NazajPokalne tekme (PT)

2. Pokalna tekma KZS

Žalec ( Šilihova ul. 1 , Žalec )



Države
2
Klubi
53
Skupaj prijave
465
Skupaj nastopi
527
Prijave ženske
202
Nastopi ženske
234
Prijave moški
263
Nastopi moški
293
Prijavljene ekipe
33
Ženske ekipe
14
Moške ekipe
19


Države
1 EGYPT
2 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB KRANJ
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
18 KARATE KLUB NESTOR
19 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
20 KARATE KLUB PETROVČE
21 KARATE KLUB POLZELA
22 KARATE KLUB POSTOJNA
23 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
24 KARATE KLUB RADVANJE
25 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
26 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
27 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
28 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
29 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
30 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
31 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
32 KARATE KLUB ŠIŠKA
33 KARATE KLUB SOKOL
34 KARATE KLUB TIGER VELENJE
35 KARATE KLUB TRBOVLJE
36 KARATE KLUB VELENJE
37 KARATE KLUB VRHNIKA
38 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
39 KARATE KLUB ŽALEC
40 KARATE KLUB ZMAJ
41 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
42 KARATE-DO KLUB PTUJ
43 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
44 SHARKIA - ZAGAZIG
45 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
46 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
47 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
48 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
49 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
50 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
51 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
52 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
53 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
54 YUKI KLUB ČATEŽ


Spoštovani,

2. pokalno tekmo je zaznamovalo rekordno število nastopajočih. Za tako veliko število nastopajočih se zahvaljujemo vsem nastopajočim, predstavnikom klubov in staršem tekmovalcev, ki v večji meri nosijo zasluge za mlade tekmovalce.

Za dober potek tekmovanja je na drugi pokalni tekmi skrbel tehnični organizator tekmovanja, Karate klub Žalec, kateri so to več kot odlično opravili.   

Hvala vsem in nasvidenje na 3. pokalni tekmi v Novi Gorici.
Ekipa tekmovalne komisije KZS

kata dečki (33)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
6. mesto   TRUMIć AMAR Karate Klub Radvanje
kata deklice (29)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
6. mesto   AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
kata kadeti (10)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata kadetinje (15)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
6. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata malčice (29)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
6. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata malčki (30)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
5. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (19)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje (31)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata mladinci (7)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
5. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke (5)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
5. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kata najmlajše (16)
1. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   MARJETIČ TJAŠA Karate Klub Vrhnika
6. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajši (11)
1. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   MUJAGIć ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna
kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite dečki -40 kg (15)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
5. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   CESTNIK EMILIJO Karate Klub Nestor
kumite dečki -45 kg (10)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   GOVEJŠEK ANŽE Karate Klub Nestor
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6. mesto   CVELBAR TILEN Klub borilnih veščin Sevnica
kumite dečki +45 kg (8)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
5. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
6. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kumite deklice +40 kg (11)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   ZRNIĆ ALEKSANDRA Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
5. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
6. mesto   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -57 kg (12)
1. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   LAŠIČ SEBASTJAN Karate Klub Brežice
6. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
kumite kadeti -63 kg (10)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
3. mesto   ADAMIč TIMON Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
6. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti +70 kg (10)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
5. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
6. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
5. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   FIJAčKO KARMEN Karate Klub Žalec
6. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (13)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
5. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
6. mesto   MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   JERAJ ANJA Karate Klub Vrhnika
kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
6. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčki +30 kg (15)
1. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KAURIN BORIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
5. mesto   ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec
6. mesto   ŠTANDEKER LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite ml. kadeti -40 kg (10)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
6. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite ml. kadeti -45 kg (9)
1. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   KORENJAK GEORGIEV ROK Karate Klub Radvanje
5. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
6. mesto   GRAČNER JERNEJ Karate Klub Nestor
kumite ml. kadeti -50 kg (8)
1. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
6. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -55 kg (6)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   BATIć MALIK Karate-do klub Ig Shotokan
6. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite ml. kadetinje -40 kg (1)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
6. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadetinje +50 kg (17)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
3. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
5. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (6)
1. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   DEBELAK DEJAN YUKI klub ČATEŽ
kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
5. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -76 kg (9)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   RUTAR DENIS Karate Klub Radvanje
6. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite mladinke +59 kg (10)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
6. mesto   RAKOVNIK NASTJA Društvo Za Karate Celje
kata ekipa dečki (6)
1. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,OČKO,HLASTEC) GORENŠEK,OČKO,HLASTEC
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto   KK KRANJ 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) NOVAK,CEKOV,MALI
3. mesto   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT,OVČAR) AHEJ,BAJGOT,OVČAR
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto   KK BREžICE 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
kata ekipa kadeti (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (SLUGA,STERNIŠA,VANOVŠEK) SLUGA,STERNIŠA,VANOVŠEK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,NADIŽAR,DROBNJAK) ETEROVIČ,NADIŽAR,DROBNJAK
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) ŠUPUK,KONJEVIĆ,AHMETOVIĆ
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   KK SEKI 1 (VANOVŠEK,LONČARIČ,OSMANOVIĆ) VANOVŠEK,LONČARIČ,OSMANOVIĆ
2. mesto   KK ROGAšKA 1 (HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR) HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ) SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ
kata ekipa malčki (7)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC) SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ) GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ
3. mesto   KK SEKI 1 (GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ) OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,OČKO
3. mesto   KK CERKNICA 1 (KRALJ,SAMIDA,TRONTELJ) KRALJ,SAMIDA,TRONTELJ
5. mesto   SH. POSTOJNA 1 (KOŠTIĆ,MUJAGIĆ,SAVKOVIĆ) KOŠTIĆ,MUJAGIĆ,SAVKOVIĆ
6. mesto   KK APAčE 1 (KRAJNC,KRISTL,PEČEK) KRAJNC,KRISTL,PEČEK
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK SEKI 1 (VANOVŠEK,HLASTEC,GORENŠEK) VANOVŠEK,HLASTEC,GORENŠEK
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA
3. mesto   KK VELENJE 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) MEŠANOVIČ,MUHAREMOVIĆ,PAŠIĆ
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ČUHALEV,DRAKSLER,KALAN) ČUHALEV,DRAKSLER,KALAN
2. mesto   KK KRANJ 2 (PLEVNIK,BALDŽIEV,NIŠANDŽIČ) PLEVNIK,BALDŽIEV,NIŠANDŽIČ
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,MUHAREMOVIĆ,JAKOB KUKOVIČ) CESAR,MUHAREMOVIĆ,JAKOB KUKOVIČ
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,OČKO,TEŠIĆ) MILJATOVIĆ,OČKO,TEŠIĆ
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (SKVARČA,ŠUC,ŠPAREMBLEK) SKVARČA,ŠUC,ŠPAREMBLEK