POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Države
9
Klubi
87
Skupaj prijave
509
Skupaj nastopi
664
Prijave ženske
228
Nastopi ženske
297
Prijave moški
281
Nastopi moški
367
Prijavljene ekipe
33
Ženske ekipe
17
Moške ekipe
16


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 BULGARIA
4 CROATIA
5 HUNGARY
6 ITALY
7 MONTENEGRO
8 SERBIA
9 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
3 ASD RYUKO
4 BANJA LUKA
5 BERGAMOFIGHT
6 BUSHIDO BANJA LUKA
7 BUŽIM
8 CLUB ARTI ORIENTALI CANTÙ ASD
9 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
10 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
11 ENERGIJA
12 ESERCITO
13 GYŐRI DÓZSA SE
14 INOUE-HA KARATE-DO FELDKIRCHEN
15 IPON ZAGREB
16 KARATE DRUŠTVO LOČE
17 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
18 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
19 KARATE KLUB "DO" TUZLA
20 KARATE KLUB "MAX" IVANKOVO
21 KARATE KLUB 10. DAN
22 KARATE KLUB ALFA
23 KARATE KLUB BIJELA
24 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
25 KARATE KLUB BREŽICE
26 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
28 KARATE KLUB HRASTNIK
29 KARATE KLUB IVANEC
30 KARATE KLUB IVANEC HR
31 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
32 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
33 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
34 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
35 KARATE KLUB KRANJ
36 KARATE KLUB LEV
37 KARATE KLUB LJUBLJANA
38 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
39 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
40 KARATE KLUB MB SPORT
41 KARATE KLUB MON CHI
42 KARATE KLUB OBI KAŠTELA
43 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
44 KARATE KLUB OMEGA
45 KARATE KLUB PETROVČE
46 KARATE KLUB POLET
47 KARATE KLUB POLZELA
48 KARATE KLUB POSTOJNA
49 KARATE KLUB RADEČE
50 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
51 KARATE KLUB RADVANJE
52 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
53 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
54 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
55 KARATE KLUB ŠENČUR
56 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
57 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
58 KARATE KLUB ŠIŠKA
59 KARATE KLUB SOKOL
60 KARATE KLUB TIGER VELENJE
61 KARATE KLUB TRBOVLJE
62 KARATE KLUB TRNJE
63 KARATE KLUB VELENJE
64 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
65 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
66 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
67 KARATE KLUB ŽALEC
68 KARATE LOWER AUSTRIA
69 KARATE VORARLBERG
70 KARATE-DO LEIBNITZ
71 KK CAZIN
72 KK OKINAWA
73 KK PRIJEDOR
74 KK SHIELD NOVI ISKAR
75 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
76 KUMITE JAJCE
77 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
78 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
79 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
80 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
81 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
82 ŠKK TIGAR
83 SLAVONSKI BROD
84 SPORT TARGET
85 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
86 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
87 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
88 TUŠKANAC

kata člani +18 (11)
1. mesto   VALET PATRICK Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
2. mesto   MANGANO LUCA BERGAMOFIGHT
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KöSTENBAUMER HANNES Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
5. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata članice +18 (8)
1. mesto   WIENINGER KRISTIN Karate Lower Austria
2. mesto   CELO FUNDA Karate Lower Austria
3. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   AMATO CAROLINA ESERCITO
5. mesto   VEDOVELLI GIULIA ASD Ryuko
6. mesto   ONGARI FRANCESCA ASD Ryuko
kata dečki (16)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto   KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
5. mesto   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
6. mesto   KRSNIK VITO Karate Klub Alfa
kata dečki (8-4 kyu) (21)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   PERESTEGI LOVRO Karate klub Trnje
6. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
kata deklice (23)
1. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   PERVAN JURJA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
6. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu) (17)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
5. mesto   MUžIC LANA KK Okinawa
6. mesto   KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
kata kadeti (23)
1. mesto   MOSCATELLI SAMUELE club arti orientali cantù asd
2. mesto   TKALčEC TOMISLAV KK Okinawa
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
5. mesto   TOSUN CENK Karate Lower Austria
6. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje (19)
1. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
2. mesto   CORAGGIO NOEMI ASD Ryuko
3. mesto   BRAMBILLA CHIARA BERGAMOFIGHT
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6. mesto   BELOUAER ROUDAINA BERGAMOFIGHT
kata malčice (14)
1. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
2. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
5. mesto   LONčAR LUCIJA Karate klub Trnje
6. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
kata malčice (8-6 kyu) (6)
1. mesto   KINCL NINA Karate klub Trnje
2. mesto   ŠVIGLIN PAULA Karate Klub Alfa
3. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
6. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kata malčki (12)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
kata malčki (8- 6 kyu) (11)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   SAMBOL MARIN Karate Klub Alfa
3. mesto   ŽURA ANTE Karate klub Trnje
3. mesto   MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
5. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
6. mesto   ARH ENEJ Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti (14)
1. mesto   HUIć DINO Karate Klub Alfa
2. mesto   MILUTIN ĐORđE banja luka
3. mesto   KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
3. mesto   DAVID NUSSBAUMER KARATE VORARLBERG
5. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto   WAGNER FELIX KARATE VORARLBERG
2. mesto   ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   ALUISI ŠKARJA SAMUEL Karate Klub Mon Chi
3. mesto   PALIč ADIS Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   SMILJANIć SVEN Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (22)
1. mesto   CELO SIMA Karate Lower Austria
2. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   LUJIĆ ANA Slavonski Brod
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
5. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
6. mesto   STANGHERLIN SOFIA SPORT TARGET
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (12)
1. mesto   MALY RIANA KARATE VORARLBERG
2. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
5. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   ČULO HELENA Karate klub Trnje
kata mladinci (14)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MOSCATELLI SAMUELE club arti orientali cantù asd
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
5. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (15)
1. mesto   PERUZZI GIADA SPORT TARGET
2. mesto   BERGER JACQUELINE KARATE VORARLBERG
3. mesto   CORAGGIO NOEMI ASD Ryuko
3. mesto   FLASCHBERGER SARAH Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
5. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA Karate klub Velenje
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (2)
1. mesto   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. mesto   ŽINKO DAMJAN Karate klub WKSA Duplek
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let (4)
1. mesto   BARIć STIPE Karate Klub Alfa
2. mesto   BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kata najmlajše (3)
1. mesto   MESAREK ANJA Karate Klub Alfa
2. mesto   KRISTIĆ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VATOVEC JAGODA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata najmlajše (8-6 kyu) (3)
1. mesto   MIHOLJEK ZLATA Karate klub Trnje
2. mesto   MEDIć TIA Karate Klub Alfa
3. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši (4)
1. mesto   ĆAVAR MATEO Karate klub Trnje
2. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto   JEVšEVAR GAšPER Karate klub Radeče
3. mesto   JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
kata veterani - 50 let (5)
1. mesto   CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3. mesto   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veterani + 50 let (2)
1. mesto   LJUBANSKI IGOR Karate klub Polet
2. mesto   FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata veteranke - 50 let (2)
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (1)
1. mesto   BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let (2)
1. mesto   LONGO DEBORA ASD Ryuko
2. mesto   BREZNIKAR PIA PATRICIA Karate klub Radeče
kumite člani - 84 kg (4)
1. mesto   GATTO ALESANDRO SPORT TARGET
2. mesto   LUCETTI GIACOMO SPORT TARGET
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KATIC TOMISLAV Kumite Jajce
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (8)
1. mesto   TALER JAKA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   UZELAC NIKOLA kk prijedor
kumite člani -75 kg (6)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   GAAL JAKA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   SMREKAR MATIC Karate klub Lev
5. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
kumite člani +84 kg (1)
1. mesto   LUCETTI GIACOMO SPORT TARGET
kumite člani open (1)
kumite članice - 50 kg (1)
kumite članice - 55 kg (1)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   BRLEčIć PETRA Karate klub Ivanec
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice + 68 kg (1)
1. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice open (5)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
3. mesto   BRLEčIć PETRA KARATE KLUB IVANEC HR
3. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
kumite dečki -35 kg (24)
1. mesto   MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
6. mesto   BJELJAC NIKOLA Bushido Banja Luka
kumite dečki -40 kg (21)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   KUJUNDŽIĆ BORNA Slavonski Brod
3. mesto   BIRAČ NIKOLA Slavonski Brod
3. mesto   ZELJKO IVAN Tuškanac
5. mesto   MESITI EDOARDO club arti orientali cantù asd
6. mesto   COSTANZO MATTEO club arti orientali cantù asd
kumite dečki -45 kg (9)
1. mesto   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
2. mesto   MALIMPENSA RYO club arti orientali cantù asd
3. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŠEšET NOA Karate klub Ivanec
5. mesto   RAICHEV BOZHIDAR KK SHIELD NOVI ISKAR
6. mesto   STOICHKOV VALENTIN KK SHIELD NOVI ISKAR
kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto   DIMITRIć KRISTIJAN Bushido Banja Luka
2. mesto   KRžIšNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   VUKIĆ VUK kk prijedor
5. mesto   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
6. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -35 kg (14)
1. mesto   ASCIC SEJLA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GRGUREVIC LEA Karate klub 10. DAN
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
6. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   ALOISI GRAZIELLA SPORT TARGET
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. mesto   ECHILLI GISELLA SPORT TARGET
6. mesto   BRANKOVIć MARIJA Karate klub MB SPORT
kumite deklice +40 kg (12)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ZORIć ANđELA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   RIZVIć LEJLA KK Cazin
5. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
6. mesto   BALTA LEA Bushido Banja Luka
kumite kadeti -52 kg (11)
1. mesto   PEJIć LUKA banja luka
2. mesto   TRAYKOV DEYAN KK SHIELD NOVI ISKAR
3. mesto   MASON TOMMASO SPORT TARGET
3. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
5. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
6. mesto   CONTE ALESSANDRO SPORT TARGET
kumite kadeti -57 kg (12)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   NEDIć LEON Tuškanac
5. mesto   FAVERO SAMUEL SPORT TARGET
6. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -63 kg (11)
1. mesto   SALA NICCOLO' club arti orientali cantù asd
2. mesto   ČRNčEC ANEL Karate klub WKSA Šentilj
3. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   ZDRAVKOV MARIAN KK SHIELD NOVI ISKAR
5. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
6. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite kadeti -70 kg (8)
1. mesto   KRASTANOV RADOSLAV KK SHIELD NOVI ISKAR
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KASTELIC LUKA Karate klub WKSA Šentilj
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
6. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto   KRžIšNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
3. mesto   RIZVIć AMAR KK Cazin
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
kumite kadetinje -54 kg (7)
1. mesto   STAMENOVA IVETA KK SHIELD NOVI ISKAR
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   PAJALIć LEJLA Bužim
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   GRBIć SANDRA Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite kadetinje +54 kg (17)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   LOZOVINA LANA KARATE KLUB OBI KAŠTELA
3. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
5. mesto   LOJEN ANAMARIJA Karate klub 10. DAN
6. mesto   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JELčIć ROZA ŠKK Tigar
3. mesto   DELIC AMINA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   FERčIć LUCIJA ŠKK Tigar
5. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite malčice +30 kg (10)
1. mesto   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
2. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   AVDIC AMINA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   LOZOVINA ANTONINA KARATE KLUB OBI KAŠTELA
kumite malčki -30 kg (10)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BERGNA LORENZO club arti orientali cantù asd
3. mesto   CAFISO EDOARDO club arti orientali cantù asd
3. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   ANGEI FERRARIO LUCA club arti orientali cantù asd
6. mesto   DUžIć DAVID ŠKK Tigar
kumite malčki +30 kg (9)
1. mesto   SOMASCHINI FILIPPO club arti orientali cantù asd
2. mesto   KOREN MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BERGNA LORENZO club arti orientali cantù asd
3. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
5. mesto   MITROVIć VELJKO Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
6. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti -40 kg (11)
1. mesto   MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
2. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   ZELJKO IVAN Tuškanac
3. mesto   POžEGA LUKA Karate klub "Max" Ivankovo
5. mesto   ČUBRILO NEMANJA Bushido Banja Luka
6. mesto   ĐUKIĆ NIKOLA Karate klub "16-a" Banja Luka
kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto   MILENKOVIC BOGDAN Karate klub MB SPORT
2. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
3. mesto   CASARIN ALESSANDRO SPORT TARGET
5. mesto   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
6. mesto   MILUTIN ĐORđE banja luka
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto   PEJIć LUKA banja luka
2. mesto   TONIOLO ALVISE SPORT TARGET
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   MILENKOVIC BOGDAN Karate klub MB SPORT
5. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
6. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. mesto   PRERADOVIć PETAR banja luka
2. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   NEDIć LEON Tuškanac
3. mesto   SEDIć ADNAN KK Cazin
kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   KRASTANOV RADOSLAV KK SHIELD NOVI ISKAR
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   VUKIĆ VUK kk prijedor
6. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite ml. kadetinje -45 kg (13)
1. mesto   LUJIĆ ANA Slavonski Brod
2. mesto   SMOLčIć TIA Tuškanac
3. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
5. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
6. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite ml. kadetinje -50 kg (13)
1. mesto   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   ŠEšET EMA Karate klub Ivanec
5. mesto   STOJIć ANđELA Energija
6. mesto   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
kumite ml. kadetinje +50 kg (12)
1. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
2. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   SILVESTRI MATTEO SPORT TARGET
kumite mladinci -61 kg (6)
1. mesto   SALA NICCOLO' club arti orientali cantù asd
2. mesto   CASABIANCA SAMUELE club arti orientali cantù asd
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   UZELAC NIKOLA kk prijedor
5. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
kumite mladinci -68 kg (6)
1. mesto   SIMIONATO MATTEO SPORT TARGET
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
5. mesto   VUčIć SERGEJ Energija
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   BIRAČ LUKA Slavonski Brod
5. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KATIC TOMISLAV Kumite Jajce
kumite mladinke -48 kg (2)
kumite mladinke -53 kg (3)
kumite mladinke -59 kg (9)
1. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   KUZMANOVIĆ JELENA kk prijedor
6. mesto   GLAVINA MRAK REBEKA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite mladinke +59 kg (6)
1. mesto   HADżIć AJDINA Bužim
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   LOZOVINA LANA KARATE KLUB OBI KAŠTELA
5. mesto   LOJEN ANAMARIJA Karate klub 10. DAN
6. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
kumite veterani +35 let open (2)
kata ekipa člani (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,ČUČEK,MAUKO) KLOBASA,ČUČEK,MAUKO
2. mesto   SHITO-RYU CE 1 (FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
kata ekipa članice (1)
1. mesto   KK BBRDO 1 (KUJAVIĆ,KUJAVIĆ,MILAKIĆ) KUJAVIĆ,KUJAVIĆ,MILAKIĆ
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   KK SHIELD 1 (NIKOLOV,RAICHEV,STOICHKOV) NIKOLOV,RAICHEV,STOICHKOV
kata ekipa deklice (4)
1. mesto   OMEGA 1 (PERVAN,DRUŽINEC,ČOLAK) PERVAN,DRUŽINEC,ČOLAK
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (ČESEN,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ) ČESEN,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ
3. mesto   KK KRANJ 1 (POLAK,LEBEN,CEKOV) POLAK,LEBEN,CEKOV
3. mesto   AVSTRIJA 1 (SKRLEC,KOSTANJEVEC,PESIC) SKRLEC,KOSTANJEVEC,PESIC
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK SHIELD 1 (TRAYKOV,BISTRICHANOV,KRASTANOV) TRAYKOV,BISTRICHANOV,KRASTANOV
kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV) BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV
kata ekipa malčice (3)
1. mesto   KK ALFA 1 (MEDIĆ,ŠVIGLIN,MESAREK) MEDIĆ,ŠVIGLIN,MESAREK
2. mesto   TRNJE 1 (KINCL,KOVAČ,LONČAR) KINCL,KOVAČ,LONČAR
3. mesto   AVSTRIJA 1 (PESIC,SKRLEC,KOSTANJEVEC) PESIC,SKRLEC,KOSTANJEVEC
kata ekipa malčki (4)
1. mesto   KK VELENJE 1 (ŠTEFANIČ,PAŠIČ,JELEN) ŠTEFANIČ,PAŠIČ,JELEN
2. mesto   TRNJE 1 (ĆAVAR,MUCIĆ,ŽURA) ĆAVAR,MUCIĆ,ŽURA
3. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,SULEJMANI,HAJRULAI) MILJATOVIĆ,SULEJMANI,HAJRULAI
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (ČESEN,ČESEN,HANDANOVIĆ) ČESEN,ČESEN,HANDANOVIĆ
kata ekipa ml. kadeti (1)
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   SLAVONSKI BROD 1 (HAS,LUJIĆ,JURIĆ) HAS,LUJIĆ,JURIĆ
2. mesto   KK BREžICE 1 (PETKOVIĆ,PETKOVIĆ,LAZANSKI) PETKOVIĆ,PETKOVIĆ,LAZANSKI
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLOBASA,KLEMENČIČ) ČUČEK,KLOBASA,KLEMENČIČ
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK BBRDO 1 (MILAKIĆ,NEŠIĆ,VUKAS) MILAKIĆ,NEŠIĆ,VUKAS
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK RADEčE 1 (JEVŠEVAR,KRAMAR,ŠKULJ) JEVŠEVAR,KRAMAR,ŠKULJ
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (2)
kumite ekipa deklice open (1)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (2)
1. mesto   10. DAN 1 (ČAČKO,LOJEN,HOXHAJ) ČAČKO,LOJEN,HOXHAJ
2. mesto   KK SEKI 1 (GOLAČ,NOVAK) GOLAČ,NOVAK
kumite ekipa ml. člani open (0)
kumite ekipa ml. članice open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (0)
kumite ekipa mladinke open (1)