NazajMednarodni turnir (C)

KATANA CUP 2018 / BOHINJ OPEN

SPORT HALL DANICA ( BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60 )



Države
5
Klubi
24
Skupaj prijave
132
Skupaj nastopi
210
Prijave ženske
52
Nastopi ženske
87
Prijave moški
80
Nastopi moški
123
Prijavljene ekipe
14
Ženske ekipe
8
Moške ekipe
6


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 GERMANY
4 ITALY
5 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
3 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
4 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
5 KARATE DOJO OKI STUTTGART
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB EMONA
8 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
9 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
10 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
11 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
12 KARATE KLUB PETROVČE
13 KARATE KLUB POSTOJNA
14 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
15 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
16 KARATE KLUB SHOTOKAN ČAKOVEC
17 KARATE KLUB SLOVAN
18 KARATE KLUB SOKOL
19 KARATE KLUB TIGER VELENJE
20 KARATE KLUB VRHNIKA
21 KARATE PINZGAU
22 KK TRŽIČ
23 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
24 S.K.K. MURAKEN
25 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE

GRAND MASTER - kata (1)
1. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
GRAND MASTER - kata (7)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
kata člani +18 (3)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   ŠABANOVIč DENIS Karate DOJO OKI Stuttgart
kata članice +18 (1)
1. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata dečki (3)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN
3. mesto   POSAVEC HRVOJE S.K.K. MURAKEN
Kata dečki (8 kyu) (2)
1. mesto   KELC MARCEL Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   VAN BAKEL BJORN Klub Karate akademija Bohinj
kata dečki (8-4 kyu) (6)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   ČEMERIN MATEJ Karate Klub Shotokan Čakovec
3. mesto   ISMAJLOVIč ČRTOMIR Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   KRIžANIč BLAž Karate Klub Murska Sobota
kata deklice (8)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
4. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
Kata deklice (8 kyu) (3)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   ČERPNJAK ŽANA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
kata deklice (8-4 kyu) (5)
1. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   MOžINA TIJA Klub Karate akademija Bohinj
kata kadeti (3)
1. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   SLUGA JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
kata kadetinje (4)
1. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
2. mesto   SINKOVIČ ANJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   POZVEK PATRICIA Karate Pinzgau
4. mesto   SODJA NINA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (5)
1. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
2. mesto   ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
4. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (8 kyu) (8)
1. mesto   MOčNIK KAJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ODAR NADJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   ODAR MANCA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (8-6 kyu) (4)
1. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (5)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ARH ENEJ Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   MALNAR KOšIR JAKA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8 kyu) (11)
1. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   STOJAN MATIC Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   KRIžANIč BLAž Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   BRZUHALSKI SKUMAVEC MAJ Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8- 6 kyu) (8)
1. mesto   HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   FRANČIĆ TOMA S.K.K. MURAKEN
3. mesto   OSREDKAR MARKOVIč SIMON Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti (0)
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (7)
1. mesto   OVčAR MATIJA Karate Klub Shotokan Čakovec
2. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
3. mesto   ROGAč JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   ŠPEC ERIK Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadetinje (0)
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ROZMAN MAJA Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   MANDIč NIKA Klub Karate akademija Bohinj
kata mladinci (0)
kata mladinke (2)
1. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
2. mesto   LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata moški osebe s pos. potrebami (2)
1. mesto   ŠKET MLINAR ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KAVALAR ALJAž Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajše (5)
1. mesto   ŠINKO GAJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   RITLOP SARA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4. mesto   RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
kata najmlajše (8 kyu) (7)
1. mesto   ŠINKO GAJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
4. mesto   RITLOP SARA Karate Klub Murska Sobota
kata najmlajše (8-6 kyu) (0)
kata najmlajši (7)
1. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2. mesto   ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
3. mesto   RODALJEVIĆ LEO Karate Klub Vrhnika
4. mesto   OVčAR JURA Karate Klub Shotokan Čakovec
kata najmlajši (8 kyu) (8)
1. mesto   ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
2. mesto   LAKOTA JAšA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   RODALJEVIĆ LEO Karate Klub Vrhnika
4. mesto   RITUPER TIMI Karate Klub Murska Sobota
kata najmlajši (8-6 kyu) (0)
kata veterani - 50 let (1)
kata veterani + 35 let (5)
1. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. mesto   POZVEK ROMAN Karate Pinzgau
kata veterani + 50 let (0)
kata veteranke - 50 let (0)
kata veteranke + 35 let (0)
kata veteranke + 50 let (0)
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
GRAND MASTER - kumite (1)
1. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
GRAND MASTER - kumite (2)
1. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   KAMBIC LUKA Karate Klub Slovan
KIHON dečki 10-11 let (3)
1. mesto   KELC MARCEL Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   VAN BAKEL BJORN Klub Karate akademija Bohinj
KIHON deklice 10-11 let (3)
1. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MOžINA TIJA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON malčice 8-9 let (8)
1. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ODAR MANCA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   KOROšEC NIKA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON malčki 8-9 let (14)
1. mesto   MALNAR KOšIR JAKA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   BRZUHALSKI SKUMAVEC MAJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
4. mesto   OSREDKAR MARKOVIč SIMON Klub Karate akademija Bohinj
KIHON najmlajše 7 let (4)
1. mesto   MARJETIČ MAŠA Karate Klub Vrhnika
2. mesto   RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
3. mesto   MARJETIČ TJAŠA Karate Klub Vrhnika
KIHON najmlajši 7 let (4)
1. mesto   ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
2. mesto   LAKOTA JAšA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON predšolske 4-5 let (0)
KIHON predšolske 6 let (0)
KIHON predšolski 4-5 let (3)
1. mesto   RODALJEVIĆ LEO Karate Klub Vrhnika
2. mesto   STOJNIć DANILO Karate Klub Vrhnika
3. mesto   GOGALA DYLAN PETER Klub Karate akademija Bohinj
KIHON predšolski 6 let (7)
1. mesto   ARH ENEJ Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   GRAD MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ZUPAN MATIC Klub Karate akademija Bohinj
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (0)
kumite člani +84 kg (0)
kumite članice - 55 kg (1)
1. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (2)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN
kumite dečki -40 kg (0)
kumite dečki +40 kg (5)
1. mesto   MEGLIč GAšPER KK TRŽIČ
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   CICMIL FILIP Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite deklice -40 kg (6)
1. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
4. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ČERPNJAK ŽANA Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   FRIZZI EMMA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite kadeti -52 kg (2)
kumite kadeti -57 kg (4)
1. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   LAŠIČ SEBASTJAN Karate Klub Brežice
kumite kadeti -63 kg (2)
kumite kadeti -70 kg (0)
kumite kadeti +70 kg (3)
1. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto   MAGIč TIM Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti open (2)
1. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (3)
1. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
2. mesto   POZVEK PATRICIA Karate Pinzgau
3. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
kumite kadetinje open (0)
kumite malčice -30 kg (0)
kumite malčice +30 kg (2)
1. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
2. mesto   JERAJ ANJA Karate Klub Vrhnika
kumite malčki -30 kg (3)
1. mesto   SIMONETTI NICHOLAS ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   RITUPER TIMI Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite malčki +30 kg (2)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. člani - 67 kg (0)
kumite ml. člani -60 kg (0)
kumite ml. člani -75 kg (0)
kumite ml. člani -84 kg (0)
kumite ml. člani +84 (0)
kumite ml. članice - 61kg (0)
kumite ml. članice -50 kg (0)
kumite ml. članice -55 kg (0)
kumite ml. članice -68 kg (0)
kumite ml. članice +68 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (3)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
kumite ml. kadeti -45 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (0)
kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto   STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
4. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite ml. kadeti +55 kg (3)
1. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   MAGIč TIM Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -45 kg (3)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   FRIZZI EMMA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -50 kg (0)
kumite ml. kadetinje +50 kg (4)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (2)
1. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto   SULEJMANI KARLO Karate Klub Shotokan Čakovec
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite veterani +35 let open (2)
kumite veteranke +35 let open (0)
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ISMAJLOVIČ,KEREC,MOREC) ISMAJLOVIČ,KEREC,MOREC
kata ekipa deklice (4)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
2. mesto   KK MURSKA 1 (ČERPNJAK,KOCET,IVANČIČ) ČERPNJAK,KOCET,IVANČIČ
3. mesto   KKA BOHINJ 2 (ČERPNJAK,KOCET,IVANČIČ) ROZMAN,ROZMAN,DOVŽAN KLEMENC
4. mesto   KK MURSKA 1 (ČERPNJAK,KOCET,IVANČIČ) ČERPNJAK,KOCET,IVANČIČ
kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (JUG,SLUGA) JUG,SLUGA
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   KKA BOHINJ 2 (GRAD,COLJA OBIAKO,LAKOTA) GRAD,COLJA OBIAKO,LAKOTA
2. mesto   KKA BOHINJ 1 (ODAR,ODAR,MANDIČ) ODAR,ODAR,MANDIČ
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   KKA BOHINJ 2 (PRISTAVEC,MALNAR KOŠIR,FAJAN 1) PRISTAVEC,MALNAR KOŠIR,FAJAN 1
kata ekipa ml. kadeti (0)
kata ekipa ml. kadetinje (0)
kata ekipa najmlajše (2)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ŠINKO,RITLOP,FORJAN) ŠINKO,RITLOP,FORJAN
2. mesto   KK VRHNIKA 1 (MARJETIČ,MARJETIČ,RODALJEVIĆ) MARJETIČ,MARJETIČ,RODALJEVIĆ
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (0)
kumite ekipa deklice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (MAGIČ,RATOŠA,STVARNIK) MAGIČ,RATOŠA,STVARNIK
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (0)
kumite ekipa mladinke open (0)