NazajMednarodni turnir (A)

46th INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2018«

Trbovlje ( Trbovlje , SPORTS HALL POLAJ , ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7A, 1420 TRBOVLJE )



Kraj : Trbovlje
Trbovlje , SPORTS HALL POLAJ , ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7A, 1420 TRBOVLJE
Organizator : Karate Klub Trbovlje
Začetek : 08.12.2018 09:00:00
Rok prijave : 06.12.2018 23:59:00
Kontaktna oseba : Jernej Simerl
karate.trbovlje@gmail.com
+386 (0)41 781 230
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 3
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 5
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 13
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 13
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 15
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 22
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 15
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 16
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 12
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 15
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 16
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 13
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 12
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 10
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 14
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 13
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 7
21 kata male seniors +16 Št. prijavljenih : 9
22 kata female seniors +16 Št. prijavljenih : 12
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 7
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 2
kata female -8
1 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
2 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 Leovac Matea Karate klub Potoci
2 Mistrikova Nina Laugaricio karate Slovakia
3 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata male -8 years
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3 SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
4 ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje
5 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
4 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
5 SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
6 ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje
7 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata female 8-9 years
1 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
7 MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
8 Mitkovska Jovana TIGAR Skopje
9 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
10 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 SPAHIC SARA EMPI Maglaj
12 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
13 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 DAVYDCHUK ELEONORA UKRAINIAN KARATE TEAM
3 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
4 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
5 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
6 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
8 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
9 RAJKOVIĆ ENA Karate klub Vitez
kata male 8-9 years
1 BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Klačar Luka Karate klub Potoci
6 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
8 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PRASOV DMYTRO UKRAINIAN KARATE TEAM
10 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
11 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
12 Subotič Filip Karate Klub Postojna
13 TATARYN NAZAR UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 KINASH YAROSLAV UKRAINIAN KARATE TEAM
6 kovačević Marko Društvo Za Borilne Veščine Piran
7 Otrusina Jakub Laugaricio karate Slovakia
8 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
10 Pekarovic David Laugaricio karate Slovakia
11 PRASOV DMYTRO UKRAINIAN KARATE TEAM
12 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
13 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
14 TATARYN NAZAR UKRAINIAN KARATE TEAM
15 VUK DOMAGOJ Karate klub Vitez
kata male 10-11 years
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 DIMEC ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6 DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
7 Erak Lovro Karate klub Virovitica
8 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
11 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Kukić Ivan Karate Klub Alfa
13 MESHALKIN KIRIL UKRAINIAN KARATE TEAM
14 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
15 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
17 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
18 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
19 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
20 RYBACHUK NIKITA UKRAINIAN KARATE TEAM
21 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
22 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
4 Mali Nace Karate Klub Kranj
5 MESHALKIN KIRIL UKRAINIAN KARATE TEAM
6 MILIČEVIĆ DOMAGOJ Karate klub Vitez
7 OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
8 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
10 Rondović David Karate klub Potoci
11 RYBACHUK NIKITA UKRAINIAN KARATE TEAM
12 VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje
13 vadnal mark Društvo Za Karate Celje
14 Vasić Igor Rudar Ugljevik
15 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata female 10-11 years
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
2 Barić Antonija Karate Klub Alfa
3 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
4 Erak Laura Karate klub Virovitica
5 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
6 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
9 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
12 Polak Tia Karate Klub Kranj
13 RUSAN HANNA UKRAINIAN KARATE TEAM
14 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
15 TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
16 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
2 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3 GRABOVAC ERIKA Karate klub Vitez
4 JELEN HANA Karate klub Velenje
5 JESENIČNIK BERA NEA Karate klub Velenje
6 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
7 JURČEVIĆ LARA Karate klub Vitez
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
10 Polak Tia Karate Klub Kranj
11 SALATOVIC ILMA EMPI Maglaj
12 TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male 12-13 years
1 Babić Ivan Rudar Ugljevik
2 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3 Boskovski Aleksandar TIGAR Skopje
4 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
5 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Huić Dino Karate Klub Alfa
7 Ilić Đorđe Rudar Ugljevik
8 KOCMAN DAVID Karate Klub Trbovlje
9 LUKAČ ŽAN Karate Klub Trbovlje
10 MANDAZHY IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
11 PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
12 SOKOLOV HLIB UKRAINIAN KARATE TEAM
13 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
15 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 ČUFUROVIČ ALEX Karate Klub Trbovlje
4 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
5 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KINASH OLEH UKRAINIAN KARATE TEAM
7 Klačar Petar Karate klub Potoci
8 KOCMAN DAVID Karate Klub Trbovlje
9 LEKIĆ DORIAN Karate klub Vitez
10 LULIČ ELDIN Karate Klub Trbovlje
11 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
12 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
13 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
14 SOKOLOV HLIB UKRAINIAN KARATE TEAM
15 VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
16 ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
kata female 12-13 years
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
4 Dević Nikolina KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
5 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
6 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
10 PETAN ELA Karate Klub Brežice
11 Stamenić Staša Karate klub Potoci
12 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Vemić Elena Karate klub Potoci
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ALIĆ INES Karate klub Velenje
3 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
4 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
5 MRAK ŽIVA Karate Klub Trbovlje
6 Peruničić Anica Karate klub Potoci
7 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 ROGELJ MARIJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 Rondović Katarina Karate klub Potoci
10 SALATOVIC ADNA EMPI Maglaj
11 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
12 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male cadets
1 CHABANOV BOGDAN Ukrainian National Team
2 CHERNYSHOV OLEKSII UKRAINIAN KARATE TEAM
3 FEDOROV YAROSLAV Ukrainian National Team
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
8 PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata female cadets
1 BYCHENKOVA VALERIA Ukrainian National Team
2 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 IZIUROVA KARINA Ukrainian National Team
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 MACKOVIC MAIDA EMPI Maglaj
11 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 STEPANOVA LIZA Ukrainian National Team
14 YAKUBCHAK KSENIA Ukrainian National Team
kata male 16-17 years
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 CHERNIAIEV OLEKSANDR Ukrainian National Team
3 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
5 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
6 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 Korva Staš KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
9 KOVAL ILLIA Ukrainian National Team
10 LOBANOV SAVELII UKRAINIAN KARATE TEAM
11 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 16-17 years
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
4 HUSIEVA DARIA Ukrainian National Team
5 KARAHASANOVIC AJDINA EMPI Maglaj
6 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 ZAPOROZHCHENKO GALINA Ukrainian National Team
kata male seniors +16
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BULDA VLAD Ukrainian National Team
3 GREGORIČ MATIC Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 Gros Kevin Karate klub Slovenj Gradec
5 HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
6 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
7 ROMANIUK IEHOR Ukrainian National Team
8 Salkic Almin Kashiva Kan Karate Do Biel/Bienne
9 TIUKH MYKYTA Ukrainian National Team
kata female seniors +16
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 CHABANOVA VALERIA UKRAINIAN KARATE TEAM
4 GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
5 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
6 Miodragovic Viktorija Karate Klub Sindjelic
7 OMELCHENKO VIKTORIIA Ukrainian National Team
8 PUGACHOVA KRYSTYNA Ukrainian National Team
9 SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
10 VIENIK KRISTINA UKRAINIAN KARATE TEAM
11 Vulic Bojana Karate Klub Sindjelic
12 Vulic Sladjana Karate Klub Sindjelic
kata male + 35 years
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
3 LAH SILVO Karate klub Velenje
4 Orejaš Mladen Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
5 Semolič Igor Karate Klub Emona
6 URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
7 ZYMA ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
kata female + 35 years
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2 PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata female 8-9 years
2 Blagojević Tijana kata female 10-11 years
3 kovačević Marko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 Pepić Niko Danijel kumite male 12-13- years -55 kg
5 Pepić Niko Danijel kumite male 14-15 years -52 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata male + 35 years
2 GOLEŽ PETER kumite male 8-9 years -30 kg
3 KRAČUN RENE kumite male 12-13 years -40 kg
4 LORBER MAJ kumite male 12-13 years -40 kg
5 MEDIĆ ADELA kumite female 8-9 years +30 kg
6 RAKOVNIK SVEN kumite male 14-15 years -57 kg
7 SORČAN SVEN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata female 8-9 years
9 TAMŠE NIKLAS kumite male 14-15 years -52 kg
10 URBANCL BOJAN kata male + 35 years
11 VADNAL DAVID kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 vadnal mark kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
13 VALNER TIM kumite male 14-15 years -63 kg
3    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite male 16-17-years +76 kg
3 MLAKAR NEJC kumite male 10-11 years -40 kg
4 MLAKAR NIKA kumite female 10-11 years +40 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata male 10-11 years
2 CICVARIĆ LUKA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 LAKNER MAJA kata female 10-11 years
4 LAŠIČ SEBASTJAN kumite male 14-15 years -63 kg
5 LAVRIČ SARA kata female 10-11 years
6 LAZANSKI MAJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 LUKIĆ IVANA kumite female 16-17 years +59 kg
8 PETAN ELA kata female 12-13 years
9 PETAN ELA kumite female 12-13 years -50 kg
10 PETKOVIĆ TJAŠA kumite female 10-11 years -40 kg
11 SEVER ANA kumite female 12-13 years +50 kg
12 KK Brežice 1 kata team female 10-11 years
6    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata male 10-11 years
7    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
8    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite female 12-13 years -45 kg
2 PIžMOHT ARIJAN kata male 10-11 years
3 PIžMOHT ARIJAN kumite male 10-11 years -40 kg
4 Pižmoht Dominik kata male 12-13 years (8-3 kyu)
5 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite female 12-13 years +50 kg
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite female 14-15-years -54 kg
2 CARLI MARUšA SARA kumite female 14-15 years +54 kg
3 FILIPIČ MARK kumite male 10-11 years -35 kg
4 HUMAR GAJA kumite female 10-11 years +40 kg
5 KRŽIŠNIK GAL kumite male 12-13 years +55 kg
6 KRŽIŠNIK GAL kumite male 14-15 years -70 kg
7 MLAKAR LUKA kumite male 10-11 years -40 kg
8 OBLAK TJAž kumite male 18-21 years -75 kg
9 OBLAK TJAž kumite male 16-17-years -76 kg
10 PRIMOŽIČ TIT kumite male 18-21 years -75 kg
11 PRIMOŽIČ TIT kumite male seniors open
12 ŠTUCIN AJDA kumite female 12-13 years +50 kg
10    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 12-13 years +50 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 14-15 years +54 kg
3 Orejaš Mladen kata male + 35 years
4 OREščANIN ZORAN kumite male 14-15 years -70 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 12-13 years +55 kg
6 Zorić Anđela kumite female 10-11 years -40 kg
7 Zorić Anđela kumite female 8-9 years +30 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 years +50 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite female 14-15-years -54 kg
3 MOČNIK TIMI kata male cadets
4 ORNIK NINO kumite male 16-17-years -76 kg
5 ZARIČ VID kata male 12-13 years
6 ZARIČ VID kumite male 12-13 years -50 kg
12    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite female 8-9 years +30 kg
2 Bele Lea kumite female 8-9 years -30 kg
3 BELE LUKA kata male 10-11 years
4 BELE LUKA kumite male 10-11 years -45 kg
5 Juraja Vinko kata male 8-9 years
6 Juraja Vinko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Lotrič Filip kata male 8-9 years
8 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
9 Zbil Grega kata male 10-11 years
13    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 Cekov Vanna kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 ČUHALEV NADJA kata female 12-13 years
4 ČUHALEV NADJA kumite female 12-13 years -50 kg
5 DRAKSLER IZA kata female 12-13 years
6 DRAKSLER IZA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 ERŽEN ŽIGA kata male 12-13 years
8 ERŽEN ŽIGA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
9 GODNIČ ANJA kumite female seniors -61 kg
10 GODNIČ ANJA kumite female seniors open
11 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female 18-21 years +68 kg
12 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female 18-21 years -68 kg
13 KOTNIK ANJA kumite female 16-17 years +59 kg
14 Mali Nace kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 OGRIZEK TRINA kumite female 12-13 years +50 kg
16 PLEVNIK GAL kumite male 14-15 years -57 kg
17 Polak Tia kata female 10-11 years
18 Polak Tia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
19 REBOLJ LUKA kumite male 16-17-years +76 kg
20 REBOLJ MANCA kumite female 16-17 years +59 kg
21 REPIČ JERCA kumite female 14-15 years -47 kg
22 RISTIĆ TJAŠA kumite female seniors open
23 STOJANOVSKI VANE kumite male 14-15 years -63 kg
24 VILFAN MATEJ kumite male 16-17-years -61 kg
25 KK Kranj 1 kata team female 12-13 years
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 BAJGOT NACE kata male 10-11 years
3 BAJGOT NACE kumite male 10-11 years -35 kg
4 BRITOVŠEK MARCEL kata male seniors +16
5 BRITOVŠEK MARCEL kata male 16-17 years
6 KRAJNC MIHA kata male cadets
7 KRAJNC MIHA kumite male 14-15 years +70 kg
8 NAMESTNIK TADEJA kata female 16-17 years
9 NAMESTNIK TADEJA kata female cadets
10 OVČAR ŽIGA kumite male 8-9 years -30 kg
11 OVČAR ŽIGA kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 PISNIK MAJA kata female -8
13 PISNIK MAJA kata female -8 years (8-6 kyu)
14 PISNIK NINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 14-15 years -63 kg
2 Koželj Aleks kumite male 8-9 years +30 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male12-13 years -45 kg
16    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite female 12-13 years +50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 14-15 years -52 kg
3 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 16-17-years -55 kg
4 BERGANT LAURA kumite female 14-15-years -54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite male 10-11 years +45 kg
6 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite female 10-11 years +40 kg
7 Kramberger Zala kumite female 8-9 years -30 kg
8 Matic Čeh kumite male 8-9 years -30 kg
9 Mlačnik Ažbe kumite male 8-9 years -30 kg
10 PODPEČAN LAN kumite male 16-17-years -68 kg
11 RIOSA NOVAK TILEN kumite male 14-15 years -52 kg
12 ŠENICA NIKA kumite female 16-17 years -59 kg
13 TRBOVŠEK ŽIGA kumite male 10-11 years -40 kg
17    Karate Klub Postojna
1 BOJC JAKOB kata male 8-9 years
2 ČESEN BORIS kata male -8 years
3 ČESEN VESNA kata female 8-9 years
4 JOšT ZALA kata female 10-11 years
5 JOšT ZALA kumite female 10-11 years +40 kg
6 RUDONJIĆ JOVAN kata male 8-9 years
7 RUDONJIĆ MARIJA kata female -8
8 Subotič Filip kata male 8-9 years
9 KK Postojna 1 kata team male 8-9 years
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite female 14-15-years -54 kg
3 SKOTNIK NEJC kumite male 14-15 years -63 kg
4 SKOTNIK SANI kumite male 16-17-years -61 kg
5 TRATNIK ALEN kumite male 10-11 years -35 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 FAJFER LANA kata female 12-13 years
2 HORVATIČ KATJA kata female cadets
3 LUBAJNŠEK LINA kumite female 18-21 years -61 kg
4 Milošević Teodor kumite male 12-13 years +55 kg
5 RUTAR DENIS kumite male 16-17-years -76 kg
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 FIJAČKO SARA kumite female 16-17 years -59 kg
2 HRIBAR GAJA kata female 8-9 years
3 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years +70 kg
4 KRUMPAK TINKARA kumite female 10-11 years -40 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite male 12-13- years -55 kg
6 KUTIJA ALJA kata female cadets
7 MAVSAR TAJDA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8 MIKŠA LOVRO kata male -8 years (8-6 kyu)
9 POTISK LAURA kumite female 18-21 years -61 kg
10 ŽUMER JAKOB kumite male 12-13 years +55 kg
21    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata female 12-13 years
2 Mori Tara kata female 10-11 years
3 Požgan Žan kata male 10-11 years
4 VALIŠER TIMOTEJ kumite male 10-11 years -45 kg
22    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite male 8-9 years +30 kg
2 GREGORIČ MATIC kata male seniors +16
3 HALILOVIĆ HARIS kumite male 8-9 years +30 kg
4 KALIN TINE kumite male 10-11 years -35 kg
5 ROGELJ MARIJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite female 12-13 years -45 kg
2 MUZIK TAŠA kata female 12-13 years
3 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
24    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 years
2 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
25    Karate Klub Šiška
1 BRLEK Rok kumite male seniors -60 kg
2 SMREKAR Matic kumite male seniors -75 kg
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 LAČEVIĆ IVONA kata female seniors +16
27    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata male 10-11 years
2 BIZJAK KLEMEN kumite male 10-11 years -35 kg
3 BIZJAK KLEMEN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 BOŽJAK LAURA kata female 16-17 years
5 BOŽJAK LAURA kata female seniors +16
6 BOŽJAK LAURA kumite female 16-17 years -48 kg
7 ČEŠAREK SIMONA kata female 12-13 years
8 ČEŠAREK SIMONA kata female cadets
9 ČUFUROVIČ ALEX kumite male 12-13 years +55 kg
10 ČUFUROVIČ ALEX kata male 12-13 years (8-3 kyu)
11 DIMEC ALJAŽ kata male 10-11 years
12 DOLANC LARA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
13 DRNOVŠEK ENEJ kata male 10-11 years
14 DRNOVŠEK ENEJ kumite male 10-11 years -35 kg
15 FERLIN LUKA kumite male seniors - 84 kg
16 FERLIN LUKA kumite male 18-21 years -84 kg
17 FERLIN LUKA kumite male seniors open
18 GOLOB MATEVŽ kata male 8-9 years
19 GOLOB MATEVŽ kumite male 8-9 years +30 kg
20 GRIVEC TILEN kumite male 10-11 years +45 kg
21 HABERL BARBARA kumite female seniors - 55 kg
22 HABERL URšA kumite female seniors - 50 kg
23 HABERL URšA kumite female seniors - 55 kg
24 HARALOVIČ DANIEL kata male 10-11 years
25 HARALOVIČ DANIEL kumite male 10-11 years -35 kg
26 HARALOVIČ DANIEL kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
27 HERMAN LANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
28 HRUŠOVAR ANEJ kata male 8-9 years (8-6 kyu)
29 HVALA ALJAŽ kumite male 10-11 years +45 kg
30 ISAKOVIĆ ALEN kumite male 16-17-years -76 kg
31 ISAKOVIĆ KENAN kumite male 14-15 years -52 kg
32 JAZBEC LUČKA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
33 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male 18-21 years +84 kg
34 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors open
35 JUG ZOJA kata female 8-9 years
36 JUG ZOJA kumite female 8-9 years +30 kg
37 KALPIČ JAKOB kumite male 16-17-years -61 kg
38 KASTELIC EMMA kata female 8-9 years
39 KASTELIC EMMA kumite female 8-9 years -30 kg
40 KOCMAN DAVID kata male 12-13 years
41 KOCMAN DAVID kata male 12-13 years (8-3 kyu)
42 KOLANDER EVA kumite female 12-13 years -50 kg
43 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite female 10-11 years +40 kg
44 KRAJNC JURE kumite male12-13 years -45 kg
45 LUKAČ ŽAN kata male 12-13 years
46 LULIČ ELDIN kumite male12-13 years -45 kg
47 LULIČ ELDIN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
48 MARKULJEVIČ MARKO kumite male 14-15 years -57 kg
49 MARKULJEVIČ UROŠ kumite male 14-15 years -63 kg
50 MLINARIČ ZOJA kata female 8-9 years
51 MRAK ŽIVA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
52 MRGOLE NIK kata male 8-9 years
53 MRGOLE NIK kumite male 8-9 years -30 kg
54 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male 18-21 years +84 kg
55 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male seniors +84 kg
56 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male seniors open
57 OSTANEK JURE kata male 10-11 years
58 OSTANEK JURE kumite male 10-11 years -35 kg
59 OSTANEK JURE kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
60 OVNIČ TIAN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
61 PATERNOSTER ALENKA kata female + 35 years
62 PEKLAR NIKITA kumite female 8-9 years +30 kg
63 PERC LUKA kumite male seniors -75 kg
64 PERC LUKA kumite male 18-21 years -75 kg
65 ROBEK MARK kumite male12-13 years -45 kg
66 SALKIČ ERVIN kumite male 18-21 years -60 kg
67 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -61 kg
68 SALKIČ LARA kumite female 14-15-years -54 kg
69 ŠEHIĆ ALEX kata male 8-9 years
70 ŠEHIĆ ALEX kumite male 8-9 years -30 kg
71 ŠEHIĆ DENIS kumite male 12-13 years -40 kg
72 ŠKOFLJANC ZAK kumite male 14-15 years -57 kg
73 ŠTRAKL GAL kata male -8 years
74 ŠTRAKL GAL kata male -8 years (8-6 kyu)
75 TROŠT ČEBELA MATIJA kumite male 14-15 years -70 kg
76 VOZEL LAN kata male 10-11 years
77 VOZEL LAN kumite male 10-11 years -35 kg
78 VOZEL LAN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
79 ŽIBERT MAX kumite male 12-13 years -40 kg
80 ŽIBERT MAX kata male 12-13 years (8-3 kyu)
81 ZIDAR DOMEN kumite male 18-21 years -60 kg
82 ZORKO LARS kata male -8 years
83 ZORKO LARS kata male -8 years (8-6 kyu)
84 KK Trbovlje 1 kata team male 10-11 years
85 KK Trbovlje 2 kata team male 10-11 years
86 KK Trbovlje 1 kata team male cadets / juniors
87 KK Trbovlje 1 kata team female 8-9- years
88 KK Trbovlje 2 kata team female 8-9- years
89 KK Trbovlje 1 kata team male 8-9 years
90 KK Trbovlje 2 kata team male 8-9 years
28    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata female 12-13 years
2 ALIĆ INES kata female 12-13 years (8-3 kyu)
3 BOROVNIK NIK kata male 12-13 years
4 BOROVNIK NIK kumite male 12-13- years -55 kg
5 CESAR PIA kata female seniors +16
6 ĐOGIĆ EMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 JELEN GAL kata male -8 years (8-6 kyu)
8 JELEN HANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 JESENIČNIK BERA NEA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 JOVANOVIĆ LANA kata female 8-9 years
11 JOVANOVIĆ LANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 JOZIČ ELLA kata female -8
13 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
14 LAH SILVO kata male + 35 years
15 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
16 PAŠIČ ADAM kata male -8 years
17 PAŠIČ ADAM kata male -8 years (8-6 kyu)
18 PAŠIĆ ISAK kata male 12-13 years (8-3 kyu)
19 PEČNIK JAŠA TY kata male -8 years (8-6 kyu)
20 ZAGER HANA kata female 10-11 years
29    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite male 14-15 years -63 kg
30    Karate Klub Žalec
1 Kokotec Martin kumite male 18-21 years -67 kg
2 KVAS LUKA kumite male 18-21 years -67 kg
3 KVAS TJAŠA kumite female 14-15-years -54 kg
4 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -70 kg
5 PLASKAN JURIJ kumite male 16-17-years -76 kg
6 PUŠNIK LINA kumite female seniors open
7 SUŠA ŽIGA kumite male 12-13- years -55 kg
8 TOPOLOVEC KAJA kumite female 14-15 years +54 kg
9 UGOVšEK ALENKA kumite female 14-15-years -54 kg
10 ZUPANČIČ NINA kumite female 18-21 years -55 kg
31    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER. JAKA kumite male seniors -60 kg
2 TALER. JAKA kumite male 18-21 years -60 kg
32    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 14-15 years -47 kg
3 DEBELJAK HANA kumite female 14-15-years -54 kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite male 14-15 years -70 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite male 16-17-years -68 kg
6 MARIČ REM kumite male seniors +84 kg
7 MARIČ REM kumite male seniors open
8 MEKIč KIARA kumite female 14-15 years +54 kg
9 SAVANOVIć LANA kumite female 12-13 years +50 kg
10 STANKO SARA kumite female seniors open
33    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 8-9 years -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite male 10-11 years -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite male 10-11 years -40 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite female 8-9 years -30 kg
5 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -57 kg
6 VALENČAK NELI kumite female 8-9 years -30 kg
34    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male cadets
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
4 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
5 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
6 MULEC NIKA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 PETEK BINE kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 REIHS JAKA kata male 10-11 years
9 REIHS JAKA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 ŠAJNOVIČ NEJC kata male 8-9 years (8-6 kyu)
11 KK Radgona 1 kata team male 10-11 years
12 KK Radgona 1 kata team male cadets / juniors
35    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female cadets
2 KOLšEK KLEMEN kumite male 10-11 years +45 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite male12-13 years -45 kg
4 Mujić Vedad kumite male 10-11 years -40 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -61 kg
6 RADIĆ LUKA kumite male 12-13 years +55 kg
7 Šolaja Stefan kumite male 12-13 years -40 kg
8 STOJANOVIć MARKO kumite male 10-11 years -40 kg
36    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite male 14-15 years -57 kg
3 HASANAGIĆ NASER kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 KABASHAJ ENDRIT kumite male 14-15 years -70 kg
5 KONJEVIĆ LEA kata female cadets
6 ŠUPUK LINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 KK Olimpija 1 kata team female 12-13 years
37    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15-years -54 kg
2 KOBAL - PAHOR LEA kata female 12-13 years
3 KONTREC ALJA kata female 10-11 years
4 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
5 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
38    Karate Klub Ljubljana
1 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite female 10-11 years -40 kg
2 JERIHA KATJA kumite female seniors -68 kg
3 JERIHA KATJA kumite female 18-21 years +68 kg
4 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite male 16-17-years -76 kg
5 KURBEGOVIĆ EDNA kumite female 10-11 years -40 kg
6 ŽIBRET BOR kumite male 12-13 years -40 kg
7 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 14-15 years +54 kg
8 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite female 10-11 years +40 kg
39    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 10-11 years
3 LIŠINOVIĆ ELMA kumite female 10-11 years -40 kg
4 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 16-17 years -59 kg
5 OSMANAJ DORENTINA kata female 10-11 years
6 STOJANOVIĆ GLORIA kata female 10-11 years
7 Sh. Postojna 1 kata team female 10-11 years
40    Karate klub Globus Čakovec
1 Kečkeš Elena kumite female 16-17 years -48 kg
2 Sokač Luka kumite male 12-13 years +55 kg
3 Strahija Laura kumite female 10-11 years -40 kg
4 Strahija Laura kumite female 12-13 years -45 kg
5 Strahija Sven kumite male 10-11 years +45 kg
6 Strahija Sven kumite male 12-13 years -50 kg
7 Topličanec Nikola kumite male 12-13 years -40 kg
8 Trstenjak Aida kumite female 10-11 years -40 kg
9 Trstenjak Aida kumite female 12-13 years -45 kg
10 Vlahek Timo kumite male 14-15 years -52 kg
41    Laugaricio karate Slovakia
1 Mistrikova Nina kata female -8 years (8-6 kyu)
2 Otrusina Jakub kumite male 8-9 years -30 kg
3 Otrusina Jakub kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 Pekarovic David kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 Pekarovic David kumite male 8-9 years +30 kg
42    TIGAR Skopje
1 Boskovski Aleksandar kata male 12-13 years
2 Mileva Marija kumite female 16-17 years -53 kg
3 Mishovska Mihaela kumite female 12-13 years -45 kg
4 Mitkovska Eleonora kumite female 14-15 years +54 kg
5 Mitkovska Eleonora kumite female 16-17 years +59 kg
6 Mitkovska Jovana kata female 8-9 years
7 Mitkovska Teodora kumite female 12-13 years +50 kg
8 Todorovska Viktorija kumite female 18-21 years -61 kg
9 Todorovska Viktorija kumite female 16-17 years +59 kg
43    Karate klub Virovitica
1 Đebro Jakob kumite male 10-11 years -40 kg
2 Đebro Jakob kumite male 12-13 years -40 kg
3 Erak Laura kata female 10-11 years
4 Erak Lovro kata male 10-11 years
5 Gondi Nikola kumite male 12-13 years +55 kg
6 Kozlinger Maja kumite female 14-15-years -54 kg
7 Malčec Chris kumite male12-13 years -45 kg
8 Štefović Mihael kumite male 14-15 years -57 kg
44    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata female 16-17 years
2 CENTRIH PATRICIJA, kata female cadets
3 GANZITTI NOAH kata male 10-11 years
4 GORENŠEK TILEN kumite male 12-13- years -55 kg
5 GORENŠEK TILEN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
6 GORENŠEK VID kata male 10-11 years
7 GORENŠEK VID kumite male 10-11 years -45 kg
8 HLASTEC KIAN kata male 10-11 years
9 HLASTEC MARK kata male 12-13 years
10 JEROT NEŽA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
11 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
12 MILJANOVIČ MARKO kata male 16-17 years
13 NOVAK SARA, kata female cadets
14 OČKO GAL kata male 8-9 years
15 OČKO GAL kata male 10-11 years
16 OČKO GAL kumite male 8-9 years +30 kg
17 OSMANOVIĆ DALAL kata female 8-9 years
18 SLUGA JURE kata male cadets
19 SLUGA JURE kata male 16-17 years
20 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
21 TOMAŽIČ EVA kata female 12-13 years
22 TOMAŽIČ EVA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
23 VANOVŠEK ENEJ kata male 12-13 years
24 VANOVŠEK ZOJA. kata female 8-9 years
45    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 CANDIDORI TIZIANO kumite male seniors -75 kg
2 CANDIDORI TIZIANO kumite male seniors open
3 CORBATTO MELANIE kumite female seniors -61 kg
4 CORBATTO MELANIE kumite female seniors open
5 Innocenzi Francesco kumite male 14-15 years +70 kg
46    Mladost Ivanić-Grad
1 Gašpar Vladimir kumite male seniors -60 kg
2 Gašpar Vladimir kumite male 18-21 years -60 kg
47    Ukrainian National Team
1 ANDRIEIEVA VALERIA kumite female 14-15 years -47 kg
2 AVRAMENKO IVAN kumite male 14-15 years +70 kg
3 BAZELIUK OKSANA kumite female 16-17 years -59 kg
4 BEREZOVSKYI DMYTRO kumite male 18-21 years -60 kg
5 BIL ILLONA kumite female 16-17 years +59 kg
6 BIRIUKOV VLADYSLAV kumite male 14-15 years +70 kg
7 BOIEV VOLODYMYR kumite male 14-15 years -57 kg
8 BUGAIOV MAKSYM kumite male 14-15 years +70 kg
9 BULDA VLAD kata male seniors +16
10 BYCHENKOVA VALERIA kata female cadets
11 BYCHENKOVA VALERIA kumite female 14-15 years -47 kg
12 CHABANOV BOGDAN kata male cadets
13 CHERNIAIEV OLEKSANDR kata male 16-17 years
14 DEMCHYSHYN VITALII kumite male 18-21 years -67 kg
15 DIKIDZI KARINA kumite female 18-21 years -68 kg
16 DYMCHENKO DANYLO kumite male 18-21 years -67 kg
17 FEDOROV YAROSLAV kata male cadets
18 FILIPOV NIKITA kumite male 16-17-years -55 kg
19 GROMYK MYKOLA kumite male 18-21 years -60 kg
20 HOMSKYI LEONID kumite male 16-17-years -76 kg
21 HOTSULIAK OLEKSII kumite male 16-17-years -61 kg
22 HUSIEVA DARIA kata female 16-17 years
23 HUSTIELIEV PAVLO kumite male 18-21 years +84 kg
24 ILLINA KSENIA kumite female 16-17 years -48 kg
25 INYUTIN OLEKSANDR kumite male 14-15 years -70 kg
26 IZIUROVA KARINA kata female cadets
27 IZIUROVA KARINA kumite female 14-15 years +54 kg
28 KASATKIN MAKSYM kumite male 14-15 years -63 kg
29 KICHERMAN OLEKSANDR kumite male 18-21 years -67 kg
30 KLOCHKO OLEH kumite male 14-15 years -70 kg
31 KMIT SOLOMIIA kumite female 18-21 years -50 kg
32 KOSTRYTSIA LOLITA kumite female 14-15 years +54 kg
33 KOVAL ILLIA kata male 16-17 years
34 KOVTUNENKO KOSTIANTYN kumite male 14-15 years -63 kg
35 KRAVCHUK DANYLO kumite male 14-15 years -70 kg
36 KSENZHYK VIKTOR kumite male 18-21 years -75 kg
37 KUPCHUK MARYNA kumite female 18-21 years -68 kg
38 KYRII-FEDOSENKO DENYS kumite male 16-17-years -68 kg
39 LAHUNOV IHOR kumite male 18-21 years +84 kg
40 LAHUNOV IHOR kumite male seniors +84 kg
41 LAHUNOV IHOR kumite male seniors open
42 LEBEDYNSKA SOFIIA kumite female 16-17 years -53 kg
43 MAKSYM MALETS kumite male 18-21 years -75 kg
44 MAKUKH OLEH kumite male 16-17-years +76 kg
45 MAMEDOV GADIM kumite male 18-21 years -75 kg
46 MANUILA MYKOLA kumite male 16-17-years +76 kg
47 MILIENTIEV OSTAP kumite male 18-21 years -60 kg
48 MIROSHNICHENKO MARIIA kumite female 16-17 years -48 kg
49 MUSII SOFIIA kumite female 14-15-years -54 kg
50 MYKHAILOV RUSLAN kumite male 18-21 years -84 kg
51 NAIDA VALENTYN kumite male 18-21 years -67 kg
52 NOSOVA ANASTASIIA kumite female 16-17 years -59 kg
53 OMELCHENKO VIKTORIIA kumite female 18-21 years -55 kg
54 OMELCHENKO VIKTORIIA kata female seniors +16
55 OSADCHUK NATALIA kumite female 14-15-years -54 kg
56 PALASHEVSKA IULIIA kumite female 16-17 years -53 kg
57 PANARIN ILLIA kumite male 14-15 years -52 kg
58 PANCHUK ARIADNA kumite female 14-15 years -47 kg
59 PAVLOVSKA OLENA kumite female 14-15 years +54 kg
60 PENTESKUL PAVLO kumite male 16-17-years -61 kg
61 PEREUDA ANASTASIIA kumite female seniors -68 kg
62 PEREUDA ANASTASIIA kumite female 18-21 years -68 kg
63 PEREUDA ANASTASIIA kumite female seniors open
64 POTAPCHYK ANASTASIIA kumite female 18-21 years -55 kg
65 PRONCHENKO KATERYNA kumite female 18-21 years -61 kg
66 PROTSENKO ANNA kumite female 18-21 years -55 kg
67 PROTSENKO ANNA kumite female seniors open
68 PUGACHOVA KRYSTYNA kata female seniors +16
69 REZCHYK EDUARD kumite male 16-17-years +76 kg
70 ROHOZENKO ERIK kumite male 14-15 years -52 kg
71 ROMANIUK IEHOR kata male seniors +16
72 SADOVSKA KATERYNA kumite female 16-17 years +59 kg
73 SENIUK ANDRII kumite male 16-17-years -76 kg
74 SEREDA ARTEM kumite male 16-17-years -61 kg
75 SHCHERBATIUK DARYA kumite female 14-15-years -54 kg
76 SHEHADEH NATALIA kumite female 16-17 years -48 kg
77 SHEVCHENKO VIKTOR kumite male 14-15 years -57 kg
78 SHOLOKHOVA OLEKSANDRA kumite female 18-21 years -61 kg
79 SHOSTAK DIANA kumite female 18-21 years -61 kg
80 SHVEDA VLADYSLAV kumite male 14-15 years -52 kg
81 SHYLONSOV MYKYTA kumite male 16-17-years -61 kg
82 SIELIEMIENIEVA ELINA kumite female 14-15-years -54 kg
83 SINCHUKOVSKA SIUZEN kumite female 16-17 years -59 kg
84 SIRAK HALYNA kumite female 16-17 years +59 kg
85 SIRENKO YEVHENII kumite male 16-17-years -55 kg
86 STEFANIUK VIKTOR kumite male 18-21 years -60 kg
87 STEPANOVA LIZA kata female cadets
88 STEPANOVA LIZA kumite female 14-15 years +54 kg
89 STOLOKA IHOR kumite male 16-17-years -55 kg
90 TASHOGLO BOGDAN kumite male 18-21 years -75 kg
91 TIUKH MYKYTA kata male seniors +16
92 TKACH ANASTASIIA kumite female 18-21 years -61 kg
93 TOKARENKO VLADYSLAV kumite male 16-17-years -68 kg
94 TOLCHENOVA OLEKSANDRA kumite female 16-17 years -53 kg
95 USHAKOV TYMUR kumite male 14-15 years -57 kg
96 VASHCHYSHYN VIKTORIIA kumite female 16-17 years -53 kg
97 VASYLENKO OLGA kumite female 14-15 years -47 kg
98 VELIKSAR KONSTANTIN kumite male 14-15 years -63 kg
99 VODOLAGA KYRYL kumite male 16-17-years +76 kg
100 VOITSEKHOVSKYI ROMAN kumite male 14-15 years -63 kg
101 VOLOSHYN OLEKSANDR kumite male 14-15 years -70 kg
102 YAKUBCHAK KSENIA kata female cadets
103 YANOVSKYI DAVID kumite male 14-15 years -52 kg
104 YANUL OLEKSANDR kumite male 16-17-years -68 kg
105 ZAHRYVYI MAKSYM kumite male 14-15 years -57 kg
106 ZAPLITNYI ANDRII kumite male 16-17-years -76 kg
107 ZAPOROZHCHENKO GALINA kata female 16-17 years
108 ZIULKOVSKA DIANA kumite female 18-21 years -55 kg
109 ZRYBNIEV MAKSYM kumite male 16-17-years -55 kg
48    Kashiva Kan Karate Do Biel/Bienne
1 Salkic Almin kata male seniors +16
49    Rudar Ugljevik
1 Babić Ivan kata male 12-13 years
2 Ilić Đorđe kata male 12-13 years
3 Vasić Igor kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
50    BUDOKAN ITALIA
1 ALFANI LEONARDO kumite male 18-21 years -84 kg
2 ALFANI LEONARDO kumite male 16-17-years +76 kg
51    Karate klub Borac
1 JOVOVIĆ DUNJA kumite female 10-11 years -40 kg
2 MARKOVIĆ MIHAJLO kumite male 14-15 years -52 kg
3 MILOVANOVIĆ IVAN kumite male 16-17-years -61 kg
4 NIJEMČEVIĆ ANA kumite female 12-13 years -50 kg
5 PAUČINAC HANA kumite female 14-15 years -47 kg
6 PURIĆ LAZAR kumite male 10-11 years -45 kg
7 PURIĆ MILOŠ kata male 12-13 years
8 PURIĆ MILOŠ kata male cadets
9 ŽIVKOVIĆ OGNJEN kumite male 14-15 years -70 kg
52    Karate klub Potoci
1 Klačar Luka kata male 8-9 years
2 Klačar Petar kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Leovac Matea kata female -8 years (8-6 kyu)
4 Peruničić Anica kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 Rondović David kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Rondović Katarina kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 Stamenić Staša kata female 12-13 years
8 Stamenić Staša kumite female 12-13 years +50 kg
9 Vemić Elena kata female 12-13 years
10 KK Potoci 1 kata team female 12-13 years
53    Accademia Karate shotokan
1 Giraldi Francesca kumite female 12-13 years +50 kg
2 Giraldi Francesca kumite female 14-15 years -47 kg
3 Giraldi Laura kumite female 10-11 years -40 kg
4 Giraldi Laura kumite female 8-9 years -30 kg
5 Giraldi Lorenzo kumite male 18-21 years -60 kg
6 Giraldi Lorenzo kumite male 16-17-years -61 kg
54    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata male 16-17 years
2 HARTL JAN kata male seniors +16
3 HARTL JAN kata male 16-17 years
55    Karate klub Slovenj Gradec
1 Gros Kevin kata male seniors +16
2 Gross Samo kata male + 35 years
56    Karate klub “Metal” - Jurdani
1 Brčina Iva kumite female 8-9 years -30 kg
2 Ivančić Vanessa kumite female 10-11 years -40 kg
3 Komarac Filip kumite male 8-9 years -30 kg
57    Karate Klub Alfa
1 Barić Antonija kata female 10-11 years
2 Huić Dino kata male 12-13 years
3 Kukić Ivan kata male 10-11 years
58    KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
1 Dević Nikolina kata female 12-13 years
2 Korva Staš kata male 16-17 years
59    Karate Klub Sindjelic
1 Miodragovic Viktorija kata female seniors +16
2 Vulic Bojana kata female seniors +16
3 Vulic Sladjana kata female seniors +16
60    EMPI Maglaj
1 KADIC MERIMA kumite female 14-15 years -47 kg
2 KARAHASANOVIC AJDINA kata female 16-17 years
3 MACKOVIC MAIDA kata female cadets
4 SALATOVIC ADNA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 SALATOVIC ILMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 SPAHIC SARA kata female 8-9 years
7 TELALOVIC DAVUD kumite male 10-11 years -35 kg
61    UKRAINIAN KARATE TEAM
1 AVDIEIEV HEORHII kumite male 14-15 years -57 kg
2 BASHEIEV KOSTIANTYN kata male 8-9 years
3 BASHEIEV KOSTIANTYN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 BASHEIEV KOSTIANTYN kumite male 8-9 years +30 kg
5 BIELIAK ALINA kumite female 16-17 years -59 kg
6 BILYI DANYLO kumite male 18-21 years -60 kg
7 BLINOV MAKSYM kumite male 8-9 years -30 kg
8 BLINOV OLEKSANDR kumite male 10-11 years -35 kg
9 BOHACHUK ILLIA kumite male 8-9 years +30 kg
10 BOROSAN VERONIKA kumite female seniors -68 kg
11 BOROSAN VERONIKA kumite female 16-17 years +59 kg
12 BOROSAN VERONIKA kumite female 18-21 years -68 kg
13 BOROSAN VERONIKA kumite female seniors open
14 BUHLAK ANDRII kumite male seniors - 84 kg
15 BUHLAK ANDRII kumite male 18-21 years -84 kg
16 CHABANOVA VALERIA kata female seniors +16
17 CHEBAN OLEKSANDR kumite male 8-9 years -30 kg
18 CHERNENKO KOSTIANTYN kumite male 12-13 years -50 kg
19 CHERNENKO KOSTIANTYN kumite male 14-15 years -52 kg
20 CHERNENKO KOSTIANTYN kumite male12-13 years -45 kg
21 CHERNYSHOV OLEKSII kata male cadets
22 CHORNYI TYMUR kumite male 14-15 years -57 kg
23 CHYRVA RUSLAN kumite male 12-13 years -40 kg
24 DAVYDCHUK ELEONORA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
25 DAVYDCHUK ELEONORA kumite female 8-9 years +30 kg
26 DUDAK MAKSYM kumite male seniors - 84 kg
27 DZEDZELIUK STANISLAV kumite male 14-15 years -70 kg
28 HARDCHENO ILLIA kumite male 16-17-years -61 kg
29 HLYNSKYI MAKSYM kumite male 14-15 years +70 kg
30 KALININA VITORIIA kumite female 14-15 years +54 kg
31 KALUTSKYI KYRYLO kumite male 16-17-years -61 kg
32 KARAIEV SAMIR kumite male 14-15 years +70 kg
33 KHARLAMOVA ORYNA kumite female 12-13 years +50 kg
34 KHOMENKO OLEKSII kumite male 16-17-years -61 kg
35 KINASH OLEH kumite male12-13 years -45 kg
36 KINASH OLEH kata male 12-13 years (8-3 kyu)
37 KINASH YAROSLAV kata male 8-9 years (8-6 kyu)
38 KINASH YAROSLAV kumite male 8-9 years +30 kg
39 Kolodiy Yuriy kumite male 16-17-years -68 kg
40 KONSTANTINOV ARSENII kumite male 12-13 years -40 kg
41 KONSTANTINOV ARSENII kumite male12-13 years -45 kg
42 KORENIEVA MARIIA kumite female 8-9 years -30 kg
43 KOROTKOSHEIKO MARK kumite male 12-13 years -40 kg
44 KOTYK RUSLAN kumite male 12-13 years -50 kg
45 KOTYK RUSLAN kumite male 14-15 years -52 kg
46 KRAMARENKO DANIIL kumite male 14-15 years -70 kg
47 KRAMARENKO MARK kumite male 12-13- years -55 kg
48 KRYZHANOVSKYI YEGOR kumite male 10-11 years -35 kg
49 KRYZHANOVSKYI YEGOR kumite male 8-9 years +30 kg
50 KYRYCHENKO PAVLO kumite male 8-9 years -30 kg
51 LAHODA OLEH kumite male 14-15 years -52 kg
52 LOBANOV SAVELII kata male 16-17 years
53 LOBANOV SAVELII kumite male 16-17-years -55 kg
54 LYASHCHENKO BOGDANA kumite female 8-9 years -30 kg
55 LYASHCHENKO BOGDANA kumite female 8-9 years +30 kg
56 LYASHCHENKO MYKHAILO kumite male 8-9 years -30 kg
57 LYASHCHENKO MYKHAILO kumite male 8-9 years +30 kg
58 MAKHINIA IHOR kumite male 12-13 years -40 kg
59 MAKHINIA IHOR kumite male12-13 years -45 kg
60 MAKHOVSKYI BOHDAN kumite male 12-13 years -40 kg
61 MAMEDOV ANDRII kumite male 14-15 years -70 kg
62 MANDAZHY IVAN kata male 12-13 years
63 MANDAZHY IVAN kumite male12-13 years -45 kg
64 MANDAZHY NATALIIA kumite female 16-17 years -53 kg
65 MARKOVSKA DARIA kata female 8-9 years
66 MARKOVSKA DARIA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
67 MARKOVSKA DARIA kumite female 8-9 years +30 kg
68 MASLO KATERYNA kumite female seniors - 55 kg
69 MESHALKIN KIRIL kata male 10-11 years
70 MESHALKIN KIRIL kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
71 MYKHAILENKO DENYS kumite male 14-15 years -63 kg
72 ORLOV HRYHORII kumite male 14-15 years -52 kg
73 OSADCHYI DMYTRO kumite male 10-11 years +45 kg
74 PANKO YURII kumite male 16-17-years -68 kg
75 PINCHUK SERHII kumite male seniors - 84 kg
76 PINCHUK SERHII kumite male seniors open
77 PODOLETS ZAHAR kumite male 14-15 years -63 kg
78 POPOV IVAN kumite male 14-15 years -57 kg
79 PRASOL HRYHORII kumite male 10-11 years -35 kg
80 PRASOL HRYHORII kumite male 12-13 years -40 kg
81 PRASOV DMYTRO kata male 8-9 years
82 PRASOV DMYTRO kata male 8-9 years (8-6 kyu)
83 PRASOV DMYTRO kumite male 8-9 years +30 kg
84 PRYVALOV IEVHENII kumite male 14-15 years -63 kg
85 RADCHENKO KRYSTYNA kumite female 14-15 years +54 kg
86 RUBLEV VOLODYMYR kumite male 10-11 years -40 kg
87 RUMIANTSEV MYKYTA kumite male seniors -60 kg
88 RUMIANTSEV MYKYTA kumite male 18-21 years -60 kg
89 RUMIANTSEV MYKYTA kumite male 16-17-years -61 kg
90 RUSAN HANNA kata female 10-11 years
91 RUSAN HANNA kumite female 10-11 years -40 kg
92 RYBACHUK NIKITA kata male 10-11 years
93 RYBACHUK NIKITA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
94 SEVERHINOV ANDRII kumite male 8-9 years -30 kg
95 SEVERHINOV ANDRII kata male -8 years
96 SEVERHINOV ANDRII kata male -8 years (8-6 kyu)
97 SHELEPTYNSKYI ILLIA kumite male 12-13 years +55 kg
98 SHUMILKIN MYKYTA kumite male 16-17-years -61 kg
99 SIDELNIKOV HERMAN kumite male 10-11 years -45 kg
100 SINKEVYCH OLEKSII kumite male 10-11 years +45 kg
101 SOKOLOV HLIB kata male 12-13 years
102 SOKOLOV HLIB kata male 12-13 years (8-3 kyu)
103 SOROKIN IHOR kumite male 18-21 years -75 kg
104 SOTNYKOV ANDRII kumite male 16-17-years +76 kg
105 SPICHKO DMYTRO kumite male 16-17-years -55 kg
106 STANISLAVOV DANIIL kumite male seniors -67 kg
107 STANISLAVOV DANIIL kumite male 18-21 years -67 kg
108 STANISLAVOV DANIIL kumite male 16-17-years -68 kg
109 SUKHANOV ROMAN kumite male 10-11 years -35 kg
110 SYDUKHIN OLEKSANDR kumite male 14-15 years -57 kg
111 TARANENKO SOFIIA kata female 10-11 years
112 TARANENKO SOFIIA kumite female 10-11 years -40 kg
113 TARANENKO SOFIIA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
114 TATARYN NAZAR kata male 8-9 years
115 TATARYN NAZAR kumite male 8-9 years -30 kg
116 TATARYN NAZAR kata male 8-9 years (8-6 kyu)
117 VASKAN IRYNA kumite female 14-15-years -54 kg
118 VATAN KYRYLO kumite male 18-21 years -67 kg
119 VATAN KYRYLO kumite male 16-17-years -68 kg
120 VELKO VLAD kumite male 12-13 years -50 kg
121 VELKO VLAD kumite male12-13 years -45 kg
122 VIENIK IVAN kata male 12-13 years
123 VIENIK IVAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
124 VIENIK KRISTINA kata female seniors +16
125 YAMBURENKO IVAN kumite male seniors -67 kg
126 YAMBURENKO IVAN kumite male 18-21 years -67 kg
127 YANKUL SEMEN kumite male 14-15 years -52 kg
128 YANKUL SEMEN kumite male12-13 years -45 kg
129 YAROKHA MAKSYM kumite male 12-13 years +55 kg
130 ZELENSKII DANYLO kumite male 10-11 years -40 kg
131 ZLOBIN OLEKSANDR kumite male 16-17-years -76 kg
132 ZYMA ANDRII kata male + 35 years
133 UKF2 1 kata team male 10-11 years
62    Karate klub Bushido, Zagreb
1 Dolčić Luka kumite male 18-21 years -75 kg
2 Lukenda Nina kumite female 12-13 years +50 kg
3 Lukenda Nina kumite female 14-15 years +54 kg
4 Mrkonjić Marin kumite male 8-9 years +30 kg
5 Tomić Sara kumite female 10-11 years +40 kg
6 Tomić Sara kumite female 12-13 years +50 kg
63    Karate klub Vitez
1 GRABOVAC ERIKA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 JURČEVIĆ LARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 LEKIĆ DORIAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
4 MILIČEVIĆ DOMAGOJ kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 RAJKOVIĆ ENA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 VUK DOMAGOJ kata male 8-9 years (8-6 kyu)
64    IPON ZAGREB
1 MABIĆ FILIP kumite male 10-11 years -35 kg
2 MABIĆ FILIP kumite male 12-13 years -40 kg
3 MASLOV LOVRO kumite male 10-11 years -35 kg
4 PANIĆ KARLO kumite male 10-11 years -40 kg
5 PANIĆ KARLO kumite male 12-13 years -40 kg
6 PANIĆ PAULA kumite female 8-9 years -30 kg
65    Karate klub Sokol
66    UNIJA Tešanj
67    Karate Zveza Slovenije
1 HUDALES TOMAŽ kumite male 16-17-years -68 kg
2 GALIČ NASTJA kata female seniors +16
3 GORENC DENIS kumite male seniors -67 kg
4 PRIMOŽIČ TIT kumite male seniors -75 kg
5 SIMONIČ MAšA kata female seniors +16
6 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
7 RISTIĆ TJAŠA kumite female seniors -61 kg
8 BURLAK TIMOTEJ kumite male 18-21 years -84 kg
9 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
10 HABERL BARBARA kumite female 18-21 years -55 kg
11 HABERL URšA kumite female 18-21 years -50 kg
12 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors +84 kg
13 ZIDAR DOMEN kumite male 16-17-years -61 kg
14 CESAR PIA kata female 16-17 years
15 PUŠNIK LINA kumite female seniors -68 kg
16 STANKO SARA kumite female seniors -61 kg
17 ZLATKOV TEODOR kumite male 16-17-years -76 kg
18 KURBEGOVIĆ AJLA kumite female 18-21 years -50 kg
19 MOLNAR ELIZABETA kumite female 14-15 years +54 kg
20 GANZITTI NIA kata female cadets
21 STERNIŠA NEJC kata male cadets
22 HARTL BOR kata male seniors +16