KATANA CUP 2019 / BOHINJ OPEN

SPORT HALL DANICA ( BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60 )



Države
5
Klubi
35
Skupaj prijave
184
Skupaj nastopi
309
Prijave ženske
80
Nastopi ženske
122
Prijave moški
104
Nastopi moški
187
Prijavljene ekipe
9
Ženske ekipe
2
Moške ekipe
7


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 GERMANY
4 ITALY
5 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DOJO OKI
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
7 KARATE KLUB EMONA
8 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
9 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
10 KARATE KLUB LEV
11 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
12 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
13 KARATE KLUB MON CHI
14 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
15 KARATE KLUB NOVO MESTO
16 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
17 KARATE KLUB POLET
18 KARATE KLUB POSTOJNA
19 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
20 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
21 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
22 KARATE KLUB ŠENČUR
23 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
24 KARATE KLUB SLOVENJ GRADEC
25 KARATE KLUB VELENJE
26 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
27 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
28 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
29 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
30 KK TRŽIČ
31 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
32 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
33 S.K.K. MURAKEN
34 SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
35 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
36 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

GRAND MASTER - kata (4)
1. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZADRAVEC VESNA Karate Klub Murska Sobota
GRAND MASTER - kata (7)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
3. mesto   ŠTURLIć MARKO Karate klub Polet
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
kata člani +18 (4)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
3. mesto   GROS KEVIN Karate klub Slovenj Gradec
3. mesto   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
kata članice +18 (1)
1. mesto   KEžMAH PAPIč TAMARA Karate Klub Murska Sobota
kata dečki (5)
Kata dečki (8 kyu) (2)
1. mesto   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   PRETNAR NEJC Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki (8-4 kyu) (4)
1. mesto   KRIžANIč BLAž Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   OBLAK NEJC Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice (10)
1. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
2. mesto   MANDIč NIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
Kata deklice (8 kyu) (4)
1. mesto   AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   FATMIć LEJLA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   VUGRINEC SARA S.K.K. MURAKEN
kata deklice (8-4 kyu) (9)
1. mesto   ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ODAR NADJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   ODAR MANCA Klub Karate akademija Bohinj
kata kadeti (4)
1. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3. mesto   GRILC VITO Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje (6)
1. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   HOčEVAR HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata malčice (13)
1. mesto   ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
2. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ŠTURLIć MAšA Karate klub Polet
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčice (8 kyu) (4)
1. mesto   PESIC NINA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
2. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   STOJANOVIč LANA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kata malčice (8-6 kyu) (7)
1. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SKUMAVEC MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ĆERIć IVANA Klub borilnih veščin Sevnica
kata malčki (9)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   TOMšIč MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   DOVžAN KLEMENC LUKA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8 kyu) (4)
1. mesto   TOMšIč MARK Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   SADIKOVIć MUHAMMED karate klub Šenčur
3. mesto   JAN MARKO TOMA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   HRAST VAL Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8- 6 kyu) (11)
1. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   STOJAN MATIC Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   FRANČIĆ TOMA S.K.K. MURAKEN
3. mesto   LAKOTA JAšA Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti (4)
1. mesto   ŠTURLIć LUKA Karate klub Polet
2. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   KEREC ALJOšA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   MIKELJ ŽIGA Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (3)
1. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   MENCINGER MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MIKELJ ŽIGA Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadetinje (6)
1. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MALTARIĆ NIKA S.K.K. MURAKEN
3. mesto   PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (6)
1. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   VERBIČ TANJA Karate Klub Rudar Velenje
kata mladinci (4)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KORVA STAš KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
kata mladinke (5)
1. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto   AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata moški osebe s pos. potrebami (3)
1. mesto   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. mesto   ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KAVALAR ALJAž Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajše (6)
kata najmlajše (8 kyu) (2)
1. mesto   FORJAN KAJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajše (8-6 kyu) (2)
1. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši (19)
1. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2. mesto   ŠTEFANEC JURIJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   URH ČRT Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8 kyu) (6)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GOGALA MIHA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   GOLEC ROK Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. mesto   ŠTEFANEC JURIJ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ARH ENEJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   GRAD MARK Klub Karate akademija Bohinj
kata veterani - 50 let (1)
kata veterani + 35 let (5)
1. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
3. mesto   BREZNIK JOžEK Karate klub WKSA Šentilj
3. mesto   LJUBANSKI IGOR Karate klub Polet
kata veterani + 50 let (7)
1. mesto   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
2. mesto   RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
3. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke - 50 let (1)
kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto   LORBER LYDIA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
kata veteranke + 50 let (0)
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
GRAND MASTER - kumite (0)
GRAND MASTER - kumite (3)
KIHON dečki 10-11 let (3)
1. mesto   KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   WASCHL BENJAMIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   PRETNAR NEJC Klub Karate akademija Bohinj
KIHON deklice 10-11 let (6)
1. mesto   ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ODAR NADJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ODAR MANCA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON malčice 8-9 let (5)
1. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   STOJANOVIč LANA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SKUMAVEC MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON malčki 8-9 let (12)
1. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   STOJAN MATIC Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   LAKOTA JAšA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   PAZLAR VID Klub Karate akademija Bohinj
KIHON najmlajše 7 let (0)
KIHON najmlajši 7 let (8)
1. mesto   JAN FILIP MARIO Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ARH ENEJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   GRAD MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   GOGALA MIHA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON predšolske 4-5 let (0)
KIHON predšolske 6 let (2)
1. mesto   BRLEC KATARINA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   URšIč MEDEJA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON predšolski 4-5 let (2)
1. mesto   ZAKRAJšEK LIAM Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   SODNIK ALEKS Klub Karate akademija Bohinj
KIHON predšolski 6 let (7)
1. mesto   PAZLAR JAN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   OREL OžBEJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   URH ČRT Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ADAMIč JAKOB Klub Karate akademija Bohinj
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (0)
kumite člani +84 kg (1)
kumite članice - 55 kg (1)
1. mesto   BAJROVIĆ ANITA KK TRŽIČ
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (6)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   SIMONETTI NICHOLAS ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   LIGAS EDOARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
kumite dečki -40 kg (2)
1. mesto   PICCHIOTTI FEDERICO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   ISMAJLOVIč ČRTOMIR Karate Klub Murska Sobota
kumite dečki +40 kg (4)
1. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite deklice -40 kg (2)
1. mesto   MILLAURO VITTORIA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
kumite deklice +40 kg (1)
1. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -52 kg (1)
kumite kadeti -57 kg (1)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite kadeti +70 kg (1)
1. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadeti open (1)
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite kadetinje -54 kg (2)
kumite kadetinje +54 kg (3)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite kadetinje open (0)
kumite malčice -30 kg (1)
1. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kumite malčice +30 kg (0)
kumite malčki -30 kg (2)
1. mesto   SADIKOVIć MUHAMMED karate klub Šenčur
2. mesto   OBLAK NEJC Karate Klub Murska Sobota
kumite malčki +30 kg (3)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SABANOVIč SAID Karate Dojo OKI
kumite ml. člani - 67 kg (0)
kumite ml. člani -60 kg (0)
kumite ml. člani -75 kg (0)
kumite ml. člani -84 kg (0)
kumite ml. člani +84 (0)
kumite ml. članice - 61kg (0)
kumite ml. članice -50 kg (0)
kumite ml. članice -55 kg (0)
kumite ml. članice -68 kg (0)
kumite ml. članice +68 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (3)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   PICCHIOTTI FEDERICO ASD Esercito - 187 Folgore
kumite ml. kadeti -45 kg (1)
1. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti -50 kg (0)
kumite ml. kadeti -55 kg (0)
kumite ml. kadeti +55 kg (4)
1. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   KRANJEC DAVOR Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ZEčIRI DION Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -45 kg (1)
1. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -50 kg (0)
kumite ml. kadetinje +50 kg (5)
1. mesto   TOšOVIč NAJA Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (1)
1. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinci -76 kg (4)
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto   LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (1)
kumite veterani +35 let open (3)
1. mesto   MARIč ZDRAVKO Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
kumite veteranke +35 let open (0)
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki (2)
1. mesto   KK MURSKA 1 (OBLAK,ISMAJLOVIČ,MOREC) OBLAK,ISMAJLOVIČ,MOREC
2. mesto   KKA BOHINJ 1 (FAJAN,KONČNIK,PRETNAR) FAJAN,KONČNIK,PRETNAR
kata ekipa deklice (0)
kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (JUG,ROGAČ) JUG,ROGAČ
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa malčice (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (FORJAN,RITLOP,ŠINKO) FORJAN,RITLOP,ŠINKO
kata ekipa malčki (2)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ŠTEFANEC,OBLAK,RITUPER) ŠTEFANEC,OBLAK,RITUPER
2. mesto   KKA BOHINJ 1 (JAN,KELBL,ARH) JAN,KELBL,ARH
kata ekipa ml. kadeti (0)
kata ekipa ml. kadetinje (1)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (1)
kumite ekipa deklice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ZEČIRI,STVARNIK,RATOŠA,KRANJEC) ZEČIRI,STVARNIK,RATOŠA,KRANJEC
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (0)
kumite ekipa mladinke open (0)