NazajMednarodni turnir (A)

POSTOJNA OPEN 2018

Sports hall Postojna Secondary school ( Cesta v staro vas 2 , Postojna )



Kraj : Sports hall Postojna Secondary school
Cesta v staro vas 2 , Postojna
Organizator : Karate Klub Postojna
Začetek : 05.05.2018 09:00:00
Rok prijave : 03.05.2018 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : MARKO KOVŠCA
karatepostojna@gmail.com
00386 41 931 986
Cena prvega nastopa : 18 €
Cena dodatnega nastopa : 18 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 18 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
3 kata malčice Št. prijavljenih : 4
4 kata malčki Št. prijavljenih : 10
5 kata dečki Št. prijavljenih : 7
6 kata deklice Št. prijavljenih : 6
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 2
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 5
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 7
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 1
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 6
15 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 3
16 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
5 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
2 HRIBAR GAJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
4 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BAZJAKO ANŽE Karate Klub Postojna
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
5 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
6 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
7 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
8 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
10 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 ČESEN STAŠ Karate Klub Postojna
3 DERČA ALEKSEJ Karate Klub Polzela
4 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
7 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
5 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3 PETAN ELA Karate Klub Brežice
4 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
5 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 Bazan Annalisa GLC FIJLKAM
2 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 gortan jessica GLC FIJLKAM
4 Pozvek Patricia Karate Pinzgau
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 Güneş Hacı MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 Meulli Davide GLC FIJLKAM
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 durisotti veronica GLC FIJLKAM
3 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
4 Tomaselli Camilla ASD Ryuko
kata člani +18
1 Kökyük Utkan MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
kata članice +18
1 Gallini Costanza GLC FIJLKAM
2 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
4 Ongari Francesca ASD Ryuko
5 Tomaselli Camilla ASD Ryuko
6 Vedovelli Giulia ASD Ryuko
kata veterani + 35 let
1 ČESEN STANKO Karate Klub Postojna
2 MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna
3 Pozvek Roman Karate Pinzgau
kata veteranke + 35 let
1 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
2 OMERZO NIKA kata mladinke
3 OMERZO NIKA kata članice +18
4 PETAN ELA kata ml. kadetinje
5 PETAN ELA kumite kadetinje -47 kg
2    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ kata dečki
6 DERČA ALEKSEJ kumite dečki -45 kg
7 GARCIA SEBASTIAN kumite dečki -35 kg
8 Herodež Denis kumite ml. kadeti -50 kg
9 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
10 MAŠIĆ NEJLA kata malčice
11 MLAČNIK AŽBE kumite malčki -30 kg
12 PODPEČAN LAN kumite kadeti -57 kg
13 Riosa Novak Tilen kumite kadeti -52 kg
14 ŠENICA NIKA kumite mladinke +59 kg
15 ŠUSTER ALJAŽ kumite ml. kadeti -45 kg
16 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -35 kg
17 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
3    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata ml. kadetinje
2 AKSENTIć EVANA kata deklice
3 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
4 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
5 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
6 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
7 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
9 BAZJAKO ANŽE kata malčki
10 BOJC JAKOB kata malčki
11 BOJC JAKOB kata dečki
12 ČESEN BORIS kata malčki
13 ČESEN BORIS kata najmlajši
14 ČESEN STANKO kata veterani + 35 let
15 ČESEN STANKO kumite veterani +35 let open
16 ČESEN STAŠ kata dečki
17 ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
18 ČESEN VESNA kata malčice
19 ČESEN VESNA kata deklice
20 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
21 DIZDAREVIČ DAVID kata najmlajši
22 GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
23 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
24 HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
25 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
26 JOšT ZALA kata deklice
27 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
28 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -45 kg
29 MEKIć HIDAJET kata veterani + 35 let
30 MEKIć HIDAJET kumite veterani +35 let open
31 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
32 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -50 kg
33 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
34 PRAPROTNIK NECA kata deklice
35 RADONJIČ JOVAN kata malčki
36 RADONJIČ JOVAN kata dečki
37 RIZMANOVSKI ENEJ kumite kadeti -63 kg
38 RIZMANOVSKI ENEJ kumite mladinci -68 kg
39 RUDONJIČ MARIJA kata najmlajše
40 RUDONJIČ MARIJA kata malčice
41 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
42 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
43 Subotič Filip kata malčki
44 Subotič Filip kata dečki
45 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
46 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
47 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
48 KK Postojna 2 kata ekipa malčki
49 KK Postojna 1 kata ekipa najmlajši
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
2 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
3 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
4 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
5 ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
5    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
6    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
2 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
3 JEROT NEŽA kata najmlajše
4 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -52 kg
5 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
7    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata kadeti
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
7 MUHIČ NATALIJA kata članice +18
8 MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let
8    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše
2 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
3 Hodžić Adyan kata najmlajši
4 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
5 MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
6 Pratnemer Hana kata deklice
7 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
8 TEŠIĆ TIJANA kumite članice - 55 kg
9 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
10 KK Rudar 1 kata ekipa ml. kadetinje
11 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
9    GLC FIJLKAM
1 Bazan Annalisa kata kadetinje
2 durisotti veronica kata mladinke
3 Gallini Costanza kata članice +18
4 Ginexsi Morgana kumite kadetinje -47 kg
5 gortan jessica kata kadetinje
6 Meulli Davide kata mladinci
10    Karate Pinzgau
1 Lederer Alessandra kumite kadetinje -54 kg
2 Lederer Alessandra kumite mladinke -59 kg
3 Pozvek Patricia kata kadetinje
4 Pozvek Roman kata veterani + 35 let
11    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
5 KK Sokol 2 kata ekipa malčki
12    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GANZITTI NIA kata kadetinje
2 GORENŠEK TILEN kata dečki
3 GORENŠEK TILEN kumite dečki +45 kg
4 GORENŠEK VID kata malčki
5 GORENŠEK VID kumite malčki +30 kg
6 HLASTEC KIAN kata dečki
7 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
8 HRIBAR GAJA kata malčice
9 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
10 KLOBASA ALEKS kata mladinci
11 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
12 SLUGA JURE kata ml. kadeti
13 SLUGA JURE kata kadeti
14 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
15 STERNIŠA NEJC kata kadeti
16 STERNIŠA NEJC kata mladinci
17 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
18 TOMAŽIČ EVA kata deklice
13    BUDOKAN ITALIA
1 ABENANTE LAURA kumite deklice -35 kg
2 CERTINI GIANLUCA kumite dečki -40 kg
3 DINI ANNA kumite deklice -40 kg
4 MANGIONE TOMMASO kumite dečki -35 kg
14    MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
1 Darsel Özgür kumite člani -75 kg
2 Güneş Hacı kata mladinci
3 Kökyük Utkan kata člani +18
4 Olcay Hüseyin kumite člani -75 kg
5 Yaşar Muhittin kumite člani -75 kg
15    ASD Ryuko
1 Ongari Francesca kata članice +18
2 Tomaselli Camilla kata mladinke
3 Tomaselli Camilla kata članice +18
4 Vedovelli Giulia kata članice +18
16    Karate Klub Sho-Kan Apače