Karate Klub Postojna



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg (2) 3.00
2 2. mesto BOJC JAKOB kata malčki (31) 5.00
3 2. mesto JOšT ZALA kumite deklice +40 kg (6) 5.00
4 3. mesto AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši (10) 4.00
5 3. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg (9) 4.00
6 3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg (7) 4.00
7 3. mesto SUBOTIč FILIP kata malčki (31) 4.00
8 3.. mesto ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00
9 6. mesto PRAPROTNIK NECA kata deklice (27) 1.00
10 6. mesto RIZMANOVSKI ENEJ kumite mladinci -68 kg (9) 1.00
11 2. mesto KK POSTOJNA 2 kata ekipa malčki (8) 5.00
12 5. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa malčki (8) 2.00
13 2. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa deklice (2) 1.00
42.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00
2 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg (3) 4.00
3 1. mesto JOšT ZALA kumite deklice +40 kg (10) 6.00
4 2. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg (5) 3.00
5 3. mesto AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši (11) 4.00
6 3. mesto BOJC JAKOB kata malčki (30) 4.00
7 3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg (8) 4.00
8 3.. mesto SUBOTIč FILIP kata malčki (30) 3.00
9 5. mesto ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg (7) 2.00
10 6. mesto AKSENTIć EVANA kata deklice (28) 1.00
11 1. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa malčki (7) 6.00
12 2. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa deklice (3) 3.00
46.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00
2 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg (2) 3.00
3 1. mesto JOšT ZALA kumite deklice +40 kg (11) 6.00
4 2. mesto BOJC JAKOB kata malčki (24) 5.00
5 2. mesto PRAPROTNIK NECA kata deklice (25) 5.00
6 3. mesto ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00
7 3. mesto SUBOTIč FILIP kata malčki (24) 4.00
8 3.. mesto AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši (9) 3.00
9 5. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši (9) 2.00
10 5. mesto RUDONJIĆ JOVAN kata malčki (24) 2.00
11 6. mesto RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše (11) 1.00
12 1. mesto KK POSTOJNA 2 kata ekipa malčki (7) 6.00
13 4. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa deklice (5) 2.00
49.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 137.00

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg () 6.00
2 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg () 3.00
3 1. mesto JOšT ZALA kumite deklice +40 kg () 6.00
4 2. mesto BOJC JAKOB kata malčki () 5.00
5 2. mesto PRAPROTNIK NECA kata deklice () 5.00
6 3. mesto ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg () 4.00
7 3. mesto SUBOTIč FILIP kata malčki () 4.00
8 3.. mesto AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši () 3.00
9 5. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši () 2.00
10 5. mesto RUDONJIĆ JOVAN kata malčki () 2.00
11 6. mesto RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše () 1.00
41.00
seštevek ekipnih točk: 112.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK POSTOJNA 2
( BOJC JAKOB,SUBOTIč FILIP,RUDONJIĆ JOVAN )
kata ekipa malčki (8)
5.00
2 5. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIČ NASTAS,DIZDAREVIČ DAVID,ČESEN BORIS )
kata ekipa malčki (8)
2.00
3 2. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIć EVANA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa deklice (2)
1.00
8.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK POSTOJNA 1
( SUBOTIč FILIP,RUDONJIĆ JOVAN,BOJC JAKOB )
kata ekipa malčki (7)
6.00
2 2. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIć EVANA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa deklice (3)
3.00
9.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK POSTOJNA 2
( RUDONJIĆ JOVAN,SUBOTIč FILIP,BOJC JAKOB )
kata ekipa malčki (7)
6.00
2 4. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIć EVANA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa deklice (5)
2.00
8.00
seštevek ekipnih točk: 25.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve