NazajMednarodni turnir (A)

MARIBOR OPEN 2018

Športna dvorana TŠCTezno ( MARIBOR , Zolarjeva 12 )



Države
8
Klubi
69
Skupaj prijave
466
Skupaj nastopi
604
Prijave ženske
216
Nastopi ženske
273
Prijave moški
250
Nastopi moški
331
Prijavljene ekipe
26
Ženske ekipe
16
Moške ekipe
10


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 CZECH REPUBLIC
5 HUNGARY
6 ITALY
7 SLOVAKIA
8 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 16A BANJA LUKA
3 ACCADEMIA KARATE SHOTOKAN
4 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
5 BANJA LUKA
6 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
7 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
8 DRUŠTVO ZA TELESNO VZGOJO PARTIZAN LIMBUŠ
9 ENERGIJA
10 GANZ-KESJÁR
11 HRVATSKI KARATE KLUB
12 KARATE DRUŠTVO LOČE
13 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
14 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
15 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
16 KARATE KLUB BREŽICE
17 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
18 KARATE KLUB IPON ZAGREB
19 KARATE KLUB IVANEC
20 KARATE KLUB KARLOVAC 1969
21 KARATE KLUB KLENOVNIK
22 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
23 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
24 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
25 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
26 KARATE KLUB KRANJ
27 KARATE KLUB KRUPINA O. Z.
28 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
29 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
30 KARATE KLUB MON CHI
31 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
32 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
33 KARATE KLUB PETROVČE
34 KARATE KLUB POLZELA
35 KARATE KLUB POSTOJNA
36 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
37 KARATE KLUB RADVANJE
38 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
39 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
40 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
41 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
42 KARATE KLUB ŠENČUR
43 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
44 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
45 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
46 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
47 KARATE KLUB ŠIŠKA
48 KARATE KLUB TIGER VELENJE
49 KARATE KLUB TRBOVLJE
50 KARATE KLUB VELENJE
51 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
52 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
53 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
54 KARATE KLUB ŽALEC
55 KARATE PINZGAU
56 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
57 KK FARMEX NITRA
58 KRAV MAGA ZNOJMO
59 SAMOBOR
60 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
61 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
62 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
63 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
64 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
65 SKT DARUVAR
66 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
67 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
68 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
69 TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE
70 VASAS SC


kata male seniors +18 (9)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   MéRő BáLINT Vasas SC
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata female seniors +16 (8)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
kata male cadets (11)
1. mesto   CSICSAY GERGELY Vasas SC
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female cadets (20)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   TUTIć NIKA Hrvatski karate klub
3. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata female 7 years (15)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
Kata female 8 - years (13)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata female 9 years (11)
1. mesto   VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 7 years (10)
1. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
Kata male 8-years (14)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KOKOT MARTIN Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata male 9 years (13)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
kata male 16-17 years (13)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
3. mesto   FORGáCS RICHáRD Vasas SC
kata female 16-17 years (10)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata female 10 years (13)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
kata female 11 years (11)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
kata male 10-yeare (14)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 11 years (12)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata man with special needs (3)
1. mesto   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. mesto   BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kata female 12 years (10)
1. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KALAN GAJA Karate Klub Kranj
kata female 13 years (21)
1. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   MILDE IVA Hrvatski karate klub
kata male 12 years (11)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata male 13 years (6)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BáN DOMINIK Vasas SC
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male + 35 years (4)
1. mesto   CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata female + 35 years (3)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3. mesto   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
kata woman with special needs (1)
1. mesto   BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kumite male seniors - 84 kg (4)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   DADO MAROš Karate klub Krupina o. z.
kumite male seniors -60 kg (3)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   GIRALDI LORENZO Accademia Karate shotokan
kumite male seniors -67 kg (7)
1. mesto   NOVAK FILIP Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   MóROCZ ÁKOS Vasas SC
kumite male seniors -75 kg (4)
1. mesto   KOREN JURE Karate Klub Radvanje
2. mesto   PODSKLAN DAVID KK FARMEX NITRA
3. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Zveza Slovenije
3. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite male seniors +84 kg (5)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   KOVAČEVIĆ HARIS SAMOBOR
kumite male seniors open (3)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PODSKLAN DAVID KK FARMEX NITRA
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite female seniors - 50 kg (1)
1. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
kumite female seniors - 55 kg (4)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   VéGH DORINA Vasas SC
kumite female seniors -61 kg (4)
1. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
2. mesto   STANKO SARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MLAKAR TAMARA Karate klub WKSA Šentilj
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite female seniors -68 kg (1)
kumite female seniors + 68 kg (3)
1. mesto   JOMBíKOVá KATARíNA Karate klub Krupina o. z.
kumite female seniors open (4)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   JOMBíKOVá KATARíNA Karate klub Krupina o. z.
3. mesto   RAJNAR SILVIJA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kumite male 10-11 years -35 kg (14)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ĐULA ERIK Karate klub Ivanec
3. mesto   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
kumite male 10-11 years -40 kg (14)
1. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
2. mesto   GALONJA ĐORđE Energija
3. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
3. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 10-11 years +40 kg (12)
1. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VUJMILOVIć KOSTA Energija
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite female 10-11 years -35 kg (7)
1. mesto   TRSTENJAK AIDA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   GIRALDI LAURA Accademia Karate shotokan
3. mesto   KUTNJAK URŠKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kumite female 10-11 years -40 kg (4)
1. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   MARCíNOVá KAROLíNA TJ Karate České Budějovice
3. mesto   KODRIČ NEJA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
kumite female 10-11 years +40 kg (11)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BUDIć TINA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   MARIčIć ENA Energija
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
kumite male 14-15 years -52 kg (15)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   CSATó ROLAND Ganz-Kesjár
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   GERéD-KIRáLY PéTER Vasas SC
kumite male 14-15 years -57 kg (8)
1. mesto   TOPLIčANEC KRISTIAN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   NYíRI GERGELY Ganz-Kesjár
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 14-15 years -63 kg (12)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   SLUKIć JOSIP Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
kumite male 14-15 years -70 kg (6)
1. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
3. mesto   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 14-15 years +70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JANJIĆ SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite female 14-15 years -47 kg (10)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto   NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite female 14-15-years -54 kg (13)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female 14-15 years +54 kg (12)
1. mesto   VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
2. mesto   SCHUSTER NINA Karate Pinzgau
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   GIRALDI LAURA Accademia Karate shotokan
kumite female 8-9 years +30 kg (6)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   DERAJIć BRANKA Energija
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite male 8-9 years -30 kg (13)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MITROVIć NIKšA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
kumite male 8-9 years +30 kg (11)
1. mesto   ĐULA ERIK Karate klub Ivanec
2. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SLUKIć PETAR Karate klub Globus Čakovec
kumite male 12-13 years -40 kg (15)
1. mesto   TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite male 12-13 years -45 kg (7)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
kumite male 12-13 years -50 kg (8)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   FARKAš LOVRO Karate klub Globus Čakovec
kumite male 12-13 years +50 kg (16)
1. mesto   GERéD-KIRáLY PéTER Vasas SC
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite female 12-13-years -40 kg (4)
1. mesto   MARčEC EMA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   ŠEšET EMA Karate klub Ivanec
3. mesto   MARCíNOVá KAROLíNA TJ Karate České Budějovice
3. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 12-13 years -45 kg (6)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto   PEJAKOVIć SOFIJA Energija
3. mesto   COLARIć ELA Karate klub Ivanec
kumite female 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kumite female 12-13 years +50 kg (14)
1. mesto   MARCíNOVá ADéLA TJ Karate České Budějovice
2. mesto   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MARIčIć ENA Energija
kumite male 16-17-years -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
2. mesto   CIANTI DUCCIO ASD Esercito - 187 Folgore
kumite male 16-17-years -61 kg (5)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite male 16-17-years -68 kg (8)
1. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. mesto   GERéD-KIRáLY TAMáS Vasas SC
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   GIRALDI LORENZO Accademia Karate shotokan
kumite male 16-17-years -76 kg (7)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite male 16-17-years +76 kg (5)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   DRAGOJLOVIć IVAN Hrvatski karate klub
kumite female 16-17 years -48 kg (1)
kumite female 16-17 years -53 kg (6)
1. mesto   UDVARI ZSóFIA Vasas SC
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
3. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 16-17 years -59 kg (4)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite female 16-17 years +59 kg (11)
1. mesto   VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
2. mesto   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   SCHUSTER NINA Karate Pinzgau
kumite veterans +35 years open (3)
1. mesto   VýBOCH ĽUBOMíR Karate klub Krupina o. z.
2. mesto   DADO MAROš Karate klub Krupina o. z.
3. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
kumite veterans +35 years open (0)
kata team male seniors (2)
1. mesto   VASAS 1 (FORGÁCS,KNIRSCH,MÓROCZ) FORGÁCS,KNIRSCH,MÓROCZ
2. mesto   KK MURSKA 1 (CENER,ŠIPLIČ,KOLAR) CENER,ŠIPLIČ,KOLAR
kata team female seniors (2)
1. mesto   KK BBRDO 2 (KUJAVIĆ,TEST,TEST) KUJAVIĆ,TEST,TEST
2. mesto   KK MURSKA 1 (KEŽMAH PAPIČ,SLUGA,ZADRAVEC) KEŽMAH PAPIČ,SLUGA,ZADRAVEC
kata team male 10-11 years (2)
1. mesto   KK KOVINAR 1 (BAUMAN,ROLA,LENART) BAUMAN,ROLA,LENART
2. mesto   KK MURSKA 1 (KEREC,KRIŽANIČ,ISMAJLOVIČ) KEREC,KRIŽANIČ,ISMAJLOVIČ
kata team female 10-11 years (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto   KK MURSKA 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) KOCET,RITLOP,ČERPNJAK
3. mesto   KK LIMBUš 1 (ZORKO,KUTNJAK,KODRIČ) ZORKO,KUTNJAK,KODRIČ
kata team male 14-15 years (0)
kata team female 14-15 years (1)
1. mesto   SKT DARUVAR 1 (DARUVAR 1,DARUVAR 2,DARUVAR 3) DARUVAR 1,DARUVAR 2,DARUVAR 3
kata team female 8-9- years (3)
1. mesto   K.K.KLENOVNIK 1 (BANČIĆ,SIROČIĆ,ŠKRBEC) BANČIĆ,SIROČIĆ,ŠKRBEC
2. mesto   KK MURSKA 1 (FORJAN,RITLOP,ŠINKO) FORJAN,RITLOP,ŠINKO
kata team male 8-9 years (3)
1. mesto   KK MURSKA 1 (KRIŽANIČ,OBLAK,RITUPER) KRIŽANIČ,OBLAK,RITUPER
2. mesto   KK BRANIK 1 (LAZIČ,HAZABENT,BRAČKO) LAZIČ,HAZABENT,BRAČKO
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (LAZIČ,HAZABENT,BRAČKO) RADONJIČ,SUBOTIČ,BOJC
kata team male 12-13 years (0)
kata team female 12-13 years (4)
1. mesto   SKT DARUVAR 1 (DARUVAR 1,DARUVAR 2,DARUVAR 3) DARUVAR 1,DARUVAR 2,DARUVAR 3
2. mesto   KK KRANJ 1 (BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV) BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV
3. mesto   WKSA DUPLEK 1 (BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV) AGAPITO MASTEN,ROJS,ROJS
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK) AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK
kumite team male seniors open (0)
kumite team female seniors open (0)
kumite team male 14-15 years open (2)
1. mesto   GLOBUS 1 (BALENT,SLUKIĆ,ŠTOKIĆ) BALENT,SLUKIĆ,ŠTOKIĆ
2. mesto   KK MURSKA 1 (ZVER,ŠOBAK,BARANJA) ZVER,ŠOBAK,BARANJA
kumite team female 14-15 years open (2)
1. mesto   PINZGAU 1 (VUKOVIC,SCHUSTER,LEDERER) VUKOVIC,SCHUSTER,LEDERER
2. mesto   KK MAWASHI 1 (BIZJAK LEDERER,ĐAKOVIĆ,LIKAR) BIZJAK LEDERER,ĐAKOVIĆ,LIKAR
kumite team male 12-13 years open (1)
kumite team female 12-13 years open (0)
kumite team male 16-17 years open (0)
kumite team female 16-17 years open (0)