NazajMednarodni turnir (C)

POKAL GORENJSKE 2018

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 02.06.2018 10:00:00
Rok prijave : 30.05.2018 00:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Vojo Ašanin
info@karatezvezegorenske.si
031 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
3 kata malčice Št. prijavljenih : 5
4 kata malčki Št. prijavljenih : 1
5 kata dečki Št. prijavljenih : 3
6 kata deklice Št. prijavljenih : 2
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 3
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 MARJETIČ MAŠA Karate Klub Vrhnika
2 MARJETIČ TJAŠA Karate Klub Vrhnika
3 MUŠIĆ SAMIRA karate klub Šenčur
kata najmlajši
kata malčice
1 BERGANT SARA karate klub Šenčur
2 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
3 MUŠIĆ SAMI karate klub Šenčur
4 MUSIC SAMINA karate klub Šenčur
5 Radinović Lorena Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
kata dečki
1 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2 Mulalić Ernad Karate Klub Shotokan Kranj
3 SARAJLIĆ MARKO Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 KOROŠEC NEŽA Shotokan Karate Klub Bohinj
2 Vasilić Dajana Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
1 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
3 SITAR DAŠA karate klub Šenčur
kata kadeti
1 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje
kata mladinci
1 GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
2 JAGODIC KRISTIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3 KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata mladinke
1    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 FAJFAR ALETEJ kumite člani -67 kg
4 FAJFAR ALETEJ kumite mladinci -68 kg
5 FAJFAR ALETEJ kumite mladinci open
6 GAUTAM VASUDEV kumite člani - 84 kg
7 GAUTAM VASUDEV kata mladinci
8 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci -76 kg
9 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci open
10 HAFNAR PETER kumite mladinci -55 kg
11 HAFNAR PETER kumite mladinci -61 kg
12 HAFNAR PETER kumite mladinci open
13 JAGODIC KRISTIJAN kumite člani - 84 kg
14 JAGODIC KRISTIJAN kata mladinci
15 JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci +76 kg
16 JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci open
17 KAROV ZORAN kata mladinci
18 KAROV ZORAN kumite mladinci -61 kg
19 KASUNIČ DORJAN kata dečki
20 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
21 Lapornik Iskra Aljaž kumite člani -67 kg
22 Mulalić Ernad kata dečki
23 Mulalić Ernad kumite dečki -35 kg
24 Radinović Lorena kata malčice
25 Radinović Lorena kumite malčice -30 kg
26 SARAJLIĆ MARKO kata dečki
27 SARAJLIĆ MARKO kumite dečki -35 kg
28 SARAJLIć MATEJ kata kadeti
29 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
30 Vasilić Dajana kata deklice
31 Vasilić Dajana kumite deklice -35 kg
2    Karate Klub Vrhnika
1 MARJETIČ MAŠA kata najmlajše
2 MARJETIČ TJAŠA kata najmlajše
3    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kata malčki
2 BREMEC ALJAŽ kumite malčki -35 kg
3 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
4 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
5 KOROŠEC NEŽA kata deklice
4    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -57 kg
2 Brezovnik Brin Robert kumite dečki -40 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -47 kg
4 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
5 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -57 kg
6 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
8 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +47 kg
9 STANKO SARA kumite članice -68 kg
10 ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite mladinke -59 kg
11 Zakotnik Tara kumite deklice +40 kg
5    karate klub Šenčur
1 BERGANT SARA kata malčice
2 ČIMŽAR ALEKS kata ml. kadeti
3 ČIMŽAR ALEKS kumite ml. kadeti +50 kg
4 MUŠIĆ ALINA kata malčice
5 MUŠIĆ SAMI kata malčice
6 MUSIC SAMINA kata malčice
7 MUŠIĆ SAMIRA kata najmlajše
8 SADIKOVIĆ ĐENISA kata ml. kadetinje
9 SITAR DAŠA kata ml. kadetinje
6    Karate klub Sloga
1 ĐEKIČ NIKOLA kumite kadeti +70 kg
2 ĐURAKOVIČ DAVID kumite ml. kadeti +50 kg
3 ĐURANOVIĆ STEFAN kumite ml. kadeti +50 kg
4 IBRAHIMOVIČ VENSAN kumite mladinci -61 kg
5 JOVIĆ MILOŠ kumite ml. kadeti -50 kg
6 KOJIČ MILAN kumite kadeti -57 kg
7 MOMČIČEVIČ ANDREA kumite članice + 68 kg
8 STRIGIĆ MIRJANA kumite ml. kadetinje +47 kg
9 ŠUČUR DAJANA kumite kadetinje -54 kg
10 TODOROVIĆ BOŽANA kumite kadetinje +54 kg
11 VASIČ MARINA kumite kadetinje -54 kg
12 ŽIGIČ MIRJANA kumite mladinke +59 kg
7    KARATE KLUB "POLET"
1 DURONJA SARA kumite deklice -40 kg
2 TEŠANOVIĆ TINA kumite ml. kadetinje -47 kg
3 VASILIĆ EMA kumite ml. kadetinje -47 kg