Karate Klub Kovinar Maribor



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti (22) 6.00
2 3. mesto IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg (8) 4.00
3 3. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg (10) 4.00
4 3.. mesto GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 3.00
5 5. mesto LENART LUKA kumite dečki +45 kg (7) 2.00
6 6. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti (22) 1.00
20.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti (18) 6.00
2 2. mesto ROLA LUKA kumite dečki -40 kg (15) 5.00
3 2. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg (8) 5.00
4 3.. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti (18) 3.00
5 5. mesto BAUMAN GAL kumite dečki -35 kg (19) 2.00
6 6. mesto LENART LUKA kumite dečki +45 kg (8) 1.00
7 6. mesto ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg (15) 1.00
23.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti (15) 5.00
2 2. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg (6) 5.00
3 3.. mesto ROLA LUKA kumite dečki -40 kg (9) 3.00
4 5. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti (15) 2.00
5 6. mesto ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg (8) 1.00
6 6. mesto ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg (15) 1.00
17.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 60.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti () 6.00
2 3. mesto IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg () 4.00
3 3. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg () 4.00
4 3.. mesto GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg () 3.00
5 5. mesto LENART LUKA kumite dečki +45 kg () 2.00
6 6. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti () 1.00
20.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti () 6.00
2 2. mesto ROLA LUKA kumite dečki -40 kg () 5.00
3 2. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg () 5.00
4 3.. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti () 3.00
5 5. mesto BAUMAN GAL kumite dečki -35 kg () 2.00
6 6. mesto LENART LUKA kumite dečki +45 kg () 1.00
7 6. mesto ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg () 1.00
23.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto MOČNIK TIMI kata ml. kadeti () 5.00
2 2. mesto ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg () 5.00
3 3.. mesto ROLA LUKA kumite dečki -40 kg () 3.00
4 5. mesto ZARIČ VID kata ml. kadeti () 2.00
5 6. mesto ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg () 1.00
6 6. mesto ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg () 1.00
17.00
seštevek ekipnih točk: 60.00
seštevek ekipnih točk: 0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve