NazajMednarodni turnir (C)

INTERNATIONAL KARATE CUP 2018

OŠ Griže ( Griže 1 a , 3302 Griže )



Države
8
Klubi
18
Skupaj prijave
85
Skupaj nastopi
136
Prijave ženske
37
Nastopi ženske
52
Prijave moški
48
Nastopi moški
84
Prijavljene ekipe
3
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
3


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 FRANCE
4 GERMANY
5 JAPAN
6 ROMANIA
7 SLOVAKIA
8 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE KLUB GROBNIČAN
4 KARATE KLUB HRASTNIK
5 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
6 KARATE KLUB PETROVČE
7 KARATE KLUB POLZELA
8 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
9 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
10 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
11 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
12 KARATE KLUB ŠIŠKA
13 KARATE TEAM GERMANY
14 KARATE TEAM AUSTRIA
15 KARATE TEAM FRANCE
16 KARATE TEAM JAPAN
17 KARATE TEAM ROMANIA
18 KARATE TEAM SLOVAKIA
19 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata male seniors +18 (3)
1. mesto   BERKE DEMIR KARATE TEAM GERMANY
2. mesto   SPACHTHOLZ ANDREAS KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   MEDL FABIAN KARATE TEAM GERMANY
kata female seniors +18 (5)
1. mesto   VARGA BELTINE AGNES KARATE TEAM AUSTRIA
2. mesto   ŽUČKO MARUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   ALIč PETRA Karate Klub Petrovče
3. mesto   BINNER MELANIE KARATE TEAM GERMANY
kata male 10-11 years (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto   GORJUP AžBE Karate Klub Hrastnik
3. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
kata female 10-11 years (3)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   POPESCU BIANCA KARATE TEAM ROMANIA
kata male cadets (4)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kata female cadets (4)
1. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   RICHEL LINDA KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   LEURZEANU GEORGIANA CRINA KARATE TEAM ROMANIA
kata female 8-9 years (5)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   RAURTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata male 8-9 years (10)
1. mesto   WENZEL HENRIK KARATE TEAM GERMANY
2. mesto   KOSTANJEVAC JAKOV Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   LAES LYSANDER KARATE TEAM AUSTRIA
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12-13 years (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   DIACONU STEFAN KARATE TEAM ROMANIA
3. mesto   LAES THEODOR KARATE TEAM AUSTRIA
3. mesto   PIžMOHT DOMINIK Karate Klub Hrastnik
kata female 12-13 years (8)
1. mesto   GAMOVA NATAŠA KARATE TEAM SLOVAKIA
2. mesto   MEMMINGER ELENA KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   BINNER SIMONE KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata male 16-17 years (0)
kata female 16-17 years (0)
kata female -8 (3)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata male -8 years (2)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite male seniors - 84 kg (0)
kumite male seniors -60 kg (0)
kumite male seniors -67 kg (0)
kumite male seniors -75 kg (6)
1. mesto   MASAKI YUYA KARATE TEAM JAPAN
2. mesto   GAMA KAROL KARATE TEAM SLOVAKIA
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
kumite male seniors +84 kg (4)
1. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto   DHAMAN NIDHAL KARATE TEAM FRANCE
3. mesto   SPIGELBERG GUILHERME KARATE TEAM AUSTRIA
3. mesto   KUMLANC SIMON Karate Klub Hrastnik
kumite male seniors open (5)
1. mesto   GAMA KAROL KARATE TEAM SLOVAKIA
2. mesto   KUMLANC SIMON Karate Klub Hrastnik
3. mesto   DHAMAN NIDHAL KARATE TEAM FRANCE
3. mesto   HAMM JEAN-BAPTISTE KARATE TEAM FRANCE
kumite female seniors - 55 kg (0)
kumite female seniors -68 kg (1)
kumite female seniors + 68 kg (0)
kumite female seniors open (4)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   TAJIMA KIRI KARATE TEAM JAPAN
kumite male 10-11 years -45 kg (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GORJUP AžBE Karate Klub Hrastnik
3. mesto   ŽLIčAR KARLO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kumite male 10-11 years +45 kg (0)
kumite female 10-11 years -40 kg (4)
1. mesto   POPESCU BIANCA KARATE TEAM ROMANIA
2. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite female 10-11 years +40 kg (0)
kumite male 14-15 years -63 kg (4)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   SALAMUN VID Karate Klub Petrovče
kumite male 14-15 years -70 kg (0)
kumite male 14-15 years +70 kg (3)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
kumite female 14-15 years -47 kg (0)
kumite female 14-15-years -54 kg (5)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   LEURZEANU GEORGIANA CRINA KARATE TEAM ROMANIA
3. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 14-15 years +54 kg (0)
kumite female 8-9 years -30 kg (0)
kumite female 8-9 years +30 kg (4)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   RAURTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   SKALICKY NERA Društvo Za Karate Celje
kumite male 8-9 years -30 kg (4)
1. mesto   KOSTANJEVAC JAKOV Karate klub Shito Ryu Varaždin
2. mesto   MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
3. mesto   WENZEL HENRIK KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   KALŠEK TIM Karate Klub Petrovče
kumite male 8-9 years +30 kg (4)
1. mesto   LAES LYSANDER KARATE TEAM AUSTRIA
2. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
3. mesto   BEDNJANIć ROKO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kumite male 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   DIACONU STEFAN KARATE TEAM ROMANIA
3. mesto   LAES THEODOR KARATE TEAM AUSTRIA
3. mesto   SALAMUN VID Karate Klub Petrovče
kumite male 12-13 years +50 kg (4)
1. mesto   MUSESCU RAUL KARATE TEAM ROMANIA
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
kumite female 12-13 yeares -47 kg (0)
kumite female 12-13 yeares +47 kg (4)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
3. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
kumite male 16-17-years -61 kg (4)
kumite male 16-17-years -76 kg (0)
kumite male 16-17-years +76 kg (4)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   GAMA KAROL KARATE TEAM SLOVAKIA
3. mesto   BERKE DEMIR KARATE TEAM GERMANY
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
kumite female 16-17 years -53 kg (0)
kumite female 16-17 years -59 kg (0)
kumite female 16-17 years +59 kg (3)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   BINNER MELANIE KARATE TEAM GERMANY
kumite male up to 8 years -30 kg (0)
kumite female up to 8 years -30 kg (0)
kumite female up to 8 years +30 kg (0)
kumite male up to 8 years +30 kg (0)
kata male team 8-10 years (3)
1. mesto   KK LJUTOMER 1 (ŠKOFLANC,MLINARIČ,HORVAT) ŠKOFLANC,MLINARIČ,HORVAT
2. mesto   KF AUSTRIA 1 (LAES,SCHONIG) LAES,SCHONIG
3. mesto   KK GERMANY 1 (LAES,SCHONIG) BERKE,MEDL
kata team female 8-10 years (0)
kata team cadets / juniors (0)
kata team cadets / juniors (0)
kata team female 11-13 years (0)
kata team male 11-13 years (0)