NazajMednarodni turnir (A)

MARIBOR OPEN 2018

Športna dvorana TŠCTezno ( MARIBOR , Zolarjeva 12 )



Kraj : Športna dvorana TŠCTezno
MARIBOR , Zolarjeva 12
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Začetek : 15.09.2018 09:00:00
Rok prijave : 13.09.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata female 7 years Št. prijavljenih : 15
2 kata male 7 years Št. prijavljenih : 10
3 Kata female 8 - years Št. prijavljenih : 13
4 Kata male 8-years Št. prijavljenih : 14
5 kata female 9 years Št. prijavljenih : 11
6 kata male 9 years Št. prijavljenih : 13
7 kata female 10 years Št. prijavljenih : 13
8 kata male 10-yeare Št. prijavljenih : 14
9 kata female 11 years Št. prijavljenih : 11
10 kata male 11 years Št. prijavljenih : 12
11 kata female 12 years Št. prijavljenih : 10
12 kata male 12 years Št. prijavljenih : 11
13 kata female 13 years Št. prijavljenih : 21
14 kata male 13 years Št. prijavljenih : 6
15 kata male cadets Št. prijavljenih : 11
16 kata female cadets Št. prijavljenih : 20
17 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 13
18 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 10
19 kata female seniors +16 Št. prijavljenih : 8
20 kata man with special needs Št. prijavljenih : 3
21 kata woman with special needs Št. prijavljenih : 1
22 kata male seniors +18 Št. prijavljenih : 9
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 4
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 3
kata female 7 years
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 Forjan Lena Karate Klub Murska Sobota
4 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
6 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 LUKAČ UNA SELENA 16a BANJA LUKA
8 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
13 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
14 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
15 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata male 7 years
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 Firbas Mai Karate Klub Kovinar Maribor
3 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 Lazič Aleks Karate Klub Branik Maribor
7 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
9 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
10 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
Kata female 8 - years
1 Bančić Nives Karate klub Klenovnik
2 Brus Aria Karate Klub Kovinar Maribor
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
7 MERC Maja Karate Klub Šiška
8 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
10 Škrbec Lena Karate klub Klenovnik
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
12 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
13 Zelmanová Alžbeta Karate klub Krupina o. z.
Kata male 8-years
1 Bračko Matevž Karate Klub Branik Maribor
2 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3 Cimerman Vid Karate Klub Kovinar Maribor
4 Hazabent Lev Karate Klub Branik Maribor
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 KODRIČ RENE Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
7 Kokot Martin Karate klub Shito Ryu Varaždin
8 Kostanjevac Jakov Karate klub Shito Ryu Varaždin
9 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
10 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
11 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
14 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
kata female 9 years
1 Bele Ana Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 FIRBAS LUNA Karate Klub Kovinar Maribor
6 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 IKIĆ SARA Karate Klub Shotokan Velenje
8 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9 Polak Tia Karate Klub Kranj
10 Siročić Elena Karate klub Klenovnik
11 VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 9 years
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 Dado Alex Karate klub Krupina o. z.
3 Foder Mateo Karate klub Ivanec
4 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
5 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
6 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
11 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
12 Šobak Leo Karate klub Klenovnik
13 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata female 10 years
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
2 Koschuch Larissa Krav Maga Znojmo
3 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
4 KUTNJAK URŠKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
5 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
6 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
7 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
8 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
10 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
11 ZAGER HANA Karate klub Velenje
12 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
13 ZORKO IZA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
kata male 10-yeare
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN Karate Klub Rogaška Slatina
2 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
3 ČESEN STAŠ Karate Klub Postojna
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Foder Mateo Karate klub Ivanec
6 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
9 LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN Karate Klub Polzela
10 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
13 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
14 Zelman Daniel Karate klub Krupina o. z.
kata female 11 years
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 KNEZ HANA BRINA Karate Klub Radvanje
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
7 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
8 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
9 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
10 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
11 Varat Lucija Hrvatski karate klub
kata male 11 years
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
4 GLAVNIK TIM Karate Klub Kovinar Maribor
5 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
8 Palič Adis Karate Klub Kovinar Maribor
9 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
10 Trumić Amar Karate Klub Radvanje
11 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Vasilić Ljubiša banja luka
kata female 12 years
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
4 KODRIČ NEJA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
5 Kostanjevac Tea Karate klub Shito Ryu Varaždin
6 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
7 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
9 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
10 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12 years
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
4 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KLAUZNER ŽAN Karate klub WKSA Šentilj
7 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
8 Orešič Tilen Karate Klub Radvanje
9 Šobernik Nik Karate klub WKSA Šentilj
10 Trumić Amar Karate Klub Radvanje
11 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata female 13 years
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
4 Draksler Iza Karate Klub Kranj
5 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 Halupa Ena Hrvatski karate klub
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
11 Milde Iva Hrvatski karate klub
12 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
13 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
14 Popović Kristijana Hrvatski karate klub
15 Posavec Lucija Hrvatski karate klub
16 Radulović Anja Hrvatski karate klub
17 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
18 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
19 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
20 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 Verdnik Nika Karate klub WKSA Kungota
kata male 13 years
1 Bán Dominik Vasas SC
2 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
4 Pajtler Erik Karate klub WKSA Kungota
5 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male cadets
1 Bán Dominik Vasas SC
2 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3 Csicsay Gergely Vasas SC
4 Kastelic Luka Karate klub WKSA Šentilj
5 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
9 PUŠNIK JERNEJ Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
10 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata female cadets
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
7 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
8 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
9 Jenićek Lea Hrvatski karate klub
10 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
11 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
12 MILAKIĆ JOVANA Karate klub - Bijelo Brdo
13 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
14 NEŠIĆ SUNČICA Karate klub - Bijelo Brdo
15 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
17 Tutić Nika Hrvatski karate klub
18 VUKAS NIKOLINA Karate klub - Bijelo Brdo
19 Žarković Lea Hrvatski karate klub
20 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata male 16-17 years
1 Barta Roland Vasas SC
2 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Csicsay Gergely Vasas SC
5 Forgács Richárd Vasas SC
6 HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
7 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
8 HORVAT JAKOB Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
9 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
10 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
11 Mérő Bálint Vasas SC
12 ROŠKAR GREGA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
13 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 16-17 years
1 CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
2 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
4 Janković Gabrijela Hrvatski karate klub
5 KUJAVIĆ ANASTASIJA Karate klub - Bijelo Brdo
6 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
7 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
8 Poglej Nina Karate klub WKSA Šentilj
9 Potrč Anemarie Karate klub WKSA Šentilj
10 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
kata female seniors +16
1 GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
2 Kežmah Papič Tamara Karate Klub Murska Sobota
3 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
4 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
6 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
7 RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
8 SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
kata man with special needs
1 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata woman with special needs
1 BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kata male seniors +18
1 Barta Roland Vasas SC
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
4 FATAI OLATUNDE BASHIRU NIGERIA KARATE FEDERATION
5 Forgács Richárd Vasas SC
6 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
7 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
8 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
9 Mérő Bálint Vasas SC
kata male + 35 years
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
3 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
4 URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata female + 35 years
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite male 14-15 years -57 kg
2 ZORIČ ANĐELA kumite female 8-9 years +30 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata male + 35 years
2 GOLEŽ PETER kumite male 8-9 years -30 kg
3 KRAČUN RENE kumite male 12-13 years -40 kg
4 LORBER MAJ kumite male 12-13 years -40 kg
5 MEDIĆ ADELA kumite female 8-9 years +30 kg
6 Rakovnik Nastja kumite female 16-17 years +59 kg
7 SORČAN SVEN Kata male 8-years
8 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Kata female 8 - years
9 STRAJNIČ BLAŽ kumite male 12-13 years -45 kg
10 TAMŠE NIKLAS kumite male 14-15 years -52 kg
11 TAMŠE NIKLAS kumite male 16-17-years -55 kg
12 URBANCL BOJAN kata male + 35 years
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 HORVAT JAKOB kata male 16-17 years
2 HORVAT JAKOB kumite male 16-17-years -76 kg
3 KODRIČ NEJA kumite female 10-11 years -40 kg
4 KODRIČ NEJA kata female 12 years
5 KODRIČ RENE Kata male 8-years
6 KUTNJAK URŠKA kata female 10 years
7 KUTNJAK URŠKA kumite female 10-11 years -35 kg
8 PUŠNIK JERNEJ kata male cadets
9 PUŠNIK JERNEJ kumite male 14-15 years -63 kg
10 ROŠKAR GREGA kata male 16-17 years
11 ROŠKAR GREGA kumite male 16-17-years -76 kg
12 ZORKO IZA kata female 10 years
13 ZORKO IZA kumite female 10-11 years -35 kg
14 KK Limbuš 1 kata team female 10-11 years
4    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite male 16-17-years +76 kg
3 MLAKAR NEJC kumite male 10-11 years -40 kg
4 MLAKAR NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
5    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata man with special needs
2 Bračko Matevž Kata male 8-years
3 Grobler Martin kumite male 8-9 years -30 kg
4 Hazabent Lev Kata male 8-years
5 Lazič Aleks kata male 7 years
6 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -52 kg
7 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 12-13 years +50 kg
8 KK Branik 1 kata team male 8-9 years
6    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite male 12-13 years -40 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata male 10-yeare
3 KERIN LAN kumite male 14-15 years -52 kg
4 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite male 14-15 years -52 kg
5 OMERZO NIKA kata female 16-17 years
6 OMERZO NIKA kata female seniors +16
7 PETAN ELA kumite female 12-13 years -50 kg
8 SEVER ANA kumite female 12-13 years +50 kg
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite female 12-13 years +50 kg
2 BOŽIČ CENE kumite male 12-13 years -45 kg
3 FILIPIČ MARK kumite male 10-11 years -35 kg
4 KRŽIŠNIK GAL kumite male 14-15 years -63 kg
5 KRŽIŠNIK GAL kumite male 12-13 years +50 kg
6 KRŽIŠNIK LAN kumite male 8-9 years +30 kg
7 MLAKAR LUKA kumite male 10-11 years -40 kg
8 OBLAK TJAž kumite male 16-17-years -68 kg
9 PAVŠIČ HANA kumite female 12-13 years +50 kg
10 ŠTUCIN AJDA kumite female 12-13 years +50 kg
8    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 12-13 years +50 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 14-15 years +54 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 10-11 years +40 kg
4 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 12-13 years +50 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite male 10-11 years -35 kg
2 Bauman Gal kata male 10-yeare
3 Brus Aria Kata female 8 - years
4 Cimerman Vid Kata male 8-years
5 FIRBAS LUNA kata female 9 years
6 Firbas Mai kata male 7 years
7 GLAVNIK TIM kata male 11 years
8 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 years +50 kg
9 IBRIĆ AMINA kumite female 14-15 years -47 kg
10 Lenart Luka kumite male 10-11 years +40 kg
11 Lenart Luka kata male 10-yeare
12 MOČNIK MANDY kata female 10 years
13 MOČNIK TIMI kata male cadets
14 MOČNIK TIMI kata male 13 years
15 ORNIK NINO kumite male 16-17-years -76 kg
16 Palič Adis kata male 11 years
17 Rola Luka kata male 9 years
18 Rola Luka kumite male 8-9 years +30 kg
19 Sedonja Matija kumite male 8-9 years -30 kg
20 Sedonja Matija Kata male 8-years
21 ZARIČ VID kumite male 12-13 years -50 kg
22 ZARIČ VID kata male 12 years
23 ZARIČ VID kata male 13 years
24 KK Kovinar 1 kata team male 10-11 years
10    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kata female 9 years
2 Bele Lea kumite female 8-9 years -30 kg
3 Bele Lea kata female 9 years
4 BELE LUKA kata male 11 years
5 BELE LUKA kumite male 10-11 years +40 kg
6 Juraja Vinko Kata male 8-years
7 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
8 Lotrič Filip kata male 9 years
9 Lotrič Filip Kata male 8-years
10 Zbil Grega kata male 10-yeare
11    Karate Klub Kranj
1 ČERU JERNEJA kumite female 10-11 years +40 kg
2 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male seniors +84 kg
3 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male seniors open
4 ČUHALEV NADJA kumite female 12-13 years -50 kg
5 ČUHALEV NADJA kata female 13 years
6 Draksler Iza kata female 13 years
7 DROBNJAK MARINA kata female 13 years
8 Eterovič Maša kata female cadets
9 Eterovič Maša kumite female 14-15 years +54 kg
10 KALAN GAJA kata female 12 years
11 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female seniors + 68 kg
12 KOTNIK ANJA kumite female 14-15 years +54 kg
13 Kotnik Nika kata female 10 years
14 KRIžAJ ALEKSANDER kumite male 12-13 years -40 kg
15 LEBEN TINKARA kata female 10 years
16 LEBEN TINKARA kumite female 10-11 years -35 kg
17 NADIŽAR LANA TISA kata female cadets
18 NIŠANDŽIČ IVANA kumite female 10-11 years +40 kg
19 PLEVNIK GAL kumite male 14-15 years -52 kg
20 Polak Tia kata female 9 years
21 REPIČ JERCA kata female cadets
22 REPIČ JERCA kumite female 14-15 years -47 kg
23 STOJANOVSKI VANE kumite male 14-15 years -63 kg
24 VILFAN MATEJ kumite male 14-15 years -57 kg
25 KK Kranj 1 kata team female 10-11 years
26 KK Kranj 1 kata team female 12-13 years
12    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BAJGOT NACE kumite male 10-11 years -35 kg
2 BAJGOT NACE kata male 11 years
3 BRITOVŠEK MARCEL kata male seniors +18
4 BRITOVŠEK MARCEL kata male 16-17 years
5 KRAJNC MIHA kata male cadets
6 KRAJNC MIHA kumite male 14-15 years +70 kg
7 OVČAR ŽIGA Kata male 8-years
8 PISNIK MAJA kata female 7 years
13    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata man with special needs
14    Karate Klub Murska Sobota
1 Cener Alojz kata male + 35 years
2 Cener Alojz kumite veterans +35 years open
3 Forjan Lena kata female 7 years
4 Gašpar Mojca kumite female seniors -68 kg
5 JUG TILEN kata male seniors +18
6 Kerec Aljoša kata male 11 years
7 Kežmah Papič Tamara kata female seniors +16
8 KOCET NISA kumite female 12-13 years -50 kg
9 Križanič Blaž kumite male 8-9 years -30 kg
10 Križanič Blaž kata male 9 years
11 Rajnar Silvija kumite female seniors - 50 kg
12 Rajnar Silvija kumite female seniors - 55 kg
13 RATOšA NINO kumite male 12-13 years +50 kg
14 Ritlop Sara Kata female 8 - years
15 Šinko Gaja kata female 7 years
16 SLUGA KATARINA kata female + 35 years
17 ŠOBAK LUKA kumite male 16-17-years -61 kg
18 Stvarnik Jernej kumite male 12-13 years +50 kg
19 ZEčIRI FIONA kumite female seniors - 55 kg
20 ZVER NIKO kumite male 14-15 years -63 kg
21 KK Murska 1 kata team male 8-9 years
22 KK Murska 1 kata team female 10-11 years
23 KK Murska 1 kata team female 8-9- years
24 KK Murska 1 kata team male 10-11 years
25 KK Murska 1 kata team male seniors
26 KK Murska 1 kata team female seniors
27 KK Murska 1 kumite team male 12-13 years open
28 KK Murska 1 kumite team male 14-15 years open
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 14-15 years -63 kg
2 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 12-13 years -45 kg
3 Skalič Brin kumite male 12-13 years +50 kg
16    Karate Klub Polzela
1 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 14-15 years -52 kg
2 BERGANT LAURA kumite female 14-15-years -54 kg
3 BIKIČ TIANA kumite female 14-15 years +54 kg
4 DEBERŠEK LUKA kumite male seniors +84 kg
5 Kramberger Zala kumite female 8-9 years -30 kg
6 LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN kumite male 10-11 years -40 kg
7 LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN kata male 10-yeare
8 MAŠIĆ NEJLA kata female 10 years
9 Matic Čeh kumite male 8-9 years -30 kg
10 MLAČNIK AŽBE kumite male 8-9 years -30 kg
11 PODPEČAN LAN kumite male 16-17-years -68 kg
12 Riosa Novak Tilen kumite male 14-15 years -52 kg
13 ŠENICA NIKA kumite female seniors -61 kg
14 ŠENICA NIKA kumite female seniors + 68 kg
15 ŠENICA NIKA kumite female 16-17 years -59 kg
16 ŠENICA NIKA kumite female seniors open
17 ŽERJAV NUŠA kumite female 16-17 years +59 kg
17    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite male 12-13 years -45 kg
2 ARSENIČ SARA kumite female 12-13 years -50 kg
3 BOJC JAKOB kata male 9 years
4 ČESEN BORIS kata male 7 years
5 ČESEN STAŠ kata male 10-yeare
6 ČESEN VESNA kata female 9 years
7 GRIL BLAž kumite male 14-15 years -70 kg
8 HABJAN NUšA kumite female 16-17 years -53 kg
9 JOšT ZALA kumite female 10-11 years +40 kg
10 JOšT ZALA kata female 11 years
11 PRAPROTNIK NECA kata female 11 years
12 RUDONJIĆ JOVAN kata male 9 years
13 RUDONJIĆ MARIJA kata female 7 years
14 Subotič Filip kata male 9 years
15 KK Postojna 1 kata team male 8-9 years
16 KK Postojna 1 kata team female 10-11 years
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite female 10-11 years -35 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite female 14-15-years -54 kg
3 SKOTNIK NEJC kumite male 14-15 years -63 kg
4 SKOTNIK SANI kumite male 16-17-years -61 kg
5 TRATNIK ALEN kumite male 10-11 years -35 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 BRUMEC ANA kumite female 14-15 years +54 kg
2 Donko Matic kumite male 10-11 years -35 kg
3 FAJFER LANA kata female cadets
4 FAJFER LANA kata female 13 years
5 HORVATIČ KATJA kata female 16-17 years
6 HORVATIČ KATJA kata female cadets
7 KNEZ HANA BRINA kata female 11 years
8 KOKOL PINO kumite male 16-17-years +76 kg
9 KOREN JURE kumite male seniors -75 kg
10 LUBAJNŠEK LINA kumite female seniors -61 kg
11 Milošević Teodor kumite male 12-13 years +50 kg
12 Orešič Tilen kata male 12 years
13 PETRIČ REBECCA LANA kata female 11 years
14 PETRIČ REBECCA LANA kata female 12 years
15 PUČKO NIKA kata female 16-17 years
16 PUČKO NIKA kata female seniors +16
17 RESINOVIČ MAJNA kata female seniors +16
18 RUTAR DENIS kumite male 14-15 years +70 kg
19 Šifrar Lucija Simona kata female 11 years
20 Šifrar Lucija Simona kata female 12 years
21 Teraž Nika kata female 7 years
22 Teraž Nika Kata female 8 - years
23 Teraž Sara kata female 10 years
24 Teraž Sara kata female 11 years
25 Trumić Amar kata male 11 years
26 Trumić Amar kata male 12 years
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata male 10-yeare
2 COLNARIČ NIK kumite male 12-13 years +50 kg
3 FIJAČKO SARA kumite female 14-15-years -54 kg
4 FIJAČKO SARA kumite female 16-17 years -53 kg
5 HRIBAR GAJA kumite female 8-9 years -30 kg
6 HRIBAR GAJA kata female 9 years
7 HRIBAR GAJA Kata female 8 - years
8 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years +70 kg
9 KRUMPAK TINKARA kumite female 10-11 years -35 kg
10 KUNŠTEK NEJC kumite male 12-13 years +50 kg
11 KURAJ JAKOB Kata male 8-years
12 KURAJ MITJA kumite male 10-11 years -40 kg
13 KUTIJA ALJA kata female cadets
14 MAVSAR TAJDA Kata female 8 - years
15 PAŠ GLORIJA kata female 13 years
16 POTISK LAURA kumite female 16-17 years +59 kg
17 TEPEŠ KAROLINA kumite female 16-17 years +59 kg
18 ŽUMER JAKOB kumite male 10-11 years +40 kg
19 ŽUMER JAKOB kumite male 12-13 years +50 kg
20 KK Rogaška 1 kata team female 8-9- years
21    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata female cadets
2 FRAS PIA LETRICIA kata female 13 years
3 VALIŠER TIMOTEJ kumite male 12-13 years -45 kg
4 VALIŠER TIMOTEJ kumite male 10-11 years +40 kg
22    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KOVAč VANESA kata female cadets
2 Krajnc Timotej kata male 9 years
3 Kristl Leonardo kata male 7 years
4 Peček Brin kata male 7 years
5 Serec Eva kata female 7 years
6 SEREC IZABELA kata female 12 years
7 STEYER VID kata male 11 years
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata female 12 years
2 KAROV ZORAN kumite male 16-17-years -68 kg
3 MULALIĆ ERNAD kumite male 12-13 years -40 kg
4 MULALIĆ ERNAD kata male 12 years
5 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
6 MUZIK TAŠA kata female 13 years
24    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 10 years
2 HUSEINOVIć NELIS kumite male 12-13 years +50 kg
3 IKIĆ SARA kata female 9 years
4 XHOXHAI FATJAN kumite male 12-13 years -45 kg
25    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kumite female 8-9 years +30 kg
2 MERC Maja Kata female 8 - years
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Kata male 8-years
2 JANJIĆ. SAŠA kumite male 14-15 years +70 kg
3 LAČEVIĆ IVONA kata female seniors +16
4 Zahirović Inaya kata female 10 years
27    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata female cadets
2 ČEŠAREK SIMONA kata female 13 years
3 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite female 12-13 years +50 kg
4 GRIVEC TILEN kumite male 10-11 years +40 kg
5 HABERL BARBARA kumite female seniors open
6 ISAKOVIĆ KENAN kumite male 14-15 years -52 kg
7 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors open
8 KOLANDER EVA kumite female 12-13 years -50 kg
9 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite female 10-11 years +40 kg
10 KRAJNC JURE kumite male 12-13 years -40 kg
11 MARKULJEVIČ MARKO kumite male 14-15 years -57 kg
12 MARKULJEVIČ UROŠ kumite male 14-15 years -63 kg
13 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -61 kg
14 SALKIČ LARA kumite female 14-15-years -54 kg
15 ŠEHIĆ DENIS kumite male 12-13 years -40 kg
16 ŠKOFLJANC ZAK kumite male 14-15 years -52 kg
17 TROŠT ČEBELA MATIJA kumite male 14-15 years -70 kg
28    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata female 13 years
2 BEKČIĆ DIANDRA kata woman with special needs
3 BOROVNIK DOMEN kata male 16-17 years
4 BOROVNIK NIK kumite male 12-13 years -50 kg
5 BOROVNIK NIK kata male 11 years
6 BOROVNIK NIK kata male 12 years
7 ĐOGIĆ EMA kata female 9 years
8 JOVANOVIĆ LANA Kata female 8 - years
9 JOZIČ ELLA kata female 7 years
10 KENDA MAŠA kumite female 16-17 years +59 kg
11 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
12 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female 16-17 years
13 PAŠIČ ADAM kata male 7 years
14 ZAGER HANA kata female 10 years
29    Karate Klub Žalec
1 Fijačko Karmen kumite female 14-15-years -54 kg
2 Kokotec Martin kumite male seniors -67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -52 kg
4 KVAS LUKA kumite male seniors -67 kg
5 KVAS TJAŠA kumite female 14-15-years -54 kg
6 MARINKOVIČ ANŽE kumite male 10-11 years -35 kg
7 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -70 kg
8 Mohenski Robi kumite male 14-15 years -52 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite male 16-17-years -76 kg
10 Prkič Jaka kumite male 10-11 years -35 kg
11 Prkič Jaka kumite male 8-9 years +30 kg
12 SUŠA ŽIGA kumite male 12-13 years -50 kg
13 TOMC NACE kumite male 10-11 years -40 kg
14 TOMC VITO kumite male 8-9 years +30 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite female 14-15 years +54 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite female 14-15-years -54 kg
30    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER. JAKA kumite male seniors -67 kg
2 TALER. JAKA kumite male seniors -60 kg
31    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite male 14-15 years -63 kg
2 Brezovnik Brin Robert kumite male 10-11 years -40 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -45 kg
4 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 14-15 years -47 kg
5 ČEH ALEŠ kata male 12 years
6 COSOVICI MAXIM kumite male 14-15 years -57 kg
7 DEBELJAK HANA kumite female 14-15-years -54 kg
8 GORIŠEK MATEJ kumite male 14-15 years -70 kg
9 MEKIč KIARA kumite female 14-15 years +54 kg
32    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 8-9 years -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite male 10-11 years -35 kg
3 HMELAK TIBOR kumite male 8-9 years -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite male 10-11 years -40 kg
5 JEROT NEŽA kata female 7 years
6 JEROT NEŽA Kata female 8 - years
7 JEVŠENAK ALINA kumite female 8-9 years -30 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -57 kg
9 VALENČAK NELI kumite female 8-9 years -30 kg
33    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLEMENčIč KRISTJAN kata male cadets
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
3 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
4 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
5 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite male 16-17-years -68 kg
6 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite male 16-17-years -76 kg
7 MUHIČ NATALIJA kata female seniors +16
8 MUHIČ NATALIJA kata female + 35 years
9 MULEC NIKA kata female 10 years
10 PETEK BINE kata male 10-yeare
11 REIHS JAKA kata male 9 years
12 REIHS JAKA kata male 10-yeare
34    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female cadets
2 JOVIĆ MARA kumite female 16-17 years +59 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite male 10-11 years +40 kg
4 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -61 kg
5 ZLATKOV TEODOR kumite male seniors -75 kg
6 ŽOHAR SARA kumite female 16-17 years +59 kg
35    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 11 years
2 KONJEVIĆ LEA kata female 13 years
3 ŠUPUK LINA kata female 13 years
4 KK Olimpija 1 kata team female 12-13 years
36    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata female 9 years
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite female 8-9 years +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 10-11 years +40 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata female 11 years
5 Plohl Taja kata female 7 years
6 ŽIBRAT GAJA kata female cadets
37    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 10-11 years -40 kg
2 BEŠIČ LANA kata female 7 years
3 Bizjak Lederer Anja kumite female 14-15-years -54 kg
4 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 12-13-years -40 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15 years -47 kg
6 ĐAKOVIć TIANA kumite female 12-13 years +50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata female 13 years
8 KONTREC ALJA kata female 11 years
9 KUKOVIČ Aleksander kata male 7 years
10 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
11 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
12 MAKITAN Anđela kumite female 14-15 years +54 kg
13 SMRDEL Livija kata female 7 years
14 KK Mawashi 1 kumite team female 14-15 years open
38    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata female 7 years
2 HLIŠČ LANA kata female 12 years
3 Lipuš Smajlović Vito kumite male 8-9 years +30 kg
4 Pratnemer Hana kata female 11 years
5 STOJNIĆ MAIK kata male 7 years
6 Vrella Yll kumite male 8-9 years -30 kg
39    Shotokan Karate Klub Postojna
1 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 16-17 years -59 kg
40    Karate Pinzgau
1 Lederer Alessandra kumite female 14-15-years -54 kg
2 Lederer Alessandra kumite female 16-17 years -53 kg
3 Schuster Nina kumite female 14-15 years +54 kg
4 Schuster Nina kumite female 16-17 years +59 kg
5 Vukovic Marina kumite female 14-15 years +54 kg
6 Vukovic Marina kumite female 16-17 years +59 kg
7 Pinzgau 1 kumite team female 14-15 years open
41    Karate klub WKSA Šentilj
1 Kastelic Luka kata male cadets
2 Kastelic Luka kumite male 14-15 years -63 kg
3 KLAUZNER ŽAN kata male 12 years
4 MLAKAR TAMARA kumite female seniors -61 kg
5 Poglej Nina kata female 16-17 years
6 Poglej Nina kumite female 16-17 years -53 kg
7 Potrč Anemarie kata female 16-17 years
8 Šobernik Nik kata male 12 years
42    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite female 12-13 years +50 kg
2 Krasniči Benjamin kumite male 12-13 years -50 kg
3 Krasniči Elmedin kumite male 10-11 years +40 kg
4 Rojs Jana kata female 10 years
5 Rojs Sara kumite female 12-13 years +50 kg
6 Rojs Sara kata female 13 years
7 Rojs Vita kumite female 12-13 years -45 kg
8 WKSA Duplek 1 kata team female 12-13 years
43    Energija
1 Derajić Branka kumite female 8-9 years +30 kg
2 Derajić Jovana kumite female 10-11 years +40 kg
3 Derajić Jovana kumite female 12-13 years +50 kg
4 Galonja Đorđe kumite male 10-11 years -40 kg
5 Galonja Đorđe kumite male 12-13 years -40 kg
6 Koprena Jovan kumite male 12-13 years +50 kg
7 Leper Milan kumite male 12-13 years -50 kg
8 Leper Milan kumite male 10-11 years +40 kg
9 Maričić Ena kumite female 10-11 years +40 kg
10 Maričić Ena kumite female 12-13 years +50 kg
11 Pejaković Sofija kumite female 12-13 years -45 kg
12 Pejaković Sofija kumite female 14-15 years -47 kg
13 Vujmilović Kosta kumite male 10-11 years +40 kg
14 Vujmilović Kosta kumite male 12-13 years +50 kg
44    banja luka
1 Vasilić Ljubiša kumite male 10-11 years -40 kg
2 Vasilić Ljubiša kata male 11 years
45    Karate klub Ivanec
1 Colarić Ela kumite female 12-13 years -45 kg
2 Colarić Ela kumite female 14-15 years -47 kg
3 Đula Erik kumite male 10-11 years -35 kg
4 Đula Erik kumite male 12-13 years -40 kg
5 Đula Erik kumite male 8-9 years +30 kg
6 Foder Mateo kata male 9 years
7 Foder Mateo kata male 10-yeare
8 Šešet Ema kumite female 12-13-years -40 kg
9 Šešet Noa kumite male 10-11 years -40 kg
46    Karate klub Globus Čakovec
1 Farkaš Lovro kumite male 12-13 years -50 kg
2 Filipović Ana kumite female 14-15 years +54 kg
3 Filipović Ana kumite female 16-17 years +59 kg
4 Hamer Luna kumite female 16-17 years -53 kg
5 Kečkeš Elena kumite female 16-17 years -48 kg
6 Marčec Ema kumite female 12-13-years -40 kg
7 Novak Filip kumite male seniors -67 kg
8 Novak Sara kumite female 14-15 years -47 kg
9 Slukić Josip kumite male 14-15 years -63 kg
10 Slukić Petar kumite male 8-9 years +30 kg
11 Topličanec Kristian kumite male 14-15 years -57 kg
12 Topličanec Nikola kumite male 12-13 years -40 kg
13 Trstenjak Aida kumite female 10-11 years -35 kg
14 Globus 1 kumite team male 14-15 years open
47    SAMOBOR
1 KOVAČEVIĆ HARIS kumite male seniors +84 kg
48    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Bednjanić Roko kumite male 8-9 years +30 kg
2 Kokot Martin kumite male 8-9 years +30 kg
3 Kokot Martin Kata male 8-years
4 Kostanjevac Jakov kumite male 8-9 years -30 kg
5 Kostanjevac Jakov Kata male 8-years
6 Kostanjevac Tea kata female 12 years
7 Vidmanić Leon kumite male 12-13 years -45 kg
49    Karate klub WKSA Kungota
1 Pajtler Erik kata male 13 years
2 Verdnik Nika kata female 13 years
50    Vasas SC
1 Bán Dominik kata male cadets
2 Bán Dominik kata male 13 years
3 Barta Domonkos kumite male 10-11 years -40 kg
4 Barta Domonkos kumite male 12-13 years -40 kg
5 Barta Roland kata male seniors +18
6 Barta Roland kata male 16-17 years
7 Bartos Benedek kumite male 10-11 years -40 kg
8 Bartos Benedek kumite male 12-13 years -40 kg
9 Blága Miró kumite male 12-13 years +50 kg
10 Borbély Márk kumite male 16-17-years -55 kg
11 Csicsay Gergely kata male cadets
12 Csicsay Gergely kata male 16-17 years
13 Forgács Richárd kata male seniors +18
14 Forgács Richárd kata male 16-17 years
15 Geréd-Király Péter kumite male 14-15 years -52 kg
16 Geréd-Király Péter kumite male 12-13 years +50 kg
17 Geréd-Király Tamás kumite male 16-17-years -68 kg
18 Mérő Bálint kata male seniors +18
19 Mérő Bálint kata male 16-17 years
20 Mórocz Ákos kumite male seniors -67 kg
21 Szedő Luca kumite female 16-17 years +59 kg
22 Tomán Zsombor kumite male 12-13 years -50 kg
23 Tomán Zsombor kumite male 14-15 years -52 kg
24 Udvari Zsófia kumite female 14-15-years -54 kg
25 Udvari Zsófia kumite female 16-17 years -53 kg
26 Végh Dorina kumite female seniors - 55 kg
27 Vasas 1 kata team male seniors
51    16a BANJA LUKA
1 LUKAČ UNA SELENA kata female 7 years
52    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH PATRICIJA kata female cadets
2 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
3 GORENŠEK TILEN kata male 12 years
4 GORENŠEK TILEN kata male 13 years
5 GORENŠEK VID kata male 11 years
6 GORENŠEK VID kata male 10-yeare
7 HAJRULAI LUAN kata male 7 years
8 HLASTEC KIAN kata male 11 years
9 HLASTEC KIAN kata male 10-yeare
10 HLASTEC MARK kata male 12 years
11 KLOBASA ALEKS kumite male seniors - 84 kg
12 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
13 LONČARIČ ZOJA kata female 7 years
14 MILJATOVIĆ ALEKSA kata male 7 years
15 MILJATOVIĆ ALEKSA Kata male 8-years
16 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female 7 years
17 MILJATOVIĆ ANDJELA, Kata female 8 - years
18 NOVAK SARA, kata female cadets
19 OČKO GAL, kata male 9 years
20 OČKO GAL, kumite male 8-9 years +30 kg
21 OČKO GAL, kata male 10-yeare
22 RIZVANOVIĆ ENEA kata female 12 years
23 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata male 9 years
24 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata man with special needs
25 SLUGA JURE kata male cadets
26 SLUGA JURE kata male 13 years
27 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
28 TOMAŽIČ EVA kata female 12 years
29 TOMAŽIČ EVA kata female 13 years
30 VANOVŠEK ENEJ kata male 11 years
31 VANOVŠEK ZOJA kata female 9 years
53    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata male cadets
2 ČIMŽAR ALEKS kumite male 14-15 years -63 kg
3 SADIKOVIĆ ĐENISA kata female 13 years
54    KARATE ZVEZA SLOVENIJE
1 RAJNAR SILVIJA kumite female seniors open
55    Ganz-Kesjár
1 Csató Roland kumite male 14-15 years -52 kg
2 Dvorák Ádám kumite male 14-15 years -70 kg
3 Dvorák Ádám kumite male 16-17-years -68 kg
4 Fejér Benjámin kumite male 16-17-years +76 kg
5 Nyíri Gergely kumite male 14-15 years -57 kg
6 Varga Dániel kumite male 14-15 years -70 kg
7 Vladár Tibor kumite male 14-15 years +70 kg
56    Hrvatski karate klub
1 Dragojlović Ivan kumite male 16-17-years +76 kg
2 Halupa Ena kata female 13 years
3 Janković Gabrijela kata female 16-17 years
4 Jenićek Lea kata female cadets
5 Milde Iva kata female 13 years
6 Popović Kristijana kata female 13 years
7 Posavec Lucija kata female 13 years
8 Radulović Anja kata female 13 years
9 Szabo Benjamin Josip kumite male 14-15 years -57 kg
10 Tutić Nika kata female cadets
11 Varat Lucija kata female 11 years
12 Žarković Lea kata female cadets
57    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 Budić Tina kumite female 10-11 years +40 kg
2 DOKMANOVIĆ SANJIN kata male 12 years
3 Knežević Luka kumite male 12-13 years -50 kg
4 Lukač Viktor kumite male 10-11 years -35 kg
5 Mitrović Nikša kumite male 8-9 years -30 kg
58    Krav Maga Znojmo
1 Koschuch Larissa kata female 10 years
59    Karate klub Klenovnik
1 Bančić Nives Kata female 8 - years
2 Bančić Noa kumite male 10-11 years +40 kg
3 Siročić Elena kata female 9 years
4 Škrbec Lena Kata female 8 - years
5 Šobak Leo kata male 9 years
6 K.K.Klenovnik 1 kata team female 8-9- years
60    KARATE KLUB IPON ZAGREB
1 KARAČIČ PAUL kumite male seniors -67 kg
61    school muhamad al-ansary of shotokan_karate
1 alzedawy ali kumite male seniors +84 kg
62    Karate klub Karlovac 1969
1 Butina Ivano kumite male 10-11 years -35 kg
2 Čordašev Tomislav kumite male 8-9 years -30 kg
3 Katalinić Luka kumite male 10-11 years -40 kg
4 Kranjčec Dora kumite female 10-11 years +40 kg
5 Pogelšek Gašpar kumite male 10-11 years +40 kg
6 Šegavić Lucija kumite female 10-11 years +40 kg
63    ASD Esercito - 187 Folgore
1 Bozzi Andrea kumite male 14-15 years -63 kg
2 Bozzi Andrea kumite male 12-13 years +50 kg
3 Cianti Duccio kumite male 14-15 years -52 kg
4 Cianti Duccio kumite male 16-17-years -55 kg
5 Cianti Giulia kumite female 10-11 years +40 kg
6 Citi Jacopo kumite male 10-11 years -35 kg
7 Citi Jacopo kumite male 12-13 years -40 kg
8 CORVAGLIA VINCENZO kata male seniors +18
9 CORVAGLIA VINCENZO kata male + 35 years
10 Frizzi Emma kumite female 12-13 years -45 kg
11 Frizzi Emma kumite female 14-15 years -47 kg
64    Accademia Karate shotokan
1 Giraldi Francesca kumite female 12-13 years -45 kg
2 Giraldi Francesca kumite female 14-15 years -47 kg
3 Giraldi Laura kumite female 8-9 years -30 kg
4 Giraldi Laura kumite female 10-11 years -35 kg
5 Giraldi Lorenzo kumite male seniors -60 kg
6 Giraldi Lorenzo kumite male 16-17-years -68 kg
65    Pathankot karate do association
1 Kumar Sachin kumite male seniors - 84 kg
66    NIGERIA KARATE FEDERATION
1 FATAI OLATUNDE BASHIRU kata male seniors +18
2 OLAMILEKANALAKOSO RAHNAM kumite male seniors -67 kg
67    Karate klub Krupina o. z.
1 Dado Alex kumite male 8-9 years -30 kg
2 Dado Alex kata male 9 years
3 Dado Maroš kumite male seniors - 84 kg
4 Dado Maroš kumite veterans +35 years open
5 Jombíková Katarína kumite female seniors + 68 kg
6 Jombíková Katarína kumite female seniors open
7 Výboch Ľubomír kumite veterans +35 years open
8 Zelman Daniel kumite male 10-11 years -35 kg
9 Zelman Daniel kata male 10-yeare
10 Zelmanová Alžbeta kumite female 8-9 years +30 kg
11 Zelmanová Alžbeta Kata female 8 - years
68    TJ Karate České Budějovice
1 Berková Nikola kumite female 14-15-years -54 kg
2 Berková Nikola kumite female 16-17 years -59 kg
3 Marcínová Adéla kumite female 12-13 years +50 kg
4 Marcínová Adéla kumite female 14-15-years -54 kg
5 Marcínová Karolína kumite female 10-11 years -40 kg
6 Marcínová Karolína kumite female 12-13-years -40 kg
7 Matoušek Libor kumite male 10-11 years -35 kg
8 Matoušek Libor kumite male 8-9 years +30 kg
9 Němec Josef kumite male 10-11 years -40 kg
10 Němec Josef kumite male 12-13 years -40 kg
69    Karate klub - Bijelo Brdo
1 KUJAVIĆ ANASTASIJA kata female 16-17 years
2 MILAKIĆ JOVANA kata female cadets
3 NEŠIĆ SUNČICA kata female cadets
4 VUKAS NIKOLINA kata female cadets
5 KK BBRDO 2 kata team female seniors
70    KK FARMEX NITRA
1 PODSKLAN DAVID kumite male seniors -75 kg
2 PODSKLAN DAVID kumite male seniors open
71    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata male seniors +18
2 HARTL JAN kata male seniors +18
3 HARTL JAN kata male 16-17 years
72    Vasas SC
73    BEAUX ARTS KARATE CLUB
74    SKT DARUVAR
1 SKT DARUVAR 1 kata team female 12-13 years
2 SKT DARUVAR 1 kata team female 14-15 years
75    Karate Zveza Slovenije
1 GALIČ NASTJA kata female seniors +16
2 SIMONIČ MAšA kata female seniors +16
3 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
4 BREZOČNIK JAN kumite male seniors - 84 kg
5 BURLAK TIMOTEJ kumite male 16-17-years -76 kg
6 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
7 HABERL BARBARA kumite female seniors - 55 kg
8 HRIBOVŠEK BLAž kumite male seniors -60 kg
9 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors +84 kg
10 ZIDAR DOMEN kumite male 16-17-years -61 kg
11 CESAR PIA kata female 16-17 years
12 STANKO SARA kumite female seniors -61 kg
13 ZLATKOV TEODOR kumite male 16-17-years -76 kg
14 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors -75 kg
15 GANZITTI NIA kata female cadets
16 STERNIŠA NEJC kata male cadets
17 HARTL BOR kata male 16-17 years