NazajMednarodni turnir (C)

KATANA CUP 2018 / BOHINJ OPEN

SPORT HALL DANICA ( BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60 )



Kraj : SPORT HALL DANICA
BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60
Organizator : Klub Karate akademija Bohinj
Začetek : 21.04.2018 10:00:00
Rok prijave : 19.04.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Janez Medja
info@borilna-akademija.info
041 723 824
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 27 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 kata najmlajše (8 kyu) Št. prijavljenih : 7
3 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši Št. prijavljenih : 7
5 kata najmlajši (8 kyu) Št. prijavljenih : 8
6 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
7 kata malčice Št. prijavljenih : 5
8 kata malčice (8 kyu) Št. prijavljenih : 8
9 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 4
10 kata malčki Št. prijavljenih : 5
11 kata malčki (8 kyu) Št. prijavljenih : 11
12 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 8
13 kata dečki Št. prijavljenih : 3
14 Kata dečki (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 6
16 kata deklice Št. prijavljenih : 8
17 Kata deklice (8 kyu) Št. prijavljenih : 3
18 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
19 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 0
20 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 7
21 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 0
22 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
23 kata kadeti Št. prijavljenih : 3
24 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
25 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
26 kata mladinke Št. prijavljenih : 2
27 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 1
28 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
29 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 2
30 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 0
31 GRAND MASTER - kata Št. prijavljenih : 1
32 GRAND MASTER - kata Št. prijavljenih : 7
33 kata člani +18 Št. prijavljenih : 3
34 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
35 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 5
36 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
37 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 0
38 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
3 RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
4 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
5 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
kata najmlajše (8 kyu)
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Forjan Lena Karate Klub Murska Sobota
3 MARJETIČ MAŠA Karate Klub Vrhnika
4 MARJETIČ TJAŠA Karate Klub Vrhnika
5 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
6 RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
7 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
kata najmlajše (8-6 kyu)
kata najmlajši
1 Arh Enej Klub Karate akademija Bohinj
2 Bergles Pintar Val Klub Karate akademija Bohinj
3 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
4 ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
5 Lakota Jaša Klub Karate akademija Bohinj
6 Ovčar Jura Karate Klub Shotokan Čakovec
7 RODALJEVIĆ LEO Karate Klub Vrhnika
kata najmlajši (8 kyu)
1 ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
2 Grad Mark Klub Karate akademija Bohinj
3 Hafnar Lukas Klub Karate akademija Bohinj
4 Lakota Jaša Klub Karate akademija Bohinj
5 Mušič Alex Klub Karate akademija Bohinj
6 Rituper Timi Karate Klub Murska Sobota
7 RODALJEVIĆ LEO Karate Klub Vrhnika
8 Šabanovič Omer Junior Karate DOJO OKI Stuttgart
kata najmlajši (8-6 kyu)
kata malčice
1 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
2 Colja Obiako Eva Klub Karate akademija Bohinj
3 Lakota Ina Klub Karate akademija Bohinj
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
5 TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
kata malčice (8 kyu)
1 Bešić Erna Karate Klub Tiger Velenje
2 Grad Anika Klub Karate akademija Bohinj
3 Korošec Nika Klub Karate akademija Bohinj
4 Močnik Kaja Karate Klub Murska Sobota
5 Odar Manca Klub Karate akademija Bohinj
6 Odar Nadja Klub Karate akademija Bohinj
7 Skumavec Monika Klub Karate akademija Bohinj
8 Sodja Preželj Tina Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (8-6 kyu)
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Colja Obiako Eva Klub Karate akademija Bohinj
3 Lakota Ina Klub Karate akademija Bohinj
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki
1 Arh Enej Klub Karate akademija Bohinj
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 Malnar Košir Jaka Klub Karate akademija Bohinj
4 Pristavec Nik Klub Karate akademija Bohinj
5 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
kata malčki (8 kyu)
1 Beravs Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
2 Brzuhalski Skumavec Maj Klub Karate akademija Bohinj
3 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
4 Dovžan Klemenc Luka Klub Karate akademija Bohinj
5 Jamar Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
6 Kolman Primož Klub Karate akademija Bohinj
7 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
8 Pazlar Vid Klub Karate akademija Bohinj
9 Šabanovič Said Karate DOJO OKI Stuttgart
10 Špan Vidic Rožle Klub Karate akademija Bohinj
11 Stojan Matic Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Dovžan Klemenc Luka Klub Karate akademija Bohinj
2 Fajan Luka Klub Karate akademija Bohinj
3 FRANČIĆ TOMA S.K.K. MURAKEN
4 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Končnik Žan Klub Karate akademija Bohinj
6 Osredkar Markovič Simon Klub Karate akademija Bohinj
7 Šabanovič Said Karate DOJO OKI Stuttgart
8 Tomšič Mark Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN
3 POSAVEC HRVOJE S.K.K. MURAKEN
Kata dečki (8 kyu)
1 Kelc Marcel Klub Karate akademija Bohinj
2 Van Bakel Bjorn Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki (8-4 kyu)
1 Čemerin Matej Karate Klub Shotokan Čakovec
2 ISMAJLOVIč ČRTOMIR Karate Klub Murska Sobota
3 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
4 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
5 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
6 Morec Sašo Karate Klub Murska Sobota
kata deklice
1 AUGUSTIĆ JANA S.K.K. MURAKEN
2 Desnica Morena Karate Klub Shotokan Čakovec
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
6 MALTARIĆ NIKA S.K.K. MURAKEN
7 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
8 Rozman Monika Klub Karate akademija Bohinj
Kata deklice (8 kyu)
1 Čerpnjak Žana Karate Klub Murska Sobota
2 Liška Lara KK TRŽIČ
3 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 Dovžan Klemenc Karin Klub Karate akademija Bohinj
2 Možina Tija Klub Karate akademija Bohinj
3 Rozman Monika Klub Karate akademija Bohinj
4 Valmajer Karmen Karate Klub Vrhnika
5 Zemljak Zupan Manja Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 Grilc Vito Klub Karate akademija Bohinj
3 Knific Vid KK TRŽIČ
4 Ovčar Matija Karate Klub Shotokan Čakovec
5 ROGAč JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
6 Špec Erik Klub Karate akademija Bohinj
7 STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Bešić Belma Karate Klub Tiger Velenje
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Mandič Nika Klub Karate akademija Bohinj
4 Rozman Maja Klub Karate akademija Bohinj
5 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti
1 GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
2 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3 Sluga Jernej Karate Klub Murska Sobota
kata kadetinje
1 Kostič Ajša KK TRŽIČ
2 Pozvek Patricia Karate Pinzgau
3 SINKOVIČ ANJA Klub Karate akademija Bohinj
4 Sodja Nina Klub Karate akademija Bohinj
kata mladinci
kata mladinke
1 LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata veterani - 50 let
1 Kolar Borut Karate Klub Murska Sobota
kata veteranke - 50 let
kata moški osebe s pos. potrebami
1 Kavalar Aljaž Klub Karate akademija Bohinj
2 Šket Mlinar Aleks Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
GRAND MASTER - kata
1 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
GRAND MASTER - kata
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3 Gracelj Andrej Klub Karate akademija Bohinj
4 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
5 Pozvek Roman Karate Pinzgau
6 Šabanovič Denis Karate DOJO OKI Stuttgart
7 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata člani +18
1 Kolar Borut Karate Klub Murska Sobota
2 Šabanovič Denis Karate DOJO OKI Stuttgart
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata članice +18
1 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata veterani + 35 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 Čerpnjak Kristjan Karate Klub Murska Sobota
3 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
4 Gracelj Andrej Klub Karate akademija Bohinj
5 Pozvek Roman Karate Pinzgau
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 OREŠČANIN ZORAN kumite ml. kadeti +55 kg
2 Pepić Niko Danijel kumite ml. kadeti -55 kg
3 ZORIČ ANĐELA kumite deklice -40 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 DRAŽUMERIČ SIMON GRAND MASTER - kata
3    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata malčki
3 CICVARIĆ LUKA kata dečki
4 LAKNER MAJA kata deklice
5 LAŠIČ SEBASTJAN kumite kadeti -57 kg
6 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -55 kg
7 LAVRIČ SARA kata deklice
8 LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
9 OMERZO NIKA kata mladinke
10 OMERZO NIKA kata članice +18
11 OMERZO NIKA GRAND MASTER - kata
12 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
14 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
15 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
4    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata člani +18
2 Semolič Igor GRAND MASTER - kata
5    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +40 kg
6    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
7    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
2 Sodin Lara kumite deklice -40 kg
3 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
8    Karate Klub Murska Sobota
1 Baranja Rene kumite kadeti -52 kg
2 Cener Alojz kata veterani + 35 let
3 Cener Alojz kumite veterani +35 let open
4 Cener Alojz GRAND MASTER - kata
5 Cener Alojz GRAND MASTER - kumite
6 Čerpnjak Kristjan kata veterani + 35 let
7 Čerpnjak Kristjan kumite veterani +35 let open
8 Čerpnjak Žana kumite deklice +40 kg
9 Čerpnjak Žana Kata deklice (8 kyu)
10 DONOšA ALEKS kumite kadeti -63 kg
11 DONOšA ALEKS kumite kadeti open
12 DONOšA GAL kumite kadeti +70 kg
13 Forjan Lena kata najmlajše (8 kyu)
14 ISMAJLOVIč ČRTOMIR kata dečki (8-4 kyu)
15 JUG TILEN kata kadeti
16 JUG TILEN GRAND MASTER - kata
17 Kerec Aljoša kata dečki (8-4 kyu)
18 KOCET NISA kumite deklice +40 kg
19 KOCET NISA kumite ml. kadetinje -45 kg
20 Kolar Borut kata veterani - 50 let
21 Kolar Borut kata člani +18
22 Kranjec Davor kumite dečki +40 kg
23 Križanič Blaž kata malčki (8 kyu)
24 Križanič Blaž kata dečki (8-4 kyu)
25 Magič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
26 Magič Tim kumite kadeti +70 kg
27 Močnik Kaja kata malčice (8 kyu)
28 Morec Sašo kata dečki (8-4 kyu)
29 RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
30 Ritlop Sara kata najmlajše
31 Ritlop Sara kata najmlajše (8 kyu)
32 Rituper Timi kumite malčki -30 kg
33 Rituper Timi kata najmlajši (8 kyu)
34 ROGAč JERNEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
35 Šinko Gaja kata najmlajše
36 Šinko Gaja kata najmlajše (8 kyu)
37 Sluga Jernej kata kadeti
38 ŠOBAK LUKA kumite kadeti -63 kg
39 ŠOBAK LUKA kumite kadeti open
40 Stvarnik Jernej kumite ml. kadeti -55 kg
41 ZEčIRI FIONA kumite članice - 55 kg
42 ZEčIRI FIONA GRAND MASTER - kumite
43 KK Murska 1 kata ekipa najmlajše
44 KK Murska 1 kumite ekipa ml. kadeti open
45 KK Murska 1 kata ekipa kadeti-mladinci
46 KK Murska 1 kata ekipa dečki
47 KK Murska 1 kata ekipa deklice
9    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
2 BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
3 BARL MAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
5 LIPOVŠEK ALEN kumite mladinci -76 kg
6 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
7 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki +40 kg
8 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki (8-4 kyu)
10    Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata najmlajši
2 ČESEN VESNA kata malčice
3 JOšT ZALA kata deklice
4 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
5 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
6 RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
11    Karate Klub Rogaška Slatina
1 MAVSAR TAJDA kata malčice
2 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
12    Karate Klub Tiger Velenje
1 Bešić Belma kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Bešić Erna kata malčice (8 kyu)
3 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki (8 kyu)
4 Zahirović Inaya Kata deklice (8 kyu)
13    Karate Klub Vrhnika
1 ČOVIĆ ALEN kata najmlajši (8 kyu)
2 ČOVIĆ ALEN kata najmlajši
3 ČOVIĆ ALEN KIHON najmlajši 7 let
4 GABRIJELČIČ LAN kata kadeti
5 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -52 kg
6 JERAJ ANJA kumite malčice +30 kg
7 MARJETIČ MAŠA kata najmlajše (8 kyu)
8 MARJETIČ MAŠA KIHON najmlajše 7 let
9 MARJETIČ TJAŠA kata najmlajše (8 kyu)
10 MARJETIČ TJAŠA KIHON najmlajše 7 let
11 RODALJEVIĆ LEO kata najmlajši (8 kyu)
12 RODALJEVIĆ LEO kata najmlajši
13 RODALJEVIĆ LEO KIHON predšolski 4-5 let
14 RODALJEVIĆ LIA kata najmlajše
15 RODALJEVIĆ LIA kata najmlajše (8 kyu)
16 RODALJEVIĆ LIA KIHON najmlajše 7 let
17 Stojnić Danilo KIHON predšolski 4-5 let
18 Valmajer Karmen kata deklice (8-4 kyu)
19 KK Vrhnika 1 kata ekipa najmlajše
14    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Cicmil Filip kumite dečki +40 kg
3 MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
15    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti -57 kg
2 HASANAGIĆ NASER kata malčki (8- 6 kyu)
3 KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 LIN YUE kata mladinke
5 STANKOVIČ PANGERC VAL kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16    Klub Karate akademija Bohinj
1 Arh Enej kata malčki
2 Arh Enej kata najmlajši
3 Arh Enej KIHON predšolski 6 let
4 Beravs Aljaž kata malčki (8 kyu)
5 Beravs Aljaž KIHON malčki 8-9 let
6 Bergles Pintar Val kata najmlajši
7 Bergles Pintar Val KIHON predšolski 6 let
8 Brzuhalski Skumavec Maj kata malčki (8 kyu)
9 Brzuhalski Skumavec Maj KIHON malčki 8-9 let
10 Colja Obiako Eva kata malčice
11 Colja Obiako Eva kata malčice (8-6 kyu)
12 Colja Obiako Eva KIHON malčice 8-9 let
13 Dovžan Klemenc Karin kumite deklice -40 kg
14 Dovžan Klemenc Karin kata deklice (8-4 kyu)
15 Dovžan Klemenc Karin KIHON deklice 10-11 let
16 Dovžan Klemenc Luka kata malčki (8- 6 kyu)
17 Dovžan Klemenc Luka kata malčki (8 kyu)
18 Dovžan Klemenc Luka KIHON malčki 8-9 let
19 Fajan Luka kata malčki (8- 6 kyu)
20 Fajan Luka KIHON malčki 8-9 let
21 Gogala Dylan Peter KIHON predšolski 4-5 let
22 Gogala Miha KIHON predšolski 6 let
23 Gracelj Andrej kata veterani + 35 let
24 Gracelj Andrej GRAND MASTER - kata
25 Grad Anika kata malčice (8 kyu)
26 Grad Anika KIHON malčice 8-9 let
27 Grad Mark kata najmlajši (8 kyu)
28 Grad Mark KIHON predšolski 6 let
29 Grilc Vito kata ml. kadeti (8-3 kyu)
30 Hafnar Lukas kata najmlajši (8 kyu)
31 Hafnar Lukas KIHON najmlajši 7 let
32 Jamar Aljaž kata malčki (8 kyu)
33 Jamar Aljaž KIHON malčki 8-9 let
34 Kavalar Aljaž kata moški osebe s pos. potrebami
35 Kelc Marcel Kata dečki (8 kyu)
36 Kelc Marcel KIHON dečki 10-11 let
37 Kolman Primož kata malčki (8 kyu)
38 Kolman Primož KIHON malčki 8-9 let
39 Končnik Žan kata malčki (8- 6 kyu)
40 Končnik Žan KIHON malčki 8-9 let
41 Korošec Nika kata malčice (8 kyu)
42 Korošec Nika KIHON malčice 8-9 let
43 Lakota Ina kata malčice
44 Lakota Ina kata malčice (8-6 kyu)
45 Lakota Ina KIHON malčice 8-9 let
46 Lakota Jaša kata najmlajši (8 kyu)
47 Lakota Jaša kata najmlajši
48 Lakota Jaša KIHON najmlajši 7 let
49 Malnar Košir Jaka kata malčki
50 Malnar Košir Jaka KIHON malčki 8-9 let
51 Mandič Nika kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
52 Možina Tija kata deklice (8-4 kyu)
53 Možina Tija KIHON deklice 10-11 let
54 Mušič Alex kata najmlajši (8 kyu)
55 Mušič Alex KIHON najmlajši 7 let
56 Odar Manca kata malčice (8 kyu)
57 Odar Manca KIHON malčice 8-9 let
58 Odar Nadja kata malčice (8 kyu)
59 Odar Nadja KIHON malčice 8-9 let
60 Osredkar Markovič Simon kata malčki (8- 6 kyu)
61 Osredkar Markovič Simon KIHON malčki 8-9 let
62 Pazlar Vid kata malčki (8 kyu)
63 Pazlar Vid KIHON malčki 8-9 let
64 Pristavec Nik kata malčki
65 Pristavec Nik KIHON malčki 8-9 let
66 Rozman Maja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
67 Rozman Monika kata deklice
68 Rozman Monika kata deklice (8-4 kyu)
69 SINKOVIČ ANJA kata kadetinje
70 Skumavec Monika kata malčice (8 kyu)
71 Skumavec Monika KIHON malčice 8-9 let
72 Sodja Nina kata kadetinje
73 Sodja Preželj Tina kata malčice (8 kyu)
74 Sodja Preželj Tina KIHON malčice 8-9 let
75 Sodnik Mark KIHON predšolski 6 let
76 Špan Vidic Rožle kata malčki (8 kyu)
77 Špan Vidic Rožle KIHON malčki 8-9 let
78 Špec Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
79 Stojan Matic kata malčki (8 kyu)
80 Stojan Matic KIHON malčki 8-9 let
81 Strakoš Nace KIHON predšolski 6 let
82 Tomšič Mark kata malčki (8- 6 kyu)
83 Tomšič Mark KIHON malčki 8-9 let
84 Van Bakel Bjorn Kata dečki (8 kyu)
85 Van Bakel Bjorn KIHON dečki 10-11 let
86 Waschl Benjamin KIHON dečki 10-11 let
87 Zemljak Zupan Manja kata deklice (8-4 kyu)
88 Zemljak Zupan Manja KIHON deklice 10-11 let
89 Zupan Matic KIHON predšolski 6 let
90 KKA Bohinj 1 kata ekipa malčki
91 KKA Bohinj 1 kata ekipa deklice
92 KKA Bohinj 2 kata ekipa malčki
93 KKA Bohinj 1 kata ekipa malčice
94 KKA Bohinj 3 kata ekipa malčki
95 KKA Bohinj 2 kata ekipa malčice
96 KKA Bohinj 2 kata ekipa deklice
17    Karate Pinzgau
1 Pozvek Patricia kata kadetinje
2 Pozvek Patricia kumite kadetinje +54 kg
3 Pozvek Roman kata veterani + 35 let
4 Pozvek Roman GRAND MASTER - kata
18    Karate Klub Shotokan Čakovec
1 Čemerin Matej kata dečki (8-4 kyu)
2 Desnica Morena kata deklice
3 Ovčar Jura kata najmlajši
4 Ovčar Matija kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Sulejmani Karlo kumite mladinci -76 kg
19    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice (8-6 kyu)
3 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše (8 kyu)
4 BRAČUN MAŠERA IRIS KIHON najmlajše 7 let
20    S.K.K. MURAKEN
1 AUGUSTIĆ JANA kata deklice
2 FRANČIĆ TOMA kata malčki (8- 6 kyu)
3 GOLUBIĆ FILIP kata dečki
4 GOLUBIĆ FILIP kumite dečki -35 kg
5 MALTARIĆ NIKA kata deklice
6 MALTARIĆ NIKA kumite deklice -40 kg
7 POSAVEC HRVOJE kata dečki
8 TOT VANJA kata malčice
9 TOT VANJA kumite malčice +30 kg
21    Karate Klub Slovan
1 Kambic Luka GRAND MASTER - kumite
22    KK TRŽIČ
1 Knific Vid kumite ml. kadeti -40 kg
2 Knific Vid kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 Kostič Ajša kata kadetinje
4 Kostič Ajša kumite kadetinje +54 kg
5 Liška Lara kumite deklice -40 kg
6 Liška Lara Kata deklice (8 kyu)
7 Meglič Gašper kumite dečki +40 kg
23    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 Šket Mlinar Aleks kata moški osebe s pos. potrebami
24    ASD Esercito - 187 Folgore
1 Bozzi Andrea kumite ml. kadeti +55 kg
2 Bozzi Andrea kumite kadeti -57 kg
3 Citi Jacopo kumite dečki -35 kg
4 Citi Jacopo kumite malčki +30 kg
5 Frizzi Emma kumite deklice +40 kg
6 Frizzi Emma kumite ml. kadetinje -45 kg
7 Simonetti Nicholas kumite malčki -30 kg
25    Karate DOJO OKI Stuttgart
1 Šabanovič Denis kata člani +18
2 Šabanovič Denis GRAND MASTER - kata
3 Šabanovič Omer Junior kata najmlajši (8 kyu)
4 Šabanovič Said kata malčki (8- 6 kyu)
5 Šabanovič Said kata malčki (8 kyu)