Mladinsko državno prvenstvo (do 21 let)

ŠPORTNA DVORANA SLOVENSKE KONJICE ( Slovenske Konjice , Šolska ulica 3a )



kumite kadeti -52 kg (6)
1. mesto   MUHIć DIN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠIRAJ MARTIN Karate Klub Cerknica
3. mesto   SUBOTIć FILIP Karate Klub Postojna
5. mesto   KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   TANACEK TOMI Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   FILIPIč MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ERDELIć ŽAN Karate klub Sokol
5. mesto   GOJDINA MARKO Karate Klub Virtus Duplica
kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
5. mesto   ČEH MATIC Karate Klub Polzela
kumite kadeti -70 kg (11)
1. mesto   HARALOVIć DANIEL Karate Klub Trbovlje
2. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   LAVRENČIČ NEJC Karate Klub Radvanje
5. mesto   ZIJAN NIKO Karate Klub Tiger Velenje
kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto   SORšAK THOR DAVID Karate Klub Radvanje
2. mesto   GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ČUčEK NIKOLA MARCEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kumite kadetinje -47 kg (3)
1. mesto   LIšINOVIć LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   JERAM VITA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto   KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BELE LEA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   HRAščANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   STRAMIČ LUNA Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   DžUZDANOVIć ZALA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje -61 kg (7)
1. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KOREN TAJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ROŽIČ JULIJA Karate Klub Polzela
5. mesto   TEKAVC MAšA Karate Klub Cerknica
5. mesto   DEBELAK MAšA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
kumite kadetinje +61 kg (4)
1. mesto   KRISTANčIč ŽIVA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   JANžEKOVIč NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ĐOGIć EMA Karate klub Velenje
3. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
kumite ml. člani - 67 kg (1)
1. mesto   LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite ml. člani -60 kg (1)
1. mesto   TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. člani -75 kg (3)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MARKULJEVIć MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
kumite ml. člani -84 kg (2)
1. mesto   MARKULJEVIć UROš Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite ml. člani +84 (2)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
2. mesto   PODKRIžNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite ml. članice - 61kg (1)
1. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. članice -50 kg (2)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. članice -55 kg (3)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   KVAS TJAšA Karate Klub Žalec
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. članice -68 kg (1)
1. mesto   AVžNER ZOJA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -55 kg (1)
1. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   ZARIč VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
kumite mladinci -68 kg (6)
1. mesto   PAšIć ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   HVALA ALJAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LIPIč MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   SKUBIC NIK Karate - do klub Ig Shotokan
5. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BOžIč CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   STROJIN NEJC Karate Klub Polzela
5. mesto   NAGODE MIHA KARATE KLUB BRANIK
kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KALIšNIK NEJC Karate Klub Virtus Duplica
5. mesto   GEDRIH MARK Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ŠUSTER ZALA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   JUSIč ELMA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto   SODIN LARA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto   ĆERIMOVIć MERJEM Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -66 kg (5)
1. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
5. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinke +66 kg (3)
1. mesto   MUZIK TAšA MAU Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   PISNIK NINA Karate klub Velenje
U10 kumite malčice -28 kg (2)
1. mesto   VILK PETANJEK VANNA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto   VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
U10 kumite malčice -32 kg (5)
1. mesto   HODžIć ASJA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   OPEKA RAšIć TAJRA Karate Klub Cerknica
3. mesto   BAJC POLONA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VODOPIVEC NUšA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5. mesto   STANKOVIĆ IVA Karate Klub Mawashi Postojna
U10 kumite malčice -36 kg (2)
1. mesto   MEšIč BENJA Karate Klub Polzela
2. mesto   JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
U10 kumite malčice +36 kg (4)
1. mesto   MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KRAJšEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GLOGOVŠEK IVA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   DROžDAN VOLF ELA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
U10 kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   MULABDIć ALAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik
3. mesto   MORAVEC ANžE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   FAJDIGA MARCEL Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   BURJEK IVAN Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   KURNIK ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
U10 kumite malčki -34 kg (3)
1. mesto   LIPUŠ OSKAR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JAKOPIč JAKA Karate klub Šenčur
3. mesto   MARKIšIć NIK Karate Klub Shotokan Kranj
U10 kumite malčki -39 kg (1)
1. mesto   DIMČIČ ŽIGA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
U10 kumite malčki +39 kg (3)
1. mesto   BOH ŽAN JAN Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto   SADIKOVIć ANIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   TRONTELJ LAN Karate Klub Cerknica
U12 kumite dečki -30 kg (6)
1. mesto   ABRAHAM FILIP Karate Klub Polzela
2. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KOTNIK VAL KARATE KLUB BRANIK
3. mesto   HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   LIKAR JAN Karate klub Šenčur
5. mesto   PELHAN TINE Karate Klub Kolektor Idrija
U12 kumite dečki -35 kg (13)
1. mesto   NOVAK ADAM Karate Klub Kranj
2. mesto   LAZIć VID Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RABOTEG WEIS STAš Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   JAVORNIK JAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   KABAJ TOSJA Karate - do klub Ig Shotokan
5. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
U12 kumite dečki -41 kg (7)
1. mesto   KUPREšAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   GORIČAN ŽAN Karate Klub Polzela
3. mesto   STENDLER KLANJšEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   LOTRIč ANDRAž KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5. mesto   PAVLIč FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
U12 kumite dečki -48 kg (5)
1. mesto   PRIMOžIč NEO Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VEHABOVIć LARIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   MARKOVIč MARCEL Karate klub Šenčur
U12 kumite dečki -56 kg (5)
1. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto   DEžELAK TIN Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   TOMšIč NICK Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
5. mesto   DEBELJAK ŽIGA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U12 kumite dečki +56 kg (2)
1. mesto   NOSE LUKA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   GLADEK PATRIK Karate Klub Kolektor Idrija
U12 kumite deklice -34 kg (2)
1. mesto   BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   FILIPIč EVA Karate Klub Kolektor Idrija
U12 kumite deklice -39 kg (3)
1. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   JURIČ ERIKA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KOšIR NINA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
U12 kumite deklice -44 kg (4)
1. mesto   VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KUZMAN PATRICIJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SEVER SAKELšEK ZOJA Karate Klub Kolektor Idrija
U12 kumite deklice +44 kg (6)
1. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   VALENČIČ FLORA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   OSTANEK SOFIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   JAGODIC NAJA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   MORAVEC NEžA Karate Klub Kolektor Idrija
U14 kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   ŠEKERIć IZAK Karate klub Lev
5. mesto   ROZMAN AMBROž Karate klub Lev
5. mesto   VIDMAJER MAKS Karate Klub Polzela
U14 kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto   PAPA DOMINIK Karate - do klub Ig Shotokan
2. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ČEFERIN ŽIGA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SKUBIC IAN Karate - do klub Ig Shotokan
5. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   ĆUMUROVIć LUKA Karate Klub Cerknica
3. mesto   ŠULIN HRIBOVšEK MATIC Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BRATUšA LADO SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   VREčEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
U14 kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto   AHMED FARES Karate klub Lev
2. mesto   JAKLIN NIK Karate Klub Kranj
3. mesto   TEPEž MATIJA Društvo Za Karate Celje
U14 kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   TURKOVIć JAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MLAKAR NINO Karate Klub Polzela
3. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
5. mesto   GUMZEJ TAI Karate društvo Loče
5. mesto   BENčEC NIKO Karate Klub Murska Sobota
U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (4)
1. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   FRANZINI ALJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BASAR MARUšA Karate Klub Cerknica
U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ROCCO ILARIA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   TOMAžEVIč JULIJA Karate Klub Ljubljana
U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8)
1. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KOšIR ŽANA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto   MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   ALIč TAJA Karate Klub Kolektor Idrija
U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (13)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   ČERKEZOVIč AMILA Karate klub Sokol
3. mesto   ROJS GAJA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik
5. mesto   STOJANOV NAJA Karate Klub Kranj