NazajPokalne tekme (PT)

3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Države
1
Klubi
47
Skupaj prijave
377
Skupaj nastopi
429
Prijave ženske
167
Nastopi ženske
197
Prijave moški
210
Nastopi moški
232
Prijavljene ekipe
30
Ženske ekipe
14
Moške ekipe
16


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB KRANJ
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MISLINJA
18 KARATE KLUB MON CHI
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB PETROVČE
22 KARATE KLUB POLZELA
23 KARATE KLUB POSTOJNA
24 KARATE KLUB RADVANJE
25 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
26 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
27 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
28 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
29 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
30 KARATE KLUB SOKOL
31 KARATE KLUB TRBOVLJE
32 KARATE KLUB VELENJE
33 KARATE KLUB VRHNIKA
34 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
35 KARATE KLUB ŽALEC
36 KARATE KLUB ZMAJ
37 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
38 KARATE-DO KLUB PTUJ
39 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
40 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
41 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
42 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
43 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
44 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
45 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
46 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
47 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
48 YUKI KLUB ČATEŽ

kata dečki (22)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (25)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
6. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata kadeti (9)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
6. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (11)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
5. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčice (26)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (24)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
6. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (15)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (21)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
6. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kata mladinci (6)
1. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata mladinke (10)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (11)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
kata najmlajši (9)
1. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
5. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
6. mesto   ŠPAREMBLEK JAN Karate Klub Cerknica
kumite dečki -35 kg (13)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
6. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
kumite dečki -40 kg (9)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   CESTNIK EMILIJO Karate Klub Nestor
3. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   CEKOV TIMOTEJ Karate Klub Kranj
6. mesto   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (10)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
6. mesto   GOVEJŠEK ANŽE Karate Klub Nestor
kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
5. mesto   NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
6. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kumite deklice +40 kg (11)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
6. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
5. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   KERIN LAN Karate Klub Brežice
6. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
6. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti +70 kg (3)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje -54 kg (7)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
5. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje +54 kg (13)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   JERAJ ANJA Karate Klub Vrhnika
6. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
kumite malčice +30 kg (6)
1. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčki -30 kg (9)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
5. mesto   KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
6. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčki +30 kg (15)
1. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KAURIN BORIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5. mesto   MAVRIČ LUKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6. mesto   ŠTANDEKER LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite ml. kadeti -40 kg (3)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -45 kg (8)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
5. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
6. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
kumite ml. kadeti -55 kg (7)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
5. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GUBENŠEK NACE Karate Klub Nestor
5. mesto   SMREKAR ŠUšTERšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
6. mesto   BATIć MALIK Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -40 kg (2)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadetinje -45 kg (2)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
6. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadetinje +50 kg (13)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
3. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   DEBELAK DEJAN YUKI klub ČATEŽ
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   ČULIBRK JAN Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (7)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
5. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
5. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
6. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
kumite mladinke +59 kg (6)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
6. mesto   HORVAT ZALA Karate-do Klub Ptuj
kata ekipa dečki (3)
1. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GORENŠEK,HLASTEC,OČKO
2. mesto   KK KRANJ 1 (CEKOV,MALI,NOVAK) CEKOV,MALI,NOVAK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (CEKOV,MALI,NOVAK) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
kata ekipa deklice (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto   KK SEKI 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) VANOVŠEK,LONČARIČ,OSMANOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
5. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
kata ekipa kadeti (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (SLUGA,STERNIŠA,VANOVŠEK) SLUGA,STERNIŠA,VANOVŠEK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,ETEROVIČ,NADIŽAR) DROBNJAK,ETEROVIČ,NADIŽAR
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,MLINARIČ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
2. mesto   KK ROGAšKA 1 (HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR) HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR
3. mesto   KK SEKI 1 (HRIBAR,NEŽMAH,MAVSAR) LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ) SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ
kata ekipa malčki (7)
1. mesto   KK POSTOJNA 2 (RADONJIČ,SUBOTIČ,BOJC) RADONJIČ,SUBOTIČ,BOJC
2. mesto   KK SEKI 1 (OČKO,OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ) OČKO,OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ
3. mesto   KK CERKNICA 1 (OČKO,OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ) KRALJ,SAMIDA,TRONTELJ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ) GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ
5. mesto   AJDOVščINA 1 (ČERNILOGAR,MAVRIČ,GOSTIĆ) ČERNILOGAR,MAVRIČ,GOSTIĆ
kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA
2. mesto   KK SEKI 1 (HLASTEC,VANOVŠEK,GORENŠEK) HLASTEC,VANOVŠEK,GORENŠEK
kata ekipa ml. kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (BALDŽIEV,ČUHALEV,KALAN) BALDŽIEV,ČUHALEV,KALAN
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (JUG,SLUGA,ZVER) JUG,SLUGA,ZVER
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,JAKOB KUKOVIČ,MUHAREMOVIĆ) CESAR,JAKOB KUKOVIČ,MUHAREMOVIĆ
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,TEŠIĆ,OČKO) MILJATOVIĆ,TEŠIĆ,OČKO
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (SKVARČA,ŠPAREMBLEK,ŠUC) SKVARČA,ŠPAREMBLEK,ŠUC