2. Pokalna tekma KZS

Športna dvorana Šenčur ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Države
1
Klubi
46
Skupaj prijave
301
Skupaj nastopi
351
Prijave ženske
123
Nastopi ženske
140
Prijave moški
178
Nastopi moški
211
Prijavljene ekipe
21
Ženske ekipe
9
Moške ekipe
12


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LEV
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MIRNA PEČ
18 KARATE KLUB MON CHI
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
21 KARATE KLUB PETROVČE
22 KARATE KLUB PIVKA
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADEČE
26 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
27 KARATE KLUB RADVANJE
28 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
29 KARATE KLUB SEKI
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB ŠENČUR
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB SOKOL
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB VELENJE
38 KARATE KLUB ŽALEC
39 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
40 KLUB BORILNIH VEŠČIN FIGHT CLUB SHONY
41 SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
42 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
43 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
44 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
45 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
46 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
47 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (2)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate klub Seki
kata članice +18 (5)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata dečki (14)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   SULEJMANI EGZON Karate klub Seki
kata deklice (14)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
5. mesto   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
kata kadeti (10)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
5. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
5. mesto   POGAčAR JAKA Karate klub Lev
kata kadetinje (14)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
5. mesto   GOšNJAK NELI Karate Klub Radvanje
5. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
kata malčice (8)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
3. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
3. mesto   ZORMAN DAšA karate klub Pivka
5. mesto   KOSTIĆ ANASTASIJA karate klub Pivka
5. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki (13)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto   JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
5. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5. mesto   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
kata ml. kadeti (13)
1. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
2. mesto   REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5. mesto   ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
kata ml. kadetinje (13)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
kata mladinci (4)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata mladinke (8)
1. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
5. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata najmlajše (3)
1. mesto   SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče
2. mesto   HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3. mesto   KRAMAR ALJA Karate klub Radeče
kata najmlajši (6)
1. mesto   HUSIć TIAN Karate Klub Cerknica
2. mesto   TRONTELJ LAN Karate Klub Cerknica
3. mesto   KRALJ MARK Karate Klub Cerknica
3. mesto   KOLENC TIMOTEJ Karate klub Mirna Peč
5. mesto   JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
5. mesto   LENKO OLIVER Karate klub Mirna Peč
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite člani -75 kg (5)
1. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite člani +75 kg (4)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice + 61 kg (3)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite dečki -35 kg (8)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   BANOVIć NIL Karate klub Lev
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5. mesto   ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
2. mesto   NOVAK IZAK Karate Klub Kranj
3. mesto   HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VIDRIH JAKOB Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5. mesto   TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -45 kg (5)
1. mesto   ŠIRAJ MARTIN Karate Klub Cerknica
2. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
3. mesto   MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JEVŠOVAR VID Društvo Za Karate Celje
kumite deklice -40 kg (7)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MERC MAJA Karate klub Šiška
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5. mesto   SEKIRNIK ŠPELA KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
kumite kadeti -52 kg (6)
2. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
5. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto   GORJUP AžBE Karate Klub Trbovlje
3. mesto   NABERGOJ FRAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (8)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   PETRE VID Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
5. mesto   ROBEK MARK Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate klub Selnica ob Dravi
5. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   SALKANOVIć AMAR Karate klub Lev
kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadetinje -47 kg (1)
1. mesto   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
5. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kumite kadetinje +54 kg (7)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
kumite malčice -30 kg (3)
1. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
2. mesto   VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčice -35 kg (0)
kumite malčice +35 kg (0)
kumite malčki -30 kg (10)
1. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   VIDRIH MATIC Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčki -35 kg (3)
1. mesto   GAVRIĆ MARTIN Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   HUSKIć MAK Karate klub Lev
3. mesto   ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
kumite malčki +35 kg (1)
1. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
3. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
5. mesto   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -45 kg (12)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
5. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
5. mesto   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto   DONKO MATIC Karate Klub Radvanje
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MARKOVIČ MATEVŽ Karate Klub Kranj
5. mesto   BOžIč BENO Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   NABERGOJ VID Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadeti -55 kg (6)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5. mesto   CEKOV TIMOTEJ Karate Klub Kranj
5. mesto   TOMPLAK NEJC Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti +55 kg (8)
1. mesto   MLINARIč MAX Karate Klub Radvanje
2. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MLINARIč NIK Karate Klub Radvanje
5. mesto   JEVŠOVAR URH Društvo Za Karate Celje
5. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
kumite ml. kadetinje -45 kg (4)
1. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje +50 kg (8)
1. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ZORIČ ANĐELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
5. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
2. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto   ČRNčEC ANEL Karate Klub Radvanje
5. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
5. mesto   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
5. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
kumite mladinci +76 kg (8)
1. mesto   KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi
2. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
5. mesto   KOVAČ NEJC Karate Klub Trbovlje
kumite mladinke -48 kg (2)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   GOLAČ AJDA Karate klub Seki
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (6)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
5. mesto   KOLAR NUŠA Karate društvo Loče
5. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (BEŠIĆ,AHMIČEVIĆ,HASANBAŠIĆ) BEŠIĆ,AHMIČEVIĆ,HASANBAŠIĆ
3. mesto   KK SEKI 2 (MILJATOVIČ,MAVSAR,SULEJMANI) MILJATOVIČ,MAVSAR,SULEJMANI
3. mesto   AJDOVščINA 1 (KRETIČ,VIDRIH,VIDRIH) KRETIČ,VIDRIH,VIDRIH
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   PIVKA 1 (ILIČIĆ,SMRDEL,VASIČ) ILIČIĆ,SMRDEL,VASIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (DORIĆ,HASANOVIĆ PLESNK,MILJATOVIĆ) DORIĆ,HASANOVIĆ PLESNK,MILJATOVIĆ
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa malčice (3)
1. mesto   PIVKA 1 (ZORMAN,KOSTIĆ,SREBOT) ZORMAN,KOSTIĆ,SREBOT
2. mesto   KK SEKI 1 (KRISTIĆ,HASANBAŠIĆ,MILJATOVIĆ) KRISTIĆ,HASANBAŠIĆ,MILJATOVIĆ
3. mesto   KK RADEčE 1 (KRAMAR,SIGMUND,ŽLAJPAH) KRAMAR,SIGMUND,ŽLAJPAH
kata ekipa malčki (2)
1. mesto   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST) GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST
2. mesto   MIRNA PEč 1 (KAJIČ,KOLENC,LENKO) KAJIČ,KOLENC,LENKO
kata ekipa ml. kadeti (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (CEKOV,MALI,NOVAK) CEKOV,MALI,NOVAK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) AKSENTIČ,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
3. mesto   KK SEKI 1 (SULEJMANI,SULEJMANI,MILJATOVIČ) SULEJMANI,SULEJMANI,MILJATOVIČ
3. mesto   KK RADEčE 1 (ESIH,TRATAR,BEVC) ESIH,TRATAR,BEVC
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto   KK SEKI 1 (MUJKIĆ,MAVSAR,PIVIĆ) MUJKIĆ,MAVSAR,PIVIĆ
3. mesto   MIRNA PEč 1 (CESAR,KAJIČ,LENKO) CESAR,KAJIČ,LENKO
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (SLUGA,VANOVŠEK,PIVIĆ) SLUGA,VANOVŠEK,PIVIĆ
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV) BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (HUSIĆ,KRALJ,TRONTELJ) HUSIĆ,KRALJ,TRONTELJ