EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2019

ŠPORTNA DVORANA LJUTOMER ( LJUTOMER , LJUTOMER )



Države
1
Klubi
36
Skupaj prijave
0
Skupaj nastopi
0
Prijave ženske
0
Nastopi ženske
0
Prijave moški
0
Nastopi moški
0
Prijavljene ekipe
132
Ženske ekipe
65
Moške ekipe
67


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BREŽICE
5 KARATE KLUB CERKNICA
6 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
7 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
8 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
9 KARATE KLUB KRANJ
10 KARATE KLUB LJUBLJANA
11 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
12 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
13 KARATE KLUB NESTOR
14 KARATE KLUB PETROVČE
15 KARATE KLUB POLZELA
16 KARATE KLUB POSTOJNA
17 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
18 KARATE KLUB RADVANJE
19 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
20 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
21 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
22 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
23 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
24 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
25 KARATE KLUB SOKOL
26 KARATE KLUB TIGER VELENJE
27 KARATE KLUB TRBOVLJE
28 KARATE KLUB VELENJE
29 KARATE KLUB VRHNIKA
30 KARATE KLUB ŽALEC
31 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
32 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
33 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
34 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
35 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
36 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
37 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata ekipa člani (2)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
2. mesto   SHITO-RYU CE 2 (ROMIH,LEŠEK) ROMIH,LEŠEK
kata ekipa članice (4)
1. mesto   KK BREžICE 1 (GALIČ,OMERZO,SEVER) GALIČ,OMERZO,SEVER
2. mesto   KK RADVANJE 1 (ZIDARIČ,PUČKO,PUČKO) ZIDARIČ,PUČKO,PUČKO
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ZIDARIČ,PUČKO,PUČKO) BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER
3. mesto   SHITO-RYU CE 1 (KOMERIČKI,LOZIĆ,KOŠTOMAJ ČEDE) KOMERIČKI,LOZIĆ,KOŠTOMAJ ČEDE
kata ekipa dečki (8)
1. mesto   KK SEKI 1 (OČKO,GORENŠEK,HLASTEC) OČKO,GORENŠEK,HLASTEC
2. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
3. mesto   KK KRANJ 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) MALI,CEKOV,NOVAK
3. mesto   KK SOKOL 1 (ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN) ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
kata ekipa deklice (8)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. mesto   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL
3. mesto   KK BREžICE 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) LAZANSKI,LAKNER,PETKOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ) BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ
kata ekipa kadeti (2)
1. mesto   KK KOVINAR 1 (MOČNIK,ZARIČ) MOČNIK,ZARIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,NADIŽAR,DROBNJAK) ETEROVIČ,NADIŽAR,DROBNJAK
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
3. mesto   KK MAWASHI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) MAGAJNA,KOBAL - PAHOR,KONTREC
3. mesto   KK RADVANJE 1 (BETON,HORVATIČ,RADAKOVIĆ) BETON,HORVATIČ,RADAKOVIĆ
kata ekipa malčice (6)
1. mesto   KK KOZJANSKO 1 (BELE,BELE) BELE,BELE
2. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
3. mesto   KK SEKI 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) LONČARIČ,JEROT,VANOVŠEK
3. mesto   KK SOKOL 1 (BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ) BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ
kata ekipa malčki (7)
1. mesto   KK KOZJANSKO 1 (JURAJA,LOTRIČ,PRAH) JURAJA,LOTRIČ,PRAH
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN) AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN
3. mesto   KK VELENJE 1 (AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
kata ekipa ml. kadeti (4)
1. mesto   KK SEKI 1 (GANZITTI,HLASTEC,VANOVŠEK) GANZITTI,HLASTEC,VANOVŠEK
2. mesto   KK VELENJE 1 (BOROVNIK,MEŠANOVIČ,PAŠIĆ) BOROVNIK,MEŠANOVIČ,PAŠIĆ
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (BOROVNIK,MEŠANOVIČ,PAŠIĆ) BELE,ZBIL,ČEH
3. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,ŠOLAJA,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,ŠOLAJA,STOJANOVIĆ
kata ekipa ml. kadetinje (6)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK KRANJ 2 (BALDŽIEV,ČUHALEV,PLEVNIK) BALDŽIEV,ČUHALEV,PLEVNIK
3. mesto   KK RADVANJE 1 (BALDŽIEV,ČUHALEV,PLEVNIK) FAJFER,PETRIČ,ŠIFRAR
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,ČESEN,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,ČESEN,PRAPROTNIK
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
2. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA) ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
kata ekipa mladinke (2)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (HORVATIČ,PUČKO,PUČKO) HORVATIČ,PUČKO,PUČKO
2. mesto   KK POLZELA 1 (AVŽNER,BERGANT,ŽERJAV) AVŽNER,BERGANT,ŽERJAV
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,OČKO,KRISTIĆ) MILJATOVIĆ,OČKO,KRISTIĆ
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST) GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST
2. mesto   KK MAWASHI 1 (KUKOVIČ,ŠABEC,VESEL) KUKOVIČ,ŠABEC,VESEL
kumite ekipa člani open (4)
1. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,OBLAK,PRIMOŽIČ) BAJUK,OBLAK,PRIMOŽIČ
2. mesto   KK ŽALEC 1 (JOKSIMOVIĆ,KOKOTEC,PLASKAN,MARIČ) JOKSIMOVIĆ,KOKOTEC,PLASKAN,MARIČ
3. mesto   KK ROGAšKA 1 (JOKSIMOVIĆ,KOKOTEC,PLASKAN,MARIČ) KORITNIK,ŠKRABLIN,ZUPANEC
3. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,KOREN,ZIDAR) BURLAK,KOREN,ZIDAR
kumite ekipa članice open (6)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HABERL,HABERL) HABERL,HABERL
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ,SMILJAN) JERIHA,KURBEGOVIĆ,SMILJAN
3. mesto   KK LJUTOMER 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ,SMILJAN) NOVAK,VELA RAUTER,ŠENICA
3. mesto   KK ŽALEC 1 (ČAČULOVIČ,PUŠNIK,GODNIČ) ČAČULOVIČ,PUŠNIK,GODNIČ
kumite ekipa dečki open (10)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (MARINKOVIČ,PRKIČ,TOMC) MARINKOVIČ,PRKIČ,TOMC
2. mesto   KK IDRIJA 1 (MLAKAR,MUHIĆ,FILIPIČ) MLAKAR,MUHIĆ,FILIPIČ
3. mesto   KK POLZELA 1 (MLAKAR,MUHIĆ,FILIPIČ) TRBOVŠEK,PODPEČAN,DERČA
3. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,OČKO,GOSTIĆ) GORENŠEK,OČKO,GOSTIĆ
kumite ekipa deklice open (5)
1. mesto   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,KRAMBERGER) JANŽEKOVIČ,RAUTER,KRAMBERGER
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ
3. mesto   KK BREžICE 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) LAVRIČ,LAZANSKI,PETKOVIĆ
3. mesto   KK KRANJ 1 (ČERU,LEBEN,KOTNIK,POLAK) ČERU,LEBEN,KOTNIK,POLAK
kumite ekipa kadeti open (10)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC) ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC
2. mesto   KK ŽALEC 1 (MEDVED,MOHENSKI,LESNIKA) MEDVED,MOHENSKI,LESNIKA
3. mesto   KK POLZELA 1 (MEDVED,MOHENSKI,LESNIKA) RIOSA NOVAK,BAŠIČ FEKONJA,KRŽIŠNIK,RAKOVNIK
3. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,PLOŠINJAK,VNUK) BURLAK,PLOŠINJAK,VNUK
kumite ekipa kadetinje open (7)
1. mesto   KK KRANJ 1 (REPIČ,NADIŽAR,ETEROVIČ,OGRIZEK) REPIČ,NADIŽAR,ETEROVIČ,OGRIZEK
2. mesto   KK ŽALEC 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK,HRAŠČANEC) TOPOLOVEC,UGOVŠEK,HRAŠČANEC
3. mesto   KK GROSUPLJE 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK,HRAŠČANEC) DEBELJAK,MEKIČ,AVŽNER
3. mesto   KK LJUBLJANA 1 (LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET) LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET
kumite ekipa malčice (3)
1. mesto   KK IDRIJA 1 (KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ) KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (IVANČIČ,JELENKO,JEVŠENAK) IVANČIČ,JELENKO,JEVŠENAK
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (IVANČIČ,JELENKO,JEVŠENAK) BELE,BELE
kumite ekipa malčki (3)
1. mesto   DK CELJE 1 (BLATNIK,GOLEŽ,OŠTIR RAVNJAK) BLATNIK,GOLEŽ,OŠTIR RAVNJAK
2. mesto   KK IDRIJA 1 (KRŽIŠNIK,PERMOZER) KRŽIŠNIK,PERMOZER
3. mesto   KK CERKNICA 1 (KRŽIŠNIK,PERMOZER) TRONTELJ,SKVARČA,ŠIRAJ
kumite ekipa ml. člani open (3)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (JOKSIMOVIĆ,KOKOTEC,KVAS,PLASKAN) JOKSIMOVIĆ,KOKOTEC,KVAS,PLASKAN
2. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ,OBLAK) BAJUK,PRIMOŽIČ,OBLAK
3. mesto   KK ROGAšKA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ,OBLAK) KORITNIK,ŠKRABLIN,ZUPANEC
kumite ekipa ml. članice open (2)
1. mesto   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ,SMILJAN) JERIHA,KURBEGOVIĆ,SMILJAN
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HABERL,HABERL,LUBAJNŠEK) HABERL,HABERL,LUBAJNŠEK
kumite ekipa ml. kadeti open (4)
1. mesto   KK ROGAšKA 1 (KUNŠTEK,ŽUMER,KURAJ) KUNŠTEK,ŽUMER,KURAJ
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,ŠOLAJA,ŽIBRET) KOLŠEK,ŠOLAJA,ŽIBRET
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KOLŠEK,ŠOLAJA,ŽIBRET) GRIVEC,HVALA,KRAJNC,ŠEHIĆ
3. mesto   KK VELENJE 1 (BOROVNIK,PAŠIĆ) BOROVNIK,PAŠIĆ
kumite ekipa ml. kadetinje open (8)
1. mesto   KK POLZELA 1 (KRAMBERGER,JESENEK ROJŠEK,JANŽEKOVIČ) KRAMBERGER,JESENEK ROJŠEK,JANŽEKOVIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (GOLAČ,TOMAŽIČ,BREZOVNIK) GOLAČ,TOMAŽIČ,BREZOVNIK
3. mesto   KK SHOTOKAN KRANJ 1 (GOLAČ,TOMAŽIČ,BREZOVNIK) BAŠAR,MUZIK,SAVANOVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (DOLENC ČUČNIK,KOLANDER,TURECKI) DOLENC ČUČNIK,KOLANDER,TURECKI
kumite ekipa mladinci open (6)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,SALKIČ,SKOTNIK,LUBAJNŠEK) ISAKOVIĆ,SALKIČ,SKOTNIK,LUBAJNŠEK
2. mesto   KK KRANJ 1 (REBOLJ,KERŠIČ AHLIN,VILFAN,ČULIBRK) REBOLJ,KERŠIČ AHLIN,VILFAN,ČULIBRK
3. mesto   KK RADVANJE 1 (REBOLJ,KERŠIČ AHLIN,VILFAN,ČULIBRK) GAAL,KOKOL,RUTAR
3. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,STERNIŠA,BRITOVŠEK) KLOBASA,STERNIŠA,BRITOVŠEK
kumite ekipa mladinke open (2)
1. mesto   KK POLZELA 1 (ŽERJAV,BIKIČ,BERGANT) ŽERJAV,BIKIČ,BERGANT
2. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,REBOLJ,KVAS) KOTNIK,REBOLJ,KVAS