1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA 1. OŠ Celje ( CELJE , Vrunčeva ulica 13 )



Države
1
Klubi
51
Skupaj prijave
438
Skupaj nastopi
506
Prijave ženske
192
Nastopi ženske
222
Prijave moški
246
Nastopi moški
284
Prijavljene ekipe
30
Ženske ekipe
19
Moške ekipe
11


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB HRASTNIK
10 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
11 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MISLINJA
19 KARATE KLUB MON CHI
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB SOKOL
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
40 KARATE KLUB ŽALEC
41 KARATE KLUB ZMAJ
42 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
43 KARATE-DO KLUB PTUJ
44 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
45 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
46 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
47 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
48 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
49 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
50 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
51 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
52 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (37)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
5. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (23)
1. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
2. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kata kadeti (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   OGRIS ŽAK Karate Klub Mislinja
kata kadetinje (24)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
5. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
6. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
kata malčice (23)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki (23)
1. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
kata ml. kadeti (18)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata ml. kadetinje (34)
1. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
5. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
kata mladinci (6)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke (5)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (5)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
3. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (6)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VEBERIč FILIP JAKOB Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -35 kg (38)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
6. mesto   DONKO MATIC Karate Klub Radvanje
kumite dečki -40 kg (12)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
5. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
kumite dečki -45 kg (5)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PEZDEVŠEK LIAM Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite deklice -40 kg (16)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
6. mesto   POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (10)
1. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
5. mesto   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
6. mesto   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -57 kg (13)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
5. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
6. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -70 kg (5)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
6. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
kumite kadetinje +54 kg (16)
1. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   GLAVINA MRAK REBEKA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
6. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
kumite malčice -35 kg (2)
1. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. mesto   TAVžELJ VIDAL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
5. mesto   MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
6. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kumite malčki -35 kg (2)
1. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
kumite malčki +35 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (14)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
5. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
6. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti -45 kg (8)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
5. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
6. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti -50 kg (13)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   ROBEK MARK Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6. mesto   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite ml. kadeti -55 kg (7)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti +55 kg (4)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   LAMI ALTRIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite ml. kadetinje -40 kg (4)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
6. mesto   SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje +50 kg (8)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. mesto   GRAČNAR JAN Karate Klub Nestor
5. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
6. mesto   ČULIBRK JAN Karate Klub Kranj
kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
5. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite mladinke -53 kg (5)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
5. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. mesto   MAKITAN ANđELA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite mladinke +59 kg (8)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
5. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
6. mesto   HORVAT ZALA Karate-do Klub Ptuj
kata ekipa dečki (6)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ) BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ
2. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GORENŠEK,HLASTEC,OČKO
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
3. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
5. mesto   KK SOKOL 1 (ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN) ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
kata ekipa deklice (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (POLAK,KOTNIK,LEBEN) POLAK,KOTNIK,LEBEN
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ) SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ
3. mesto   KK TIGER 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ) ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,RUDONJIĆ,ČESEN) BEŠIČ,RUDONJIĆ,ČESEN
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (5)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO) HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK) AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK
3. mesto   KK VELENJE 1 (AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK) ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER
3. mesto   KK KRANJ 2 (DRAKSLER,DROBNJAK,NADIŽAR) DRAKSLER,DROBNJAK,NADIŽAR
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. mesto   KK RUDAR 1 (BOŠNJIĆ,HRUSTIĆ,GRBIĆ) BOŠNJIĆ,HRUSTIĆ,GRBIĆ
kata ekipa malčki (2)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
2. mesto   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ,PEČNIK) JELEN,PAŠIČ,PEČNIK
kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (GANZITTI,HLASTEC,VANOVŠEK) GANZITTI,HLASTEC,VANOVŠEK
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,MAKAROV,STOJANOVIĆ
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK RADVANJE 1 (PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ) PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ
3. mesto   KK RUDAR 1 (PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ) HLIŠČ,BOŠNJIĆ,PRATNEMER
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
5. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ) NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,GANZITTI,CENTRIH) CENTRIH,GANZITTI,CENTRIH
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (0)