ZUBLING CUP 2019

LEIBNITZ SPORT HALL WAGNA ( 8435 WAGNA , (Gemeindehausstraße 7, 8435 Wagna )



Države
11
Klubi
61
Skupaj prijave
295
Skupaj nastopi
374
Prijave ženske
123
Nastopi ženske
161
Prijave moški
172
Nastopi moški
213
Prijavljene ekipe
10
Ženske ekipe
3
Moške ekipe
7


Države
1 AUSTRIA
2 BELGIUM
3 BOSNIA AND HERZEGOVINA
4 CROATIA
5 GERMANY
6 HUNGARY
7 ITALY
8 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
9 MONTENEGRO
10 SERBIA
11 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
3 BANJA LUKA
4 BOSNA LIÈGE BELGIQUE
5 DLBK
6 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
7 EMPI MAGLAJ
8 ENERGIJA
9 FOKUS NIKSIC
10 GYŐRI DÓZSA SE
11 JION PEB BIHAĆ
12 KARATE KLUB POTOCI
13 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
14 KARATE KLUB "DO" TUZLA
15 KARATE KLUB “ULCINJ”
16 KARATE KLUB BAR
17 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
18 KARATE KLUB BUDUCNOST
19 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
20 KARATE KLUB ČRNOMELJ
21 KARATE KLUB JADRAN
22 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
23 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
24 KARATE KLUB MB SPORT
25 KARATE KLUB MECENCANI
26 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
27 KARATE KLUB NOVO MESTO
28 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
29 KARATE KLUB POSTOJNA
30 KARATE KLUB RADEČE
31 KARATE KLUB RADVANJE
32 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
33 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
34 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
35 KARATE KLUB ŠENČUR
36 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
37 KARATE KLUB SINDJELIC
38 KARATE KLUB SOKO MAJUR
39 KARATE KLUB SPORT 94
40 KARATE KLUB TIGER VELENJE
41 KARATE KLUB VELENJE
42 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
43 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
44 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
45 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
46 KBV GRBAVICA SARAJEVO
47 KK ''VILA'' DOBOJ
48 KK DRACHE TRAUN
49 KK KNESPOLJE
50 KK. UNSU BIJELJINA
51 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
52 SAMURAI KARATE KLUB BLUDENZ
53 SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
54 SHOTOKAN 021
55 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
56 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
57 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
58 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
59 SV GENDORF BURGKIRCHEN
60 TROMEJNIK-KUZMA
61 VINER ČIVI
62 YUKO BANAT

kata člani +16 (5)
1. mesto   MIJAČ VLADIMIR Karate klub Bar
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata članice +16 (5)
1. mesto   DJUKANOVIC MASA Karate Klub Buducnost
2. mesto   RADUJKOVIć MARINA SHOTOKAN 021
3. mesto   RADOSAVAC MARINA banja luka
3. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata dečki (20)
1. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   ZAVISIC TEODOR kk Knespolje
3. mesto   PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
Kata dečki (8 kyu) (5)
1. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   JANKETIC VUK Karate Klub Buducnost
3. mesto   GRUBER HENRIK SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3. mesto   GOšNJAK JAšA Karate klub WKSA Tepanje
kata deklice (11)
1. mesto   RAMOVIC MIA Karate Klub Buducnost
2. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
Kata deklice (8 kyu) (3)
1. mesto   RAMOVIC MIA Karate Klub Buducnost
2. mesto   ČAMDZIĆ ILMA EMPI Maglaj
kata kadeti (6)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ZEJAK NIKSA Karate Klub Buducnost
kata kadetinje (8)
1. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   CANOVIC DZENA Karate Klub Buducnost
3. mesto   DOBRIć ANA MARIJA Karate Klub Sindjelic
3. mesto   NIKOLIć MILICA SHOTOKAN 021
kata malčice (7)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LANA PETROVIć SHOTOKAN 021
3. mesto   KURTALIC SHERAZAD Bosna Liège Belgique
kata malčice (8 kyu) (7)
1. mesto   RITLOP SARA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   PESIC NINA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3. mesto   GRUBER CARLA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3. mesto   GRAH EVA Tromejnik-Kuzma
kata malčice (8-6 kyu) (12)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   GEBAUER LISA SV Gendorf Burgkirchen
3. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
kata malčki (5)
1. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   TRATAR ANžE Karate klub Radeče
3. mesto   SUTOVIC DRAZEN Karate Klub Buducnost
kata malčki (8 kyu) (5)
1. mesto   SUTOVIC DRAZEN Karate Klub Buducnost
2. mesto   MARKOČ MAKSIMILJAN Tromejnik-Kuzma
3. mesto   ĆEBIĆ VEDAD EMPI Maglaj
3. mesto   ESIH ERIK Karate klub Radeče
kata malčki (8- 6 kyu) (5)
1. mesto   TRATAR ANžE Karate klub Radeče
2. mesto   EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŽIVKOVIć PETAR Karate klub MB SPORT
3. mesto   GOLUšIN MARKO SHOTOKAN 021
kata ml. kadeti (5)
1. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   FUJS RENEJ Tromejnik-Kuzma
3. mesto   ZEJAK NIKSA Karate Klub Buducnost
3. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (7)
1. mesto   DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   STARčEVIć NIKOLA KK ''Vila'' Doboj
3. mesto   ZEMLJIČ ANEL DLBK
3. mesto   ŠEMIć ELMIN Karate klub Radeče
kata ml. kadetinje (7)
1. mesto   CANOVIC JASMINA Karate Klub Buducnost
2. mesto   ŠIFRAR LUCIJA SIMONA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PODOJAK ELMA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3. mesto   PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto   PODOJAK ELMA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
2. mesto   BAšIKIN SONJA YUKO BANAT
3. mesto   SARIC ANA Karate klub Soko Majur
3. mesto   PAVLINOVIć MARIA SV Gendorf Burgkirchen
kata mladinci (8)
1. mesto   NIKOČEVIĆ KENAN Karate klub Bar
2. mesto   KOČAN ARIJAN Karate klub Bar
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (10)
1. mesto   DJUKANOVIC MASA Karate Klub Buducnost
2. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   CANOVIC DZENA Karate Klub Buducnost
kata najmlajše (3)
1. mesto   TODOROVIC DJURDJA Karate Klub Buducnost
2. mesto   EKART PLAJH ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   HOSTNIK HANA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata najmlajše (8 kyu) (2)
1. mesto   VUJISIC TIJANA Karate Klub Buducnost
2. mesto   HOSTNIK HANA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata najmlajši (5)
1. mesto   KRAJšEK DOMINIK Karate klub Radeče
kata najmlajši (8 kyu) (7)
1. mesto   ŠTEFANEC JURIJ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   AVDIBAŠIĆ NEDIN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto   JEVšEVAR GAšPER Karate klub Radeče
kata veterani + 35 let (6)
1. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PISANEC GREGOR Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŠTEFANEC JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BREZNIK JOžEK Karate klub WKSA Šentilj
kata veterani + 50 let (4)
1. mesto   RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
2. mesto   KOJIć TOMISLAV Karate klub MB SPORT
3. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto   ZAJC OTMAR Karate klub Novo Mesto
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   FERENčAK FERENC SONJA Karate Klub Murska Sobota
kata veteranke + 50 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -67 kg (3)
1. mesto   CVIJOVIĆ LUKA Karate klub Bar
2. mesto   GIRALDI LORENZO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   TOPUZOVIć ALEKSANDAR Viner Čivi
kumite člani -75 kg (3)
1. mesto   GOJČEVIĆ STEFAN Karate klub Bar
2. mesto   ĐOKIć DALIBOR YUKO BANAT
3. mesto   SMILJIć MILAN Karate klub "16-a" Banja Luka
kumite člani +84 kg (4)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   DROBNJAK MILOS Karate Klub Buducnost
3. mesto   HUREMOVIć JUGOSLAV YUKO BANAT
3. mesto   DOSTANIć LJUBINKO YUKO BANAT
kumite člani open (1)
1. mesto   DROBNJAK MILOS Karate Klub Buducnost
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   BOJOVIć SAšA Fokus Niksic
2. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
kumite članice -61 kg (2)
1. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
2. mesto   MOMIć TAMARA Viner Čivi
kumite članice -68 kg (1)
1. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
3. mesto   BUJIĆ VASILISA Karate klub Bar
kumite članice open (3)
1. mesto   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   LOLIć ANJA Energija
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite dečki -35 kg (11)
1. mesto   DJUG BAKIR karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   KNAžEVIć IVAN KK. UNSU Bijeljina
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite dečki -40 kg (3)
1. mesto   KOMLJENOVIć GABRIJEL SV Gendorf Burgkirchen
2. mesto   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   BRAčIč GAL Karate klub WKSA Tepanje
kumite dečki -45 kg (2)
1. mesto   RISTIć MILOš Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   CVELBAR TILEN Klub borilnih veščin Sevnica
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
3. mesto   IVANOVIć MATIJA Fokus Niksic
3. mesto   MARKOVIć LUKA Fokus Niksic
kumite deklice -40 kg (7)
1. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   KOVAčEVIć DUNJA Fokus Niksic
3. mesto   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   MILLAURO VITTORIA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
kumite kadeti -52 kg (2)
1. mesto   BELISTOJANOSKI MATEJ Karate Klub SPORT 94
2. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   RADAN UROš KK. UNSU Bijeljina
3. mesto   JOVOVIĆ LAZAR Karate klub Bar
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto   KOPRENA JOVAN Energija
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   MIJANOVIC FILIP Karate Klub Buducnost
2. mesto   ĐOROJEVIć DRAžEN Fokus Niksic
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti +70 kg (10)
1. mesto   KREšIć SANDRO karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   POTPARA LAZAR Fokus Niksic
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   JOVIć ALEKSANDAR KK. UNSU Bijeljina
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   STOJIć ANđELA Energija
2. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   KILIBARDA VANJA Fokus Niksic
kumite kadetinje +54 kg (8)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   DIJANA BOTA Viner Čivi
3. mesto   PEJOVIć LANA Fokus Niksic
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   BIJELOVIć VASILIJA Fokus Niksic
2. mesto   KURTALIC SHERAZAD Bosna Liège Belgique
3. mesto   LANA PETROVIć SHOTOKAN 021
3. mesto   BRANKOVIć MARIJA Karate klub MB SPORT
kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto   GAVRILOVIć MARIJA KK. UNSU Bijeljina
2. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   HELAC EJLA Kbv Grbavica Sarajevo
kumite malčki -30 kg (2)
1. mesto   ĐORIć STEFAN Karate klub MB SPORT
kumite malčki +30 kg (5)
1. mesto   HELAC NIDAL Kbv Grbavica Sarajevo
2. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KARIC EMIR Kbv Grbavica Sarajevo
3. mesto   ĐORIć STEFAN Karate klub MB SPORT
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   MILENKOVIC BOGDAN Karate klub MB SPORT
2. mesto   CEBALOVIć STEFAN Fokus Niksic
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   BAKIR DJUG 1 karate klub "DO" Tuzla
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto   BELISTOJANOSKI MATEJ Karate Klub SPORT 94
2. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   ZEJAK NIKSA Karate Klub Buducnost
kumite ml. kadeti -50 kg (2)
1. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti -55 kg (2)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   SAMARDZIć MILI Fokus Niksic
kumite ml. kadeti +55 kg (6)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   KNEŽEVIĆ LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   PEJčIć ALEKSA SHOTOKAN 021
kumite ml. kadetinje -45 kg (4)
1. mesto   NIKOLIć ANJA Fokus Niksic
2. mesto   STARčEVIć MATEA KK ''Vila'' Doboj
3. mesto   GEBAUER LEONIE SV Gendorf Burgkirchen
kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto   STOJIć ANđELA Energija
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   BAšIKIN SONJA YUKO BANAT
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite ml. kadetinje +50 kg (4)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OTASEVIC IVANA Karate Klub Buducnost
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (10)
1. mesto   DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto   TOPUZOVIć ALEKSANDAR Viner Čivi
3. mesto   BOJIć MATIJA Karate klub “Ulcinj”
3. mesto   JOVANOV ALEKSANDAR YUKO BANAT
kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto   VUčIć SERGEJ Energija
2. mesto   KOSOVIć LAZAR Karate klub “Ulcinj”
3. mesto   KANA MEHDI Bosna Liège Belgique
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   KOLIĆ ELSAN Karate klub Bar
2. mesto   ŽIžIć DRAžEN Karate klub Jadran
3. mesto   RUDOVIć ALBERT Karate klub “Ulcinj”
3. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   JOVOVIĆ NEMANJA Karate klub Bar
2. mesto   KREšIć SANDRO karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   KOVAčEVIć MINA Karate klub Jadran
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   BOJOVIć SAšA Fokus Niksic
2. mesto   MOMIć TAMARA Viner Čivi
3. mesto   DIJANA BOTA Viner Čivi
kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   RAKOVIĆ SARA Karate klub Bar
3. mesto   POTPARA MAGDALENA Karate klub Jadran
kumite veterani +35 let open (5)
1. mesto   BREZNIK JOžEK Karate klub WKSA Šentilj
2. mesto   VUJOTIć OBRAD Karate klub MB SPORT
3. mesto   DJURDJEVIC RADOMIR Samurai karate klub Bludenz
kata ekipa dečki 8-10 let (4)
1. mesto   KK RADEčE 1 (HRVIĆ,KOLANDER,TRATAR) HRVIĆ,KOLANDER,TRATAR
2. mesto   KK RADEčE 2 (ESIH,JAGER,ROMIH) ESIH,JAGER,ROMIH
3. mesto   KK MURSKA 1 (ESIH,JAGER,ROMIH) KRIŽANIČ,OBLAK,RITUPER
kata ekipa deklice 8-10 let (0)
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (2)
1. mesto   KKBUD 1 (CANOVIC,DJUKANOVIC) CANOVIC,DJUKANOVIC
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (1)
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto   KNESPOLJE 1 (BURAZOR,MALETIĆ,ZAVISIC) BURAZOR,MALETIĆ,ZAVISIC
2. mesto   DLBK 1 (FRAS,ŽELEZINGER,ZEMLJIČ) FRAS,ŽELEZINGER,ZEMLJIČ
3. mesto   KK MURSKA 1 (FRAS,ŽELEZINGER,ZEMLJIČ) OBLAK,KRIŽANIČ,KEREC
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)