NazajŠolska liga

2. krog PRIMORSKE ŠOLSKE LIGE

IDRIJA ( MODRA DVORANA IDRIJA , Lapajnetova 50, 5280 Idrija )



Kraj : IDRIJA
MODRA DVORANA IDRIJA , Lapajnetova 50, 5280 Idrija
Organizator : Karate Klub Kolektor Idrija
Začetek : 14.04.2017 13:00:00
Rok prijave : 17.03.2017 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Nina Bratož
nina.bratoz@premik.si
Cena prvega nastopa : 10 €
Cena dodatnega nastopa : 5 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 10 €


1 kata dečki 1. razred Št. prijavljenih : 1
2 kata deklice 1. razred Št. prijavljenih : 0
3 kata dečki 2.-3. razred Št. prijavljenih : 12
4 kata deklice 2.-3. razred Št. prijavljenih : 7
5 kata dečki 4.-5. razred Št. prijavljenih : 10
6 kata deklice 4.-5. razred Št. prijavljenih : 9
7 kata dečki 6.-7. razred Št. prijavljenih : 5
8 kata deklice 6.-7. razred Št. prijavljenih : 1
9 kata dečki 8.-9. razred Št. prijavljenih : 5
10 kata deklice 8.-9. razred Št. prijavljenih : 4
kata dečki 1. razred
1 Banjac Gabriel Karate Klub Kolektor Idrija
kata deklice 1. razred
kata dečki 2.-3. razred
1 Černilogar Aleksander Karate Klub Kolektor Idrija
2 Dolgan Liam Karate Klub Kolektor Idrija
3 Gostić Stefan Karate Klub Kolektor Idrija
4 Halilović Haris Karate Klub Kolektor Idrija
5 Likar Jure Karate Klub Kolektor Idrija
6 Mavrič Luka Karate Klub Kolektor Idrija
7 Mitrović Veljko Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
8 Rener Izak Karate Klub Kolektor Idrija
9 Stefanović Aleksandar Karate Klub Kolektor Idrija
10 Vatovec Ernest Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
11 Večerin Taras Karate Klub Kolektor Idrija
12 Vidmar Miha Karate Klub Kolektor Idrija
kata deklice 2.-3. razred
1 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
2 Bračun Mašera Iris Karate Klub Kolektor Idrija
3 Klemenčič Kim Karate Klub Kolektor Idrija
4 Kovačevič Viktoria Karate Klub Kolektor Idrija
5 Lisjak Lana Karate Klub Kolektor Idrija
6 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
7 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata dečki 4.-5. razred
1 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2 FLORJANČIČ JURE Karate Klub Kolektor Idrija
3 Georgievski Borče Karate Klub Kolektor Idrija
4 Jagodar Peter Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
5 kovačević Marko Društvo Za Borilne Veščine Piran
6 KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
7 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
8 MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
9 Sever Sakelšek Luka Karate Klub Kolektor Idrija
10 Sever Sakelšek Luka Karate Klub Kolektor Idrija
kata deklice 4.-5. razred
1 Carli Sofija Karate Klub Kolektor Idrija
2 Krvina Lia Karate Klub Kolektor Idrija
3 MAJNIK NELI Karate Klub Kolektor Idrija
4 NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
5 Rener Nikita Karate Klub Kolektor Idrija
6 RUSESKA MARIJA Karate Klub Kolektor Idrija
7 Zidarič Eva Maria Karate Klub Kolektor Idrija
8 Zorić Anđela Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
9 Zupančič Nana Karate Klub Kolektor Idrija
kata dečki 6.-7. razred
1 ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
2 Božič Beno Karate Klub Kolektor Idrija
3 BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
4 BRELIH ŽAN Karate Klub Kolektor Idrija
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata deklice 6.-7. razred
1 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kata dečki 8.-9. razred
1 LOGAR DIAN Karate Klub Kolektor Idrija
2 Milošević Teodor Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3 Pepić Niko Danijel Društvo Za Borilne Veščine Piran
4 SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
5 ŽUžEK TIM Karate Klub Kolektor Idrija
kata deklice 8.-9. razred
1 BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3 GLAVINA MRAK REBEKA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
4 ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata deklice 2.-3. razred
2 Blagojević Tijana Kihon deklice 2.-3. razred
3 kovačević Marko kata dečki 4.-5. razred
4 kovačević Marko Kihon dečki 4.-5. razred
5 Pepić Niko Danijel kata dečki 8.-9. razred
6 Pepić Niko Danijel Kihon dečki 8.-9. razred
7 Pepić Niko Danijel Borbe dečki 8.-9. razred
2    Karate Klub Kolektor Idrija
1 ALIČ ADAM kata dečki 6.-7. razred
2 ALIČ ADAM Kihon dečki 6.-7. razred
3 BAJUK EVA kata deklice 8.-9. razred
4 BAJUK EVA Kihon deklice 8.-9. razred
5 BAJUK EVA Borbe deklice 8.-9. razred
6 Banjac Gabriel kata dečki 1. razred
7 Božič Beno kata dečki 6.-7. razred
8 BOŽIČ CENE kata dečki 6.-7. razred
9 BOŽIČ CENE Kihon dečki 6.-7. razred
10 BOŽIČ CENE Borbe dečki 6.-7. razred
11 Bračun Mašera Iris kata deklice 2.-3. razred
12 Bračun Mašera Iris Kihon deklice 2.-3. razred
13 BRELIH ŽAN kata dečki 6.-7. razred
14 BRELIH ŽAN Kihon dečki 6.-7. razred
15 BRELIH ŽAN Borbe dečki 6.-7. razred
16 CARLI MARUšA SARA kata deklice 8.-9. razred
17 CARLI MARUšA SARA Kihon deklice 8.-9. razred
18 CARLI MARUšA SARA Borbe deklice 8.-9. razred
19 Carli Sofija kata deklice 4.-5. razred
20 Carli Sofija Kihon deklice 4.-5. razred
21 Carli Sofija Borbe deklice 4.-5. razred
22 Černilogar Aleksander kata dečki 2.-3. razred
23 Černilogar Aleksander Borbe dečki 2.-3. razred
24 Dolgan Liam kata dečki 2.-3. razred
25 Dolgan Liam Borbe dečki 2.-3. razred
26 FILIPIČ MARK kata dečki 4.-5. razred
27 FILIPIČ MARK Kihon dečki 4.-5. razred
28 FILIPIČ MARK Borbe dečki 4.-5. razred
29 FLORJANČIČ JURE kata dečki 4.-5. razred
30 FLORJANČIČ JURE Kihon dečki 4.-5. razred
31 Georgievski Borče kata dečki 4.-5. razred
32 Georgievski Borče Kihon dečki 4.-5. razred
33 Gostić Stefan kata dečki 2.-3. razred
34 Gostić Stefan Borbe dečki 2.-3. razred
35 Halilović Haris kata dečki 2.-3. razred
36 Halilović Haris Borbe dečki 2.-3. razred
37 Jukić Alem Borbe dečki 6.-7. razred
38 Kavčič Jure Borbe dečki 6.-7. razred
39 Klemenčič Kim kata deklice 2.-3. razred
40 Kovačevič Viktoria kata deklice 2.-3. razred
41 Kovačevič Viktoria Borbe deklice 2.-3. razred
42 Krvina Lia kata deklice 4.-5. razred
43 Krvina Lia Kihon deklice 4.-5. razred
44 KRŽIŠNIK LAN kata dečki 4.-5. razred
45 KRŽIŠNIK LAN Kihon dečki 4.-5. razred
46 KRŽIŠNIK LAN Borbe dečki 4.-5. razred
47 Likar Jure kata dečki 2.-3. razred
48 Likar Jure Borbe dečki 2.-3. razred
49 Lisjak Lana kata deklice 2.-3. razred
50 LOGAR DIAN kata dečki 8.-9. razred
51 LOGAR DIAN Borbe dečki 8.-9. razred
52 MAJNIK NELI kata deklice 4.-5. razred
53 MAJNIK NELI Kihon deklice 4.-5. razred
54 Mavrič Luka kata dečki 2.-3. razred
55 Mavrič Luka Borbe dečki 2.-3. razred
56 Mermolja Leon Borbe dečki 8.-9. razred
57 MLAKAR LUKA kata dečki 4.-5. razred
58 MLAKAR LUKA Kihon dečki 4.-5. razred
59 MLAKAR LUKA Borbe dečki 4.-5. razred
60 Mlakar Nika kata deklice 2.-3. razred
61 Mlakar Nika Kihon deklice 2.-3. razred
62 Mlakar Nika Borbe deklice 2.-3. razred
63 MUHIĆ DIN kata dečki 4.-5. razred
64 MUHIĆ DIN Borbe dečki 4.-5. razred
65 NOVAK MIJA kata deklice 4.-5. razred
66 NOVAK MIJA Kihon deklice 4.-5. razred
67 Rener Izak kata dečki 2.-3. razred
68 Rener Izak Borbe dečki 2.-3. razred
69 Rener Nikita kata deklice 4.-5. razred
70 Rener Nikita Borbe deklice 4.-5. razred
71 RUSESKA MARIJA kata deklice 4.-5. razred
72 RUSESKA MARIJA Kihon deklice 4.-5. razred
73 SEDEJ ANDRAŽ kata dečki 8.-9. razred
74 SEDEJ ANDRAŽ Borbe dečki 8.-9. razred
75 SELJAK JULIJA kata deklice 6.-7. razred
76 SELJAK JULIJA Kihon deklice 6.-7. razred
77 SELJAK JULIJA Borbe deklice 6.-7. razred
78 Sever Sakelšek Luka kata dečki 4.-5. razred
79 Sever Sakelšek Luka Kihon dečki 4.-5. razred
80 Sever Sakelšek Luka Borbe dečki 4.-5. razred
81 Sever Sakelšek Luka kata dečki 4.-5. razred
82 Sever Sakelšek Luka Borbe dečki 4.-5. razred
83 Stefanović Aleksandar kata dečki 2.-3. razred
84 Stefanović Aleksandar Kihon dečki 2.-3. razred
85 ŠTUCIN AJDA kata deklice 8.-9. razred
86 ŠTUCIN AJDA Kihon deklice 8.-9. razred
87 ŠTUCIN AJDA Borbe deklice 8.-9. razred
88 Svjetlanović Rajko Borbe dečki 8.-9. razred
89 Večerin Taras kata dečki 2.-3. razred
90 Vidmar Miha kata dečki 2.-3. razred
91 Vidmar Miha Borbe dečki 2.-3. razred
92 Zidarič Eva Maria kata deklice 4.-5. razred
93 Zidarič Eva Maria Borbe deklice 4.-5. razred
94 Zupančič Nana kata deklice 4.-5. razred
95 Zupančič Nana Kihon deklice 4.-5. razred
96 ŽUžEK TIM kata dečki 8.-9. razred
97 ŽUžEK TIM Borbe dečki 8.-9. razred
3    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kata deklice 8.-9. razred
2 GLAVINA MRAK REBEKA Kihon deklice 8.-9. razred
3 GLAVINA MRAK REBEKA Borbe deklice 8.-9. razred
4 Jagodar Peter kata dečki 4.-5. razred
5 Jagodar Peter Kihon dečki 4.-5. razred
6 Jagodar Peter Borbe dečki 4.-5. razred
7 Milošević Teodor kata dečki 8.-9. razred
8 Milošević Teodor Kihon dečki 8.-9. razred
9 Milošević Teodor Borbe dečki 8.-9. razred
10 Mitrović Veljko kata dečki 2.-3. razred
11 Mitrović Veljko Kihon dečki 2.-3. razred
12 STOJADINOVIć TIMOTEJ kata dečki 6.-7. razred
13 STOJADINOVIć TIMOTEJ Kihon dečki 6.-7. razred
14 STOJADINOVIć TIMOTEJ Borbe dečki 6.-7. razred
15 Vatovec Ernest kata dečki 2.-3. razred
16 Vatovec Ernest Kihon dečki 2.-3. razred
17 Zorić Anđela kata deklice 4.-5. razred
18 Zorić Anđela Kihon deklice 4.-5. razred
19 Zorić Anđela Borbe deklice 4.-5. razred
4    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 KOLšEK KLEMEN Borbe dečki 6.-7. razred
2 MAKAROV ILLYA Borbe dečki 6.-7. razred
3 Mujić Vedad Borbe dečki 4.-5. razred
4 Novak Ema kata deklice 2.-3. razred
5 PERIC PšENIčNIK LIAM Borbe dečki 6.-7. razred
6 RADIĆ LUKA Borbe dečki 8.-9. razred
7 STOJANOVIć MARKO Borbe dečki 4.-5. razred
8 ZAVRTANIK POLONA Borbe deklice 8.-9. razred