Državno prvenstvo do 21 let

Športna dvorana, Gimnazija Celje - Center ( Celje , Kosovelova ulica 1 )



Države
1
Klubi
52
Skupaj prijave
419
Skupaj nastopi
464
Prijave ženske
183
Nastopi ženske
202
Prijave moški
236
Nastopi moški
262
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB KRANJ
14 KARATE KLUB LEV
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MISLINJA
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB PETROVČE
22 KARATE KLUB POLZELA
23 KARATE KLUB POSTOJNA
24 KARATE KLUB RADEČE
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
30 KARATE KLUB ŠENČUR
31 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB SOKOL
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
40 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
41 KARATE KLUB ŽALEC
42 KARATE KLUB ZMAJ
43 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
44 KARATE-DO KLUB PTUJ
45 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
46 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
47 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
48 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
49 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
50 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
51 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
52 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
53 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (32)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
kata deklice (17)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata kadeti (9)
1. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
6. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadetinje (17)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
5. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
kata malčice (19)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
6. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčki (22)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
6. mesto   TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
kata ml. člani (3)
1. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
kata ml. članice (5)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (14)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
5. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata ml. kadetinje (26)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
kata mladinci (6)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata mladinke (5)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
kata najmlajše (4)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
3. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (12)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
6. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -35 kg (20)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   GOSTIĆ STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
kumite dečki -40 kg (22)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   DONKO MATIC Karate Klub Radvanje
3. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite deklice -40 kg (16)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
5. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
6. mesto   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
5. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (7)
1. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
5. mesto   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -70 kg (9)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   SEDELJŠAK MATIJA Karate Klub Virtus Duplica
6. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
5. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
5. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
kumite kadetinje +54 kg (18)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
2. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
3. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kumite ml. člani - 67 kg (7)
1. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
5. mesto   ANTONIN BLAŽ Karate Klub Virtus Duplica
6. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
kumite ml. člani -60 kg (1)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite ml. člani -75 kg (7)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani -84 kg (4)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani +84 (4)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite ml. članice - 61kg (2)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite ml. članice -50 kg (1)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
kumite ml. članice -55 kg (2)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
kumite ml. članice -68 kg (1)
1. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. članice +68 kg (1)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
5. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -45 kg (5)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
3. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
5. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
5. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti -55 kg (6)
1. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ROBEK MARK Karate Klub Trbovlje
5. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti +55 kg (8)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
5. mesto   MAURER MARK Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -45 kg (1)
1. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -50 kg (9)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
5. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje +50 kg (11)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
5. mesto   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
6. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (7)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kumite mladinci -76 kg (9)
1. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
6. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   JANJIĆ SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
5. mesto   ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
kumite mladinke +59 kg (8)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
6. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela