25. KARATE POKAL OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL ŠPORTNE ZVEZE LJUBLJANE

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Države
1
Klubi
26
Skupaj prijave
183
Skupaj nastopi
268
Prijave ženske
88
Nastopi ženske
125
Prijave moški
95
Nastopi moški
143
Prijavljene ekipe
12
Ženske ekipe
8
Moške ekipe
4


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
3 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
4 KARATE KLUB CERKNICA
5 KARATE KLUB ČRNOMELJ
6 KARATE KLUB KRANJ
7 KARATE KLUB LEV
8 KARATE KLUB LJUBLJANA
9 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
10 KARATE KLUB MISLINJA
11 KARATE KLUB MON CHI
12 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
13 KARATE KLUB POSOČJE
14 KARATE KLUB POSTOJNA
15 KARATE KLUB RADEČE
16 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
17 KARATE KLUB ŠENČUR
18 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
19 KARATE KLUB ŠIŠKA
20 KARATE KLUB SOKOL
21 KARATE KLUB TIGER VELENJE
22 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
23 KK TRŽIČ
24 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
25 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
26 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
27 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata dečki 1+ kyu (3)
1. mesto   ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2. mesto   HRVIć EDVIN Karate klub Radeče
3. mesto   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki 3-2 kyu (5)
1. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   LAKOVIč VASJA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   GEORGIEV BORČE Karate klub Sokol
3. mesto   KOLANDER ANDRAž Karate klub Radeče
kata dečki 8-4-kyu (13)
1. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
5. mesto   KEBER LUKA Karate klub Radeče
6. mesto   GRILC MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice 1+ kyu (3)
1. mesto   HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
2. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata deklice 3-2 kyu (4)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   KRAMAR LILI Karate klub Radeče
3. mesto   HRAST LIPUščEK ANJA Karate klub Posočje
kata deklice 8-4 kyu (19)
1. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   KRIžEVAC LEJLA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
5. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
6. mesto   MELINC ALJA Karate klub Posočje
kata kadeti 1+ kyu (3)
kata kadeti 8-4-kyu (2)
1. mesto   ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadetii 3-2- kyu (3)
1. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto   ŠEMIć ELMIN Karate klub Radeče
3. mesto   AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadetinje 1+ kyu (0)
kata kadetinje 3-2-kyu (1)
kata kadetinje 8-4 kyu (4)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   RAZINGER LAURA Karate Klub Črnomelj
3. mesto   BREZNIKAR PIA PATRICIA Karate klub Radeče
3. mesto   HUSKIC DJULAGA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata malčice 4+ kyu (5)
1. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kata malčice 8-5 kyu (19)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
5. mesto   ĆERIć IVANA Klub borilnih veščin Sevnica
6. mesto   ŠTEFANIČ ZARA Karate Klub Črnomelj
kata malčki 4+kyu (6)
1. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
2. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   KOLANDER ANDRAž Karate klub Radeče
6. mesto   VEčERIN TARAS Karate klub Sokol
kata malčki 8-5 kyu (16)
1. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   ESIH ERIK Karate klub Radeče
3. mesto   BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
3. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   PAPA DOMINIK Karate-do klub Ig Shotokan
6. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kata ml kadetinje 1+ kyu (1)
kata ml. kadeti 1+ kyu (1)
kata ml. kadeti 3-2 kyu (5)
1. mesto   HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
2. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   ŠEMIć ELMIN Karate klub Radeče
3. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kata ml. kadeti 8-4 kyu (6)
1. mesto   LUŠTEK ŽIGA Karate Klub Črnomelj
2. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ANžLOVAR PENCA KIAN Karate-do klub Ig Shotokan
kata ml. kadetinje 3-2 kyu (5)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   SIVčEVIć SADžIDA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZAKRAJšEK SARA Karate klub Posočje
kata ml. kadetinje 8-4 kyu (7)
1. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TISNIKAR-SVEčKO MANCA Karate Klub Mislinja
3. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5. mesto   STOJANOVSKA KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6. mesto   GOLčMAN ALINA Karate Klub Mislinja
kata mladinci (0)
kata mladinke (4)
1. mesto   ALAGIĆ BEKIRA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RžEN EMA Karate klub Radeče
3. mesto   ČURIĆ AJLA Karate Klub Črnomelj
kata moški OPEN (0)
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let (6)
kata najmlajše 4+ kyu (3)
1. mesto   HORN LORENA Karate Klub Črnomelj
2. mesto   MILČINOVIČ SKALSKA SOFIA Karate Klub Črnomelj
3. mesto   HORVAT AJDA ŽIVA Karate Klub Črnomelj
kata najmlajše 8-5 kyu (12)
1. mesto   STRES AJšA Karate klub Posočje
2. mesto   ČELAN SARA Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   BAJROVIČ ŠEJLA KK TRŽIČ
3. mesto   ČIMŽAR NELI KK TRŽIČ
5. mesto   FUCHS JULIJA KK TRŽIČ
6. mesto   HOSTNIK HANA KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kata najmlajši 4+ kyu (1)
1. mesto   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
kata najmlajši 8-5 kyu (21)
1. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KRAŠNA JAKOB Karate Klub Črnomelj
3. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
5. mesto   ANTOLIN JOŠT KK TRŽIČ
6. mesto   VOLARIč VAN Karate klub Posočje
kata ženske OPEN (1)
JIK - dečki (1)
JIK - deklice (1)
JIK - ml. kadeti (0)
JIK - ml. kadetinje (0)
KIHON - najmlajše 4+ kyu (0)
KIHON - najmlajše 8-5 kyu (11)
1. mesto   LUZAR VIKTORIIJA Karate klub Posočje
2. mesto   BAJROVIČ ŠEJLA KK TRŽIČ
3. mesto   FUCHS JULIJA KK TRŽIČ
3. mesto   ČIMŽAR NELI KK TRŽIČ
5. mesto   KRANJC ELA Karate klub Posočje
6. mesto   STRES AJšA Karate klub Posočje
KIHON - najmlajši 4+ kyu (0)
KIHON - najmlajši 8-5 kyu (14)
KIK - dečki (2)
1. mesto   ŠULGAJ ANDREJ KK TRŽIČ
2. mesto   ČRNILEC GABER KK TRŽIČ
KIK - deklice (4)
1. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
2. mesto   TRSTENJAK ANA Karate klub Posočje
3. mesto   MELINC ALJA Karate klub Posočje
3. mesto   ČEšEK NELI Karate Klub Mon Chi
KIK - malčice (3)
1. mesto   BAJROVIČ ŠEJLA KK TRŽIČ
2. mesto   STRžINAR TIJANA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   SVETIčIč MAJA Karate klub Posočje
KIK - malčki (4)
1. mesto   LESKOVAR TRATNIK JAKA Karate klub Posočje
2. mesto   SKOčIR TIM Karate klub Posočje
3. mesto   BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
3. mesto   KANELLOPOLOS JAN Karate klub Posočje
KIK - ml. kadeti (0)
KIK - ml. kadetinje (0)
kumite dečki -40 kg (6)
1. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
5. mesto   CVELBAR TILEN Klub borilnih veščin Sevnica
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (0)
kumite deklice -35 kg (3)
1. mesto   RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Kranj
2. mesto   KUKOVIČ ARIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite deklice -40 kg (0)
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
2. mesto   SUSMAN ANASTAZIJA Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
kumite kadeti -52 kg (0)
kumite kadeti -60 kg (0)
kumite kadeti +60 kg (8)
1. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   HALKIĆ AMEL Karate Klub Olimpija Ljubljana
5. mesto   KURTOVIĆ ALMIN Karate Klub Olimpija Ljubljana
6. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadetinje -47 (0)
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (2)
kumite malčice -35 kg (2)
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
2. mesto   NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   PAPA DOMINIK Karate-do klub Ig Shotokan
kumite malčki + 35 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   SKUBIC NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   PEKAROVIč ČRT VASJA Karate-do klub Ig Shotokan
5. mesto   CVELBAR TILEN Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti -55 kg (2)
kumite ml. kadeti +55 kg (3)
1. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -45 kg (0)
kumite ml. kadetinje -50 kg (0)
kumite ml. kadetinje +50 kg (2)
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (0)
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   ČULAJEVIć LUKA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite najmlajše -35 kg (0)
kumite najmlajše +35 kg (2)
kumite najmlajši -35 kg (0)
kumite najmlajši +35 kg (0)
mlajše kadetinje -50 kg (0)
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   KK RADEčE 1 (HRVIĆ,KOLANDER,ROMIH) HRVIĆ,KOLANDER,ROMIH
2. mesto   KK SOKOL 1 (ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN) ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (KALENDER,KOŠTIĆ,SAVKOVIĆ) KALENDER,KOŠTIĆ,SAVKOVIĆ
3. mesto   KK RADEčE 2 (BEVC,ESIH,JAGER) BEVC,ESIH,JAGER
kata ekipa deklice (6)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (DAUTOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ) DAUTOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ
2. mesto   POSOčJE 1 (SVETIČIČ,TRSTENJAK,MELINC) SVETIČIČ,TRSTENJAK,MELINC
3. mesto   KK TIGER 1 (IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ) IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
3. mesto   KK ČRNOMELJ 1 (BANOVEC,HORN,KRAŠNA) BANOVEC,HORN,KRAŠNA
5. mesto   KK ČRNOMELJ 2 (LUIČ,MIKETIČ,OSTANEK) LUIČ,MIKETIČ,OSTANEK
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (2)
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje (0)
kata ekipa mlajši kadeti (0)