3. Državno pokalno tekmovanje KZS

ŠPORTNA DVORANA LJUTOMER ( Ljutomer , Prešernova ulica 32, )



kumite člani - 84 kg (1)
1. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite člani -67 kg (1)
1. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
kumite člani -75 kg (2)
1. mesto   SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
kumite člani +84 kg (1)
1. mesto   PODKRIžNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite članice - 50 kg (1)
1. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite članice - 55 kg (2)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   KVAS TJAšA Karate Klub Žalec
kumite članice -61 kg (2)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
2. mesto   MUHIć DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   TANACEK TOMI Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   FILIPIč MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   BRATUŠA ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   ERDELIć ŽAN Karate klub Sokol
kumite kadeti -63 kg (8)
1. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KELEMAN VUK Karate Klub Kranj
3. mesto   GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ČEH MATIC Karate Klub Polzela
kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   HARALOVIć DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GROBLER MARTIN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   OGRINC FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   LAVRENČIČ NEJC Karate Klub Radvanje
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SORšAK THOR DAVID Karate Klub Radvanje
3. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj
5. mesto   ČUčEK NIKOLA MARCEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   GEORGIEV BORČE Karate Klub Trbovlje
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   VALENčAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JERAM VITA Karate Klub Ljubljana
kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   HRAščANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BELE LEA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5. mesto   CENTRIH EMA Karate Klub Žalec
5. mesto   DžUZDANOVIć ZALA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje -61 kg (11)
1. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   BELE ANA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto   ROŽIČ JULIJA Karate Klub Polzela
5. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   DEBELAK MAšA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
kumite kadetinje +61 kg (4)
1. mesto   ZORIć ANđELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   KOREN TAJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   JANžEKOVIč NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
kumite mladinci -55 kg (1)
1. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
2. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto   PAšIć ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   SKUBIC NIK Karate - do klub Ig Shotokan
3. mesto   HVALA ALJAž Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto   BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BOžIč CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SALKANOVIĆ AMAR Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   GEDRIH MARK Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   JUSIč ELMA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ŠUSTER ZALA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BANFI KATJA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   SODIN LARA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   ĆERIMOVIć MERJEM Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -66 kg (6)
1. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
5. mesto   CARLI PIA Karate Klub Radvanje
kumite mladinke +66 kg (1)
1. mesto   PISNIK NINA Karate klub Velenje
U10 kumite malčice -28 kg (2)
1. mesto   VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VILK PETANJEK VANNA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
U10 kumite malčice -32 kg (3)
1. mesto   HODžIć ASJA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   VODOPIVEC NUšA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   STANKOVIĆ IVA Karate Klub Mawashi Postojna
U10 kumite malčice -36 kg (2)
1. mesto   MEšIč BENJA Karate Klub Polzela
2. mesto   JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
U10 kumite malčice +36 kg (4)
1. mesto   GLOGOVŠEK IVA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto   HODAJ TUANA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KRAJšEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
U10 kumite malčki -26 kg (3)
1. mesto   BURJEK IVAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KURNIK ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
U10 kumite malčki -30 kg (6)
1. mesto   MULABDIć ALAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   SULJIć HAMED Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KERIN IZAK Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   MORAVEC ANžE Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   FAJDIGA MARCEL Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   VINTER ALEX Klub borilnih veščin Fight Club Shony
U10 kumite malčki -34 kg (2)
1. mesto   LIPUŠ OSKAR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JAKOPIč JAKA Karate klub Šenčur
U10 kumite malčki -39 kg (3)
1. mesto   MAKALIć EMIR Karate klub Seki
2. mesto   DIMČIČ ŽIGA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   BOH ŽAN JAN Klub borilnih veščin Fight Club Shony
U10 kumite malčki +39 kg (1)
1. mesto   SADIKOVIć ANIS Karate Klub Tiger Velenje
U12 kumite dečki -30 kg (6)
1. mesto   HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   LIKAR JAN Karate klub Šenčur
3. mesto   PELHAN TINE Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   ABRAHAM FILIP Karate Klub Polzela
5. mesto   KOTNIK VAL KARATE KLUB BRANIK
U12 kumite dečki -35 kg (12)
1. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JAVORNIK JAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LAZIć VID Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KABAJ TOSJA Karate - do klub Ig Shotokan
5. mesto   RABOTEG WEIS STAš Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   KUZMAN ROŽLE Društvo Za Karate Celje
U12 kumite dečki -41 kg (6)
1. mesto   PAVLIč FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   DIMČIČ LUKA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   GORIČAN ŽAN Karate Klub Polzela
5. mesto   MITROVIć FILIP KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
5. mesto   JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kumite dečki -48 kg (3)
1. mesto   PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MARKOVIč MARCEL Karate klub Šenčur
3. mesto   VEHABOVIć LARIS Karate Klub Tiger Velenje
U12 kumite dečki -56 kg (4)
1. mesto   ILIć NIKOLA Karate klub Lev
2. mesto   DEBELJAK ŽIGA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto   TOMšIč NICK Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
U12 kumite deklice -39 kg (5)
1. mesto   MIšIć SARA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   KOšIR NINA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto   JURIČ ERIKA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
U12 kumite deklice -44 kg (5)
1. mesto   VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   UPLAZNIK ANA Karate Klub Žalec
3. mesto   SEVER SAKELšEK ZOJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KUZMAN PATRICIJA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
U12 kumite deklice +44 kg (5)
1. mesto   MORAVEC NEžA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   OSTANEK SOFIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PLAVčAK NEžA Karate Klub Žalec
3. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna
U14 kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   ROZMAN AMBROž Karate klub Lev
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PAšIć ADAM Karate klub Velenje
5. mesto   BORNšEK NEJC Karate društvo Loče
U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto   SODIN LEON KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto   ČEFERIN ŽIGA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
5. mesto   SKUBIC IAN Karate - do klub Ig Shotokan
U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto   ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   TEPEž MATIJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KUDUZOVIć EDIS Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   ŠULIN HRIBOVšEK MATIC Karate Klub Ljubljana
5. mesto   BRATUšA LADO SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U14 kumite ml. kadeti -55 kg (4)
1. mesto   JAKLIN NIK Karate Klub Kranj
2. mesto   AHMED FARES Karate klub Lev
3. mesto   MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   LJUBEK NIKO Karate Klub Žalec
U14 kumite ml. kadeti +55 kg (8)
1. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   ŠUćUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TURKOVIć JAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PLAJH EKART BOR Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   GUMZEJ TAI Karate društvo Loče
5. mesto   BENčEC NIKO Karate Klub Murska Sobota
U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (3)
1. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   FRANZINI ALJA Karate Klub Kolektor Idrija
U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ROCCO ILARIA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   TOMAžEVIč JULIJA Karate Klub Ljubljana
U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8)
1. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   UPLAZNIK HELENA Karate Klub Žalec
5. mesto   KOšIR ŽANA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
5. mesto   KELEMAN ANA Karate Klub Kranj
U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (12)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   VUčETIć TEODORA Karate klub Lev
5. mesto   ROJS GAJA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol