POKAL GORENJSKE 2019

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR )



Države
4
Klubi
20
Skupaj prijave
102
Skupaj nastopi
161
Prijave ženske
50
Nastopi ženske
79
Prijave moški
52
Nastopi moški
82
Prijavljene ekipe
12
Ženske ekipe
5
Moške ekipe
7


Države
1 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 CROATIA
3 GERMANY
4 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 KARATE KLUB ALFA
3 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
4 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
5 KARATE KLUB KLJUČ
6 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
7 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
8 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
9 KARATE KLUB NAKLO
10 KARATE KLUB POLET BROD
11 KARATE KLUB REGENERACIJA
12 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
13 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
14 KARATE KLUB ŠENČUR
15 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
16 KARATE KLUB SLOGA DOBOJ
17 KARATE KLUB VELENJE
18 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
19 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
20 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
21 SV GENDORF BURGKIRCHEN

kata dečki (3)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu) (0)
kata deklice (6)
1. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   KOVAčEVIć BRINA KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kata deklice (8-4 kyu) (5)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   URH META Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KOVAčEVIć BRINA KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata kadeti (4)
1. mesto   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
2. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
kata kadetinje (0)
kata malčice (7)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kata malčice (8-6 kyu) (7)
1. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GEBAUER LISA SV Gendorf Burgkirchen
3. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   BREZOVNIK ZARJA JULIJA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata malčki (6)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   MILEV MATEJ KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   DEBELJAK GAšPER karate klub Šenčur
kata malčki (8- 6 kyu) (5)
1. mesto   MILEV MATEJ KARATE KLUB NAKLO
2. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (3)
1. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (0)
kata ml. kadetinje (5)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   GEBAUER LEONIE SV Gendorf Burgkirchen
3. mesto   KAROVA VIKTORIJA Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (0)
kata mladinci (3)
1. mesto   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
2. mesto   STOJANOVIĆ NENAD Karate klub Sloga Doboj
3. mesto   BOŽIĆ NIKOLA Karate klub Sloga Doboj
kata mladinke (4)
1. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (4)
1. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   HOTIć MELANI Karate Klub KLJUČ
3. mesto   KESEDžIć AMINA Karate Klub KLJUČ
kata najmlajše (8-6 kyu) (0)
kata najmlajši (4)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠISTEK HAMZA Karate Klub KLJUČ
kata najmlajši (8-6 kyu) (6)
1. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
2. mesto   VESEL LOVRO Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kumite člani - 84 kg (1)
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (0)
kumite člani +84 kg (0)
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (4)
1. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   DERVIšEVIć TARIK Karate Klub KLJUČ
3. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite dečki -40 kg (0)
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (2)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite deklice -35 kg (5)
1. mesto   MITROVIĆ MAJA Karate klub Sloga Doboj
2. mesto   URH META Karate Klub Shotokan Kranj
kumite deklice -40 kg (4)
1. mesto   KUKOVIČ ARIANA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ŠISTEK AMINA Karate Klub KLJUČ
3. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kumite deklice +40 kg (0)
kumite kadeti -52 kg (0)
kumite kadeti -57 kg (4)
1. mesto   AMIDžIć ANES Karate Klub KLJUČ
2. mesto   JERINIĆ IVAN Karate klub Sloga Doboj
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (4)
1. mesto   JOVIĆ MILOŠ Karate klub Sloga Doboj
2. mesto   ZEČEVIĆ DARIO Karate klub Polet Brod
3. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -70 kg (0)
kumite kadeti +70 kg (0)
kumite kadeti open (5)
1. mesto   ĐURKOVIĆ DAVID Karate klub Sloga Doboj
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3. mesto   DRAGANOVIć HAMZA Karate Klub KLJUČ
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (0)
kumite kadetinje open (6)
1. mesto   STRIGIĆ MARIJANA Karate klub Sloga Doboj
2. mesto   VASIČ MARINA Karate klub Sloga Doboj
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   GOJIĆ DANIJELA Karate klub Sloga Doboj
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   ČAHUT DžANA Karate Klub KLJUČ
2. mesto   RUŽOJČIĆ NINA Karate klub Polet Brod
3. mesto   GEBAUER LISA SV Gendorf Burgkirchen
3. mesto   ŠTIBELJ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto   HAMEDOVIć AMRA Karate Klub KLJUČ
2. mesto   BREZOVNIK ZARJA JULIJA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
2. mesto   ŠISTEK AMINA Karate Klub KLJUČ
kumite malčki -30 kg (6)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   RUŽOJČIĆ PAVLE Karate klub Polet Brod
3. mesto   VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   GRILC TIMON karate klub Šenčur
kumite malčki -35 kg (3)
1. mesto   DERVIšEVIć TARIK Karate Klub KLJUČ
2. mesto   MILEV MATEJ KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčki +35 kg (3)
1. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   DEBELJAK GAšPER karate klub Šenčur
kumite ml. kadeti -40 kg (0)
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   AMIDžIć. ANES Karate Klub KLJUČ
2. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   DRAGANOVIć HAMZA Karate Klub KLJUČ
kumite ml. kadeti +50 kg (0)
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GEBAUER LEONIE SV Gendorf Burgkirchen
kumite ml. kadetinje -47 kg (3)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   TOPIĆ TEODORA Karate klub Polet Brod
3. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje +47 kg (4)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   TEŠANOVIĆ TINA Karate klub Polet Brod
3. mesto   DURONJA SARA Karate klub Polet Brod
3. mesto   MILETIĆ ANĐELA Karate klub Sloga Doboj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   AMIDžIć ANES Karate Klub KLJUČ
2. mesto   KOJIČ MILAN Karate klub Sloga Doboj
3. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (0)
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinci open (4)
1. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   AMIDžIć ANES Karate Klub KLJUČ
3. mesto   BAJIĆ STEFAN Karate klub Sloga Doboj
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite mladinke open (5)
1. mesto   JOVANOVIĆ ANA Karate klub Sloga Doboj
2. mesto   ŠUČUR DAJANA Karate klub Sloga Doboj
kata ekipa dečki 8-10 let (2)
kata ekipa deklice 8-10 let (3)
1. mesto   KK KLJUČ 1 (ČAHUT,HAMEDOVIĆ,MUJEZINOVIĆ) ČAHUT,HAMEDOVIĆ,MUJEZINOVIĆ
2. mesto   KK SHOTOKAN KRANJ 1 (RADINOVIĆ,URH,ŠTIBELJ) RADINOVIĆ,URH,ŠTIBELJ
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (1)
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (0)
kumite ekipa deklice open (1)
1. mesto   KK KLJUČ 1 (ČAHUT..,HAMEDOVIĆ..) ČAHUT..,HAMEDOVIĆ..
kumite ekipa kadeti open (1)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (1)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (1)
1. mesto   KK KLJUČ 1 (AMIDŽIĆ..,DRAGANOVIĆ...) AMIDŽIĆ..,DRAGANOVIĆ...
kumite ekipa mladinke open (0)