Karate klub Kozjansko in Obsotelje



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg (6) 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kata dečki (22) 6.00
3 1. mesto HARTL BOR kata mladinci (4) 4.00
4 1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg (7) 6.00
5 1. mesto LOTRIč FILIP kata malčki (31) 6.00
6 2. mesto BELE LUKA kumite dečki -40 kg (12) 5.00
7 3. mesto BELE ANA kata malčice (24) 4.00
8 3. mesto KUNST TAI kumite malčki +30 kg (10) 4.00
9 3. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (11) 4.00
10 3.. mesto BELE ANA kumite malčice -30 kg (6) 3.00
11 3.. mesto BELE LEA kata malčice (24) 3.00
12 3.. mesto ZBIL GREGA kata dečki (22) 3.00
13 5. mesto JURAJA VINKO kata malčki (31) 2.00
14 6. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg (20) 1.00
57.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg (7) 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kata dečki (33) 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00
4 2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg (10) 5.00
5 2. mesto LOTRIč FILIP kata malčki (30) 5.00
6 2. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg (19) 5.00
7 3. mesto BELE LUKA kumite dečki -45 kg (10) 4.00
8 3. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (11) 4.00
9 3.. mesto ZBIL GREGA kata dečki (33) 3.00
10 6. mesto BELE LEA kata malčice (29) 1.00
42.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg (6) 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kumite dečki -45 kg (10) 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 3.00
4 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (9) 6.00
5 1. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg (13) 6.00
6 2. mesto ZBIL GREGA kata dečki (22) 5.00
7 3. mesto BELE LUKA kata dečki (22) 4.00
8 3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg (4) 2.50
9 3.. mesto BELE LEA kata malčice (26) 3.00
41.50
seštevek posameznih in ekipnih točk: 140.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg () 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kata dečki () 6.00
3 1. mesto HARTL BOR kata mladinci () 4.00
4 1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg () 6.00
5 1. mesto LOTRIč FILIP kata malčki () 6.00
6 2. mesto BELE LUKA kumite dečki -40 kg () 5.00
7 3. mesto BELE ANA kata malčice () 4.00
8 3. mesto KUNST TAI kumite malčki +30 kg () 4.00
9 3. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 4.00
10 3.. mesto BELE ANA kumite malčice -30 kg () 3.00
11 3.. mesto BELE LEA kata malčice () 3.00
12 3.. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 3.00
13 5. mesto JURAJA VINKO kata malčki () 2.00
14 6. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg () 1.00
57.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg () 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kata dečki () 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg () 3.00
4 2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg () 5.00
5 2. mesto LOTRIč FILIP kata malčki () 5.00
6 2. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg () 5.00
7 3. mesto BELE LUKA kumite dečki -45 kg () 4.00
8 3. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 4.00
9 3.. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 3.00
10 6. mesto BELE LEA kata malčice () 1.00
42.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LEA kumite malčice -30 kg () 6.00
2 1. mesto BELE LUKA kumite dečki -45 kg () 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg () 3.00
4 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 6.00
5 1. mesto ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg () 6.00
6 2. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 5.00
7 3. mesto BELE LUKA kata dečki () 4.00
8 3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg () 2.50
9 3.. mesto BELE LEA kata malčice () 3.00
41.50
seštevek ekipnih točk: 140.50
seštevek ekipnih točk: 0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve