NazajMednarodni turnir (C)

13. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Kraj : Športna dvorana Milenij
Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19
Organizator : Shotokan Karate Klub Oplotnica
Začetek : 19.05.2018 09:30:00
Rok prijave : 16.05.2018 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Boštjan Hmelak
bostjan.hmelak@gmail.com
041 725 485
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 1
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 kata malčice Št. prijavljenih : 0
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
7 kata malčki Št. prijavljenih : 0
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 4
9 kata dečki Št. prijavljenih : 1
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 4
11 kata deklice Št. prijavljenih : 2
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 2
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 0
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 2
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 1
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
3 IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
2 JEROT MIHA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
kata malčice (8-6 kyu)
1 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata malčki
kata malčki (8- 6 kyu)
1 JAVERNIK JAKOB Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 KOVAČIČ AŽBE Klub borilnih veščin Sevnica
3 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
4 OBLONŠEK TADEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata dečki
1 Kocman David Klub borilnih veščin Sevnica
kata dečki (8-4 kyu)
1 BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 Kocman David Klub borilnih veščin Sevnica
3 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
4 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice
1 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
2 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
2 POLANEC KARIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Tejić Anđela Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadeti
1 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje
1 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
kata kadetinje
1 KOROŠEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata mladinci
1 Güneş Hacı MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
kata mladinke
1    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -76 kg
2 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
3 HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -50 kg
4 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
5 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
6 IVANČIČ KIARA kata najmlajše (8-6 kyu)
7 JAVERNIK JAKOB kata malčki (8- 6 kyu)
8 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
9 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
10 JELENKO NINA kata najmlajše (8-6 kyu)
11 JEROT MIHA kata najmlajši (8-6 kyu)
12 JEROT NEŽA kata najmlajše
13 JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
14 JEVŠENAK ALINA kata malčice (8-6 kyu)
15 JEVŠENAK LARISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 KOROŠEC MAJA kata kadetinje
17 KRANJC LEA kumite mladinke -59 kg
18 LIPUŠ LUKA kumite malčki -30 kg
19 OBLONŠEK GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 OBLONŠEK TADEJ kata malčki (8- 6 kyu)
21 OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
22 POLANEC KARIN kata deklice (8-4 kyu)
23 POLANEC MIRIAM kata deklice (8-4 kyu)
24 PUČNIK NEŽA kata kadetinje
25 SAMASTUR EMA kata deklice (8-4 kyu)
26 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
27 TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -50 kg
28 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
29 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -76 kg
30 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
31 VODOVNIK LARA kata najmlajše (8-6 kyu)
2    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše (8-6 kyu)
2 BOŠNJIĆ ELENA kata deklice (8-4 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 Hodžić Adyan kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
6 Lipuš Smajlović Vito kata malčki (8- 6 kyu)
7 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
8 Pratnemer Hana kata deklice
9 Pratnemer Hana kumite deklice -40 kg
10 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
11 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši (8-6 kyu)
12 Tejić Anđela kata deklice (8-4 kyu)
13 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
3    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -40 kg
2 BOŽIČ TADEJ kata dečki (8-4 kyu)
3 Čerić Ivana kata najmlajše (8-6 kyu)
4 CVELBAR TILEN kumite dečki -40 kg
5 Kocman David kata dečki
6 Kocman David kata dečki (8-4 kyu)
7 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki -30 kg
8 KOVAČIČ AŽBE kata malčki (8- 6 kyu)
9 Paskvale Matic kata dečki (8-4 kyu)
10 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
11 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12 ZABASU NEJC kata ml. kadeti
13 ZABASU NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
14 ZABASU NEJC kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
2 TOMAŽIČ EVA kata deklice
3 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5    MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
1 Güneş Hacı kata mladinci