NazajMladinsko državno prvenstvo (A)

Državno prvenstvo do 21 let

Večnamenska dvorana Hoče ( Šolska ulica 12, , 2311 Hoče )



Kraj : Večnamenska dvorana Hoče
Šolska ulica 12, , 2311 Hoče
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Začetek : 24.11.2018 10:00:00
Rok prijave : 21.11.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 10
3 kata malčice Št. prijavljenih : 21
4 kata malčki Št. prijavljenih : 27
5 kata dečki Št. prijavljenih : 23
6 kata deklice Št. prijavljenih : 25
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 15
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 24
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 10
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 12
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 9
13 kata ml. člani Št. prijavljenih : 4
14 kata ml. članice Št. prijavljenih : 2
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
8 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
9 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
10 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
11 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
8 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
9 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
10 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Bučevec Lina Antonija Karate Klub Hrastnik
5 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
6 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
7 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
8 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
9 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
10 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
12 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
13 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
14 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
15 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
16 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
17 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
18 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
19 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
20 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
21 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
5 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
6 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
8 KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
9 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
10 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
11 MERC Janez Karate Klub Zmaj
12 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
14 Novak Izak Karate Klub Kranj
15 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
17 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
18 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
19 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
20 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
22 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
23 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
24 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
25 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
26 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
27 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
4 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
6 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
7 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
8 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Gorjup Ažbe Karate Klub Hrastnik
12 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
13 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
15 Majetić Ajdin Shotokan Karate Klub Postojna
16 Mali Nace Karate Klub Kranj
17 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
18 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
19 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
20 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
21 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
22 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
23 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 Avdibašić Aldijana Karate Klub Zmaj
4 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
5 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
6 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
10 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
13 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
14 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
15 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
16 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
17 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
18 Polak Tia Karate Klub Kranj
19 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
20 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
21 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
22 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
24 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
25 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
8 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
10 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
11 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
12 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
13 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
14 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
4 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
6 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
7 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
8 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
9 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
10 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
11 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
12 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
13 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
14 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
15 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
16 PETAN ELA Karate Klub Brežice
17 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
18 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
19 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
21 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
22 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
23 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
24 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
kata kadeti
1 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
6 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
7 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
4 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
6 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
7 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
8 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
4 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
5 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
6 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
6 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
7 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
8 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
9 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
kata ml. člani
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
3 JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
4 TALER. JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kata ml. članice
1 RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
2 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
1    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
2 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
3 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
6 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
7 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
8 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
9 SKALICKY GAL kata kadeti
10 SKALICKY TAJDA kumite mladinke +59 kg
11 ŠMARČAN SIMON kumite kadeti -52 kg
12 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
13 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
14 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
15 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
3 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
4 MLAKAR NEJC kumite dečki -45 kg
5 MLAKAR NIKA kumite deklice +40 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 Simončič Gašper kumite malčki +30 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 KERIN LAN kumite kadeti -57 kg
4 LAKNER MAJA kata deklice
5 LAVRIČ SARA kata deklice
6 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
7 OMERZO NIKA kata mladinke
8 PETAN ELA kata ml. kadetinje
9 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
11 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
13 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
14 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5    Karate Klub Cerknica
1 KRALJ PATRIK kata malčki
2 MIHELIČ MAJ kata dečki
3 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 Samida Leo kumite malčki +30 kg
5 Skvarča Aleksej kata najmlajši
6 Šparemblek Jan kata najmlajši
7 TEKAVC MAŠA kata deklice
8 TRONTELJ TAI kumite malčki -30 kg
9 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
6    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Bučevec Lina Antonija kata malčice
3 Gorjup Ažbe kata dečki
4 Gorjup Ažbe kumite dečki -40 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
6 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
7 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
8 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Zobec Dorijan kata dečki
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK BENJAMIN kumite ml. člani - 67 kg
2 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
3 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
4 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
5 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
6 CARLI SOFIJA kata deklice
7 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
8 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
9 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
10 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
11 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
12 LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
13 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
14 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
15 Mlakar Nika kata malčice
16 MUHIć AJDIN kumite mladinci -68 kg
17 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
18 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
19 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
20 PRIMOŽIČ TIT kumite ml. člani -75 kg
21 SELJAK JULIJA kata deklice
22 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata dečki
2 Bauman Gal kumite dečki -35 kg
3 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Lenart Luka kata dečki
5 Lenart Luka kumite dečki +45 kg
6 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
7 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
8 Rola Luka kata dečki
9 Rola Luka kumite dečki -40 kg
10 Sedonja Matija kata malčki
11 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
12 SIMONIČ MAšA kata ml. članice
13 Štandeker Luka kumite malčki +30 kg
14 ZARIČ VID kata ml. kadeti
15 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
9    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice +30 kg
2 Bele Lea kata malčice
3 Bele Lea kumite malčice -30 kg
4 BELE LUKA kata dečki
5 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
6 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
7 Juraja Vinko kata malčki
8 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
9 Lotrič Filip kata malčki
10 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
12 Zbil Grega kata dečki
13 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
10    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 Cekov Timotej kata dečki
3 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
4 Cekov Vanna kata malčice
5 Cekov Vanna kumite malčice +30 kg
6 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
7 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite ml. člani +84
8 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
9 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
11 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
13 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
14 Eterovič Maša kata kadetinje
15 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
16 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
17 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
18 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
19 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite ml. članice +68 kg
20 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
21 KOTNIK ANJA kumite mladinke +59 kg
22 Kotnik Nika kata deklice
23 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
24 KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
25 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
26 LEBEN TINKARA kata deklice
27 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
28 Mali Nace kata dečki
29 Mali Nace kumite dečki -35 kg
30 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
31 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
32 Novak Izak kata malčki
33 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
34 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
35 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
36 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -50 kg
37 Polak Tia kata deklice
38 Polak Tia kumite deklice -40 kg
39 REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg
40 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
41 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
4 OVČAR ŽIGA kata malčki
5 PISNIK MAJA kata najmlajše
6 SKUHALA ZOJA kata deklice
12    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVŽ kata ml. člani
2 Kacjan Erika kata deklice
3 Ogris Žak kata kadeti
13    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
3 ZEčIRI FIONA kumite ml. članice -55 kg
14    Karate Klub Nestor
1 CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
2 GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
3 GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
4 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
5 TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
3 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
4 MAROT TIA kata ml. kadetinje
5 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
6 Skalič Brin kumite ml. kadeti +55 kg
16    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
6 JAGARINEC ANIKA kumite ml. članice - 61kg
7 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite deklice +40 kg
8 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
9 Matic Čeh kumite malčki -30 kg
10 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
11 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
12 PODPEČAN MAJ kumite dečki -40 kg
13 PODPEČAN SVIT kumite ml. člani +84
14 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -57 kg
15 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
16 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg
17 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
17    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 BOJC JAKOB kata malčki
6 ČESEN BORIS kata najmlajši
7 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
8 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
9 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
10 JOšT ZALA kata deklice
11 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
12 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
13 PRAPROTNIK NECA kata deklice
14 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
15 RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
16 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
17 Subotič Filip kata malčki
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
5 SKOTNIK NEJC kumite kadeti -63 kg
6 SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
7 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
2 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
3 BURLAK TIMOTEJ kumite ml. člani -84 kg
4 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
5 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
6 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
7 Korenjak Georgiev Rok kumite ml. kadeti -45 kg
8 LUBAJNŠEK LINA kumite ml. članice - 61kg
9 NAJŽAR KATJA kata mladinke
10 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
11 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
12 PUČKO KAJA kata mladinke
13 PUČKO NIKA kata mladinke
14 RESINOVIČ MAJNA kata ml. članice
15 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
16 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
17 Teraž Nika kata najmlajše
18 Teraž Sara kata deklice
19 VNUK ALEKS kumite kadeti -52 kg
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
2 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
3 HRIBAR GAJA kata malčice
4 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
5 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
6 KORITNIK JERNEJ kumite ml. člani -75 kg
7 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
8 KURAJ JAKOB kata malčki
9 KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
10 KUTIJA ALJA kata kadetinje
11 MAVSAR TAJDA kata malčice
12 MIKŠA LOVRO kata najmlajši
13 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
14 ŠKRABLIN PATRIK kumite ml. člani -84 kg
15 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
16 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
17 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
18 ZUPANEC TIM kumite ml. člani -75 kg
21    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -61 kg
4 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
8 Mori Tara kata deklice
9 Požgan Žan kata dečki
10 Štelcer Luka kumite dečki +45 kg
11 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg
22    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
2 KOVAč VANESA kata kadetinje
3 Krajnc Timotej kata malčki
4 Kristl Leonardo kata najmlajši
5 STEYER VID kata dečki
6 STEYER VID kumite dečki -45 kg
23    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
2 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg
24    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
3 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
4 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
5 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
25    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 JANJIĆ. SAŠA kumite kadeti +70 kg
27    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 BOŽJAK LAURA kata mladinke
3 BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg
4 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
5 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
7 FERLIN LUKA kumite ml. člani -84 kg
8 GOLOB MATEVŽ kata malčki
9 GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg
10 HABERL BARBARA kumite ml. članice -55 kg
11 HABERL URšA kumite ml. članice -50 kg
12 HARALOVIČ DANIEL kata dečki
13 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -35 kg
14 HVALA ALJAŽ kumite dečki +45 kg
15 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
16 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
17 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite ml. člani +84
18 JOKSIMOVIĆ STEFAN kata ml. člani
19 JUG ZOJA kata malčice
20 KASTELIC EMMA kata malčice
21 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
22 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
23 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -45 kg
24 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
25 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
26 MRGOLE NIK kata malčki
27 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite ml. člani +84
28 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
29 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
30 SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
31 ŠEHIĆ ALEX kata malčki
32 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
33 ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -57 kg
34 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
28    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
3 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
5 CESAR PIA kata mladinke
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ĐOGIĆ EMA kata malčice
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
9 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
10 JOZIČ ELLA kata najmlajše
11 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
12 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
13 MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
14 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
15 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
16 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
17 ZAGER HANA kata deklice
29    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
30    Karate Klub Zmaj
1 Avdibašić Aldijana kata deklice
2 Jokić Renata kata malčice
3 MERC Janez kata malčki
4 MERC Janez kumite malčki +30 kg
5 Pirman Gal kata malčki
6 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
7 TROZIČ FADIL kumite ml. člani +84
8 Žlof Androjna Zoran kumite ml. člani -84 kg
31    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 Kokotec Martin kumite ml. člani - 67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
4 KVAS LUKA kumite ml. člani - 67 kg
5 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
6 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
7 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
8 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
10 Prkič Jaka kumite malčki +30 kg
11 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
12 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -55 kg
13 TOMC NACE kumite dečki -45 kg
14 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
17 ZUPANČIČ NINA kumite ml. članice -55 kg
32    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 TALER. JAKA kata ml. člani
5 TALER. JAKA kumite ml. člani - 67 kg
33    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -63 kg
4 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
6 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
7 STANKO SARA kumite ml. članice - 61kg
34    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
5 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
6 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
35    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
3 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
4 REIHS JAKA kata malčki
5 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
36    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
3 GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
4 PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -40 kg
5 POLAK NIKA kata deklice
6 POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
7 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
8 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti +55 kg
9 POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -50 kg
10 VREČER TAJ kumite dečki -35 kg
37    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
2 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
3 STOJANOVIć MARKO kumite dečki -40 kg
4 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
38    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Plohl Taja kata najmlajše
5 Rauter Hannah Vela kata malčice
6 Rauter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
7 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti +55 kg
8 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
39    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
7 KONTREC ALJA kata deklice
8 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
10 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
11 SMRDEL Livija kata najmlajše
40    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
3 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
4 JERIHA KATJA kumite ml. članice +68 kg
5 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
6 KURBEGOVIĆ AJLA kumite ml. članice -50 kg
7 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
8 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
9 LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
10 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
11 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
12 SETNIČAR NEJC kumite kadeti -52 kg
13 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
14 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
15 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg
41    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
42    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 Dautović Ines kata malčice
4 IVANOVIĆ ANA kata malčice
5 IVANOVIĆ ANA kumite malčice -30 kg
6 Koštić Anes kata najmlajši
7 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
8 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
9 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
10 Majetić Ajdin kata dečki
11 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
12 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
13 Savković Ivana kata najmlajše
14 Savković Teodor kata malčki
43    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
3 CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
4 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
5 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
6 ZABASU NEJC kata kadeti
7 ZABASU NEJC kumite kadeti -52 kg
44    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rojs Jana kata deklice
3 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
4 Rojs Sara kata ml. kadetinje
5 Rojs Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Rojs Vita kata ml. kadetinje
7 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Žugman Lana kumite mladinke -48 kg
45    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
46    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
2 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
3 GANZITTI NIA kata kadetinje
4 GANZITTI NOAH kata dečki
5 GORENŠEK VID kata dečki
6 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
7 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
8 HLASTEC KIAN kata dečki
9 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
10 JEROT NEŽA kata najmlajše
11 KLOBASA ALEKS kata mladinci
12 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
13 LONČARIČ ZOJA kata malčice
14 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
15 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
16 NOVAK SARA, kata kadetinje
17 OČKO ARIANA, kata najmlajše
18 OČKO GAL, kata malčki
19 OČKO GAL, kumite malčki +30 kg
20 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
21 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
22 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki
23 SLUGA JURE kata kadeti
24 STERNIŠA NEJC kata kadeti
25 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
26 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
27 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
47    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
2 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
3 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
4 Kramberger Lovro kumite mladinci +76 kg
5 Smrekar Šušteršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
48    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci