki